Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Euro 2012 - Polska & Ukraina << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7978 dni

***




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/05/2010 10:46

  szpadel85 napisał:  

  PS. napisał:  

  Jeran napisał:  


To żart?



Gdyby się wsłuchać to ona tak źle nie zaśpiewała,po prostu ma taki styl i w swojej interpretacji chciała zaśpiewać a nikt nie jest przyzwyczajony do takich wykonań hymnu.



1 miejsce hahaha nie mam nawet słów :D tekst roku


Pogoń To My!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6090 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 02/05/2010 10:49
No i co się nabijasz;p Edytka starała się przecież,no:p


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8068 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/05/2010 02:47
Zalegają na Narodowym.
15 maja 2010

Na części Stadionu Narodowego mogą zostać w poniedziałek wstrzymane prace. Powód to problemy z płatnościami - informuje "Życie Warszawy'. Małym firmom w oczy zagląda widmo bankructwa.

Zawieszenie prac to jedyny sposób, by odzyskać ponad milion złotych, które firma Wojciech Grzywacz PBM Konstrukcje, zarządzająca tym odcinkiem prac, winna jest swojemu podwykonawcy. Decyzję o wstrzymaniu prac ma podjąć firma KPŻ Handlomax, która ma problemy z uzyskaniem zapłaty od lipca zeszłego roku. Albo nie płacą faktur, albo przelewają tylko znikomą część pieniędzy - tłumaczy prezes poszkodowanej spółki.

O sprawie powiadomione zostało konsorcjum firm budujących stadion. Zarządy obu przedsiębiorstw spotkały się z Rafałem Damasiewiczem, dyrektorem finansowym stadionu. - Sprawa miała być wyjaśniona, do dziś jednak nie wydarzyło się nic - mówią pracownicy Handlomaksu.

p.s. Czyzby dla POpaprancow z ratusza wazniejszy byl prywatny interes ITI?

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 16 maja 2010, 03:04 [1 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6725 dni

**




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/05/2010 10:57

  Gryfsz napisał:  
p.s. Czyzby dla POpaprancow z ratusza wazniejszy byl prywatny interes ITI?



No baaa , jakoś musza sie odwdzięczyć za kampanie wyborczą na łamach Tusk Vision Network ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/02/2011 14:16
Są już ceny biletów na mecze:

Mecz otwarcia
1000 PLN
560 PLN
180 PLN

Mecze grupowe
480 PLN
280 PLN
120 PLN

Ćwierćfinały
600 PLN
320 PLN
160 PLN

Półfinały
1080 PLN
600 PLN
180 PLN

Finał
2400 PLN
1320 PLN
200 PLN

Sprzedaż rusza 1 marca.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5313 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/02/2011 19:12
na stronie uefa znalazłem informację, że bilety będą dostępne do 31 marca.... jak będzie później z biletami bo nie będę w stanie się określić już w marcu jakie chcę bilety


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7443 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/02/2011 19:28
Później już nie będzie, chyba że z drugiej ręki. Nie ma się co zastanawiać, kupować :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5313 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/02/2011 19:42
a kto gra mecz otwarcia Polska czy Ukraina? :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/02/2011 19:57

  ManeS napisał:  
a kto gra mecz otwarcia Polska czy Ukraina? :)



Polska na Narodowym w Warszawie
Finał w Kijowie


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6090 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 15/02/2011 23:12
Jakie planujecie kupować bilet? Na konkretny termin, na całą fazę grupową czy dany stadion. Polacy będą grać przynajmniej w fazie grupowej na Narodowym tylko,bo nie wiem na co się łapać.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5313 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/02/2011 00:30
ja póki jestem zdecydowany na mecz otwarcia i na finał, w zależności od finansów dokupiłbym jeszcze mecze grupowe Polaków, chciałbym się wybrać na mecz Holandii ale skąd mam wiedzieć gdzie i kiedy będą grali?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/02/2011 00:51

  ManeS napisał:  
ja póki jestem zdecydowany na mecz otwarcia i na finał, w zależności od finansów dokupiłbym jeszcze mecze grupowe Polaków, chciałbym się wybrać na mecz Holandii ale skąd mam wiedzieć gdzie i kiedy będą grali?



My będziemy w A, Ukraina będzie w D. Z pierwszego koszyka będą jeszcze losowani najprawdopodobniej Hiszpanie i właśnie Holendrzy (jeśli awansują). Także poluj w bilety grupy B i C jak chcesz zobaczyć Holendrów :]
Polacy grają 2x w Warszawie i raz Wrocławiu. Przy wyjściu z grupy z drugiego miejsca - ćwierćfinał w Gdańsku, jak z pierwszego to w Warszawie.

