Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Snooker << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni




Odp: Snooker - 08/05/2007 00:19
hehe do 4 rano chyba zywiol...go go go SELBY;]


Ko nie pije,ten kapuje
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Snooker - 08/05/2007 00:24
no chłopaki tempem nie grzeszą :D


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Snooker - 08/05/2007 02:03
No to Higgins wygral. Dobry mecz.
Na koniec Selbiemu zabrakło pary, Higgins wykrzesał z siebie ostatnie siły.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Snooker - 03/09/2007 22:03
Ma ktoś może z Was załatwić bądź sprzedać bile treningową do mierzenia kątów, i do rotacji??? :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni




Odp: Snooker - 03/09/2007 22:18
w dyskobolu jest,moze i wiesz ale informuje wrazie czego :D


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Snooker - 03/09/2007 22:31

  dewu napisał:  
w dyskobolu jest,moze i wiesz ale informuje wrazie czego :D



orientujesz sie w jakiej cenie ??? a jakis sklepów w Warszawie nie znasz???:P

Pozdro


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni




Odp: Snooker - 04/09/2007 06:39

  PogońFaN napisał:  

  dewu napisał:  
w dyskobolu jest,moze i wiesz ale informuje wrazie czego :D



orientujesz sie w jakiej cenie ??? a jakis sklepów w Warszawie nie znasz???:P

Pozdro



niestety nie znam i nie orientuje sie w jakiej cenie.


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Snooker - 26/09/2007 21:05
odwiedziłem klub FreeBall i tak:
Wygląd wewnątrz całkiem całkiem, stoły fajne, tylko ceny jakieś dziwne... 20 zł za H jak na Szczecin to jakoś zadużo(oczywiście przy graniu 2 godzin, trzecią masz gratis - ale nawet z tym gratisem taniej by wyszło w Warszawie )... w warszawskiej Akademii Snookera godzina gry w ten piękny sport kosztuje 12 zl/h do godz. 18 i po 18 -18 zl/h

Ogólnie fajnie, że wreszcie w Szczecine w snookera zagrałem !!! Pozdrawiam

Ps. w dniach 27.09- 31.09 odbędzie się trzy gwiazdkowy turniej PORS - serdecznie zapraszam !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Snooker - 16/12/2007 11:18
32-letni Anglik Ronnie O'Sullivan popisał się niesamowitym osiągnięciem w półfinale turnieju snookerowego UK Championship.
Przy stanie 8:8 w decydyjącym frame'ie półfinałowego meczu z Markiem Selbym Anglik wbił breaka maksymalnego, wchodząc do historii światowego snookera jako jedyny zawodnik, który zdołał wbić breaki maksymalne w dwóch następujących po sobie turniejach rankingowych.
Wygrywając 9:8 O'Sullivan awansował do niedzielnego finału. Zmierzy się w nim ze Szkotem Stevenem Maguire'em, który w piątek pokonał Anglika Shauna Murphy'ego 9:5


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Snooker - 16/12/2007 12:07
a ktos cos wie o snookerze na wojska polskiego (tak uslyszalem)
oraz o sklepie bilardowym gdzies na slaskiej / jagiellonskiej ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni




Odp: Snooker - 16/12/2007 12:49

  Scarface napisał:  
32-letni Anglik Ronnie O'Sullivan popisał się niesamowitym osiągnięciem w półfinale turnieju snookerowego UK Championship.
Przy stanie 8:8 w decydyjącym frame'ie półfinałowego meczu z Markiem Selbym Anglik wbił breaka maksymalnego, wchodząc do historii światowego snookera jako jedyny zawodnik, który zdołał wbić breaki maksymalne w dwóch następujących po sobie turniejach rankingowych.
Wygrywając 9:8 O'Sullivan awansował do niedzielnego finału. Zmierzy się w nim ze Szkotem Stevenem Maguire'em, który w piątek pokonał Anglika Shauna Murphy'ego 9:5



no kozak pojedynek byl :)


Ko nie pije,ten kapuje
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6697 dni

*




Odp: Snooker - 16/12/2007 21:13
Kurwa, czemu zamiast finału EuroSport pokazuje powtórki z ME w pływaniu? Wie ktoś gdzie można snooka obejrzeć?

p.s. Ronnie w 1 sesji pojechał Maguier'a 8:0 :O


To nie są leszcze Stefan...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Snooker - 16/12/2007 21:16
8:0 :D

a teraz reklamy puszczaja :/ poj...

powtórka 0:0 :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6697 dni

*




Odp: Snooker - 16/12/2007 21:27
Jebac europsort, ogladam na Sopcascie, po chinsku :/ zaraz Ronnie na 9-1 wyjdzie...


To nie są leszcze Stefan...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Snooker - 21/01/2008 19:18
Wczoraj Mark Selby wygrał turniej Masters :) od momentu Jego gry w mistrzostwach świata i w warszawskim turniej, bardzo polubiłem tego gracza... chodzi mi mianowicie o Jego styl i podejście do gry:) nie wiem czy ktoś oglądał wczorajszy finał ale np. w bodajże 11 fream'ie wbił zajebisty wózek :) (chyba jak nikt inny On to opanował :) ) co do Lee to... lepiej nic nie pisać bo kompletnie nic nie pokazał...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Snooker - 21/01/2008 21:03
ja nie wiem jak ten Lee doszedl do finalu .. takie bledy ..

brawa dla Selbiego :) !


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Snooker - 21/01/2008 21:28
Lee widać, że był mega spięty i nie sprostał oczekiwaniom. Selby na luzie, wszystko mu wychodziło - zyskał naprawdę bardzo dużo pewności siebie i nawet w trudnych momentach potrafi być super opanowany - też bardzo lubię oglądać pojedynki z jego udziałem.
Tylko to jego śmieszne kiwanie się na boki podczas składania się do uderzenia ;D


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Snooker - 17/02/2008 23:26
No i Selby wygrał Welsh Open! Niezły finał, z dużą ilością kapitalnych zagrań, ale te zagrania 'od niechcenia' Sullivana mi się nie podobały i cieszę się, że przez właśnie jedno z takich poległ w końcowym rozrachunku.
Selby nawet za bardzo się nie cieszył wiedząc, że w przekroju całego finału był zawodnikiem znacznie słabszym i miał dużo więcej szczęścia.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Snooker - 17/02/2008 23:52

  eF^ napisał:  
No i Selby wygrał Welsh Open! Niezły finał, z dużą ilością kapitalnych zagrań, ale te zagrania 'od niechcenia' Sullivana mi się nie podobały i cieszę się, że przez właśnie jedno z takich poległ w końcowym rozrachunku.
Selby nawet za bardzo się nie cieszył wiedząc, że w przekroju całego finału był zawodnikiem znacznie słabszym i miał dużo więcej szczęścia.




mi tam szkoda roniego...no ale co tam, sport to sport:)


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Artur10
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Snooker - 18/02/2008 17:04
No tak. Prowadził 8-5 a ostatecznie poległ. Szkoda mi go, bo zawsze po przegranym finale widać u niego łezkę w oku, aczkolwiek nie jest wściekły, gratulując zwycięstwa swemu rywalowi. Nie przepadam za rakietą, ale to mnie w nim urzeka :D


http://pomorzanin.nd.pl -> Pomorzanin Nowogard Fans
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005