Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 07/09/2011 08:31
Bramkarzy to my i mamy , ale obroncow to juz nie :/


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6212 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 07/09/2011 11:29
Ciekawe kogo miał na myśli Wojtech nasz golkiper po straconej drugiej bramce mówiąc : ".....ty pizdo jebana..." moze Glik, moze Wawrzyn....?


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Wazza
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5050 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 07/09/2011 11:50
może kakao? ;]


PÓŁNOCNE DZIELNICE !!!
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7022 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 07/09/2011 12:12
Kurwa żeby takie meczyki organizowac w środku tygodnia...nie dotarłem dziś do pracy;p

PS gdzieś wyczytałem teorię spiskową na temat ostatniej akcji meczu, że Wawrzyniaka w polu karnym przewrócił "podziemny oddział SS":D

Ostatnio edytowany przez: YAKIN, 7 września 2011, 12:47 [1 raz(y)]


POGOŃ 100% SZCZECIN
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 07/09/2011 14:18

  YAKIN napisał:  
Kurwa żeby takie meczyki organizowac w środku tygodnia...nie dotarłem dziś do pracy;p
PS gdzieś wyczytałem teorię spiskową na temat ostatniej akcji meczu, że Wawrzyniaka w polu karnym przewrócił "podziemny oddział SS":D


potrzebna jest komisja sledcza;) fajny art z bardzo trafnym stwierdzeniem. za onet.pl:

  Cytat:  
Arkadiusz Głowacki w meczu z Niemcami sprokurował rzut karny i później osłabił drużynę w końcówce. Efekt? Kibice nie szczędzili obrońcy krytyki. Społeczność "Arkadiusz Głowacki - Nigdy Więcej W Kadrze" rośnie w siłę. A przecież przed powoływaniem Głowackiego ostrzegał już Leo Beenhakker.
Głowackiego ratował Wojciech Szczęsny
Mimo że od meczu minęło niewiele czasu, założona na Facebooku społeczność liczy już ponad pół tysiąca osób. Założyciele przekonują: Niech Arkadiusz Głowacki nigdy więcej nie pojawi się w składzie reprezentacji Polski - podkreślają. Oprócz wspomnianego karnego i kartki defensor w pierwszej połowie popełnił dwa poważne błędy, które mogły skończyć się golem dla rywala, ale drużynę uratował Wojciech Szczęsny. Głowacki zaliczy ten mecz do najmniej udanych w swojej karierze z reprezentacją, podobnie jak starcia z Anglią i Finlandią...
Głowacki siedem lat temu po samobóju: Mam nadzieję, że to ostatni raz
W meczu z Anglią na Stadionie Śląskim w Chorzowie Głowacki również wystąpił w roli antybohatera. Zwycięski gol dla Anglików padł po trafieniu samobójczym obrońcy. - Niestety, nie miałem szczęścia. Moje dwa błędy zadecydowały o naszej porażce. To ja zawaliłem. Nie wiem, czy to był przypadek czy brak szczęścia. Jestem podłamany. Dla każdego zawodnika, po którego błędzie pada zwycięski gol dla rywali, taka sytuacja nie jest łatwa. Muszę się jednak jakoś z tego podnieść i patrzeć w przyszłość. Mam nadzieję, że już ostatni raz - mówił wtedy. Ale to nie był koniec wpadek Głowackiego w reprezentacji...
"Jemu nawet w drewnianym kościele cegła spadłaby na głowę"
Swoją przygodę z kadrą Leo Beenhakkera zakończył niemal na samym początku. W debiucie Holendra na stanowisku wyleciał z boiska w meczu z Finlandią. Co ciekawe, przed spotkanie jeden z tabloidów ostrzegał szkoleniowca przed wystawianiem wiślaka: "Arkadiusz Głowacki szykuje się do gry w pierwszym składzie reprezentacji Polski przeciwko Finlandii. I choć wynik meczu jest niewiadomą, jednego możemy być pewni - "Głowa" albo strzeli samobója, albo dostanie czerwoną kartkę, albo odniesie kontuzję. Głowacki to chodzący pech, jemu nawet w drewnianym kościele cegła spadłaby na głowę". Sprawdziło się, a selekcjoner nie odzyskał już do niego zaufania.
Leo krytykuje: Nie prezentuje poziomu na mistrzostwa Europy
Decyzję o braku powołania dla zawodnika na finały mistrzostw Europy Beenhakker tłumaczył następująco: - Bardzo szanuję Głowackiego, to świetny klubowy zawodnik, ale będę szczery - jest zbyt wolny i niewystarczająco szybki w głowie, żeby grać na międzynarodowym poziomie. Nie prezentuje poziomu na mistrzostwa Europy - mówił. Franciszek Smuda sądzi inaczej. Ale konkurencja na tej pozycji jest mała. Dopiero przyjście Damiena Perquisa trochę to zmieniło, choć naturalnym rywalem dla obu stoperów jest grający ostatnio przeciw Meksykowi Tomasz Jodłowiec, który też popełnia błędy w meczach kadry. A selekcjoner nie chce rozmawiać o powrocie do kadry Michała Żewłakowa, który rozstał się z reprezentacją po pamiętnej aferze...



