Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rzeznik
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:41
mi tam sie nie podoba


komar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7214 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:41
mi sie strasznie podoba ;)


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7135 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:42

  Mq napisał:  

  Niebuszewiak napisał:  

  ted napisał:  

  Pogon v Wieden napisał:  
I jeszcze .edna rzecz kiedy chce cofnac jakas strone to musze kliknac 2 razy najpierw znika ten napis a potem cofa stronel



U mnie jest to samo , trzeba dwa razy kliknąć "Wstecz"



Jest to związane z tą reklamą na dole ekranu.



jaka reklama?!



Ostatnio było na forum miejsce dla reklam google. A to oczym mówię to właśnie pozostałości po tych reklamach. Jak uruchamiasz jakąkolwiek stronę forum masz na dole napis, że nie masz uprawnień do oglądania strony (wygląda jak brak strony, tylko ze w ramce). Teraz jak wciskasz wstecz to masz niby to samo, ale znikają napisy z błędem, a pozostaje puste pole. To puste pole powiązane jest ze stroną http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/ads?client=ca-pub-
Dopiero drugie wciśnięcie "wstecz" powoduje powrót do poprzedniej strony. Sorry, że tak przekombinowane, ale nie wiedziałem jak przedstawić problem. Pzdr. :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:46
dzieki za uwage i dokladne wyjasnienie problemu. juz poprawilem.
przy okazji wgrywania paru poprawek do forum wgral sie stary szablon z reklamami google ktorych juz na naszej stronie nie ma.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:47
zeby szybko wyjasnic sytuacje to napisze ze, nasz projekt narodzil sie o wiele wczesniej niz plany zmiany grafiki na v.pl wiec na bank nie jest zgapiony. poprostu tak wyszlo... wydaje mi sie ze stronka potrzebowala zmian. mi osobiscie podoba sie gorna belka z super Gryfem, ktory staje sie powoli herbem serwisu oraz wyraznie czytelna nazwa tego serwisu. kolory sa bardziej subtelne i chyba lepsze w odbiorze. ogolnie serwis stal sie chyba bardziej "prosty" i "czytelny", tylko trzeba sie do niego przyzwyczaic. komenty wedlug mnie to sprawa dyskusyjna, ale to od was zalezy czy zdadza egzamin...


ja kocham Pogon
RADMAN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7893 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:53
Ja tylko napisze, ze ile to sie naczytalem jakie v.pl ma beznadziejne menu itd. Jak widze online zafundowalo sobie bardzo podobne czyli wybor nie byl taki zly :) Dobrze, ze nie rozwijane.


pogon.v.pl (2000-2005)
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:53
moje pierwsze wrazenia bylo zdecydowanie negatywne. ale z czasem pp przejrzeniu, odnosze sie sie coraz pozytywniej. strona jest duzo bardziej czytelna, dobrze ze nie bylo zadnych zmian na forum. Mysle, za ok. tydzien jak sie ludzie przyzwyczaja, nikt juz nie bedzie narzekal na wyglad strony. Brawa za kawal dobrej roboty


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 15:57

  Cobra_S napisał:  
a ja uderze z grupej rury, bo widze czeste opinie o podobienstwie do konkurencyjnej v.pl



Nie musisz sie odrazu unosic, poprostu tak jest, ze nachodzi aluzja do v.pl. Mnie tez naszla:)


  Cobra_S napisał:  
no cóż napisze najpierw tajemniczo - dlaczego v.pl dokonała zmian 2 tygodnie temu?
bo redaktor naczelny zoe=dwp dowiedział się (to było ogromnym błędem), ze planujemy zmiany
ciśnienie+chęci=zrobilo swoje
wiec byc moze t ooni sa podobni do nas a nie my do nich!! kończe ten wywód, Ci co maja wiedzieć to wiedzą, a przede wszystkim widzą
tak czy inaczej nowa szata w takim kształcie została stworzona ładnych pare tygodni temu jak ów konkurencja jeszcze nic nie planowała



To miej pretensje do nich(Zoe) a nie do forumowiczow, ta grupa ktora ma "widziec" to moim zdaniem jest to mniejszosc a ta wieksza grupa to poprostu normalni uzytkownicy foum(w tym ja) i skad niby my mamy to wiedziec???

Co do samego design'u to mysle, ze z czasem kazdy sie przyzwyczai i bedzie dobrze:)

Pozniej trzeba wszystko ladnie przegladnac:) oby ocena byla calkowita:)

Co do komentow - jak sie nie sprawdza, to poprostu wywalicie i mysle, ze malo bedzie komentow, jednak kazdy chyba bedzie wolal pisac na forum.

Doceniam Wasz trud włożony w nowy wyglad stony:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Konrad MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 16:04
Na pierwszy rzut oka stronka bardzo fajna. Wszytko jest dobrze porozmieszczane i przejrzyste. Widac ze robione z głowa. Wielkie dzieki dla przygotowujacego ta stronke za to ze bede mogł z niej korzystac;d


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 16:09
mam pytanko gdzie zglaszac drobne usterki na stronie, tak zeby ulatwic wam ich usuniecie?


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 16:13
wysylaj je do mnie na maila: macieq [at] Pogońonline.pl [at] = @
lub poprzez kontakt na forum


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6821 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 16:17
zajebista dla mnie ;)


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7036 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 16:18

  Pogon v Wieden napisał:  
Po tych zmianach caly czas kiedy wchodze na forum wyswietla mi po niemiecku ze niemam prawa niejako upowaznienia do przegladania forum podkreslam FORUM a nie strony glownej (ten napis pojawia sie tylko na forum)
I jeszcze .edna rzecz kiedy chce cofnac jakas strone to musze kliknac 2 razy najpierw znika ten napis a potem cofa strone

Sie haben nicht die erforderliche Berechtigung, um die Seite anzuzeigen.Mam dokladnie taki napis na dole pod slowem profil



Napis wiecej sie nie pojawia wszystko dziala jak nalezy
Zycze wszystkim milego dnia


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 16:19
Jeśli będzie potrzebna pomoc aby przekazywać informacje o grupach młodzieżowych to mogę pomóc .


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 16:39
Jak dle mnie Ok chociaz na razie ciezko sie przyzwyczaic, bo stara byla dobra!! Wielkim plusem jest przejzystosc!! a mam pytanie na forum tez chcecie cos zmienic???


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 16:43
Nie, nie planujemy zadnych zmian na forum - bo po co ? :D
Jedyne co to planuje zwiekszyc funkcjonalosc (PM, poprawic wyszukiwarke i inne drobne zmiany) ale to przyszlosc


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7917 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 17:49
elegancko :)


Po życia kres!
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 18:14
Nom Bardzo Fajne Zrobiona. Przejrzysta aż w oczy razi :) I Jak kolega wyżej napisał. "Elegancko"


One_of_Them
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7869 dni

**




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 18:31
Wygląda ładnie, ale ja wolałem poprzedni lay. Dla mnie był ładniejszy.


Najprawdziwszy Piknik
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7269 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 19:04
poprzedni lay lepszy, ten też dobry, trochę bardziej przejrzysty, ale byłem bardzo przyzwyczajony do tamtego.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005