Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 23:47
Brawo Pogoń !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*****




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 14/10/2016 23:51
Pilkarze sie wykazali....Duma rozpiera :).
Teraz czas na nas! Juz teraz powoli nakrecac sie na wielka mobilizacje kibicow Pogoni na mecz z Ruchem.Po drodze 2 wyjazdy (to inny temat), ale na mecz u siebie wszyscy starzy wyjadacze i agresywna mlodziez ;) zaproszeni sa do mlyna. Zawyzamy srednia wieku, zawyzamy frekwencje, zawyzamy poziom decybeli!!!
Dzielnice, Fancluby, grupy kibicowskie.Razem wszyscy!

Reszte stadionu zapraszamy do wspolnego dopingu i pokazania sobie nawzajem jak i calemu swiatu, ze :

Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest!!!

Zbierajcie sily Bracia!!
Cała Pogoń we wpólnym celu, ku chwale Pogoni!!!


Sami przeciw wszystkim!!!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7658 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 03:56
Aviva Pogoń!!! Aviva MKS!!!


Pogoń Szczecin MKS!
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5145 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 09:27
Brawo.
A teraz male spostrzezenie jak Pogon przegrywa 10 min po meczu 30 postow, trenerow na tym forum 15, wlascicieli 8 ...... a jak Pogon wygrywa nagle cisza....... troche to obrazuje cala sytuacje w jakiej sie znajdujemy od kibicow wlascieili sponsorow czy nastawienia miasta ...... jak nic sie w nas nie zmieni to nie oczekujmy tego od innych....... ale to tak na marginesie. Jeszcze raz Brawo, lepszego weekendu nie moglo byc


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7372 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 09:33
Wczorajszy mecz idealne ułożył się pod planowane od dłuższego wydarzenie na naszym stadionie.
Szczegóły niebawem ;)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4243 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 09:45
Długo trzeba było czekać na taki mecz.Amibcja,walka i jakość.Zgadzam sie z Kiko ze z lepszymi od nas drużynami (Legia,Lech,Lechia czy Jagiellonia) tak taktycznie powinniśmy grać.Żal było patrzeć jak Czerwo się tam miota w parze z parodysta Rzeżniczakiem.Szkoda tylko że padła ta bramka na 3-2 bo myśle ze była szansa ich mocno upokorzyć kontrami.
Brawa dla Frączczaka który zrehabilitował sie za beznadzieje w Białymstoku oraz pokaz ambicji w grze (ostatnio to nie była norma u niego).
Świetnie zagrał Rudol i Rapa .Wreszcie tez bardzo dobry mecz Matiego i Murasia.
OCENY
++
Frączczak,Rudol,Rapa
+
Nunes,Murawski,Fojut,Delev,Matras,Guorsco
=
Kudla,Drygas

Może taki mecz zmobilizuje troszke ludzi którzy tylko od święta się pojawiają na meczach by kibicować cały sezon a nie tylko ogladac Legię.Zadyma na młynie?....żenada.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3900 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 11:10

  KtoToTaki napisał:  
Wczorajszy mecz idealne ułożył się pod planowane od dłuższego wydarzenie na naszym stadionie.
Szczegóły niebawem ;)



Ciekawe co wy planujecie na tym meczu z Ruchem :) Starszczyzna wraca na młyn ? Fajnie by było.

A co do meczu :

W czasie sparingów przed tym sezonem, ktoś oburzony był, że Adam wykonuje karne, no to dostał odpowiedź czemu. W tym sezonie 4/4 karne wykorzystał. Gdyby wykonywał ten z Lechem, pewnie byśmy wygrali.

Piękny mecz na 2 tys. spotkanie w lidze :) Gramy jak reprezentacja Polski, z mocnymi potrafimy grać, ze słabymi znacznie ciężej :D

Ostatnio edytowany przez: Icar, 15 października 2016, 11:21 [1 raz(y)]


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7372 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 11:28

  Icar napisał:  

  KtoToTaki napisał:  
Wczorajszy mecz idealne ułożył się pod planowane od dłuższego wydarzenie na naszym stadionie.
Szczegóły niebawem ;)



Ciekawe co wy planujecie na tym meczu z Ruchem :) Starszczyzna wraca na młyn ? Fajnie by było.





Też. Wracają wszyscy


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3900 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 11:37
Łoo nie wierzyłem, że się to jeszcze kiedyś uda. A przynajmniej nie na stałe. Dzięki za odpowiedź. Cokolwiek planujecie, mam nadzieję, że wyjdzie w 100 %.


