Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/02/2014 13:42
Tak,placisz karta.Sciaga ci z konta w jednej sekundzie.Oplat zadnych nie ma.W razie pytan pisz na 1776645. Bede po 20 w domu.Pozdr.


,,Vi är överallt,,- POGON
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6460 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 21/02/2014 12:35
Panowie, jaką sieć polecacie na umowę bez limitu połączeń, oraz z netem plus iphone do tego. Ma ktoś jakieś doświadczenia? W plusie mimo, że jestem klientem biznesowym zaproponowali mi takie warunki, że wyśmianie ich to mało.


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 21/02/2014 13:42

  Radziu napisał:  
Panowie, jaką sieć polecacie na umowę bez limitu połączeń, oraz z netem plus iphone do tego. Ma ktoś jakieś doświadczenia? W plusie mimo, że jestem klientem biznesowym zaproponowali mi takie warunki, że wyśmianie ich to mało.



Jeżeli chodzi o cene telefonu w abonamencie z iphonem to najtaniej telefony mają w orange. W play za to troche tańszy abonament ale za to droższy telefon. ;)


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 21/02/2014 13:45
Radziu spróbuj tutaj link Ogólnie ostatnio sam szukałem, plus oprócz zasięgu nie jest w stanie nic zaproponować, a ceny mają 2 razy wyższe od konkurencji. Nju mobile i Play najbardziej się opłacają bez telefonów chyba, z iPhonem coś czuję, że ktoś z dwójki Play/T-Mobile da Ci najlepszą ofertę.

Znajomy brał w playu ostatnio iPhone 5S 16GB, minuty i smsy do bólu tylko neta 1gb i płąci niecałe 100zł, umowa na 24 miesiące


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6460 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 21/02/2014 16:56
Dziękował :)


WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6488 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 04/03/2014 18:17
Panowie chciałbym kupić telefon do 500 zł, oto co znalazłem
http://allegro.pl/htc-sensation-xe-beats-audio-pl-menu-najtaniej-i3972523521.html
http://allegro.pl/nowy-lg-optimus-l9-p760-pl-menu-2-kol-promocja-i4011377969.html
http://allegro.pl/htc-incredible-s-bez-sim-lock-pl-gw-niska-cena-i4004320061.html
http://allegro.pl/zte-v967s-aero2-quadcore-5-pl-menu-od-firmy-i3991195548.html
Jestem otwarty na inne propozycje.


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
Shavani
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4521 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/03/2014 00:32
Samsung Galaxy Trend, używany ale w stanie niemalże idealnym. Ile jest wart?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/03/2014 11:01

  Shavani napisał:  
Samsung Galaxy Trend, używany ale w stanie niemalże idealnym. Ile jest wart?



Tyle ile jest w stanie ktoś Tobie zapłacić... :) Jest już jego "następca", telefon w sklepie można złapać od 480 zł za nówkę sztukę. Ja bym osobiście więcej niż 300-350 zł nie dał.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4516 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/03/2014 18:06
Słuchajcie jest taka sprawa. Mam LG l5. Jest jakaś opcja żebym mógł oglądać na nim mecze, skoki, boks ogólnie sport live? Np. przez takie meczyki.pl?


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5877 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/03/2014 18:41

  xxjarek05xx napisał:  
Słuchajcie jest taka sprawa. Mam LG l5. Jest jakaś opcja żebym mógł oglądać na nim mecze, skoki, boks ogólnie sport live? Np. przez takie meczyki.pl?



tak, na randomowej przeglądarce(powinna pociągnąć) możesz odpalić sobie transmisje live na jakiejś stronie. Jednak jakość transmisji, reklamy itp. sprawiają, że jest oglądanie na telefonie to ostateczność


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4516 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/03/2014 18:45
Sory, ale ja jestem zupełnie zielony :D
Randomowa przeglądarka? Np. ? :D


MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/03/2014 21:04

  xxjarek05xx napisał:  
Sory, ale ja jestem zupełnie zielony :D
Randomowa przeglądarka? Np. ? :D



Domyślna zainstalowana


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4516 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/03/2014 21:50
Na zainstalowanej nie działało. Ściągnąłem jakąś ze sklepu play i działa. Do tego sprawdziłem jak działać będzie gala KSW i w porównaniu z lapkiem działa całkiem dobrze, jedyną wadą jest dzwięk opóźniony o jakieś pół sekundy w stosunku do obrazu :)
Dzięki za podpowiedzi! :)


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6336 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 26/03/2014 08:02
Gdzie w Szczecinie można dostać baterię do S3? I jaki koszt mniej więcej?


