Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Hańba w Galaxy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 17:09

  mjnz48 napisał:  
Troszkę z opóźnionym zapłonem, ale zaciekawił mnie ten fragment artykułu...

  Cytat:  
- Sytuacja jest dla nas zaskoczeniem, kontrakt sponsorski z Lechem to element naszej strategii marketingowej - mówi Katarzyna Łazarowicz z polskiej centrali firmy S. Oliver. - Mamy sklepy i w Krakowie, i w Łodzi, i tam takich problemów nie ma.




albo kłamie, albo to kwestia czasu ... ważne, że to załatwione ... brawo Kędzior!


lol
Gawron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7094 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 17:32
dziś przechodziłem około 14 obok tego sklepu to już nie było żadnego Herbu i zdjęcia druzyny


Pogoń !!
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8081 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 18:03
Nie slowa lecz czyny! Kulturalnie, szybko a przedewszystkim skutecznie - tak sie zalatwia sprawy! Bravo KENDZIOR!

p.s. Ta wystawa to nic innego jak wprowadzanie nowego stylu kibicowania cos ala Walterowska Legia. Styl ten ma sie dobrze w Ameryce Polnocnej. Polega na braku zorganizowanych grup kibicowskich a co za tym idzie sam mecz to jedno wielkie zarcie - piknik. Kibice obu klubow ogladajacy mecz sa wymieszani a co najgorsze pochodza w wiekszosci z tego samego miasta. To jest tak jakby Pogon grala mecz w Szczecinie np. z Wisla Krakow, powiedzmy pan X byl w koszulce Pogoni a obok jego siedzial sasiad z bloku w koszulce Wisly. Nie, mnie sie ten nowy styl zupelnie nie podoba - zwykle frajerstwo i komercja razem wziete.


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8332 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 18:37
Temat zakończony pozytywnym skutkiem

Zniknęło to "cos" z Galaxy

duże piwo dla Kędziora za akcje.


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8332 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 18:50
dzisiejsze

Po protestach kibiców Pogoni: Lech zniknął z Galaxy


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni

****




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 18:57
czytając te wszystkie skurwiałe artykuły i te wszystkie farmazony, które pod nimi wypisują gamonie, pomyślałem, że może przydał by się news odnośnie zaistnałej sytuacji i sposobu w jaki został rozwiązany? kędzior ładnie wszystko opisał, może ktoś to przeredaguje i pierdolnie na główną, jako alternatywę dla tych wszystkich wypisanych juz farmazonów, jak i tych, które zapewne jeszcze zostaną napisane. zawsze takiego linka można wrzucić w komentarzu i może chociaż część ludzi nie da się tak bezczelnie zmanipulować?? myślę, że warto

[Junior: gotowe]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
k u b i
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5324 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 21:25

  Cywil napisał:  

  alex napisał:  

Z naszego forum się dowiedział :D



No co Ty nie powiesz? ;)


kubi nie wiem po co chcesz rozmawiać z dziennikarskim ścierwem. Od razu widać, że jest to zupełnie nierzetelny człowiek, który szuka taniej sensacji i jak 99% pismaków ma w dupie fakty. Olać śmierdziela, to sobie znajdzie inną "sensację".



wiecie dlaczego poszedłem? dlatego po to by by spojrzeć chłopakowi w oczy i spytać dlaczego w taki subiektywny sposób napisał artykuł.dlaczego nie postarał się dotzreć do żadnego z nas z pytaniem dlaczego właśnie tak patrzymy na tę sprawę.
poza tym dowiedziałem się parę rzeczy. np to że w moim odczuciu nie było żadnych gróźb pod adresem sprzedawczyń sprawa została mocno wyśrubowana. poza tym mam nadzieje że kiedyś znajdzie się ktoś kto przedstawi nas w dobrym świetle. bo to że postrzegamy niektóre sprawy inaczej niż przeciętny Kowalski nie oznacza że jesteśmy źli.
pozcytajcie sobie wypowiedzi ludzi pod artykułami jakie na ten i wiele innych tematów związanych z kibicami są pisane. to jest po prostu żenada. ludzie którzy po przeczytaniu kilku zdań twierdzą że my kibice jesteśmy zepsuci do szpiku kości to bezmózgi które są biedne bo w nic nie wierzą.
my wierzymy.wierzymy w Pogoń. i w to że w sobotę stać naszych piłkarzy by zdobyć puchar.
i dlatego jesteśmy lepsi od tych cwaniaków co to nas oczerniają i osądzają po jakimkolwiek artykule w jakiejkolwiek gazecie.
możecie się ze mną nie zgodzić w 100% wasze prawo. ale i tak razem daliśmy sobie radę z tym gównem.


WIERNI NA ZAWSZE
k u b i
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5324 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 22:40

  Cytat:  
Dla mnie, to tylko i wyłącznie głupota wynikająca z braku rozeznania osób odpowiedzialnych w s'Oliver za marketing.

E. Niech się skupią na promocji dla nas, a nie wieszaniu na wrogich terenach plakatów z Lechem. Mają spore pole do popisu w Wielkopolsce, nie muszą wyłazić do Paprykarzy. Jak im ktoś w końcu rozwali witrynę, to może zaczną myśleć.




  Cytat:  
W sumie to ja sie im nie dziwie. Też nie chciałbym gdzieś w Naszym centrum oglądać zdjęcia z roześmianymi legionistami albo wiślakami.



takie komentarze są na stronach kibiców lecha


WIERNI NA ZAWSZE
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8332 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 22:47
i na tym zakończmy,

temat zamykamy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005