Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5798 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 26/05/2012 12:06
stadion Hutnika Kraków po modernizacji

http://krakow.pl/aktualnosci/12324,341,komunikat,suche_stawy_po_modernizacji.html


abstrakcja!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7222 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/05/2012 21:46
UEFA fałszuje historię Polski.


  Cytat:  
Autor artykułu w „Rzeczpospolitej” Wojciech Wybranowski pisze:

Z przewodnika po miastach gospodarzach Euro można się dowiedzieć, że Lwów – będący przecież od 1340 r. aż do końca II wojny światowej jednym z najważniejszych miast Rzeczypospolitej – to „kwintesencja Ukrainy". „Właśnie tu przetrwały język oraz kultura kraju, pomimo praktycznie ciągłej okupacji" – informuje UEFA.

O czyją okupację chodzi? – pyta Wojciech Wybranowski. – Z dalszej części tekstu dowiadujemy się, że „Lwów znajdował się pod rządami Polaków do czasów II wojny światowej. W 1941 roku miasto przejęli naziści, a w 1944 Sowieci".

W sposób jednoznaczny informacje te interpretuje prof. Jan Żaryn:

– Można domniemywać, że chodzi o polską okupację. To bzdura. Przecież Lwów ma prawo posługiwać się dewizą „semper fidelis", czyli „zawsze wierny", jaką otrzymało od królów polskich za to, że zawsze opierał się oderwaniu od Rzeczypospolitej. Tak było podczas powstania Chmielnickiego, próby zajęcia go przez Ukraińców w 1918 r. czy Niemców w 1939 r. – zauważa historyk z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W ostry sposób sprawę skomentował też prof. Wiesław Wysocki, historyk i były sekretarz generalny Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa:

– Mamy do czynienia z ewidentnym fałszerstwem historycznym. Powinno to spotkać się ze zdecydowaną reakcją na szczeblu rządowym: ministra spraw zagranicznych i sportu.

To jednak nie koniec „rewelacji” o historii Lwowa, firmowanych przez UEFA. Jak relacjonuje Wojciech Wybranowski:

Według UEFA we Lwowie urodził się tylko jeden znany Polak – Stanisław Lem. Wśród najbardziej znanych lwowiaków przewodnik wymienia na pierwszym miejscu Austriaka: Leopolda von Sacher-Masocha, autora „Wenus w futrze", uważanego za prekursora masochizmu.

Jakby tego było mało w żenujący sposób przedstawiono też np. historię Warszawy (obszernie opisano legendę o Syrence, ledwie wspomniano o Powstaniu Warszawskim…;) i Poznania (Powstanie Wielkopolskie w 1918 r., które zaowocowało przyłączeniem do Polski nie tylko tego regionu, ale i części Pomorza, przewodnik UEFA określa mianem „gwałtownego, lokalnego powstania”;).

Polscy organizatorzy Euro 2012 przyznają, że UEFA prawdopodobnie bezkrytycznie opublikowała treści dostarczone jej przez stronę ukraińską. Ale nie zamierzają reagować dopóki stanowiska nie zajmą polskie organy państwowe. Dziennikarzom nie udało się uzyskać odpowiedzi w tej sprawie od minister Muchy.



źródło


Budzy91
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5052 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 28/05/2012 21:56
Euro 2012 w Ciechanowie?! :D


LEGIA WARSZAWA - FC CIECHANÓW
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5404 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 29/05/2012 15:00
w Poznaniu to nawet trawę malują na zielono :D:D
Obrazek jpg wstawiony na forum


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 30/05/2012 23:24
http://www.youtube.com/watch?v=Xja3tx5JgRA


Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7680 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 13:34
W Marce dziś artykuł pod metaforycznym tytułem "Trudna droga do tytułu". Straszą w nim Hiszpanów, że "na 9 dni przed Euro" teren i drogi wokół stadionu w Gdańsku wyglądają tak jak na zdjęciu (a zdjęcie chyba sprzed kilku miesięcy) :)
Kłamstwo podane centralnie, na bezczela :) Jest nawet komentarz, że specjalny wysłannik stacji radiowej Onda Cero jest świadkiem tej skandalicznej sytuacji :D
Rzecz na szczęście zweryfikowana przez czytelników w komentarzach.