Edit: Oficjalna strona Realu pisze o golach Adama

Heh, Pogoń sobie zrobiła reklamę bijąc Legię :)

Ostatnio edytowany przez: Icar, 15 października 2016, 12:06 [1 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3698 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 11:49

  Pyrgol napisał:  
Brawo.
A teraz male spostrzezenie jak Pogon przegrywa 10 min po meczu 30 postow, trenerow na tym forum 15, wlascicieli 8 ...... a jak Pogon wygrywa nagle cisza....... troche to obrazuje cala sytuacje w jakiej sie znajdujemy od kibicow wlascieili sponsorow czy nastawienia miasta ...... jak nic sie w nas nie zmieni to nie oczekujmy tego od innych....... ale to tak na marginesie. Jeszcze raz Brawo, lepszego weekendu nie moglo byc



A no racja niestety.Pomarudzić i żale wylać każdy umie i potrzebuje, docenić już nie.
Z drugiej strony co tu pisać po takim meczu, na wiele Legii nie pozwoliliśmy, od początku do końca mecz pod kontrolą. Skład chyba ostatecznie się wyklarował, takim zestawem musimy grać o ile nie będzie urazów i kartek. Bardzo cieszy kolejny dobry występ skrzydłowtcg.Delev przy 3 golu -dzik!Brawo, brawo, brawo! Oby tak dalej, oby tak w PP i będzie radość na konoec sezonu.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6825 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 12:03
Brawo Pogoń. Ogólnie spore zaskoczenie, ale dobry wynik po dobrej grze. Super mecz Frączczaka-brawo facet, jak masz zamykać usta krytykom to tylko w taki sposób.
Gratulacje za ten mecz dla trenera Moskala, bo plan był dobry i skuteczny. Za to Magiera reagował tak zmianami, że nam pomógł.
Teraz spina na kolejny mecz i punktować, a moda na Pogoń wróci do Szczecina.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni

**




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 12:24

  Icar napisał:  
Łoo nie wierzyłem, że się to jeszcze kiedyś uda. A przynajmniej nie na stałe. Dzięki za odpowiedź. Cokolwiek planujecie, mam nadzieję, że wyjdzie w 100 %.


Efekt będzie zależny od każdego z nas, już teraz zacznijcie nakręcać znajomych. Tak jak pisał poprzednik - szczegóły wkrótce.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3900 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 13:50
Na canal+sport powtórka meczu jest 62 minuta już, jak ktoś chce obejrzeć :)


Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4893 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 13:56
W trakcie meczu (lub po nim) wypadł mi telefon. Samsung S6, jakby ktoś go znalazł proszę o kontakt, dla znalazcy nagroda.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6496 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 14:00
A ja nieskromnie powiem, że cały czas twierdziłem, że Pogoń gra bardzo dobrze tylko pechowo :) Nawet w tym meczu mogło być wyżej bo mieliśmy jeszcze kilka sytuacji gdzie wychodziliśmy z przewagą. Sama Legia za wiele nie pograła.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4106 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 14:23
Czas piąć się w górę tabeli! Nic tak nie cieszy jak zwycięstwo nad Legią! I uciszona klatka! Bezcenne!

Kilka wzmocnień w przerwie zimowej i jazda :D


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6996 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 14:39
Cieszą zasłużone 3 pkt! AF9 piłkarzem meczu. Trochę słaba frekwencja jak na mecz z MP. Ci co nie byli niech żałują.

Mecze z Legią po zerwaniu zgody o niebo lepsze niż wcześniej. W końcu Szczecin stał się dla nich trudnym terenem i oby już zawsze wyjeżdżali stąd z zerowym dorobkiem punktowym i najlepiej z workiem bramek.

TYLKO POGOŃ!


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5438 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 16:27
Brawo, naprawdę dobry mecz. Podejrzewam, że takim wyjściowym składem jak wczoraj gdybyśmy grali już wcześniej to punktów by było więcej.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 17:34
Piotrowski długo sobie wczoraj nie pograł, ale z tych kilku minut mam taki wniosek. Jeśli tak dalej będzie się rozwijał, to będzie to gracz dużego formatu. Matrasowi będzie deptał po piętach.


INDIOS BRAVOS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 20:30
Końcówka meczu mega jak cały stadion się podłączał pod ''Poooogooońń...." - to był przedsmak tego co będzie za dwa tygodnie... :)

Wiadomo czy Spas odnowioną kontuzję ma???

Frączczak ładnie pozamykał usta krytykom wczoraj...:) pierwsza brama totalnie z niczego zrobiona, a karny skuteczny. Owacja na stojącą od całego stadionu mówi wszystko...:) brawo Adam !!!


Ps. Bardzo fajnie wczoraj " Do boju MKS" - jak wrócimy do wolnego śpiewu i dobrej intonacji, będzie wychodzić wyśmienicie - tak właśnie powinno to wyglądać:
Do boju MKS


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005