100% PD
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 07/09/2011 23:05
Nie udalo sie wygrac bo Adamiak Adam mial kontuzje i nie mogl zagrac, ponoc go Adamiakowa potracila wozkiem w Biedronce.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 09/09/2011 13:48
najmnieszy aparat na stadionie ajped? :D

Obrazek jpg wstawiony na forum


abstrakcja!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6471 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/09/2011 08:41
Melikson w kadrze Polski.

Koniec Naszej reprezentacji.


marioz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5738 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/09/2011 10:45
Kurde ale jak to jest, że są ludzie którym taki stan rzeczy odpowiada? Nasza drużyna to jakiś jarmark. Wystarczy że zgłosi się jakiś koleś z "korzeniami" i ma miejsce w kadrze. Czego to jest reprezentacja?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6751 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/09/2011 11:01

  Radziu napisał:  
Melikson w kadrze Polski.

Koniec Naszej reprezentacji.



Dziękuje dobranoc! Jebać to euro po całości . Zniszczyli atmosferę na trybunach , teraz niszczą reprezentację. Niech bawią się sami...


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/09/2011 11:04

  Cytat:  
PZPN potwierdził, że reprezentacja Polski zagra z Białorusią. Spotkanie zostanie rozegrane 11 października w Niemczech.



pewnie dlatego ze 4 dni pózniej leca z Frankfurtu (raczej) do Korei, czyli beda grac gdzies na zachodzie niemiec


abstrakcja!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7260 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/09/2011 11:06

  marioz napisał:  
Kurde ale jak to jest, że są ludzie którym taki stan rzeczy odpowiada? Nasza drużyna to jakiś jarmark. Wystarczy że zgłosi się jakiś koleś z "korzeniami" i ma miejsce w kadrze. Czego to jest reprezentacja?



naszym selekcjonerem jest malarz pokojowy bez matury (lewe zaświadczenie z Ministerstwa Edukacji dało mu licencje UEFA PRO).

Oczywiście brak wykształcenia nie ma wpływu na inteligencje oraz logikę ale akurat on jest okropnym idiotą !


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6471 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/09/2011 11:33
Mnie tam to Euro nie jebie. Będę kibicował z całego serca każdemu przeciwnikowi Polski, nawet jak to będą Niemcy lub Rosja. To jest sprzedajna banda "farbowanych lisów", kurew mających w dupie swój kraj i karierowiczów chcących się wypromować na tym turnieju, a nie drużyna, która reprezentuje mój kraj.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5339 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/09/2011 14:02
http://www.weszlo.com/news/7883-To_koniec_na_Euro_2012_kibicujemy_przeciwnikom
trafnie to skomentowali