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5921 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 26/03/2014 09:58

  On jest cienki! napisał:  
Gdzie w Szczecinie można dostać baterię do S3? I jaki koszt mniej więcej?



Jesli chcesz wymienic ze wzgledu na szybkie wyczerpywanie to odpusc. To wina aktualizacji, po ktorej bateria zamiast trzymac 1,5 dnia teraz trzyma ok. pol dnia.

A jesli to nie z tego powodu to pewnie haalo na krzywoustego (za kfc pomiedzy kosciuszki a turzynem).


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6336 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 26/03/2014 11:45

  Przema napisał:  

  On jest cienki! napisał:  
Gdzie w Szczecinie można dostać baterię do S3? I jaki koszt mniej więcej?



Jesli chcesz wymienic ze wzgledu na szybkie wyczerpywanie to odpusc. To wina aktualizacji, po ktorej bateria zamiast trzymac 1,5 dnia teraz trzyma ok. pol dnia.

A jesli to nie z tego powodu to pewnie haalo na krzywoustego (za kfc pomiedzy kosciuszki a turzynem).



Ok, dzięki!


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8157 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 28/03/2014 09:01
Mam problem z gps w telefonie.
Jeżeli telefon jest w zasięgu wifi to normlanie działaja aplikacje (janosik, moje trasy, mapy google), jednak w momencie gdy włączam internet pakietowy (mam jeszcze sporo mg do wykorzystania) to wyskakuje cały czas komunkat "szukam GPS" no i tak może szukać godzine...dwie i nic.
Powie mi ktoś o co może chodzic?


MKS
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5877 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 28/03/2014 12:35

  Vega napisał:  
Mam problem z gps w telefonie.
Jeżeli telefon jest w zasięgu wifi to normlanie działaja aplikacje (janosik, moje trasy, mapy google), jednak w momencie gdy włączam internet pakietowy (mam jeszcze sporo mg do wykorzystania) to wyskakuje cały czas komunkat "szukam GPS" no i tak może szukać godzine...dwie i nic.
Powie mi ktoś o co może chodzic?



a próbowałeś łapać sygnał GPS poza domem? Moja stara nawigacja, nie była widziana przez satelity w budynku. Dopiero przy oknie czasem coś złapało, natomiast w samochodzie normalnie śmigała. Do tego GPS jest raczej niezależny od internetu, może najzwyczajniej w świecie masz go wyłączonego?


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5148 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 28/03/2014 14:35
Panowie proste pytanie w jakiej sieci najlepiej wziąć abonament/mix ? Warunki to:

Telefon dobry coś typu s3 do 500 zł przy podpisaniu umowy
Miesięczny koszt to 50-70 zł
1gb internetu

Głównie zależy mi na dobrym telefonie i żebym nie musiał płacić więcej niz 70 msc


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8157 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 28/03/2014 14:50

  Szymen napisał:  

  Vega napisał:  
Mam problem z gps w telefonie.
Jeżeli telefon jest w zasięgu wifi to normlanie działaja aplikacje (janosik, moje trasy, mapy google), jednak w momencie gdy włączam internet pakietowy (mam jeszcze sporo mg do wykorzystania) to wyskakuje cały czas komunkat "szukam GPS" no i tak może szukać godzine...dwie i nic.
Powie mi ktoś o co może chodzic?



a próbowałeś łapać sygnał GPS poza domem? Moja stara nawigacja, nie była widziana przez satelity w budynku. Dopiero przy oknie czasem coś złapało, natomiast w samochodzie normalnie śmigała. Do tego GPS jest raczej niezależny od internetu, może najzwyczajniej w świecie masz go wyłączonego?



Nie no bez przesady:)
GPS w domu wlasnie jak jest w zasiegu Wifi, ktore jest wlaczone (czy w pracy) pokazuje trafnie miejsce i to od razu.
W samochodzie natomiast nie lapie wcale sygnalu (internet jest na 100% wlaczony) nigdzie (centrum, Skolwin, Police, Dąbie, Zdroje czy Przecław)


MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005