Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Powołania na mundial - reprezentacja Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

***




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:14
skocz3k i Gregor nie zgadliscie nr 3 -Lewandowski..


www.sectorshop.net
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:14
szkoda to umierac. powiem tak-Janas ma swoja koncepcje i bedziemy go rozliczac po mistrzostwach.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:15
Widze,ze wiekszosc z Was powinna byc selekcjonerem a nie Janas...

Wybral takich a nie innych, to On bedzie odpowiadal za wynik, nie Wy... tak wiec, wiecej luzu... po co sie cisnieniowac...:)Pozdro


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni

*




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:16

  qbajag (LEGIA Mistrz!!!) napisał:  
Randall Smolarek wrócił ostatnio w Dortmundzie na prawą pomoc i tam go widzę w reprezentacji...pamiętasz kiedy ostatnio strzelił gola? Z Frankowskim mógłby się ścigać.
Miał pewien przebłysk w ataku ale zawsze grał jako boczny pomocnik czy to w Dortmundzie czy Feyenoordzie.
Gorawskiego widziałem ostatnio tylko w jednym meczu FK i niczym mnie nie zachwycił...zresztą nigdy nie widziałem, żeby grał na reprezentacyjnym poziomie.



Tak jak pisalem,kazdy widzi to inaczej...Jednak bylbym za Smolarkiem w Ataku, jak w Borussi byl w Ataku to strzelal....ewentualnie za Napastnikami jako ofensywny pomocnik, a w parze z Zurawskim- Rasiak.Co do Gorawskiego jakos mi przypadl do gustu widzialem 2 mecze FK z nim i calkiem dobrze szarpal prawa pomoca,ale i tak bylbym za Blaszczykowskim.Rownie dobrze Smolarek moze byc na prawej pomocy a w Ataku Zuraw-Rasiak i tak zapewnie bedzie,jest dosyc duze pole manewru trzeba to tylko dobrze poukladac.

p.s Jak dobrze ze niema tego buraka Piechny!!


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:17

  Randall napisał:  
mala korekta za Jelenia-Saganowski i dobrze jest W 1 Skladzie: ZURAWSKI , RASIAK.



Co jak co, ale fakt, że nasz myśliwy upolował Jelenia jest pozytywem ;) Irek dla mnie jest jednym z lepszych napastników w naszej lidze, co ważne uniwersalnym (może zastąpić np. Smolarka na prawym skrzydle). Ma dobrą technikę i nie boi się pojedynków jeden-na-jeden, ogólnie dobrze, iż jedzie
na MŚ.
Również brakuje mi Sagana, który zastąpić powinien kogoś z dwójki: Rasiak-Brożek, ze wskazaniem na pierwszego ;)

Ale to nie ja jestem selekcjonerem i nie ja będę rozliczany za występ na boiskach w Niemczech.

Ostatnio edytowany przez: jns, 15 maja 2006, 22:23 [1 raz(y)]


Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6660 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:24
nie chce zapeszać ale coś czuje że na tych mistrzostwach dobrego wyniku nie osiągniemy to jest tragedia żeby takich piłkarzy powoływać jak gancarczyk czy giza to jest naprawde chore co osiągnął w tym sezonie giza z cracovią? odpowiedz brzmi nic nie osiagnął .


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7047 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:26

  KloceK napisał:  

Giza - prawidlowo~




Giza prawidłowo jakiś błąd chyba ?


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:48

  Mario74 napisał:  

  Mati. napisał:  

  Mario74 napisał:  
Szkoda mi Dudka bo jakby nie było jest wg mnie nadal numerem1 wsród polskich bramkarzy. To że nie broni w klubie nic nie oznacza.
Rasiak to wogóle pomyłka- zamiast niego zabrałbym "lisa" pola karnego Piechne.



Prosze Cie... Grają Ci piłkarze co są w formie. Nie wydaję mi się, żeby Dudek miał porównywalną formę do Kuszczaka, Fabiańskiego, Boruca. Samymi treningami formy się nie zrobi, potrzebne też jest ogranie.
Odnośnie Rasiaka także się nie zgodze, fakt fkatem można się z jego "drewnialstwa" pośmiać ale ostatnie dwie bramki nie są przypadkowe. W totenhamie nie miał okazji by się pokazać, choć w piewszym meczu strzelił bramke, ale mu nie uznali. Zamiast Piechny jedzie Jeleń, który także jest "lisem" pola karnego, a i potrafi grać na prawym skrzydle.





co do Dudka to jestem w stanie przyznać Ci rację. Ale co to za trener co do kurwy nędzy nie powołuje "króla strzelców" Naszej ekstraklasy. Ten chłopak a wiadomo że o Piechne chodzi jest w czepku urodzony i piłka go sama w polu karnym szuka; więc dlaczego nie dostał szansy? Taki Gancarczyk pojawia się huj wie skąd i jedzie na mundial? A gdzie jest Saganowski? To wszystko to jest parodia weesternu!
A gdzie jest Kaziu ?:)



