Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> MŚ - Grupy & Bilety << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 12/12/2005 20:52

  JuN napisał:  
razem 350 euro, teraz trzeba miec szczescie w losowaniu



A propo szczęścia, kiedy będzie wiadomo czy się wylosowało te bilety?


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 12/12/2005 20:52

  JuN napisał:  
zamowilem 3 bielty na mecze Polski + na final w berlinie
poprzez strone oficjalna fifa

razem 350 euro, teraz trzeba miec szczescie w losowaniu



... nie trzevba miec bo mzoe nawet takiego nie byc .... bilety byly rozprowadzane we wczesniejszych rundach czyli 1,2 jeszcze bedzie runda 4 teraz jest 3 w 1 rundzie bylo 800tys biletow bodajze i w kazdej nastepniej jest 300 000 jesli bedzie zamowieni na np. Polska-Kostaryka 10tysiecy a biletow bedzie 4tysiace bedzie takie losowanie a jesli bedzie zamowien mniej nie bedzie losowania .... proste ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7971 dni

***




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 12/12/2005 21:17

  KloceK napisał:  

  JuN napisał:  
zamowilem 3 bielty na mecze Polski + na final w berlinie
poprzez strone oficjalna fifa

razem 350 euro, teraz trzeba miec szczescie w losowaniu



... nie trzevba miec bo mzoe nawet takiego nie byc .... bilety byly rozprowadzane we wczesniejszych rundach czyli 1,2 jeszcze bedzie runda 4 teraz jest 3 w 1 rundzie bylo 800tys biletow bodajze i w kazdej nastepniej jest 300 000 jesli bedzie zamowieni na np. Polska-Kostaryka 10tysiecy a biletow bedzie 4tysiace bedzie takie losowanie a jesli bedzie zamowien mniej nie bedzie losowania .... proste ;)



Eh losowanie bedzie na 100%, nie zapominaj ze MS sa w kraju gdzie praktycznie na kazdym stadionie sa komplety, do tego Niemcy maja idelane polaczenia z innymi krajami europejskimi, gdzie pilka jest sportem nr1. Co do meczow Polakow to obstawiam ze samych zgloszen naszych rodakow bedzie wiecej niz biletow...


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni

*




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 12/12/2005 22:05
Czyli sa tylko dwie mozliwosci; liczyc na jakiegos farta w tym smiesznym losowaniu fifa lub przez pzpn(tu chyba o wiele mniejsze szanse)..
a ja pierdole w czapke z biletem czy bez i tak musze tam byc ;)


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6945 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 12/12/2005 22:14

  pogoniarz73 napisał:  
Czyli sa tylko dwie mozliwosci; liczyc na jakiegos farta w tym smiesznym losowaniu fifa lub przez pzpn(tu chyba o wiele mniejsze szanse)..
a ja pierdole w czapke z biletem czy bez i tak musze tam byc ;)



Dokladnie czy z czy bezz 3ba tam byc ja dzis rowniez zlozlyem zamowienie :d no oby sie udalo ale takich jak ja jest jeszcze 300 tys ! :(


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 12/12/2005 22:24

  kaktus19 napisał:  

  pogoniarz73 napisał:  
Czyli sa tylko dwie mozliwosci; liczyc na jakiegos farta w tym smiesznym losowaniu fifa lub przez pzpn(tu chyba o wiele mniejsze szanse)..
a ja pierdole w czapke z biletem czy bez i tak musze tam byc ;)



Dokladnie czy z czy bezz 3ba tam byc ja dzis rowniez zlozlyem zamowienie :d no oby sie udalo ale takich jak ja jest jeszcze 300 tys ! :(



zamownienie zlozylem pzpn wysle i kumpel stara sie zalatwic z pracy bo jzu 2 odstal ... a i tak i tak jade na wsyzteki 3 mecze ... najwyzej ogladne przed tsadionem na telebimie o ile beda ... zawsze byly ... orientuje sie ktors czy beda ?


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7766 dni

**




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 13/12/2005 00:31
Obecna tura sprzedaży biletów trwa do 15stycznia i od 31 stycznia będą te bilety drukować i potwierdzać e-mailem chęć ich zakupu.
Po 15 stycznia chyba będzie wiadomo czy ktoś wylosował bilety.
Ja obstawiam 4 mecze na stronie FIFA(3 mecze Polaków plus Holandia-Argentyna)


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 13/12/2005 07:17
My z kolesiem zamowilsmy bilety na 3 mecze grupowe, mecz 1/16 W Stuttgardzie czyli mecz druzyny z 2-go miejsca w naszej grupie i 1 pierwszego z B no i chyba koles zaznaczyl takze final... Mojego zamowienia juz nie przyjelo bo system stwierdzil, ze juz ubiegam sie o bilet w tym dniu :D, co okurat bylo prawda :D


  qbajag napisał:  
Obecna tura sprzedaży biletów trwa do 15stycznia i od 31 stycznia będą te bilety drukować i potwierdzać e-mailem chęć ich zakupu.
Po 15 stycznia chyba będzie wiadomo czy ktoś wylosował bilety.
Ja obstawiam 4 mecze na stronie FIFA(3 mecze Polaków plus Holandia-Argentyna)



Dokladnie 30 stycznia bedzie chyba losowanie, bo wczesniej beda robic selekcje zamowien, typu kto ma zakazy stadionowe itp...