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6579 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/09/2011 14:46
ja osobiście czuje sie ukontentowany, bo zakładając watek w innym dziale lata temu niejako sugerowałem katastrofę. będzie dramat na każdej płaszczyźnie:)

ja krzyż na tej pseudo reprezentacji i ogólnie polskiej piłce położyłem juz jakiś czas temu. beznamiętnie sie tylko przyglądam, ale kazde potkniecie nas tym euro bedzie sprawiało mi nei lada satysfakcje. im więcej potknięć tym lepiej:)

już sobie wyobrażam stan naszego futbolu po euro, stan do jakiego doprowadzają dzisiejsze władze i klęska na euro spowoduje fakt, jak mawiał klasyk "nie będzie niczego" nawet zgliszcza, popioły i gruz nie pozostanie. Bo wózek i niejako koniunkturę nakręcali do tej pory ci "źli" kibole. Już widac pewne symptomy tego co bedzie na niektórych stadionach (na naszym dobitnie)

A byc moze to takie celowe i świadome działanie by rozpierdolić polska piłke w pizdu doszczętnie? Po prostu po tym euro zgasi sie światło? Dowiemy sie tego już niebawem. Ale ja widze w tym wiecej pozytywów niż negatywów, bo stadium patologi jaka trwawi nasza piłke i kwestie wokół jej związane sa juz tak zdegenerowane, że tu, jak juz kiedys napomknąłem katastrofa na tym euro moze byc jedyną szanse na poprawę. Po prostu tu trzeba to olac podpalić benzyna gasić, by poźniej to odbudować od początku.

tylko czy wtedy znajada sie chetni?

Ostatnio edytowany przez: anathema, 21 września 2011, 14:53 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6751 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/09/2011 17:00

  Cytat:  
Reprezentacja: Były trener Meliksona: ja bym tego nie zrobił

- Reprezentować taki kraj jak Polska znany z antysemityzmu, to dla mnie sprawa problematyczna. Zwłaszcza w kontekście Szoah i obozami zagłady w tle. Ja bym tego nie zrobił -
komentował decyzję Maora Meliksona o grze dla polskiej kadry jego były trener Eli Cohen dla portalu najpoczytniejszego izraelskiego dziennika "Jediot Achronot"

- Nie wiem skąd ten zapał. Ja bym tego nie zrobił. Zastanowiłbym się dwa razy. Kto mu zagwarantuje, że po jednym, dwóch meczach będzie nadal grać w polskiej kadrze? Odrzucić patriotyzm? Reprezentować kraj, na którego ziemi zginęły miliony Żydów i który do dziś zmaga się z antysemityzmem? Powinien to przemyśleć dwa razy. Bóg wie, jak to odbiorą kibice - dodał Cohen, który Meliksona zna z pracy w Beitarze Jerozolima i który jako pierwszy odkrył talent obecnego pomocnika Wisły.

gówno.pl



Melikson słuchaj trenera i uciekaj z tego kraju bo jeszcze zamkną cię w "Polskim obozie zagłady"!!!

masakra...


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5303 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/09/2011 17:47
Właśnie to przeczytałem, przecież to aż krew człowieka zalewa!!! Ścierwo jebane! Chociaż mogliby jakiś komentarz do tego bzdur napisać!!! Ale nie po co, później idzie w świat do ciemnego ludu, że w Polsce były obozy koncentracyjne, a ciemny lud to kupuje!!!


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 23/09/2011 09:32

  Bralin napisał:  

  Cytat:  
PZPN potwierdził, że reprezentacja Polski zagra z Białorusią. Spotkanie zostanie rozegrane 11 października w Niemczech.



pewnie dlatego ze 4 dni pózniej leca z Frankfurtu (raczej) do Korei, czyli beda grac gdzies na zachodzie niemiec



mecz zostanie odbyty w Wiesbaden, na stadionie 3 ligowego SV Wehen Wiesbaden (750 km od Szczecina)

Obrazek jpg wstawiony na forum


abstrakcja!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6579 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 24/09/2011 02:33
a Smuda nadal szuka kandydatów do kadry


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 24/09/2011 13:09

  anathema napisał:  



Wiekszosc by sie nadala bo widac ze lubia wypic to by sie doskonale wkomponowali w "kadre" ale ten co mowi ze zapierdalac trzeba to by sie raczej nie przyjal. A poza tym wsrod kandydatow zdecydowanie za malo chinczykow, arabow i hindusow jeszcze nam kadra bedzie wygladac czarno-bialo i rodacy beda regulowac telewizory ogladajac mecz a takto bedzie pelna gama kolorow.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005