Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Hańba w Galaxy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8333 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 10:44
:D


KEDZIOR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7781 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 11:10
W sumie to ja nie odczuwam potrzeby się z nim spotykać, sprawa jest załatwiona, herb zniknie i moim zdaniem po temacie, każda nasza reakcja będzie podkręcała dziennikarza i zrobi się z tego jakieś niepotrzebne widowisko.

Pozdrawiam,
KEDZIOR


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7221 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 11:42

  eM napisał:  
badboy - każdy szanujący się kibol musi jeść tatara i być łysy ;)

PS. Gdzie mi tam z Tobą konkurować , to o Tobie piszą w gazetach , ja tam jestem szara myszka :D



Ty już sobie nie umniejszaj, te 7 tatarów i 2 butle syropu to zapewne z autopsji :P


No One Like Us....We don't Care...
Ceasar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5507 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 11:45
Patrząc na komentarze pod tym artykułem to ten dziennikarzyna nam niezłego syfu narobił, bezmózdzy kibole zastraszają ekspedientki..eh szkoda słów.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 11:45

  alex napisał:  

Z naszego forum się dowiedział :D



No co Ty nie powiesz? ;)


kubi nie wiem po co chcesz rozmawiać z dziennikarskim ścierwem. Od razu widać, że jest to zupełnie nierzetelny człowiek, który szuka taniej sensacji i jak 99% pismaków ma w dupie fakty. Olać śmierdziela, to sobie znajdzie inną "sensację".


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7354 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 11:58
Ciężkie czasy dla nas nastały skoro już z inernetu dzienikarze cytują nasze wypowiedzi.

Nie wklejajcie tych zdięc z bombkami :D mam wujka który czasem lub kupić Kubełek KFC w Galaxy. Jeszcze nie chcąco najdzie go ochota aby opierdzielic udko przechodząc koło tego sklepu i chłopa zawiną :D Wujek jest łysy u cioci na imieninach lubi zjeść tatara i przygryza czasem do tego kiełbasą wiejską pasuje na kibola jak ulał :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
KEDZIOR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7781 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 12:44
Udało się!!!
Oficjalna informacja: "Wszystkie symbole promocyjne lecha zostały usunięte ze sklepu s'oliver w Szczecinie". Umówiłem się z Panią Moniką z Galaxy na kawę, więc postaram się jej podziękować za zaangażowanie :)

Pozdrawiam


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8333 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 12:45

  KEDZIOR napisał:  
Udało się!!!
Oficjalna informacja: "Wszystkie symbole promocyjne lecha zostały usunięte ze sklepu s'oliver w Szczecinie". Umówiłem się z Panią Moniką z Galaxy na kawę, więc postaram się jej podziękować za zaangażowanie :)

Pozdrawiam



moge isc ??? :P


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6335 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 12:51

  KEDZIOR napisał:  
Umówiłem się z Panią Moniką z Galaxy na kawę, więc postaram się jej podziękować za zaangażowanie :)



Kędzior Ty bajerancie hahaha :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6739 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 12:52

  KEDZIOR napisał:  
Udało się!!! ( ... )

Umówiłem się z Panią Moniką z Galaxy na kawę, więc postaram się jej podziękować za zaangażowanie :)



Trzeba było od razu mówić że chciałeś zbałamucić boguducha winną Panią Monike a nie że tu o jakieś logo Lecha walczysz!

PS. Ode mnie tez podziękuj, Pani Monika to bardzo sympatyczna blondynka... Zaczerwieniony


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

****




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 13:04

  KEDZIOR napisał:  
Udało się!!!
Oficjalna informacja: "Wszystkie symbole promocyjne lecha zostały usunięte ze sklepu s'oliver w Szczecinie". Umówiłem się z Panią Moniką z Galaxy na kawę, więc postaram się jej podziękować za zaangażowanie :)

Pozdrawiam



dwie pieczenie na jednym ogniu:D:D ops... tylko żeby w gazetach nie napisali, że kibol przekupił Panią Monikę kawą buhaha