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 13 grudnia 2005, 07:54 [2 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 21/12/2005 13:02

  Cytat:  

Bilety na finały MŚ 2006
Polski Związek Piłki Nożnej uprzejmie informuje, iż Prezydium Zarządu PZPN na posiedzeniu w dniu 19 grudnia 2005 podjęło następującą uchwałę w zakresie warunków i sposobu dystrybucji biletów na mecze Mistrzostw Świata Niemcy 2006.

Uchwała nr 27/168 z dnia 19 grudnia 2005 roku Prezydium Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie dystrybucji biletów na MŚ 2006 w piłce nożnej.

Na podstawie § 38 ust. 1 Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

I Przyjmuje się następujące zasady dystrybucji biletów na MŚ 2006 w piłce nożnej:

• 30% - Sprzedaż publiczna i ewentualne losowanie - prowadzona poprzez system komputerowy Extranet
• 2% - Sprzedaż publiczna dla kibiców Polonijnych
• 12% - Kluby I ligi (po 5 szt.) i Kluby II ligi (po 3 szt.); Zawodnicy i Sztab Reprezentacji Polski, Klub Wybitnego Reprezentanta, Prasa, Radio i TV, Canal+, Orange, Polskie Związki Sportowe, PKOL, Partnerzy Rozgrywek ligowych oraz Reprezentacji Polski
• 19% - ZPN + kluby III ligi i niższych klas rozgrywkowych z obowiązkiem zapewnienia możliwości zakupu przez Kluby występujące w każdej klasie rozgrywkowej
• 5% - Stowarzyszenia Kibiców Reprezentacji Polski
• 19% - Oficjalni sponsorzy i partnerzy PZPN
• 13% - PZPN

II. Realizację Uchwały powierza się Sekretarzowi Generalnemu PZPN

III. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Prezes PZPN Michał Listkiewicz

W związku z powyższym proces zbierania zamówień dla łącznej puli 37% biletów (30%, 2% oraz 5%), realizowany będzie jedynie poprzez komputerowy system biletowy w dniach 3.1.2006 – 31.1.2006. System dostępny jest jako strona www poprzez sieć Internet, pod adresem http://bilety.pzpn.pl

Przystąpienie do systemu wiąże się z założeniem konta użytkownika, przypisanego do danej osoby również w kolejnych akcjach kolportażu biletów na mecze Reprezentacji Narodowych (eliminacje, turnieje mistrzowskie, mecze towarzyskie) oraz przyznaniem elektronicznej Karty Kibica Reprezentacji. Po spełnieniu powyższych warunków możliwe będzie wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego FIFA (w wersji drukowanej opatrzonej stosownym Regulaminem podpisywanego wraz z odbiorem biletu), złożenie zamówienia (a więc dokonanie wyboru spośród dostępnych meczów oraz kategorii biletów). Jednocześnie system stanowi jedyne źródło powiadomienia Zamawiającego o ewentualnym fakcie przyznania biletu.

Ostateczny rozdział biletów na poszczególne mecze w poszczególnych kategoriach zostanie dokonany w dniu 9.2.2006. W przypadku gdy ilość złożonych zamówień przekroczy dostępną pulę biletów, w dniu 9.2.2006 zostanie przeprowadzone losowanie.

Osoby, którym przyznane zostało prawo zakupu biletu, zobowiązane zostaną do dnia 9.3.2006 do uiszczenia kwoty stanowiącej sumę wartości przyznanego biletu oraz opłaty manipulacyjnej (w wysokości 10% wartości zamówienia). Dodatkowo należy doliczyć koszt wyrobienia Karty Kibica Reprezentacji. Opłatę należy przesłać na wskazane w systemie biletowym konto bankowe PZPN, przy czym ważna jest data wpłynięcia środków na konto. Kupujący zobowiązany jest do przeliczenia wartości zamówienia z EUR na PLN według kursu obowiązującego w dniu dokonania płatności, a dostępnego poprzez ww. konto kibica w biletowym systemie komputerowym. W sytuacji niedopłaty wynikającej z różnicy kursowej Polski Związek Piłki Nożnej zastrzega sobie prawo do żądania dokonania stosownej dopłaty lub anulowania zamówienia.

