Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7409 dni

**




Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 13/10/2016 07:48
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3572 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 13/10/2016 10:49
Jakoś nawet nie czuć tego, zero mobilizacji, każdy mecz już od jakiegoś czasu taki sam...


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 13/10/2016 12:15

  bark77 napisał:  
Jakoś nawet nie czuć tego, zero mobilizacji, każdy mecz już od jakiegoś czasu taki sam...



Powtarzane wiele razy nie pomaga - skrzyknij znajomych, podbij na Młyn z zapytaniem jak możesz pomóc Pogoni i działaj.

Warto wczytać się i wsłuchać w to, co będzie przy okazji meczu z Legią.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5150 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 13/10/2016 12:18
To już nawet o nas nie chodzi Ambasadorze, bardziej chodzi o to, że nawet na mieście nic się nie słyszy wśród zwykłych ludzi o meczu, gdy jeszcze 2 lata temu każdy trąbił jak Legia przyjeżdzała, albo inny Lech.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 13/10/2016 12:24
Ja uważam, że kropla drąży skałę -im więcej kropelek tym większy nurt może być.
Najprościej zwalić winę na klub, ale niech każdy popatrzy pierw na siebie i odpowie sobie - co robi by Duma Pomorza była faktyczną dumą.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6780 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 13/10/2016 12:43

  Ambasador napisał:  
Ja uważam, że kropla drąży skałę -im więcej kropelek tym większy nurt może być.
Najprościej zwalić winę na klub, ale niech każdy popatrzy pierw na siebie i odpowie sobie - co robi by Duma Pomorza była faktyczną dumą.



daruj sobie dyskuty z Owczarkiem. niejednokrotnie starałem się z nim nawiązać jakąś merytoryczną dyskusję, bo bardzo często różne rzeczy wytykał, marudził i narzekał. w efekcie nawet nie był łaskawy się w jakikolwiek sposób odnieść do tego, co mu pisałem. a później się okazało, ze nawet na 12 nie raczy się wybrać.

jeśli są jacykolwiek ludzie chętni do pomocy, to znajdą drogę. mogą też namiar tutaj na siebie zostawić. mogą podbić do dzielnic. ale niestety najwięcej to tylko chce pierdolić, a od siebie nie łaska dać coś więcej, tylko wymagają.

żeby nie odbiegać od tematu, to na Legii WSZYSCY DO PIEKŁA!! później Gdynia! a później... :D!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3572 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 01:52

  TeHaCe napisał:  

  Ambasador napisał:  
Ja uważam, że kropla drąży skałę -im więcej kropelek tym większy nurt może być.
Najprościej zwalić winę na klub, ale niech każdy popatrzy pierw na siebie i odpowie sobie - co robi by Duma Pomorza była faktyczną dumą.



daruj sobie dyskuty z Owczarkiem. niejednokrotnie starałem się z nim nawiązać jakąś merytoryczną dyskusję, bo bardzo często różne rzeczy wytykał, marudził i narzekał. w efekcie nawet nie był łaskawy się w jakikolwiek sposób odnieść do tego, co mu pisałem. a później się okazało, ze nawet na 12 nie raczy się wybrać.

jeśli są jacykolwiek ludzie chętni do pomocy, to znajdą drogę. mogą też namiar tutaj na siebie zostawić. mogą podbić do dzielnic. ale niestety najwięcej to tylko chce pierdolić, a od siebie nie łaska dać coś więcej, tylko wymagają.

żeby nie odbiegać od tematu, to na Legii WSZYSCY DO PIEKŁA!! później Gdynia! a później... :D!



Problem jest w tym że brak tu świeżości i jedności, większość woli iść na inny sektor niż być w młynie i robi tak masa osób, powiedzmy sobie w prost, większość osób nie chodzi na młyn ponieważ uważa że dużo dzieciaków, a to jakieś swoje przekonania. Na takim meczu jak z legią, powinna być mobilizacja wśród wyjazdowiczów i starszyzny, jedna namawiać drugą, bo nie wypełnimy młyna nowymi osobami... Gdzie nasz "Sandał"? Często go widuje jak siedzi na krytej, zagadać, zaprosić, a on weźmie swoją dawną ekipe na młyn, tak powinno się to kręcić . Wyobrażacie sobie tak pękający "piekiełko" od ludzi, zaczyna się mecz i nie zaczynamy śpiewać "O MÓJ MK'AESIE..." Tylko cała Pogoń zawszę razem.. Skończmy z podziałami i przekonaniami, są na pewno osoby które chętnie wrócą, nie samymi wyjazdami człowiek reprezentuje Pogoń, na swoim podwórku też musimy pokazywać klasę.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7509 dni

*****




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 09:08

  bark77 napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  Ambasador napisał:  
Ja uważam, że kropla drąży skałę -im więcej kropelek tym większy nurt może być.
Najprościej zwalić winę na klub, ale niech każdy popatrzy pierw na siebie i odpowie sobie - co robi by Duma Pomorza była faktyczną dumą.



daruj sobie dyskuty z Owczarkiem. niejednokrotnie starałem się z nim nawiązać jakąś merytoryczną dyskusję, bo bardzo często różne rzeczy wytykał, marudził i narzekał. w efekcie nawet nie był łaskawy się w jakikolwiek sposób odnieść do tego, co mu pisałem. a później się okazało, ze nawet na 12 nie raczy się wybrać.

jeśli są jacykolwiek ludzie chętni do pomocy, to znajdą drogę. mogą też namiar tutaj na siebie zostawić. mogą podbić do dzielnic. ale niestety najwięcej to tylko chce pierdolić, a od siebie nie łaska dać coś więcej, tylko wymagają.