Link


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6679 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 14:35

  Muzzy napisał:  
W Marce dziś artykuł pod metaforycznym tytułem "Trudna droga do tytułu". Straszą w nim Hiszpanów, że "na 9 dni przed Euro" teren i drogi wokół stadionu w Gdańsku wyglądają tak jak na zdjęciu (a zdjęcie chyba sprzed kilku miesięcy) :)
Kłamstwo podane centralnie, na bezczela :) Jest nawet komentarz, że specjalny wysłannik stacji radiowej Onda Cero jest świadkiem tej skandalicznej sytuacji :D
Rzecz na szczęście zweryfikowana przez czytelników w komentarzach.

Link



Powiem Ci, że byłem w Gdańsku tydzień temu i przejeżdżałem rowerem w pobliżu stadionu (jakieś 200 m od) to jakieś hałdy piachu i koparki widziałem. Też byłem zdziwiony, bo wcześniej widziałem zdjęcia wykończonego obiektu, zastanawialiśmy się ze znajomymi co oni jeszcze tam dłubią na kilkanaście dni przed Euro. Możliwe, że to jakaś inwestycja w pobliżu stadionu, zupełnie nie związana z Euro ale wrażenia mieliśmy takie, że plac przed stadionem jest placem budowy. Dla dziennikarzyny to wystarczający powód aby zrobić fotkę i napisać "szokujący artykuł"

Z google wynika, że jechaliśmy ulicą Marynarki Polskiej i to od tej strony były te prace.

Edit: znalazłem fotkę
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Paweł85, 31 maja 2012, 14:48 [1 raz(y)]


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6940 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 17:44
"Żaden rosyjski kibic nie trafi w Polsce do aresztu za noszenie koszulki z sierpem i młotem. W ten sposób rosyjskie MSZ oficjalnie uspokoiło kibiców wybierających się do Polski na Euro 2012."
Ja pierdole... Czy ktoś mi może to wytłumaczyć?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6519 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 17:58

  Ostry napisał:  
"Żaden rosyjski kibic nie trafi w Polsce do aresztu za noszenie koszulki z sierpem i młotem. W ten sposób rosyjskie MSZ oficjalnie uspokoiło kibiców wybierających się do Polski na Euro 2012."
Ja pierdole... Czy ktoś mi może to wytłumaczyć?



Pojebało ich już do reszty ...


Obrazek gif wstawiony na forum
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5404 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 18:04

  Ostry napisał:  
"Żaden rosyjski kibic nie trafi w Polsce do aresztu za noszenie koszulki z sierpem i młotem. W ten sposób rosyjskie MSZ oficjalnie uspokoiło kibiców wybierających się do Polski na Euro 2012."



do aresztu może i nie, natomiast wizyta w szpitalu jest całkiem prawdopodobna :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 18:06
Nie tylko my sprzeciwiamy się Ojro. Feministki na Ukrainie również.

Penis odzwierciedla poglądy UEFA


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6950 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 18:06
To rozumiem, że niemieccy mogą nosić ze swastykami?


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5347 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 18:51

  Ostry napisał:  
"Żaden rosyjski kibic nie trafi w Polsce do aresztu za noszenie koszulki z sierpem i młotem. W ten sposób rosyjskie MSZ oficjalnie uspokoiło kibiców wybierających się do Polski na Euro 2012."
Ja pierdole... Czy ktoś mi może to wytłumaczyć?



Organizują marsz z okazji dnia rosji (rozpadu zsrr) ale chcą chodzić w koszulkach z sierpem i młotem? Już pomijam debilizm tego ryżego skurwysyna, że na taki marsz wydał zgodę... Nasi przodkowie w grobach się przewracają, żeby ruskie kurwy na ulicach Warszawy święta narodowe obchodziły...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6426 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 19:01

  ManeS napisał:  

  Ostry napisał:  
"Żaden rosyjski kibic nie trafi w Polsce do aresztu za noszenie koszulki z sierpem i młotem. W ten sposób rosyjskie MSZ oficjalnie uspokoiło kibiców wybierających się do Polski na Euro 2012."
Ja pierdole... Czy ktoś mi może to wytłumaczyć?



