Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> MŚ - Grupy & Bilety << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 04/02/2006 19:13

  S4lc3s0n napisał:  
Czy nawet jeśli nie udało mi się wylosować tych biletów to dostane o tym od nich info? Bo do tej pory żadnego majla od nich nie dostałem ;( mimo że majl potwierdzający zgłoszenie do losowania otrzymałem...



Powinno przyjsc ze Cie nie wylosowali .. musisz poczekac


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7036 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 04/02/2006 19:23
A mnie nie wylosowali :(.No nic trzeba liczyć że sie uda w ostatniej turze:D


--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8082 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 15/02/2006 15:58
noz kur** mac ;/ przed dwoma minutami wszedlem na strone fify zeby zarezerwowac bilety, patrze a tu nie ma juz biletow na zaden mecz...wszystkie wysprzedane (do tej 4 serii bylo chyba 30 tys biletów)....szkoda gadac...


DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7014 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 15/02/2006 16:26
można zmienić dane na inną osobę po dostaniu biletu ??


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
Stargard na zawsze z POGONIĄ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6553 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 20/05/2006 23:26
KTO CHCE JECHAĆ NA MECZ [POLSKA-EKWADOR WYJAZD 200 ZL BUSEM NIECH SIE ODEZWIE NA GG-5180419


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 21/05/2006 18:52
Organizuje busa na mecz Nimecy -Polska dnia 14 czerwca koszt 200zl od osoby.
Wyjazd jest 13 czerwca z samego rana , zeby pozwiedzac poczuc klimat itp.
Ogladamy mecz 14 czerwca i wyjezdzamy z Dortmundu ok 24.00
Dodaje ze wyjazd jest typowo piknikowy.
Bus jest 14 osobowy mam jeszcze 3 miejsca wolne.gg w profilu


Obrazek gif wstawiony na forum
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 21/05/2006 19:04
dzisiaj o 17 na stronei fifa dostepne bylo DUUUZO biletow na wiekszosc mecyz
w tym polska-ekwador, i polska-niemcy jednak nie udalo mi sie kupic.. non stop czekalem w kolejce


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 21/05/2006 19:29

  JuN napisał:  
dzisiaj o 17 na stronei fifa dostepne bylo DUUUZO biletow na wiekszosc mecyz
w tym polska-ekwador, i polska-niemcy jednak nie udalo mi sie kupic.. non stop czekalem w kolejce


Nie czeka sie w kolejce.. jest patent ze jak dostaniesz sie do poczekalni lub na gorze strony jest napisany error to napierasz do upadlego F5 ( czyli odswierz :) ) i liczysz na lud szczescia :) wazne zeby szybko sie nie poddawac tylko walczyc do konca a napewno sie uda cos zdobyc


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 21/05/2006 19:45

  BoNiO napisał:  

  JuN napisał:  
dzisiaj o 17 na stronei fifa dostepne bylo DUUUZO biletow na wiekszosc mecyz
w tym polska-ekwador, i polska-niemcy jednak nie udalo mi sie kupic.. non stop czekalem w kolejce


Nie czeka sie w kolejce.. jest patent ze jak dostaniesz sie do poczekalni lub na gorze strony jest napisany error to napierasz do upadlego F5 ( czyli odswierz :) ) i liczysz na lud szczescia :) wazne zeby szybko sie nie poddawac tylko walczyc do konca a napewno sie uda cos zdobyc



serio ? klikalem F5 przez 40 min


s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni

*




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 21/05/2006 20:18
Ja też pół dnia straciłem na próbę dostania biletów- bez powodzenia.
Z tymi biletami to trochę już paranoja- nawet do Customer Self Service trudno sie dostać!!!
Napisałem też do organizatorów e-maila z prośbą o wyjaśnienie następującej sprawy.
Złożyłem zamówienie na tzw.Conditional Tickets, czyli jeśli ktoś odstąpi interesujące mnie bilety to czekam w kolejce i mam szansę na ich otrzymanie. Ściągnięto już z mojego konta kasę za bilety. I co??? Pojawiają się w odsprzedaży (resale) interesujące mnie bilety, kupują je inni (kto pierwszy ten lepszy) a ja dalej czekam!!! Według mnie, skoro ściągnęli już ode mnie kasę to powinienem je dostać w pierwszej kolejności, lub inni którzy są w takiej sytuacji jak ja a nie powinny trafiać do sprzedaży "kto pierwszy ten lepszy".
Zobaczymy co mi odpiszą.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni

