Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
hedorka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7393 dni

*




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 10:31

  Cytat:  
. i byla to monotonia juz, i wielu osoba sie nie otwierala strona, badz zawieszala, badz dzialala troszke wolno



i ja się z tym zgodzę chociaż troszkę czasu minie nim się przyzwyczaje... ale dobrze że coś się zmienia... i to na lepsze :d


Quod Me Nutrit Me Destruit
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni

*




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 11:16
Jun nie straesuj sie,bo przeciez zawsze ktos ma jakies ale.Ja wam powiem tak.Moze sie strona wam teraz nie podobac,ale za miesiac lub dwa nikt juz na to nie zwroci uwagi.Poprostu to kwestia przyzwyczajenia


,,Vi är överallt,,- POGON
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

**




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 11:57
stronka teraz ladnie smiga i jest czytelna, co do reszty, kwestia przyzwyczajenia. Jak komentarze okaza sie bzdurne to zawsze mozna je (chyba) usunac?


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
vitos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8051 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 11:59
Jak dla mnie stronka - very gut. Navet bardziej niż gut!
Ale w Tabeli wyróżniłbym pozycję Pogoni, grubsza czcionka, albo tło...


***** Kibicuję Pogoni, reszta się nie liczy *****
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 12:05
I teraz stronka wygląda poprostu Zajebiscie!!!! :)


PS
Adriano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7458 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 12:19
nie no Rewelacja...


"To że nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego..."

"Pijmy piwo, jedzmy Śledzie, będziem silni jak niedźwiedzie"

"Życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem. Śmiertelność sięga stu procent"
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 12:52

  muniek napisał:  
- komentowanie newsow moim zdaniem niepotrzene


nie martw sie nie zrobimy tam drugiego onetu, ani nie zastapi forum. jezeli sie nie przyjma - usuniemy je

flagi juz dodane. rano po prostu nie mialem sily ich dodac :)


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 13:51
Tylko tej nocy :D
20h non stop przed edytorem i stronka


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 14:24
A ja widzę podobieństwo do rywalki v.pl
tak poza tym, interesują redakcje skany biletów? mam ich trochę...


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 14:32
Interesuja i to bardzo. Dzial 'bilety' narazie zniknal bo musimy uporzadkowac nasze bilety, a jest ich troche.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7013 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 14:33
Po tych zmianach caly czas kiedy wchodze na forum wyswietla mi po niemiecku ze niemam prawa niejako upowaznienia do przegladania forum podkreslam FORUM a nie strony glownej (ten napis pojawia sie tylko na forum)
I jeszcze .edna rzecz kiedy chce cofnac jakas strone to musze kliknac 2 razy najpierw znika ten napis a potem cofa strone

Sie haben nicht die erforderliche Berechtigung, um die Seite anzuzeigen.Mam dokladnie taki napis na dole pod slowem profil


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 14:38
hmm bardzo dziwne. stawial bym predzej ze to cos u Ciebie -- ja niemieckiego nie znam i nie potrafil bym takiego komunikatu nawet sformulowac :P
mozesz zrobic screena jak to wyglada?


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 14:41
za nowy wyglad stronki wielki + brawa tylko jeszcze trzeba sie przyzwyczaic bo wszystko w innym miejscu jest ;)


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
Ka(L)ina
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 14:47
Jak dla mnie to rewelacja:D


Walczyć Pogoń Walczyc...
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8195 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 14:57

  Pogon v Wieden napisał:  
I jeszcze .edna rzecz kiedy chce cofnac jakas strone to musze kliknac 2 razy najpierw znika ten napis a potem cofa stronel



U mnie jest to samo , trzeba dwa razy kliknąć "Wstecz"


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7113 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:00

  ted napisał:  

  Pogon v Wieden napisał:  
I jeszcze .edna rzecz kiedy chce cofnac jakas strone to musze kliknac 2 razy najpierw znika ten napis a potem cofa stronel



U mnie jest to samo , trzeba dwa razy kliknąć "Wstecz"



Jest to związane z tą reklamą na dole ekranu.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7290 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:16
Nowy wygląd strony bardzo mi się podoba. Troche podobny jak na v.pl ale to nie ma znaczenia. A stary mi się osobiście znudził :P Co do komentarzy to przecież pożyjemy, zobaczymy jak narazie nie mam zdania. Teraz musze znaleźć troche czasu i wszystko przejżeć :]
Przede wszystkim należy docenić prace wykonaną przez redakcje. Bo pewnie troche to zajęło :)

Interesują was autografy (skany) piłkarzy Pogoni ? (na razie głównie byłych piłkarzy ale kilku z obecnego składu się znajdzie; w ciągu kilku dni moge mieć więcej)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:25

  Niebuszewiak napisał:  

  ted napisał:  

  Pogon v Wieden napisał:  
I jeszcze .edna rzecz kiedy chce cofnac jakas strone to musze kliknac 2 razy najpierw znika ten napis a potem cofa stronel



U mnie jest to samo , trzeba dwa razy kliknąć "Wstecz"



Jest to związane z tą reklamą na dole ekranu.



jaka reklama?!


  Cytat:  
Interesują was autografy (skany) piłkarzy Pogoni ? (na razie głównie byłych piłkarzy ale kilku z obecnego składu się znajdzie; w ciągu kilku dni moge mieć więcej)


oczywiscie ze tak, dzial 'autografy' narazie zniknal bo musimy go zreorganizowac


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
bos_man
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:31
stronka fajna ale jestem ciekawy co to za niespodzianki będą:D


AdioscrazyAdiosGEST DŁONI PRZY SKRONIAdioscrazyAdios
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni

***




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:36

  Pogon v Wieden napisał:  
Po tych zmianach caly czas kiedy wchodze na forum wyswietla mi po niemiecku ze niemam prawa niejako upowaznienia do przegladania forum podkreslam FORUM a nie strony glownej (ten napis pojawia sie tylko na forum)
I jeszcze .edna rzecz kiedy chce cofnac jakas strone to musze kliknac 2 razy najpierw znika ten napis a potem cofa strone

Sie haben nicht die erforderliche Berechtigung, um die Seite anzuzeigen.Mam dokladnie taki napis na dole pod slowem profil

No, ja mam taki sam napis - z tym że po polsku :) Ale nie oznacza to, że nie masz uprawnień do przeglądania forum - chodzi o to, że nie masz uprawnień do oglądania strony, której reklama znajduje się na dole forum.
Do adminów więc prośba, aby wyrzucili to gówno.


A co do zmian na stronie - powiem szczerze, że mnie również bardziej podobała się poprzednia wersja i uważam że zmiany nie były potrzebne. A porównanie menu do tego z v.pl jest oczywiste - mnie też nasunęło się to od razu.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005