Organizują marsz z okazji dnia rosji (rozpadu zsrr) ale chcą chodzić w koszulkach z sierpem i młotem? Już pomijam debilizm tego ryżego skurwysyna, że na taki marsz wydał zgodę... Nasi przodkowie w grobach się przewracają, żeby ruskie kurwy na ulicach Warszawy święta narodowe obchodziły...



tutaj cały artykuł. źródło interia.pl



  Cytat:  
Rosyjskie MSZ uspokoiło kibiców wybierających się do Polski na Euro
Czwartek, 31 maja (16:43)

Żaden rosyjski kibic nie trafi w Polsce do aresztu za noszenie koszulki z sierpem i młotem. W ten sposób rosyjskie MSZ oficjalnie uspokoiło kibiców wybierających się do Polski na Euro 2012.

Dyskusję w rosyjskich mediach sprowokowały słowa zastępcy ambasadora RP w Moskwie Jarosława Książka, który kilka dni temu przypomniał Rosjanom, że symbolika radziecka, podobnie jak faszystowska, jest w Polsce zakazana.

Rosyjscy kibice odczytali te słowa jako groźby wobec nich. Organizacje skupiające sympatyków piłki nożnej zapowiedziały, że zorganizują w Warszawie "czerwony protest", ubierając fanów futbolu w koszulki z sierpem i młotem. Do tych głosów oburzenia przyłączył się również minister sportu Witalij Mutko.



Tymczasem wnikliwie zbadał sprawę resort spraw zagranicznych i uspokoił kibiców, że nikt nie będzie ich w Polsce nękał z powodu czerwonych koszulek z sierpem i młotem.

- Traktujemy Euro 2012 jak wielkie, sportowe święto o europejskim i światowym znaczeniu - można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu MSZ.

Rzecznik resortu Aleksander Łukaszewicz zwrócił również uwagę, że takie wydarzenia sportowe powinny być pozbawione elementów polityki. - W związku z tym nie na miejscu jest prowokowanie politycznych emocji - dodał Łukaszewicz.




Słyszałem, że za szal klubowy mają się przypierdalać, a za taki symbol radzieckiej kurwy nie. Pojebało ich.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5347 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 19:24
Jawna prowokacja, ruscy pokazują, że mają na nas wyjebane - bo powiedzieli, że nawet jak nie dostaną zgody na ten marsz to i tak pójdą - a ryży z uśmiechem jeszcze bardziej wypina tyłek. Uczestnicy Marszu Niepodległości ku czci najważniejszego dnia w historii Polski to faszyści z ciemnogrodu a ruskie skurwysyny z sierpem i młotem maszerujący po ulicach Warszawy są ok...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7553 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 20:36
Euro 2012 panika panika boją się tak, że sobie nie poradzą, że zamykają wszystkich.


Nie wiem, jak wy, ale mi to się nawet nie chce tych spotkań oglądać w telewizji. ;)


Z daleka nie będzie widać.
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6426 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 31/05/2012 21:00

  Dostojny kocur napisał:  
Euro 2012 panika panika boją się tak, że sobie nie poradzą, że zamykają wszystkich.


Nie wiem, jak wy, ale mi to się nawet nie chce tych spotkań oglądać w telewizji. ;)



Może zamykają wszystkich, ale i tak czuję, że będzie kompromitacja jak nie piłkarzyki odpadną, to blokada autostrady lub Warszawy, a może nawet jakieś zamieszki po meczu z Rosją. Co by nie było spokojnie nie będzie. Władza postępuje dokładnie jak za komuny eliminuje swoich oponentów zamykając ich bez jasnych dowodów. Brakuje tylko stanu wojennego, aby zawijać każdego potencjalnego wroga władzy.

Balon pęknie! Będzie jak w piekle. Fuck Euro!


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7319 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/06/2012 17:35
poziom dopingu podczas tego meczu z Andorą tragiczny. Jedyne co się dość wyraźnie przebija to 'jebac pzpn' ale zagluszane jest za kazdym razem przez Hadaja :> Kurwa pamietam jak polacy rozjebali system podczas mundialu 2006 i euro 2008, jak mozna bylo cos takiego zniszczyc przed turniejem rozgrywanym na wlasnym terenie :/


POGOŃ SZCZECIN!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6940 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/06/2012 17:45
Kolejny "sukces" rudego matoła :) i PZPN


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6758 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/06/2012 18:00
Atmosfera na meczu zajebista. Czekam tylko aż z trybun poleci "Pieśń o małym rycerzu" oki


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005