Nie wiem czy oglądałeś mecze z udziałem Jelenia i Piechny. Piecha nie wiem ile ma lat 29? a Jeleń ile 24? Jeleń i Piechna to także taki sam typ napastników. W pierwszej rundzie ekstarklasy Korona wygrywała głównie dzięki golą Piechny, obecnie Piechna przesiaduje czasem na ławce, a bramek za wiele nie strzela ostatnio. Jeleń to 70% Wisły Płock. Taktyka Wisły to długie podanie do Jelenia i liczenia na to, że coś z piłką zrobi.. no i robi. Tak samo piłka szuka go w polu i ma duże szczęście np. bramka w finale pucharu polski z Zagłebiem (1 mecz). Lepiej wziąść młodszego perspektywicznego z formą niż straszego bez formy.Piecha szanse dostał, ale później coś mu forma spadła od chunia na niego jaki on wspaniały.. Co do Saganowskiego...w kadrze prawde mówiąc nigdy nic nie pokazał, gdyby Janas brał 5 napastników pewnie byłby tym piatym...Gancarczyk także jest dla mnie zaskoczeniem ale pozytywnym. Kto miał jechać za niego?? Rząsa, wiecznie przywiązany do pola karnego. A Gancarczyk w dwóch meczach pokzał, że ma dobre dośrodkowanie, drybling, walczy, no i wspomaga ofensywe drużyny. No i jest młodszy od Rząsy.Odnośnie Kazia to się nie wypowiadam...:)


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6844 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 23:11
A ja mimo wszystko uważam, że dobrze że wziął Garncarczyka. I dobry manewr będzie mógł robić zamieniając pozycjami Smolarka z Jeleniem. To może trochę zmylić przeciwników.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6844 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 23:12
A ja mimo wszystko uważam, że dobrze że wziął Garncarczyka. I dobry manewr będzie mógł robić zamieniając pozycjami Smolarka z Jeleniem. To może trochę zmylić przeciwników.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7334 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 23:17
Ochujalem. To ze Dudek i Franek nie jada to pryszcz. Mozna sie bylo tego spodziewac. Ale do kurwy nedzy co robi w skladzie Mila, Giza czy Jelen (Dudki tez bym w zyciu nie zabral). Brozek tez niewiadomo skad wyskoczyl. Nie rozmiem jak mozna olac Sagana ktory nastrzelal kupe bramek w lidze portugalskiej i powolac Brozka. No niby mlody, dobry, ale napewno nie lepszy od Marka. Pozatym wogle Brozek nie byl brany przez nikogo pod uwage. Mistrzostwem swiata jest powolanie Gizy. Mogl jeszcze powolac Bonina bo zablysnal 2 zwodami z Legia. Jak juz bierzemy zawodnikow z "partyzanta" to czemu nie powolal Burkharta albo Iwańskiego. Kurwa nie moge tego zrozumiec. Moze ze mna jest cos nie tak ale uwazam ze sa to naprawde zajebisci gracze i skoro Janas chcial nas zaskoczyc to mogl to zrobic pozytywnie zabierajac ww graczy.
Mila -> bez komentarza.
+ to powolanie Fabianskiego. I to wszysko.
Mam nadzieje ze Janas wie co robi i chetnie po mundialu przyznam sie ze zle ocenilem te powolania, ale na dzisiaj jestem zdania ze mozna bylo dokonac lepszych powolan.

Mati. Sagan nic nie pokazal? A co pokazal w reprze Jelen ktorego tak wychwalasz. Sagan strzeli bramke w takiej a nie innej sytuacji, ale oznacza to ze umie sie znalesc w polu karnym. 12 bramek w lidze portugalskiej dla mnie znaczy duzo wiecej niz 12 w OE. Czy slyszales o kim taki jak Michal Chałbiński? Kurwa nie zastanawialbym sie 1 sekundy czy brac Jelenia czy wlasnie Chałbińskiego.
Sagan czy Chałbiński to powinien byc dylemat Janasa, a nie Jelen czy ktorys z nich.

Ostatnio edytowany przez: Kriss, 15 maja 2006, 23:39 [3 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forum
Arek87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7698 dni

*




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 23:44

  Mati. napisał:  
Nie wiem czy oglądałeś mecze z udziałem Jelenia i Piechny. Piecha nie wiem ile ma lat 29? a Jeleń ile 24? Jeleń i Piechna to także taki sam typ napastników.



Mati nie wiem czy ogladales mecze z udzialem Jelenia i Piechny ;-)

mi sie kadra generalnie podoba, ale....

