Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Hańba w Galaxy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Czeko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5621 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 18:31
bylem dzisiaj w galaxy stalem przed tym sklepem wszystko umyte nie ma nic dalej jest lech i ochroniarka stala i sie patrzyla na mnie jak bym jej matke zabil
jak mozna sponsorowac lecha w szczecinie japierdole


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8332 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:39
hahhahaahahahahhahaha

Kibice Pogoni: Lech Poznań w Galaxy to hańba. "Pociski" lecą w stronę sklepu S. Oliver


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6111 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:45
Wypierd... z tym i tyle! :D:D


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5875 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:47




Chłopie!! Piszą o tobie w gazecie a ty się śmiejesz?! Toż to wyróżnienie jest;D
Badboy również wymieniony:D


co za beton w ogóle:D hehe:)


KEDZIOR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7780 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:49
Tak jak dzisiaj rozmawiałem z nimi to mówili że usuną, tak jak napisałem wyżej :) Pan Redaktor trochę niedoinformowany jest :P


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:49
Kubi , badboy , Junior , Ceasar - szacun chłopaki. Jestem dumny że was "znam". Gazetę schowam do domowego archiwum i będe pokazywał wnukom za kilkadziesiąt lat!

Jestescie bohaterami i wzorem dla Polskiej młodzieży! Serce rośćie!

yeah


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8332 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:50
niech sie zajma normalnymi sprawami, podchwycili temat z forum i sa cool dziennikarzami teraz, huhuhuhuuh pracusie z nich

a sprawa juz zostala praktycznie zalatwiona dzieki Kedziorowi :)

czekamy teraz na potwierdzenie


ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7197 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:50




hehe :D


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7373 dni

****




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:51
Bardzo dobra robota Kedzior


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5406 dni

*




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:52
Mogę się mylić, ale przypomniała mi się akcja, bodajże Jaga podstawiła stosunkowo niedawno taką świnie Legii, i jakiś bilbord w mieście wystawili czy coś w podobie. Nie jestem pewien czy była to Jaga, ale na pewno sytuacja miała miejsce w Warszawie.


Football Without Ultras Is Nothing !
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6111 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:53
Jaga dała bilbord w Warszawie,ale Legioniści zajęli się tym i długo nie powisiał :)


- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 19:56

  PZ. napisał:  
Mogę się mylić, ale przypomniała mi się akcja, bodajże Jaga podstawiła stosunkowo niedawno taką świnie Legii, i jakiś bilbord w mieście wystawili czy coś w podobie. Nie jestem pewien czy była to Jaga, ale na pewno sytuacja miała miejsce w Warszawie.



http://www.kciuk.pl/Walentynka-dla-Jagiellonii-w-WARSZAWIE-Co-na-to-Legia-l4133

Walentynka była ...

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100216/REG00/640963552

w sumie nieźle im wyszło nawet :) na pewno nie tak po buracku jak syfoliverowi ....


lol
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8200 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 20:17

  Randall McMurphy napisał:  
to trzeba bylo do niego podjechac i go rozjebac, proste...nie tak dawno gosciu paradowal w koszulce łks-u...skonczył swoja przygode w windzie:]



Wlasnie chcialem napisac, ze juz wczesniej widziane byly inne barwy, ale w miare mozliwosci byly one kasowane :D


1948
KEDZIOR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7780 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 20:18
Ale zobaczcie co za szuja z tego dziennikarzyny, kurwa, wszystkie informację czerpał z tego forum i nie napisał że obdzwoniłem pół Polski żeby ogarnąć temat i załatwić to normalnie, tylko określił to jako "jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy". Natomiast o tym "Codziennie przychodzą kilkuosobowe grupy łysych mężczyzn i grożą, że zrobią z tym porządek" to już musiał farmazon wymyślić. WIDZĘ ŻE STAWIANIE KIBICA W ZŁYM ŚWIETLE JEST WAŻNIEJSZE NIŻ POZYTYWNE ZAŁATWIENIE SPRAWY. MASAKRA


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8332 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 20:20

  KEDZIOR napisał:  
Ale zobaczcie co za szuja z tego dziennikarzyny, kurwa, wszystkie informację czerpał z tego forum i nie napisał że obdzwoniłem pół Polski żeby ogarnąć temat i załatwić to normalnie, tylko określił to jako "jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy". Natomiast o tym "Codziennie przychodzą kilkuosobowe grupy łysych mężczyzn i grożą, że zrobią z tym porządek" to już musiał farmazon wymyślić. WIDZĘ ŻE STAWIANIE KIBICA W ZŁYM ŚWIETLE JEST WAŻNIEJSZE NIŻ POZYTYWNE ZAŁATWIENIE SPRAWY. MASAKRA



normalka, od kilku miesiecy GS jest FAKT'em, poziom spadł na samo dno... a kiedy byla taka zajebista gazeta

Na pewno to czytasz :) NIE pozdrawiamy papa


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 20:21
hehe mierny dziennikarzyna. Swoją drogą dobra reklama strony.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5326 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 20:21
dokladnie a wszystko po to zeby robic sensacje bo jakby napisal ze kibic wzial sie za to normalnie i podzwonil do firm itd zeby to zalatwic to by sensacji nie bylo a tak to popierdolil i zadowolony


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7655 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 20:39
Sprawa załatwiona bez żadnych gróźb a ten robi wielką sensację w stylu faktu...

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 18 maja 2010, 20:48 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni

*




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 20:58

  ManU napisał:  



Nie hehe tylko pora zamknąć forum dla osób postronnych. Każdy może tu do nas zajrzeć, a potem dziwimy się że jakiś pismak wypisuje o nas bzdury w swojej gazetce.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 18/05/2010 21:05
GS prawie jak gazietka - te przejmujące wypowiedzi biednych pań sprzedawczyń... Strach się bać normalnie, znowu kibole! eek?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.33 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005