Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Snooker << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni




Odp: Snooker - 22/09/2010 23:30
Eh ten Ronnie... :D

http://www.eurosport.pl/snooker/world-open/2010-2011/10.-maks-o%27sullivana_sto2475081/story.shtml


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 23/09/2010 00:17




Ja tam żałuje, że ją wbił :D nie jest to byle jaki turniej, bo z serii World Open i na takich turniejach za maksa powinna być nagroda:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 13/12/2010 00:33
Ale Higgins skończył mecz...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7113 dni




Odp: Snooker - 13/12/2010 00:37

  Ambasador napisał:  
Ale Higgins skończył mecz...



Fart przeokrutny... Chciałem, aby Williams wygrał. ;)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 13/12/2010 00:48

  Niebuszewiak napisał:  

  Ambasador napisał:  
Ale Higgins skończył mecz...



Fart przeokrutny... Chciałem, aby Williams wygrał. ;)



Jak to mówią, "szczęście sprzyja lepszym" :) Finał bardzo dobry, emocje do samego końca.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5548 dni




Odp: Snooker - 09/01/2011 21:54
Dzisiaj rozpoczal sie masters w Londynie.Jest kilka ciekawych par min Ronnie O'Sullivan v Mark Allen ,Mark King v Mark Selby czy wedlug mnie najlepsze spotkanie Neil Robertson v Stephen Hendry.W finale chetnie zobaczyl byl Hendrego z Markiem Selbym


PS!!!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

****




Odp: Snooker - 09/01/2011 23:33
ktos się orientuje kiedy w eurosporcie w najbliższym czasie można się spodziewać transmisji meczu ronniego:)?
dzieki za odp jakby co;]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni




Odp: Snooker - 09/01/2011 23:57
We wtorek gra z Allenem wiec może pokażą o 14.30 (kurwa przez zasrane studia nie mam czasu snookera pooglądać :/ )


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Snooker - 11/01/2011 15:41
mecz leci na eurosporcie, póki co niestety Ronnie przegrywa 1:3, bardzo dobra postawa Allena no i jak zwykle trochę nonszalancji O'Sullivana

edit: poprawa skuteczności Ronniego, trochę błędów Allena i 4:4 :)

edit2: z własnej winy O'Sullivan odpada w 1 rundzie, sporo błędów przy prostych bilach, niezrozumiałe decyzje i 6:4 wygrywa Allen

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 11 stycznia 2011, 17:20 [2 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5548 dni




Odp: Snooker - 11/01/2011 18:22

  ManeS napisał:  
mecz leci na eurosporcie, póki co niestety Ronnie przegrywa 1:3, bardzo dobra postawa Allena no i jak zwykle trochę nonszalancji O'Sullivana

edit: poprawa skuteczności Ronniego, trochę błędów Allena i 4:4 :)

edit2: z własnej winy O'Sullivan odpada w 1 rundzie, sporo błędów przy prostych bilach, niezrozumiałe decyzje i 6:4 wygrywa Allen



świetny mecz Allena chiciaz tez popelnial proste bledy.Co do Ronniego to juz drugi turniej z rzedu kiedy odpada w pierwszej rundzie moze jakis powazniejszy kryzys?

Czekam na jutrzejszy mecz Robertsona z Hendrym i licze na niespodzianke:)


PS!!!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Snooker - 11/01/2011 18:33
Ronnie od jakiegoś czasu gra kupę, jakoś nie przykłada się mi to wygląda na schyłek kariery - może powinien sobie przerwę zrobić?

Jakiś czas temu jego ojciec wyszedł z więzienia, może to też wpływ na te katastrofalne turnieje w jego wykonaniu ma.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Snooker - 11/01/2011 18:44
tak to wygląda jakby mu brakowało motywacji i gra na odpierdol bo umiejętności mu nie brakuje


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: Snooker - 11/07/2011 21:05
16-sto letni Kacper Filipak wygrał z światowej klasy snookerzystą - Marco Fu, dzięki czemu reprezentacja Polski nieoczekiwanie pokonała Hongkong 3-2 w turnieju o drużynowy Puchar Świata w Bangkoku. "To może być przyszły mistrz świata" - powiedział o naszym nastolatku Marco Fu.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Snooker - 11/07/2011 22:23
z tego co gdzieś czytałem to on chyba wygrał mistrzostwa u21 już... Ale że 16 letni chłopak pokonał zawodnika ze ścisłej czołówki, finalistę masters jak się nie mylę to imponujące


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 12/07/2011 15:41

  ManeS napisał:  
z tego co gdzieś czytałem to on chyba wygrał mistrzostwa u21 już... Ale że 16 letni chłopak pokonał zawodnika ze ścisłej czołówki, finalistę masters jak się nie mylę to imponujące



a dziś Kacper pojechał Higginsa 76:3 :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Snooker - 12/07/2011 15:55

  Ambasador napisał:  

  ManeS napisał:  
z tego co gdzieś czytałem to on chyba wygrał mistrzostwa u21 już... Ale że 16 letni chłopak pokonał zawodnika ze ścisłej czołówki, finalistę masters jak się nie mylę to imponujące



a dziś Kacper pojechał Higginsa 76:3 :)



szczerze mówiąc widząc składy dzisiejszego spotkania nie sądziłem, że Polacy ugrają frejma... A jednak miła niespodzianka :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 12/07/2011 16:05

  ManeS napisał:  

  Ambasador napisał:  

  ManeS napisał:  
z tego co gdzieś czytałem to on chyba wygrał mistrzostwa u21 już... Ale że 16 letni chłopak pokonał zawodnika ze ścisłej czołówki, finalistę masters jak się nie mylę to imponujące



a dziś Kacper pojechał Higginsa 76:3 :)



szczerze mówiąc widząc składy dzisiejszego spotkania nie sądziłem, że Polacy ugrają frejma... A jednak miła niespodzianka :)



Maguire'a tez pojechał:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Snooker - 12/07/2011 16:32
Higgins 2 Maguire 8 na świecie :D


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Snooker - 12/07/2011 20:35
Drugi, ale aktualny mistrz świata ;)


P. S.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Snooker - 13/07/2011 00:05
http://sport.onet.pl/snooker/ronnie-osullivan-ten-polak-bedzie-mistrzem-swiata,1,4790364,wiadomosc.html


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005