Autor
Wiadomo¶ć
   Reprezentacja -> M¦ - Grupy & Bilety << pocz±tek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idĽ na dół   
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 22:26
jest dobrze, zwiekszyly sie szanse na bilety na conajmniej 2 mecze grupowe !!! :)


Better dead than red!
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7534 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 22:33
11 13-Jun-06 Berlin Brazylia:Chorwacja - na tym meczu fajnie by było być

ps Obserwujcie wszytkich piłkarzy Brazyli bo za 15 lat który¶ do Pogoni przyjdzie

Ostatnio edytowany przez: stahu, 9 grudnia 2005, 22:41 [1 raz(y)]


ofconcern
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 22:35
Ja osobi¶cie marzyłem o spotkaniu Niemcy-Polska (wolałbym w finale ale tez może być :D) Najgorsze moze byc zdobycie biletów... Ja mam takie szczęscie ze mój kuzyn mieszka bardzo blisko Gelsenkirchen (Arena AufSchalke) i jeszcze jest niedaleko do Dortmundu (Westfalenstadion) Tylko te piekielne bilety...


FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 22:42
Żeby tylko nie bylo tak jak cztery lata temu, gdzie grupa tez latwa niby byla i zeby nie bylo z Niemcami tak jak z Anglia duzo pierdolenia, ze powalcza, a skonczy sie przegrana w slabym stylu. Jak dla mnie pierwsze miejsce jest mozliwe:P


Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7391 dni

**




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 22:46

  polako_81 napisał:  
Mam kilka pytan..

jak sie zamawia te bilety na fifa.com ?czy przyjda mi listem do domu?
czy mozna zamowic dowolna ilosc biletow?
wie ktos ile jest km miedzy tymi miastami w ktorych mamy grac?


z gory dzieki..



z azamawianiem nie ma tak kolorowo. zapisac sie mozesz, ale i tak dostana je osoby wylosowane pzrez system.


"Wierzę, że inteligencja i strach s± nieodł±czne. Go¶cie którzy mówi±: ja się nie boję niczego - s± po prostu głupi!" - Rickson Gracie
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7647 dni

****




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:01
z biletem czy bez... trzeba brać urlop na czerwiec.


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywaj±ce wyzwanie...
Radoslavik77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6872 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:03
Swoj± drog± ciekawe jaka stacja telewizyjna będzie pokazywała M¦??


www.iskierka.info
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

****




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:03
Da rade pocisn±ć tam na kredycie czy kanar niemiecki mnie wyjebie :) :>


Podniesiona adrenalina to ¦ródmiejska siła
Gawron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7084 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:06
hehehe ja to mam fajnie. Mecz z Niemcami jest akurat w moje urodziny i PRAWDOPODOBNIE POJADE :D:D:D:D
DO BOJU POLSKO !!!!!!!!!!


Pogoń !!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7776 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:08
Grupa spokojnie do przejscia. Latwiejsza jest tylko D, jak nie wyjdziemy tzn ze nie zaslugujemy na dalsza gre. Szkoda tylko ze znow nam przyjdzie grac z gospodarzem, zawsze ciezej...


Obrazek gif wstawiony na forum
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:16
To teraz Podolski i Klose będ± mieli w Polsce przesrane :D

A Smolarek będzie miał przer±bane w Borussi jak strzeli gola, w końcu z hitlerkami gramy w Dortmundzie.

Przed meczem z Ekwadorem, to poproszę o tak± ulewę jak w Barcelonie niedawno :D


--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8085 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:17
Jestem bardzo zadowolony z grupy. Jestem pewien ze mozemy spokojnie powalczyc nawet o 1 miejscie. Niemcy ostatnio bez formy, Kostaryka nie jest rewelacja, niestety nie jestem poinformowany o Ekwadorze. Pierwsze spotkanie w Gelsenkirchen...mam nadzieje ze pojawi sie jak najwiecej kibicow Pogoni :).


s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

*




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:30

  Maciek87 napisał:  
Żeby tylko nie bylo tak jak cztery lata temu, gdzie grupa tez latwa niby byla:P



Dokładnie. Jak cztery lata temu w naszej grupie była Portugalia, Korea Płd. i USA to wszyscy zastanawiali się czy wyjdziemy jako pierwsi z grupy czy ewentualnie jako drudzy za Portugali±. A wyszła Korea i USA.