żeby nie odbiegać od tematu, to na Legii WSZYSCY DO PIEKŁA!! później Gdynia! a później... :D!



Problem jest w tym że brak tu świeżości i jedności, większość woli iść na inny sektor niż być w młynie i robi tak masa osób, powiedzmy sobie w prost, większość osób nie chodzi na młyn ponieważ uważa że dużo dzieciaków, a to jakieś swoje przekonania. Na takim meczu jak z legią, powinna być mobilizacja wśród wyjazdowiczów i starszyzny, jedna namawiać drugą, bo nie wypełnimy młyna nowymi osobami... Gdzie nasz "Sandał"? Często go widuje jak siedzi na krytej, zagadać, zaprosić, a on weźmie swoją dawną ekipe na młyn, tak powinno się to kręcić . Wyobrażacie sobie tak pękający "piekiełko" od ludzi, zaczyna się mecz i nie zaczynamy śpiewać "O MÓJ MK'AESIE..." Tylko cała Pogoń zawszę razem.. Skończmy z podziałami i przekonaniami, są na pewno osoby które chętnie wrócą, nie samymi wyjazdami człowiek reprezentuje Pogoń, na swoim podwórku też musimy pokazywać klasę.



Juz wkrotce bedzie okazja do wykazania sie.
Jesli "Sandal i jego ekipa" beda w dobrej formie, to rowniez na mlynie znajdzie sie dla nich miejsce.Jak dla kazdego innego co to ma przekoniania,ze za duzo dzieciakow i inne. To sa tylko wymowki, ktore da sie przeskoczyc i postapic slusznie, czyli wspomoc Pogon spiewajac na mlynie.

Co do mobilizacji...

Juz za momencik, juz za chwileczke ... :).


Sami przeciw wszystkim!!!
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4261 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 09:33
Kort poza 18 meczowa


Misiek86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3214 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 10:34
Patyk wracaj na gniazdo to wroci duzo osob:) zawsze tam robiles rozpi.... az papa sama sie darla:D pozdro


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4253 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 11:22

  Niezniszczalny napisał:  
Kort poza 18 meczowa



a Listkowski raczej też u Moskala kariery nie zrobi :)


ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4011 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 11:27

  Niezniszczalny napisał:  
Kort poza 18 meczowa


Kadra na mecz z Legią:

Bramkarze: Jakub Słowik, Dawid Kudła.

Obrońcy: Cornel Rapa, Sebastian Rudol, Mateusz Lewandowski, Ricardo Nunes, Jarosław Fojut.

Pomocnicy: Spas Delev, Adam Gyurcso, Kamil Drygas, Robert Obst, Jakub Piotrowski, Rafał Murawski, Mateusz Matras, Takafumi Akahoshi.

Napastnicy: Adam Frączczak, Łukasz Zwoliński, Seiya Kitano.


AdisWolin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5036 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 12:18
Póki co jest ponad 6,5k. Wierzę że pomimo frekwencji pomożemy z trybun Dumie Pomorza wywalczyć 3 punkty!


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5040 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 12:33
Dyszka pęknie dzisiaj :)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 14:16

  Łukasz85 napisał:  
Dyszka pęknie dzisiaj :)



bez szans.

...a co do meczu.To jesli Legia szybko strzeli bramke to raczej mecz bez historii.Nie wiem czy nie warto zagrać z nimi tak jak zrobiło to Zaglebie. Mocny pressing od 1 min. i spróbować siąść na nich.Pytanie czy nasz potencjał techniczny to wytrzyma.Remis biorę. w ciemno


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6107 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 14:55
A Listkowski czemu nie gra? Bo to już irytujące zaczyna być.


A. ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5148 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 15:36
Panowie! Bez zbędnego pierdolenia. Każdy z Nas marzy o silnej Pogoni, każdy z Nas chce byśmy byli ponownie w czołówce Polski, dlatego KAŻDY, bez wyjątku - 20 melduje się na młynie razem ze swoją dzielnicą, FC, koleżkami! WOOOOJNA! Boks3


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5718 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 22:53
BRAWO POGON

Zwyciestwo !


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5031 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 23:01
Brawo Portowcy! Przed meczem mówiłam ,że ucieszę się z każdego punktu z niewygodną dla nas Legią a tu taka niespodzianka :D ależ to jest piękny wieczór Jeeeaaah !


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6415 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 23:40
Czekałem na ten mecz ze spokojem choć Legię Hasiego puknęlibyśmy wyżej. Magiera to poukłada, bo nawet dziś przed golem na 1-1 i kilka minut po, widać było bardzo dużą jakość w ich grze. Na razie to fragmenty, ale zapewne będzie lepiej i wróci Pazdan.

Ciekaw jestem czy mądre głowy za sterami klubu zobaczą do jakiej gry ta drużyna jest stworzona. Nie do klepania, nie do miliona bezproduktywnych podań, a do grania takiego jak dzisiaj - czyli niski pressing (od własnej połowy), bardzo duże zaangażowanie i agresja przy każdym kontakcie z rywalem i szybkie kontry. Frączczak, Delev, Gyurcso i mający dobre podłączenia Murawski i Drygas to jest to co potrzeba do takiego grania. Moskal na konferencji też potwierdził, że gra im się łatwiej z takimi rywalami gdy można w ten sposób zagrać i nikt nie będzie miał o taki styl pretensji.

Brawo za ten mecz. Bardzo ważne 3 punkty, które utrzymają nas w bliskim kontakcie z 8semką.


 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005