Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/12/2011 08:05

  W(L)KP napisał:  

  Owczarek napisał:  
Mam do wyboru
Nokia c3

BlackBerry 8520

Który telefon bardziej polecacie ? Głównie chodzi mi o funkcjonalność wi-fi oraz wygode pisania na qwerty i ilość aplikacji



Miałem C3 i niedawno wymieniłem na huaweia, różnica kolosalna. Jak masz możliwość to weź go pod uwagę.
http://www.play.pl/pl/telefony/huaweiu8300/index.html
-dużo wygodniejsza klawiatura niż na c3
-huawei jest na androidzie, także wybór aplikacji dużo większy.
-jeśli chodzi o baterie wygrywa C3, ale trzeba zwrócić uwagę ze huawei to smartfon



Właśnie telefon biore z oferty play i zdecydowałem się na Samsunga Galaxy Gio za 1zł. Mimo wszystko dzięki za opinie :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/12/2011 09:27

  Owczarek napisał:  


Właśnie telefon biore z oferty play i zdecydowałem się na Samsunga Galaxy Gio za 1zł. Mimo wszystko dzięki za opinie :)



a czemu ten telefon jeśli można wiedzieć???:) Sam wspominałeś, że interesuję Cię funkcjonalność wi-fi oraz wygodne pisanie na qwerty i ilość aplikacji . Na smartfonie zanim ogarniesz qwerty to może minąć czasu, do tego na dotyku w życiu nie będziesz miał takiego komfortu jak na fizycznej qwerty.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/12/2011 20:07
Nokia nie miała androida a akurat dla mnie to wielki minus. Pozatym testowałem do w salonie play i podczas pisania na ekranowej możesz przejechać palcem po kilku literach a telefon automatycznie wpisze jakieś słowo, bardzo to ułatwia pisanie komuś kto ma duże palce. Na androidzie aplikacji jest więcej niż na OVI, jedyny minus to baterie no ale coż wiadomo jak to ze smartfonami. Ogólnie porównałem Nokię c3 , HTC Wildfire S, Xperie x8, Gio i tego Blackberry i Samsung Galaxy Gio sprawił najlepsze wrażenie. Bardzo dobry procesor jak na swoją cenę , zadna aplikacja na nim się nie zacina. Polecam :)


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 10/12/2011 14:45
LINK


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/12/2011 12:48

  Scarface napisał:  



Wystarczy wgrać sobie dedykowany soft i problem znika :)
Zresztą iOS również śledzi użytkowników, podobnie jak wyszukiwarki.


www.sectorshop.net
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/12/2011 12:50

  Cz napisał:  

  Scarface napisał:  



Wystarczy wgrać sobie dedykowany soft i problem znika :)
Zresztą iOS również śledzi użytkowników, podobnie jak wyszukiwarki.



Pytanie jest ile ludzi zdaje sobie z tego sprawe, kto przetrzymuje te informacje i do czego ich uzywa?


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/03/2012 19:19
Panowie i panie jest problem z moim Samsungiem Galaxy s II

Gdy próbuje go włączyć pokazuje się napis ,,Galaxy S" oraz ta fioletowo-niebieska animacja ładowania i tyle i tak w kolko .Skoro ta animacja sie laduje znaczy ze bateria jest ok czyli co pewnie cos z samym telefonem..

Macie jakies pomysly ?


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/03/2012 20:31

  Scarface napisał:  

  Cz napisał:  

  Scarface napisał:  



Wystarczy wgrać sobie dedykowany soft i problem znika :)
Zresztą iOS również śledzi użytkowników, podobnie jak wyszukiwarki.



Pytanie jest ile ludzi zdaje sobie z tego sprawe, kto przetrzymuje te informacje i do czego ich uzywa?



Przekop się przez tego bloga. Tam dopiero można ciekawe rzeczy poczytać.


HansKlos


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/03/2012 21:55

  Olaf napisał:  

  Scarface napisał:  

  Cz napisał:  

  Scarface napisał:  



Wystarczy wgrać sobie dedykowany soft i problem znika :)
Zresztą iOS również śledzi użytkowników, podobnie jak wyszukiwarki.



Pytanie jest ile ludzi zdaje sobie z tego sprawe, kto przetrzymuje te informacje i do czego ich uzywa?



Przekop się przez tego bloga. Tam dopiero można ciekawe rzeczy poczytać.


HansKlos



Zajrzalem na strone indect i zaciekawila mnie zakladka Kwestie Etyczne znalazlem tam informacje o czlonkach Rady Etyki:

"Skład Rady Etyki jest wybrany w taki sposób, aby jak najdokładniej kontrolować pracę nad projektem. Są to między innymi przedstawiciele policji z Irlandii Północnej, powszechnie słynącej z najwyższych standardów ochrony praw człowieka we wszystkich aspektach pracy."

Czyli wykladnia etyki dla nich jest policja ktora przez lata przesladowala i ponizala katolicka czesc Irlandczykow w ich wlasnym kraju do tego jest malo skuteczna i profesjonalna.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/03/2012 07:41
a ja posiadam SE Xperia Ray - POLECAM.

Co do Samsungów. Zajmuję się załatwianiem napraw na tego typu sprzęt...awaryjny i to nawet bardzo.

Przy okazji mam Samsunga Monte na sprzedaż. Cena jaka mnie interesuje to 100zł. Telefon ma lekkie zarysowania na klapce tylnej i delikatną ryski na wyświetlaczu, niemniej jednak nie przeszkadzają one. Jak ktoś jest zainteresowany to podbijać.


