Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 20:48
3 punkty wyjeżdżone na dupie. Brawo, jeszcze raz brawo. Może i umiejętności mamy mniejsze niż czołówka, ale to właśnie serduchem oraz ambicją możemy rywalom urywać punkty w kolejnych meczach i w spokoju przeczekać zimę. Adaś wczoraj zagrał fantastycznie, co powinno zmobilizować zarówno Zwolaka jak i Kitano.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6486 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 22:23
Najlepiej wczoraj Frączczak, Delev i Murawski. Całkiem dobrze Rudol, Fojut (tylko ten kiks...) i Gyurcso. Kiepskawo Rapa i Drygas.


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3554 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 15/10/2016 22:34
Dla mnie mecz taktycznie dobrze rozegrany, plus ambicie piłkarzy zagrały i ta było naszą droga do sukcesu.Legia zle nie grała, ale wola walki była bardziej po naszej stronie.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3950 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 17/10/2016 07:11

  eJay napisał:  
3 punkty wyjeżdżone na dupie. Brawo, jeszcze raz brawo. Może i umiejętności mamy mniejsze niż czołówka, ale to właśnie serduchem oraz ambicją możemy rywalom urywać punkty w kolejnych meczach i w spokoju przeczekać zimę. Adaś wczoraj zagrał fantastycznie, co powinno zmobilizować zarówno Zwolaka jak i Kitano.



Ambicja ambicja, ale tak szczerze to jak patrze na sklady to wydaje mi sie ze jestesmy jednak w "gornej polowce" jesli chodzi o umiejetnosci.
Szokujace jest dla mnie, ze takie kluby jak Leczna, Korona albo Ruch, ktore opieraja sie na zawodnikach typu Bonin sa w stanie w ogole nawiazac walke z takimi zaspolami jak my..
Dla mnie jesli chodzi o sklad to jestesmy piata albo szosta sila ekstraklasay.
Moze i wyzej nawet. Ktore zespoly maja silniejszy sklad?
Legia, Lech, Lechia, moze Jagiellonia... moze Zaglebie?

Na papierze wygladamy niezle, trzeba jak najszybciej przeniesc to na boisko (byc moze jestesmy juz na dobrej drodze)

Oczywiscie trzeba tez wziac poprawke na to co pisze, bo tak naprawde wiadomo jaka jest ta liga :)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 17/10/2016 11:19

  Cytat:  


Dla mnie jesli chodzi o sklad to jestesmy piata albo szosta sila ekstraklasay.
Moze i wyzej nawet. Ktore zespoly maja silniejszy sklad?
Legia, Lech, Lechia, moze Jagiellonia... moze Zaglebie?




To zależy co bierzemy pod uwagę.Jesli umiejętności techniczne to chyba troszkę dalej (Cracovia,Wisła raczej też sa mocniejsze)
Natomiast różnice potencjału tak na prawdę widać tylko w stosunku do trzech drużyn wyraźniejszą.Legia,Lech,Lechia.Te zespoły maja tez duzo lepsza jakościowo ławkę co potem też bez znaczenia nie będzie.Inna sprawa że przewaga naszego potencjału nad np.Piastem,Ślaskiem czy wspomnianą Lęczną jest minimalna.Dlatego tak na prawdę wiele innych czynników moze zadecydować o pozycji w tabeli.
Super przykładem na ta lige jest nasz (mój) ulubieniec Adaś Frączczak.Wczoraj zostal najwiekszym plusem kolejki.Tydzeń temu spokojnie mógłbyc najwiekszym drewnem kolejki.To pokazuje jak niewielkie róznice dziela piłkarzy w e-klapie.Wystepy poszczególnych graczy czesto to wypadkowa szczescia i formy dnia.Ci którzy się w tej lidze wyrózniaja praktycznie zawsze szybko uciekaja za granice.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3462 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 14 Października 20:30 - 19/10/2016 09:28
http://www.legia.sport.pl/legia/5,139308,20855147.html?i=10
I oto chodzi...


 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005