Spośród biletów zwolnionych w procesie anulowania zamówienia (w rezultacie niepełnej płatności lub jej braku, błędnych, niepełnych lub nieprawdziwych danych osobowych, a także w przypadku stwierdzenia odstępstw od obowiązującego Kupujących Regulaminu) przeprowadzony zostanie ponowny rozdział lub losowanie.

Bilety dostępne będą we wskazanym przez PZPN miejscu i czasie (po otrzymaniu ich od organizatorów turnieju finałowego), zgodnie jednak z informacją FIFA nie później jednak niż do dnia 30.4.2006. Również w tym przypadku wszelkie informacje zostaną przekazane za pomocą komputerowego systemu biletowego oraz strony internetowej Związku, dostępnej pod adresem http:/www.pzpn.pl

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem zamawiania oraz sprzedaży biletów na finały Mistrzostw Świata 2006 (2006 FIFA Word Cup GermanyTM). Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zróżnicowanie biletów na stałe oraz warunkowe i związane z tym faktem procedury. Przypominamy równocześnie, że o przyznaniu biletów nie decyduje kolejność zgłoszeń!

zrodlo www.pzpn.pl



Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 26/12/2005 09:33
Ja mogę mieć bilety na jaki chcem mecz :) ale jeden minus jest :( to będą bilety na sektorze pośród Niemców :/ ... A nie mam szan dostac biletów na Polski sektor ponieważ się nie zapisałem :(


Obrazek gif wstawiony na forum
--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8085 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 29/01/2006 12:03
kiedy zaczyna sie 4 tura kupowania na fifa.com ? Nie wiem czy dobrze wyczytalem ze 15 lutego...prosilbym jeszcze kogos o potwierdzenie tego :) i czy jest gdzies lub bedzie na stronie fify napisana ilosc biletow sprzedanych na konkretny mecz? z gory dzieki za odp.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7766 dni

**




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 29/01/2006 12:21
15 lutego się zaczyna, ale żadnych szczegółów jeszcze nie ma...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 04/02/2006 01:42
dzis podali wyniki, kurde nie zalapalem sie! walcze dalej od 15 lutego nowe aplikacje sie sklada


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni

**




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 04/02/2006 10:51

  JuN napisał:  
dzis podali wyniki, kurde nie zalapalem sie! walcze dalej od 15 lutego nowe aplikacje sie sklada



Ja tak samo ale sie wkurzyłem...


Dziękuję :)
--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8085 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 04/02/2006 11:13
no to tym ktorzy sie nie dostali radze szybko dzialac juz 15.02 minute po polnocy. Przed chwila na wp.pl wyczytalem, ze IV tura ktora zaczyna sie 15 lutego bedzie dzialac na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"...


Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7923 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 04/02/2006 15:08

  bartollo napisał:  
no to tym ktorzy sie nie dostali radze szybko dzialac juz 15.02 minute po polnocy. Przed chwila na wp.pl wyczytalem, ze IV tura ktora zaczyna sie 15 lutego bedzie dzialac na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"...



własnie mi tez sie obiło o uszy... tylko wydaje mi sie że jak wszyscy ruszą o 24 to im serw padnie... :)


Po życia kres!
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 04/02/2006 17:46

  Cinek457 napisał:  

  bartollo napisał:  
no to tym ktorzy sie nie dostali radze szybko dzialac juz 15.02 minute po polnocy. Przed chwila na wp.pl wyczytalem, ze IV tura ktora zaczyna sie 15 lutego bedzie dzialac na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"...



własnie mi tez sie obiło o uszy... tylko wydaje mi sie że jak wszyscy ruszą o 24 to im serw padnie... :)



tylko, ze sa rozne strefy czasowe, wiec tak np. Anglia itp. beda przed nami:D tam jest chyba cos kolo godziny do przodzu.


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 04/02/2006 18:09

  Cytat:  
Dear Mr. Xxx Xxx,

We are delighted to inform you that we have been able to allocate you individual tickets for following match as a result of a draw at the end of sales phase 3 of the 2006 FIFA World Cup Germany (TM):

2 tickets for match no. 51 on 25.06.2006 in the city of Stuttgart, cat. 3, price (number x single price) 120,00 EUR .....



Mi i kolesiowi sie udalo :D Mecz sie sklada ze moze byc bardzo interesujacy bo byc moze Bialo Czerwoni zagraja tam z Anglikami .... :D juz sie nie moge doczekac :D:D


...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 04/02/2006 18:35
ja zapisalem sie na wszystkie mecze polakow ale niestety bez powodzenia... :( :( :(


bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 04/02/2006 18:35
Czy nawet jeśli nie udało mi się wylosować tych biletów to dostane o tym od nich info? Bo do tej pory żadnego majla od nich nie dostałem ;( mimo że majl potwierdzający zgłoszenie do losowania otrzymałem...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005