Telefon ma wbudowane Wifi, GPS.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7100 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/03/2012 12:52
Mógłby ktoś powiedzieć, czy opłaca się naprawić ekran w telefonie Nokia N 82 ?? Jaki to byłby mniej więcej koszt..?


Edit: Dzięki Sz. Po namysłach doszedłem do wniosku ze sam sie pobawię w wymianę ;)

reclaimenn - Tak właśnie zrobie, bo 250 zł to nieopłacalna sprawa..

Ostatnio edytowany przez: Drk, 8 marca 2012, 13:50 [2 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/03/2012 13:12
Musisz się przejść do jakiegoś serwisu. Ale nie nastawiaj się na zbyt wiele, w moim sony eriksonie koszt był taki, że dołożyłem 100zł do nowego telefonu. Bo przeważnie nie chcą go naprawiać, tylko od razu wymieniać na nowy.


P. S.
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/03/2012 13:37
koszt około 250zł w zależności gdzie chcesz takie coś naprawić.


Albo zmajstruj sam :)


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5444 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/03/2012 15:20
Samsung Galaxy Ace zbita szybka, utworzyła się "pajęczyna" ktoś poradzi gdzie iść z tym i ile taka przygoda może kosztować?


Liberta' Per Gli Ultras
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/03/2012 00:17

  Ozi. napisał:  
Samsung Galaxy Ace zbita szybka, utworzyła się "pajęczyna" ktoś poradzi gdzie iść z tym i ile taka przygoda może kosztować?



W Galaxy S II jak znajomy rozwalił wyświetlacz to 780 zł..w Ace pewnie nie wiele taniej, zadzwoń do serwisu Samsunga, 4 dni czekasz na na wycenę, a wymiana przedniego panelu to podobno 15 min


www.sectorshop.net
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/03/2012 01:42

  Cz napisał:  

  Ozi. napisał:  
Samsung Galaxy Ace zbita szybka, utworzyła się "pajęczyna" ktoś poradzi gdzie iść z tym i ile taka przygoda może kosztować?



W Galaxy S II jak znajomy rozwalił wyświetlacz to 780 zł..w Ace pewnie nie wiele taniej, zadzwoń do serwisu Samsunga, 4 dni czekasz na na wycenę, a wymiana przedniego panelu to podobno 15 min



To chyba w autoryzowanym serwisie. Wymiana Wyswietlacza to żadna sztuka. W normalnych serwisach ok. 300 zl dotyk+lcd jak sam dotyk to pewnie 200. Jak kupisz na allegro czesci i zaniesiesz im to wyjdzie jeszcze taniej. ; )


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/03/2012 08:54

  pckjtn napisał:  

  Cz napisał:  

  Ozi. napisał:  
Samsung Galaxy Ace zbita szybka, utworzyła się "pajęczyna" ktoś poradzi gdzie iść z tym i ile taka przygoda może kosztować?



W Galaxy S II jak znajomy rozwalił wyświetlacz to 780 zł..w Ace pewnie nie wiele taniej, zadzwoń do serwisu Samsunga, 4 dni czekasz na na wycenę, a wymiana przedniego panelu to podobno 15 min



To chyba w autoryzowanym serwisie. Wymiana Wyswietlacza to żadna sztuka. W normalnych serwisach ok. 300 zl dotyk+lcd jak sam dotyk to pewnie 200. Jak kupisz na allegro czesci i zaniesiesz im to wyjdzie jeszcze taniej. ; )




tak czy siak jest to mało opłacalne. Już lepiej kupić nowy telefon.

Swoją drogą jak można rozwalić wyświetlacz ??:/ chyba usiąść na nim trzeba albo tłuc czymś twardym...


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 09/03/2012 15:06

  reclaimenn napisał:  

  pckjtn napisał:  

  Cz napisał:  

  Ozi. napisał:  
Samsung Galaxy Ace zbita szybka, utworzyła się "pajęczyna" ktoś poradzi gdzie iść z tym i ile taka przygoda może kosztować?



W Galaxy S II jak znajomy rozwalił wyświetlacz to 780 zł..w Ace pewnie nie wiele taniej, zadzwoń do serwisu Samsunga, 4 dni czekasz na na wycenę, a wymiana przedniego panelu to podobno 15 min



To chyba w autoryzowanym serwisie. Wymiana Wyswietlacza to żadna sztuka. W normalnych serwisach ok. 300 zl dotyk+lcd jak sam dotyk to pewnie 200. Jak kupisz na allegro czesci i zaniesiesz im to wyjdzie jeszcze taniej. ; )




tak czy siak jest to mało opłacalne. Już lepiej kupić nowy telefon.



Swoją drogą jak można rozwalić wyświetlacz ??:/ chyba usiąść na nim trzeba albo tłuc czymś twardym...



Można, wypadł z kieszeni na kafelki.


www.sectorshop.net
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/03/2012 16:36
Problem o jakim pisalem wczesniej okazal sie niestety zalaniem ( nie mam pojecia kiedy to moglo sie stac)a nie bledem oprogramowania...

Wiec teraz pytanie jaki znacie skuteczne sposoby na osuszenie telefonu ??? Dodam ze chodzi o Samusnga galaxy s II...


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/03/2012 18:25

  Boberek napisał:  
Problem o jakim pisalem wczesniej okazal sie niestety zalaniem ( nie mam pojecia kiedy to moglo sie stac)a nie bledem oprogramowania...

Wiec teraz pytanie jaki znacie skuteczne sposoby na osuszenie telefonu ??? Dodam ze chodzi o Samusnga galaxy s II...



Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek jpg wstawiony na forum


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005