**




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 21/05/2006 21:36

  s_portowiec napisał:  
Ja też pół dnia straciłem na próbę dostania biletów- bez powodzenia.
Z tymi biletami to trochę już paranoja- nawet do Customer Self Service trudno sie dostać!!!
Napisałem też do organizatorów e-maila z prośbą o wyjaśnienie następującej sprawy.
Złożyłem zamówienie na tzw.Conditional Tickets, czyli jeśli ktoś odstąpi interesujące mnie bilety to czekam w kolejce i mam szansę na ich otrzymanie. Ściągnięto już z mojego konta kasę za bilety. I co??? Pojawiają się w odsprzedaży (resale) interesujące mnie bilety, kupują je inni (kto pierwszy ten lepszy) a ja dalej czekam!!! Według mnie, skoro ściągnęli już ode mnie kasę to powinienem je dostać w pierwszej kolejności, lub inni którzy są w takiej sytuacji jak ja a nie powinny trafiać do sprzedaży "kto pierwszy ten lepszy".
Zobaczymy co mi odpiszą.



Odpisza Ci za 2 tyg, ze Ty czekasz na bilety, ktore zwroca sponsorzy i narodowe federacje a bilety ktore byly dostepne w ogolnej sprzedazy nadal sa w tej sprzedazy


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7773 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 21/05/2006 22:36

  s_portowiec napisał:  
Ja też pół dnia straciłem na próbę dostania biletów- bez powodzenia.
Z tymi biletami to trochę już paranoja- nawet do Customer Self Service trudno sie dostać!!!
Napisałem też do organizatorów e-maila z prośbą o wyjaśnienie następującej sprawy.
Złożyłem zamówienie na tzw.Conditional Tickets, czyli jeśli ktoś odstąpi interesujące mnie bilety to czekam w kolejce i mam szansę na ich otrzymanie. Ściągnięto już z mojego konta kasę za bilety. I co??? Pojawiają się w odsprzedaży (resale) interesujące mnie bilety, kupują je inni (kto pierwszy ten lepszy) a ja dalej czekam!!! Według mnie, skoro ściągnęli już ode mnie kasę to powinienem je dostać w pierwszej kolejności, lub inni którzy są w takiej sytuacji jak ja a nie powinny trafiać do sprzedaży "kto pierwszy ten lepszy".
Zobaczymy co mi odpiszą.



To jest skandal. Z karty mojego ojca sciagneli 2,5 tysiaca euro i teraz powylosowaniu biletow na tylko jeden mecz zobowiazali sie reszte zwrocic w... 6 tygodni.

A co do biletow to jakos tydzien temu tez bylo ich duzo na wiele meczow i juz wpisywalem dane i numer karty kredytowej kiedy wyskakiwal mi error... takze bylem naprawde blisko, myslalem ze jak przejde poczekalnie i to wszystko to juz koniec, a tu taka przykra niespodzianka.


Obrazek gif wstawiony na forum
Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 22/05/2006 14:41

  JuN napisał:  

  BoNiO napisał:  

  JuN napisał:  
dzisiaj o 17 na stronei fifa dostepne bylo DUUUZO biletow na wiekszosc mecyz
w tym polska-ekwador, i polska-niemcy jednak nie udalo mi sie kupic.. non stop czekalem w kolejce


Nie czeka sie w kolejce.. jest patent ze jak dostaniesz sie do poczekalni lub na gorze strony jest napisany error to napierasz do upadlego F5 ( czyli odswierz :) ) i liczysz na lud szczescia :) wazne zeby szybko sie nie poddawac tylko walczyc do konca a napewno sie uda cos zdobyc



serio ? klikalem F5 przez 40 min



Ja po 4,5 godzinach klepania F5 wylapalem Polska-Niemcy.... :D a koles Ekwador po 3h walki. Ogolnie to trzeba miec troche szczescia zeby cos zdobyc.
Radze operowac na innych wersjach jezykowych tej strony, bo latwiej jest cos wylapac. Duzo osobom ze strony hiszpanskiej sie udalo i mi rowniez

Ostatnio edytowany przez: Bonio, 22 maja 2006, 14:50 [1 raz(y)]


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6625 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 28/05/2006 16:58
Siema wszystkim Banana ma ktoś bilet na mundial bravo Dac za darmoche bo chce pojechac !!!!!!!! pokibicować fala
A ma ktoś nie potrzbny ze i tak nie pojedzie :) :P


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 28/05/2006 17:33

  lotto napisał:  
Siema wszystkim Banana ma ktoś bilet na mundial bravo Dac za darmoche bo chce pojechac !!!!!!!! pokibicować fala
A ma ktoś nie potrzbny ze i tak nie pojedzie :) :P



a ty z kad sie urwales?! zadnych neostrad dla dzieci na komunie!!


ratamahata
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7164 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 28/05/2006 18:26

  BoNiO napisał:  
Ja po 4,5 godzinach klepania F5 wylapalem Polska-Niemcy.... :D a koles Ekwador po 3h walki. Ogolnie to trzeba miec troche szczescia zeby cos zdobyc.