Tu więcej szczegółów klik


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5313 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/02/2011 01:13
Ale skoro mogą trafić do dwóch grup musiałbym sporo biletów wykupić żeby mieć pewność że ich zobaczę... Pojebane to jest, że tak wcześnie są te bilety sprzedawane. Jak kogoś stać to może kupić więcej biletów i potem zbędne odsprzedać ale to mnie nie dotyczy ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5083 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/02/2011 10:19
Na pewno uda wam się wszystkie wykupić :) Przecież bilety będą losowane .


Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6532 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/02/2011 12:01
Przy rejestracji jak wypisujemy dane do korespondencji...to muszę one się zgadzać z adresem zameldowania?


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6807 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 16/02/2011 12:05
Nie, to raczej chodzi o adres wysyłki.


P. S.
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 20/02/2011 22:19
a jak rozumiecie te zapisy:


  Cytat:  
Wszystkie osoby składające aplikację zostaną powiadomione o przydziale biletów do końca kwietnia 2011 roku. Wspomniane osoby będą miały również czas, aby zweryfikować konto swojej karty kredytowej. Pozwoli to uniknąć przypadku, w którym zamówienie będzie musiało zostać anulowane w związku z niedokonaniem zapłaty. Wszystkie zawiadomienia będą wysyłane pocztą elektroniczną.



rozumiem, że po ew wylosowaniu biletu mam czas na podanie nr konta i wpłate i jesli tego nie zrobie to anuluja mój bilet?


  Cytat:  
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie będzie możliwe obciążenie konta osoby aplikującej pełną kwotą należną do zapłaty, UEFA ma prawo do anulowania zgłoszenia bez odszkodowania.



tutaj jest napisane o obciążeniu konta, więc to nie bedzie takiej sytuacji że przy składaniu aplikacji juz podaje nr konta i później sami sciagaja z niego kase?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 21/02/2011 21:51

  F. napisał:  
a jak rozumiecie te zapisy:


  Cytat:  
Wszystkie osoby składające aplikację zostaną powiadomione o przydziale biletów do końca kwietnia 2011 roku. Wspomniane osoby będą miały również czas, aby zweryfikować konto swojej karty kredytowej. Pozwoli to uniknąć przypadku, w którym zamówienie będzie musiało zostać anulowane w związku z niedokonaniem zapłaty. Wszystkie zawiadomienia będą wysyłane pocztą elektroniczną.



rozumiem, że po ew wylosowaniu biletu mam czas na podanie nr konta i wpłate i jesli tego nie zrobie to anuluja mój bilet?


  Cytat:  
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie będzie możliwe obciążenie konta osoby aplikującej pełną kwotą należną do zapłaty, UEFA ma prawo do anulowania zgłoszenia bez odszkodowania.



tutaj jest napisane o obciążeniu konta, więc to nie bedzie takiej sytuacji że przy składaniu aplikacji juz podaje nr konta i później sami sciagaja z niego kase?



Chodzi pewnie o to ze jak nie bedziesz mial nic na karcie ktora dokonasz rezerwacji to UEFA nie bedzie mogla sciagnac z niej kasy i anuluje twoj bilet


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6090 dni




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 27/02/2011 23:13
Ja mam takie pytanie.W regulaminie jest,że mogę aplikować bilety na 4 osoby ( ja i 3 gości ). Jeśli np.bilety zamawiać będzie ileś tam osób z mojego środowiska i każda będzie chciała wśród swoich gości umieścić moją osobę to jest to zgodne z regulaminem? Np. 60 osób aplikuje bilety,więc ja mam 60 szans na wylosowanie biletów.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8142 dni

*




Odp: Euro 2012 - Polska & Ukraina - 06/03/2011 00:28
Czyli jak zlozylem zamowienie na kazdy mecz reprezentacji po 4 bilety (1,6k zł) to w przypadku wylosowania ktoregos meczu dostane zawsze 4 bilety (nie moge z 1 zrezygnowac- albo ze wsyztskich rezygnuje albo biore 4).
Jezeli jednak wylosuje na 3 mecze grupowe (po 4 bilety) to moge wybrac sobie np. jeden z tych meczy a zrezygnowac z 2 pozostalych?

Wychodzi wiec na to, ze kazdy powinien zamowic po 4 bilety a jak nie bedzie chcial isc to najwyzej je odsprzeda komus innemu?


MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005