Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

*****




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 10:24
Proponuje Chlopaki zalozyc dzail "Historia ruchu kibicowskiego na Pogoni" czy cos w tym stylu...Z jednego tematu na forum juz jest troche informacji.NIech mi ktos w koncu pozyczy skaner, a sporo innych ciekawych rzezcy sie rozniwez pojawi (m.in. artykul o meczu ze Slaskiem i 2 fotki z gazety, jak pilkarze sciagaja flagi z opuszczonego sektora gosci, i jak Radek Majdan wraca z odbita fana..Artykuly o Faraonie m.in zdjecie ekipki ktora uczestniczyla wpozniejzych wydarzeniach z tramwaju...Artykly o slynnej akcji w Dabiu na kiboli chorzowskiego Ruchu...czy slynna wyprawa do Gdanska wraz z opisem przez dziennikarza zabaw w salonie gier :) )...SKAAAAAANER :D


Sami przeciw wszystkim!!!
RADMAN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7898 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 13:34

  Cobra_S napisał:  

  R0b3rt napisał:  
Pierwsze co mi przyszlo na mysl to ze pomylilem linki z Pogoń.v.pl - na pierwszy rzut oka prezentuje sie bardzo podobnie jesli chodzi o uklad strony



dąząc do ideału zgapiliśy od nich sporo rzeczy ;)
zaczyna mnie to bardzo irytować i zaczne wyjasniac co poniektore sprawy
rabka tajemnicy uchylilem powyzej i na necie tego nie rozpisze
bedzie potrzeba to w 5 min sie tym zajme
szanuje wszystkie Wasze opinie, ale nie akceptuje widomości o podobieństwie do v.pl i jestem w stanie to udowodnić w 5 min, że jest na odwrót - to oni upodobnnili się do nas!
moj wpis nie jest prowokacyjny.


Troche przesadzasz. Jezeli chodzi o uklad strony to my nie zmieniamy od dawna. U Was byl zawsze inny teraz jest podobny, czyli menu po lewej, po srodku newsy i po prawej inne info. Nikt tu nic nie zarzuca, bo nikt ukladu stron nie patentuje, wiec nie trzeba od razu wyjezdzac z takimi postami jak cytowany. Wiecej luzu.


pogon.v.pl (2000-2005)
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 15:02
No nie mam pytań to co zrobili na na v.pl to dno w porownaniu do tego. naprawde grafika idealna ten Gryfus no oczywsicie ze mi sie podoba POGON ON-LINE THE BEST!!!


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni

**




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 15:28
tylko mi forum nie zmienajcie, nie mam zamiaru sie od niego odzwyczajac :)


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7452 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 17:25
Fajne to nowe, i mam wrazenie ze stronka szybciej smiga, czyli same plusy, no i ten Gryf, i ten szyderczy usmieszek, no to jest sliczne :]


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 17:57

  Patyk napisał:  
Proponuje Chlopaki zalozyc dzail "Historia ruchu kibicowskiego na Pogoni" czy cos w tym stylu...Z jednego tematu na forum juz jest troche informacji.NIech mi ktos w koncu pozyczy skaner, a sporo innych ciekawych rzezcy sie rozniwez pojawi (m.in. artykul o meczu ze Slaskiem i 2 fotki z gazety, jak pilkarze sciagaja flagi z opuszczonego sektora gosci, i jak Radek Majdan wraca z odbita fana..Artykuly o Faraonie m.in zdjecie ekipki ktora uczestniczyla wpozniejzych wydarzeniach z tramwaju...Artykly o slynnej akcji w Dabiu na kiboli chorzowskiego Ruchu...czy slynna wyprawa do Gdanska wraz z opisem przez dziennikarza zabaw w salonie gier :) )...SKAAAAAANER :D



powoli kolego wszystko powoli, klega MQ musi odpoczac :)
zbieraj material ile wlezie ruszymy z tym jak sie da najszybciej


Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 18:44
Najlepsza strona poświęcona Pogoni Szczecin!! Mozliwosc dodawania komentarzy pod newsami raczej zbyteczna, choc dobra sprawa ze niezalogowani uzytkownicy nie maja prawa sie wypowiadac!! Ogolnie zmiany na wielki PLUS!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 19:07
Nie chce nic mowic:P:P ale jakos brakuje mi wytluszczenia lub zaznaczenia Pogoni w tabeli ligi polskiej:)

Ps. Brakuje mi takze odpowiedzi na mojego, wczesniejszego posta. Pzdr all


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7387 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 19:15
mi tam sie podoba nowa szata graficzna i ten Gryfius zamocny :)


x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 19:57

  Plus napisał:  
No nie mam pytań to co zrobili na na v.pl to dno w porownaniu do tego. naprawde grafika idealna ten Gryfus no oczywsicie ze mi sie podoba POGON ON-LINE THE BEST!!!



Rozumiem ze wszystkim sie podoba ........mi tez ale bez takiego pucowania ,ze v.pl to dno on-line the best to chyba jest zbyteczne lepiej jak bys napsial ,ze poprostu ci sie podoba i wymienil co najbardziej .......pozdro disco


Szczecińska albo Zadna
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6975 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 19:59

  X-PACK napisał:  

  Plus napisał:  
No nie mam pytań to co zrobili na na v.pl to dno w porownaniu do tego. naprawde grafika idealna ten Gryfus no oczywsicie ze mi sie podoba POGON ON-LINE THE BEST!!!