A w następnej rundzie zwycięzca naszej grupy zagra z drug± drużyn± grupy B a druga drużyna z naszej grupy ze zwycięzc± grupy B.
Z grupy B chyba bez w±tpliwo¶ci wyjd± Anglicy i Szwedzi. Tak więc ewentualnie spotkamy się z któr±¶ z tych drużyn. Czyżby znowu Anglia?


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:35
6 czerwca: Polska - Ekwador (Gelsenkirchen) - wymarzone urodziny .... ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7971 dni

***




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:37
Najgorsze te zamawianie biletow. Zeby w Poslce dostac wypukla karte MasterCard trezba miec ladne zarobki:(


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:39
To teraz trzeba brać udział we wszystkich konkursach, w których będ± do wygrania jakie¶ bilety :D

A nuż się trafi....


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 09/12/2005 23:52

  KloceK napisał:  
6 czerwca: Polska - Ekwador (Gelsenkirchen) - wymarzone urodziny .... ;)



ja mam 3 czerwca


Obrazek gif wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7766 dni

**




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 10/12/2005 06:46

  ¶mielaq89 napisał:  
...Kostaryka... Szkoda że nie mamy meczu otwarcia :P



Zajebi¶cie dobrze, że nie mamy meczu otwarcia bo nie mam zamiaru płacić za najtańszy bilet 65Euro.
Kto¶ napisał: wymarzone urodziny - 6czerwca Polska-Ekwador....przecież Polska-Ekwador jest 9 czerwca czyli w dniu rozpoczęcia M¦(chyba, że chodziło o to, że to jest mniej więcej ten sam termn)
Co do grupy...coż mogła być dużo silniejsza, ale i mogli¶my mieć grupę zdecydowanie łatwiejsz±.
Na forum zapanował hurraoptymizm...ja, podobnie jak Vasyl, aż takim optymist± nie jestem bo zapasów błotnych w Barcelonie nie można traktować jako pełnowarto¶ciowego sparingu z Ekwadorem, a Kostaryka też jest całkiem niezł± ekip±(wystarczy popatrzeć na ich wyniki z ostatnich 5 lat).
My¶lę, że szanse na wyj¶cie z grupy mamy spore(awans do 1/4 praktycznie szanse zerowe), ale wcale się nie zdziwię jak znów zajmiemy ostatnie miejsce.

Na mistzrostwa się wybieram więc mam nadzieję zobaczyć ładne spotkania w wykonaniu Polaków.Jak już napisałem wcze¶niej ciesze się, że nie mamy meczu otwarcia bo nie będe musiał bulić dwa razy więcej za bilet.
Bardzo dobrze, że pierwsze dwa mecze gramy w miastach które praktycznie ze sob± s±siaduj±, a i Hannover nie jest daleko.
Teraz tylko muszę u¶miechn±ć się do kumpli z Luksemburga, Dortmundu i Berlina(coby mnie przygarneli na parę nocek), zebrać kasę na wyjazd i załatwić sobie urlop w pracy i na uczelni!!!


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7776 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 10/12/2005 08:54
Optymizm jak najbardziej uzasadniony, patrzac na grupe C czy nasza grupe z 2002 ;] Niemcy sa slabsze niz kiedykoluwiek - jak wywalczymy z nimi remis to mozemy zajac 1 miejsce dzieki wynikom, a to da nam mecz z Angolami, bo Szwecja wydaje sie byc zdecydowanym faworytem, a z nimi wziac rewanz za eliminacje... na pewno predzej wezmiemy rewanz na nich niz na Szwedach.

Co do biletow to juz nawet nie mysle o kosztach, byle je dostac!


Obrazek gif wstawiony na forum
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Losowanie M¦ - Grupy - 10/12/2005 09:09

  qbajag napisał:  


Kto¶ napisał: wymarzone urodziny - 6czerwca Polska-Ekwador....przecież Polska-Ekwador jest 9 czerwca czyli w dniu rozpoczęcia M¦(chyba, że chodziło o to, że to jest mniej więcej ten sam termn)



neiwiem nie ogladalem losowania i tylko przeczytalem na Pogońonline.pl ze - 6 czerwca: Polska - Ekwador (Gelsenkirchen)
a nawet jesli bedzie to 9 czerwiec to i tak prezent na urodziny wymarzony ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idĽ do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jeste¶ zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomo¶ć lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzaj±cych, którzy s± w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005