1. na prawa strone mamy Smolarka, Jelenia, Gorawskiego - zaden z nich nie radzi sobie zbyt dobrze w obronie. to mnie troche przeraza i dlatego lepiej jakby w kadrze byl Błaszczykowski

2. Giza, Mila... a Burkhardta - ktory przerasta ich obu razem wzietych - brak


Obrazek jpg wstawiony na forum
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

**




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 23:47
Ten Giza to takich troche Sibik z przed 4 lat :P

Brakuje mi tu Żurawia na obrone lepszy od tego Bąk i Błaszczykowskiego reszta ok może Burkhart mógłby pojechać zamiast Mili gwiazdki :]


Z daleka nie będzie widać.
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 23:50
Minusy :

powolanie : Mili ,Gizy,Gorawskiego, Brozka ,Dudki, nie powolanie Dudka i Saganowskiego i mimo wszystko Franka :(

na plus : Garncarczyk, wywalenie Klosa no i to by bylo na tyle

pozatym wielka niekonsekwencja Janasa mowi ze nie wezmie na mundial graczy ktorzy nie graja w klubie a tymczasem nie jedzie Dudek a jedzie Mila ,Radomski , Gorawski , Kosowski ....

jak to sie mowi ile w Polsce ludzi tyle trenerow reprezentacji i opini na jej temat :) jestem rozczarowany nominacjami Janasa ale jak to ktos juz wczesniej wspomnial wzial na siebie cala odpowiedzialnosc iw razie niepowiedzenia sam zaplaci za to cene utraty stolka.. aczkolwek jesli Polacy zagraja dobrze na mistrzostwach to z mila checia sie przyznam ze sie wielce myslilem odnosnie tej selekcji!!!!

i teraz nieco humorystycznie dlaczego nie jezie Dudek tylko Dudka :)

Janas pomyślał : powołam Dudka, zapisał w notesie : Dudka i tak mamy w kadrze kogoś kto będzie rywalizował z Rasiakiem o tytuł odkrycia MŚ


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6997 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 23:58
Kazdy ma inna wizje kadry na MS. Ja tez nie do konca zgadzam sie co do wyboru niektorych zawodnikow,
ale nie ma co sie rozwodzic nad tym kogo powinien wybrac a kogo nie. Przypadkowe powolania to raczej nie byly;)
Miejmy nadzieje ze "wybrancy" pozytywnie nas zaskocza;)


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7759 dni

**




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 01:00
Największe spory jak widzę są i tak o graczy którzy pewnie mundial tylko z ławki rezerwowych zobaczą.
Ja tam bym Piechny nie brał...koleś nastrzelał bramek na jesieni, ale co gra teraz?
Jeleń jako napastnik mnie nie przekonuje, ale w kadrze dla mnie dwa razy ładnie się pokazał jako prawy pomocnik.
Boberek: Gorawski i Radomski grają.Choć Radomski jako środkowy obrońca.
Zapomniałem o Żurawiu...jego bym zabrał a nie Dudke...to tak do mojego skladu podawanego wczesniej.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7769 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 09:11
Na sparingach mowiono ze sa niezgrani i ostatni raz w takim skladzie graja... ja sie zastanawiam jak oni sie teraz zgraja po takich przetasowaniach?

Bramka: Cos w tym jest. Jesli chcial Dudka posadzic na lawce, to rzeczywiscie mogloby to dziwnie wygladac, a tak Boruc i Kuszczak w ciagu paru lat beda pewnie bramkarzami tej klasy co byl Dudek. Fabianski duzo moze sie nauczyc bo w tym sezonie pokazal jak ogromny ma talent. Co nie zmienia faktu, ze ja bym Dudka wzial.

Obrona: Klos i Rzasa mogliby nie jechac jakby mieli godnych zastepcow, a zastepuje ich... Dudka, ktory pewnie ma slabsza pozycje w Wisle niz Klos. Nie wiem jaki to mialo cel, ale nasza obrona byla bardzo slaba a to ja jeszcze oslabilo.

Pomoc: Po co wzial Gize nie wiem. Pojecia nie mam, mysle i wymyslic nie moge. Mamy 5 srodkowych pomocnikow i jeszcze Giza? Do tego Gorawski, ktory caly sezon spedzil na lawce lub leczac kontuzje w Rosji (choc ostatnie pare meczow juz gral). Kosiara i Mila pojechali za zaslugi. Janas mowi ze potrenuja i do formy dojda... a dlaczego Klos, Dudek no i przede wszystkim Franek mieliby do tej formy nie dojsc trenujac? Chyba wiecej dla tej kadry zrobili?