Rozumiem ze wszystkim sie podoba ........mi tez ale bez takiego pucowania ,ze v.pl to dno on-line the best to chyba jest zbyteczne lepiej jak bys napsial ,ze poprostu ci sie podoba i wymienil co najbardziej .......pozdro disco



no co chciał gwiazdke :D


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7980 dni

***




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 19:59
X-Pack przeszkadza ci to? ze tak poprostu walisz prosto z mostu bez pucowania co cie obchodzi co on napisał?;)


Pogoń To My!
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 20:41

  Dejvi napisał:  
X-Pack przeszkadza ci to? ze tak poprostu walisz prosto z mostu bez pucowania co cie obchodzi co on napisał?;)



On pisze na forum .... czyli dzieli sie z nami swoimi pogladami .... wiec ja pokusilem sie o wypisanie moich odczuc dotyczacych ... jego postu-a nikogo nieobrazam. Stronka jest fajna bardziej czytelnai mila dla oka i chyba mozna ominac pucowanko typuhihi On-Line the best i v.pl dno .... jesli ktos sie zbulwersowal to ..........pozdro Eureka!


Szczecińska albo Zadna
Szczeper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6976 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 21:44
jak dla mnie to online jest lepsze od v.pl ale bez przesady, v.pl tez ma swoje zalety i wady tak jak online, pozdro dla tworcow grafiki na online


###Pogoń Szczecin&Legia Warszawa - na zawsze razem###
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7007 dni




Komentarze pod "newsami" - 11/10/2005 20:48
Temat nowego wyglądu graficznego PogonOnLine był już wałkowany. Lecz jeżeli chodzi o wpisy (komentarze) pod newsami pomysł całkowicie niewypalił wg.mnie. Jak pamiętam to do tej pory były chyba z cztery wpisy. Takie komentarze nie wygrają z forum. Gdyby taki news był napisany na forum to na bank by były komentarze; a tak lipa . Z całym szacunkiem dla Redakcji i osób poprawiających i ulepszających wygląd i tak najlepszej stony o Pogoni; czyli ONLINE; rozważcie temat zlikwidowania tych komentarzy pod newsami; bo jeszcze v.pl posądzi "Nas" o plagiat.Pozdro


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7007 dni




Odp: Komentarze pod "newsami" - 11/10/2005 21:11

  Mario74 napisał:  
Temat nowego wyglądu graficznego PogonOnLine był już wałkowany. Lecz jeżeli chodzi o wpisy (komentarze) pod newsami pomysł całkowicie niewypalił wg.mnie. Jak pamiętam to do tej pory były chyba z cztery wpisy. Takie komentarze nie wygrają z forum. Gdyby taki news był napisany na forum to na bank by były komentarze; a tak lipa . Z całym szacunkiem dla Redakcji i osób poprawiających i ulepszających wygląd i tak najlepszej stony o Pogoni; czyli ONLINE; rozważcie temat zlikwidowania tych komentarzy pod newsami; bo jeszcze v.pl posądzi "Nas" o plagiat.Pozdro



Sorry powinienem to wpisać w temat Zmiany w serwisie Pogon online. Można to tam przenieść? Napisałem to bo mnie zawsze drażni to że jest zero komentarzy pod wszystkimi newsami. Bo u konkurencji znowu full wpisów pod newsami a na forum cisza.Tylko z tą różnicą że u Nas tętni życie a u Nich jest stypa.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 12/10/2005 06:06

  Mario74 napisał:  

  Mario74 napisał:  
Temat nowego wyglądu graficznego PogonOnLine był już wałkowany. Lecz jeżeli chodzi o wpisy (komentarze) pod newsami pomysł całkowicie niewypalił wg.mnie. Jak pamiętam to do tej pory były chyba z cztery wpisy. Takie komentarze nie wygrają z forum. Gdyby taki news był napisany na forum to na bank by były komentarze; a tak lipa . Z całym szacunkiem dla Redakcji i osób poprawiających i ulepszających wygląd i tak najlepszej stony o Pogoni; czyli ONLINE; rozważcie temat zlikwidowania tych komentarzy pod newsami; bo jeszcze v.pl posądzi "Nas" o plagiat.Pozdro



Sorry powinienem to wpisać w temat Zmiany w serwisie Pogon online. Można to tam przenieść? Napisałem to bo mnie zawsze drażni to że jest zero komentarzy pod wszystkimi newsami. Bo u konkurencji znowu full wpisów pod newsami a na forum cisza.Tylko z tą różnicą że u Nas tętni życie a u Nich jest stypa.



Mario komentarze są bo miały być z założenia i nie ma to nic wspólnego z konkurencją, po prostu większość stron ma komentowanie samych newsów
my mamy to jedyne utrudnienie, że może komentować ktoś kto ma założone konto na forum, czy zarejerstrował się i zostawił ślad ( a dla nas to czasem wazne, różne jaja wychodzą wtedy ;))
to, że jest mało komentarzy wcale nas nie martwi, a forum i tak żyje własną drogą
na konkurencjach (dwóch) fakt - jest więcej komentarzy, kto je pisze i w jakich ilosciach i po co - daje wielu do myślenia ;)


Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 19/10/2005 21:28
Dwa razy wyswietla mi sie na stronie glownej ten sam news odnosnie

Bilet za krew - podsumowanie pierwszego etapu akcji


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 06/12/2005 19:46
w ankiecie na głównej jest błąd w wyrazie decyzję. Zamiast tego jest napisane "dezycję".


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 06/12/2005 20:07

  Niebuszewiak napisał:  
w ankiecie na głównej jest błąd w wyrazie decyzję. Zamiast tego jest napisane "dezycję".



dzieki, juz poprawiam
jakos to uszlo naszej uwadze


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005