Ps. brawo za działania, które przyczyniły się do zdjęcia tego herbu:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7221 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 13:10

  KEDZIOR napisał:  
Udało się!!!
Oficjalna informacja: "Wszystkie symbole promocyjne lecha zostały usunięte ze sklepu s'oliver w Szczecinie". Umówiłem się z Panią Moniką z Galaxy na kawę, więc postaram się jej podziękować za zaangażowanie :)

Pozdrawiam



KEDZIOR Ty lisie :D może zabierzesz ze sobą głownych bohaterów artykułu?Ty wypijesz kawe a my opierdolimy po tatarze z grzaneczką :D


No One Like Us....We don't Care...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6739 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 13:19
KĘDZIOR ja mam tylko szczera nadzieje że jako reprezentant prawdziwych kiboli , postrach sprzedawczyn w Galaxy , rzucający pociskami jesteś - łysy!

Inaczej to trochę lipa , bo jak to się ma do obrazu przedstawionego przez rzetelnego dziennikarzynę z Głosu?


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6077 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 14:06
Ja pierdole, człowiek przychodzi ze szkoły i od razu sobie humor poprawia. :D:D:D


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8333 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 15:26
kolejny artykul


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6850 dni

****




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 15:34
debilny dziennikarzyna nakręcił aferę i wyszło że łysi, zdegenerowani kibole chcieli pobić ekspedientki jak nie usuną znaku Lecha...chciałbym sie dowiedzieć dlaczego media w swoje szeregi rekrutują debili którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem tylko jak jakieś sekty, jehowi czy inne wynalazki dostosowują wyrwane z kontekstu fragmenty..znając życie będzie to czytał więc: 4 słowa do redaktora tekstu- chuj ci w dupę!


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7656 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 15:47

  eM napisał:  
KĘDZIOR ja mam tylko szczera nadzieje że jako reprezentant prawdziwych kiboli , postrach sprzedawczyn w Galaxy , rzucający pociskami jesteś - łysy!

Inaczej to trochę lipa , bo jak to się ma do obrazu przedstawionego przez rzetelnego dziennikarzynę z Głosu?



Ponieważ Kędzior nie jest łysy a jego sympatie polityczne są znane - przeciwne do Twoich to ja mam propozycję do Głosu na nową aferę, Szczecińska PO kazała zdjąć herb Lecha... Co na to poznański oddział tej partii? Rozłam w PO? ;)


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6739 dni

**




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 16:20

  Pszczółek napisał:  
Ponieważ Kędzior nie jest łysy a jego sympatie polityczne są znane - przeciwne do Twoich to ja mam propozycję do Głosu na nową aferę, Szczecińska PO kazała zdjąć herb Lecha... Co na to poznański oddział tej partii? Rozłam w PO? ;)



Nie zapędzajmy się aż tak daleko. Chociaż gdyby wisiał tam herb Lechii zamiast Lecha , to Herr Donald Tusk , stary lechista ,mogłby się wkurwić na protesty Kędziora , co równałoby się z jego końcem kariery w PZPO. To byłaby dopiero afera! ;)

Swoją drogą zawiodłem się na Kędziorze , dosyć że z Platformy to jeszcze nie jest łysy! Phi , i to ma być kibol? Panie , daj pan spokój...

lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 19 maja 2010, 16:26 [1 raz(y)]


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5663 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 16:27

  Junior napisał:  



Poczytajcie sobie te komentarze ręce opadają...


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5376 dni




Odp: Hańba w Galaxy - 19/05/2010 16:39
Troszkę z opóźnionym zapłonem, ale zaciekawił mnie ten fragment artykułu...

  Cytat:  
- Sytuacja jest dla nas zaskoczeniem, kontrakt sponsorski z Lechem to element naszej strategii marketingowej - mówi Katarzyna Łazarowicz z polskiej centrali firmy S. Oliver. - Mamy sklepy i w Krakowie, i w Łodzi, i tam takich problemów nie ma.



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005