Atak: Tu bylo bardzo dobrze. Obecnie jest wrecz beznadziejnie. Zurawski to Zurawski, ale kto poza tym? Rasiak jest za slaby i pokazuje to przyklad ze zagral 2 dobre mecze w przeciagu 2 ostatnich lat i to ze slabymi rywalami. On nawet nie jedzie za zaslugi. Jelen 2 lata temu mial swoj sezon i od tamtej pory jest dobrym ligowym pilkarzem. Jednak na reprezentacje a co dopiero na mundial nie zasluguje. Brozka bym wzial, gdyby jechal Franek, Sagan i Niedzielan. Niech sie chlopak uczy.

Podsumowujac: obrona dziurawa i beznadziejny atak. Jak bylem pewien ze powinno to wystarczyc na Kostaryke i Ekwador tak teraz nie jestem. Do tego szykuje sie kompromitacja z Niemcami jesli oni zaczna jakos grac. Moze tu byc nawet pogrom, a jak przegramy z nimi w zenujacym stylu to nawet wyjscie z grupy nie powinno Janasa uratowac.


Obrazek gif wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7759 dni

**




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 11:16
Jay poza Frankowskim Janas zrobił przetasowania wśród rezerwowych a nie w podstawowym składzie więc w moim przekonaniu szanse na wyjście z grupy się nie zmieniły bo i nikt z podstawowej jedenastki się nie zmienił...i tak pewnie by grał Rasiak zamiast Frankowskiego...zresztą jak oglądałem go ostatnio to żal dupę ściskał...biegał po boisku nie wiedząc co ze sobą zrobić.
Ja jestem optymistą przed MŚ. Uważam, że wcale nie będzie tak źle.
W 1974 roku wszyscy tak samo na Górskiego najeżdżali jak paru "zasłużonych" nie wziął.
Kadrę rozliczę po MŚ


P.S. POLACY uwielbiają marudzić...choćby i sam Ronaldinho grał w naszej kadrze to zaraz połowa kibiców i tak by powiedziała...co za beznadziejny skład, gdzie my z takim składem dojdziemy, wszystko przegramy itp.

Ostatnio edytowany przez: qbajag, 16 maja 2006, 11:39 [1 raz(y)]


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 12:20
Osobiście mnie dziwi brak Kowalewskiego, ktory moim zdaniem jest lepszy od Fabianskiego, jednakze gdyby on pojechal na MS to kto bylby drugim bramkarzem ? Kuszczaki Kowaleski to podobny poziom. A tak jest Boruc-Kuszczak-Fabianski
Skoro Frankowskie nie pojechal bo od pol roku nie moze nie moze strzelic bramki w lidze to co w niej robi Rasiak ? W reprezentacji zarowno Franek jak i Rasiak daj sobie rade. Zamiast Brozka wzailbym Sagana,badz Sosina. Moze Janas liczy na duet Zurawki Brozek ? Choc pewnie w ataku obok Magika zagra Rasiak.
Nastepnie Mila w skladzie ? W Austrii siedzie na lawie a na boisku pojawi sie od przpypadku do przypadku. Janas mowil, ze swietnie Mila pokazywal sie na treningach. Oby to wystarczylo...
Lewa pomoc to Krzynowek i Kosowki bo kto inny ? Ewentualnie zawsze moze grac tam wszechstronny Smolarek. A na prawej moglby pojawic sie Gorawski.
Dodatkowo co robi w skladzie Giza ? Na te pozycje lepszy Burkchart
Obrona jak dla mnie bardzo na +. Mimo ze duze doswiadczenie ma Klos i Rzasa to jednak zdarzaja im sie bledy. Rzasa (jak to napisal Mati) zbyt kurczowo trzyma sie pola karnego a Garnarczyk lubi i umie atakowac. Pozatym jest mlody i wszechstronyy Dudka ktory moze grac zarowno w srodku jak na skrzydlach.
Niespodzianki w skladzie sa. Jesli wybrancy Janasa zaskocza nas tak samo jak trener to gotowi sa oni wrocic z medalem


MKS !
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 12:32
Janas wystrychnął Dudka na dudka, bo nie zabrał Dudka, a pojedzie Dudka.

Widać uznanie na Śląsku dla Janasa nie wystarczy.



Kierunek który obrał Janas jest dobry - widać, że nie chce popełniać błędów Engela sprzed 4 lat. Żal jedynie Dudka - a obecność w kadrze Mili i Gizy to nieporozumienie.


Randall McMurphy napisał:

  Cytat:  
zajebiscie ze powolal Gorawskiego! Ten chlopak naprawde bardzo dobrze sobie pogrywa w FK Moskwa juz myslalem ze o nim zapomni ale jednak....



To ciekawe, bo ja wszędzie czytam, że jest zupełnie inaczej. Niedawno też widziałem reportaż na TVN24 o Gorawskim, w którym sam mówił, że ma duże problemy z wywalczeniem miejsca w składzie i gra rzadko.
Na dodatek dopiero niedawno (miesiąc temu) wyleczył kontuzję, z którą zmagał się długi czas.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005