Ty klikałeś na Niemcy?:D mi sie tam wydaje ze jak ktos sie wtedy uparl i mogl poswiecic duzo czasu to by zdobyl jakies bilety,teraz juz szans chyba nie ma zbyt duzych


Pogoń to my!!!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni

**




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 28/05/2006 19:03

  benny napisał:  

  lotto napisał:  
Siema wszystkim Banana ma ktoś bilet na mundial bravo Dac za darmoche bo chce pojechac !!!!!!!! pokibicować fala
A ma ktoś nie potrzbny ze i tak nie pojedzie :) :P



a ty z kad sie urwales?! zadnych neostrad dla dzieci na komunie!!



A Ty zaprzyjaznij sie, ze slownikiem... :/


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Miguel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6539 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 29/05/2006 11:43
Witam! Ponieważ bazę wypadową na MŚ będę miał w Szczecinie, postanowiłem dołączyć do Waszego forum. :-)

Rozdysponowane zostały juz bilety warunkowe (w każdym razie ja i kilku znajomych otrzymało potwierdzenia zakupu biletów. Czyli wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w wolnej sprzedaży bilety na stronie się już nie pojawią, być może jakieś resztówki (i to na mniej atrakcyjne spotkania) będzie można kupic w specjalnych punktach na stadionach.

Z tymi biletami warunkowymi w moim przypadku wiąże się przebiegły plan. Oczekując 1 maja w samo południe na pojawienie się biletów w wolnej sprzedaży, złożyłem zamówienie na bilety warunkowe. Nie było juz dostepnego meczu POL-GER, zatem wymieniłem następujące mecze: POL-ECU, POL-CRC oraz mecze 49 i 51. Zresztą, chwile potem zniknąła też mozliwość składania zamówienień na jakiekolwiek mecze, poza grupowymi. Zapłaciłem cenę za najdrozszy bilet 1 kat. 1/8 finału i pozostawało czekać.

Kilka dni później udało mi się kupić bilety na mecz POL-CRC i wtedy wpadłem na pomysł, że niezależnie od mojego zainteresowania meczem z ECU, jeśli kupię choć jeden bilet na ten mecz, to - zgodnie z regulaminem sprzedaży biletów warunkowych - niejako zablokuję część mojego zamówienia i jeśli będzie mi dane otrzymać bilet warunkowy, to tylko na mecz 49 lub 51!

I los sie do mnie uśmiechnął. Wreszcie przydał mi się program monitorujący stan strony z biletami, bo kiedy pewnej nocy od 24h była przerwa konserwacyjna, najpewniej ktoś na chwilę przed zamknieciem strony przekazał bilety na interesujący mnie mecz do resale'u. I kiedy o 5h strona ruszyła, błyskawicznie zostałem obudzony sygnałem alrmowym, półprzytomny klikałem w zdziwieniu pokonując błyskawicznie wszystkie etapy zakupów - co do tej pory albo trwało godzinami, albo było wręcz niemozliwe. Po prostu byłem chyba autentycznie jedynym kupującym w tamtej chwili.

A tydzień później o 7.13 rano dostałem maila o przyznaniu biletów warunkowych na mecz 51! Co ciekawe, w przedpłacie zapłaciłem za każdy po 125 EUR, a przyznano mi bilety 3 kat za 65 EUR, więc na fantastyczny mecz jadę faktycznie za grosze!!! :-) A kiedy 20.06 będzie wiadomo, kto zagra w meczu 49, a kto w meczu 51, w razie czego będzie kilka dni na dokonanie obustronnej wymiany z zainteresowanym kibicem z innego kraju, tak by jednak byc na meczu Polski.


fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni




Odp: MŚ - Grupy & Bilety - 30/05/2006 12:52
rzucili bilety na Fifa ale dostanie się chodżby do poczekalni graniczy z cudem.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni




Sprzedam bilety na MS TANIO ! - 30/05/2006 22:10
SPRZEDAM BILETY NA MS !!!

***** TUTAJ LINK DO BILETOW ***


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005