Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Kogo widzicie w kadrze ?? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Kicaj
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5186 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 20/01/2010 17:04

  szpadel85 napisał:  

  Jestem z Miasta. napisał:  
To czemu nikt nie pomyśli,żeby wkręcić go do sztabu Smudy ? ;D

Przy najmniej nie musielibyśmy patrzeć na takiego Pawełka,co pokazał w meczu z Danią.

Pzdr ;)



Tak na marginesie tematu kadry to Smuda gościa sprawdził bo w końcu jakby nie było to 1 bramkarz mistrza Polski,zobaczył że na kadrę się nie nadaje i wreszcie można zamknąć temat Pawełka w reprezentacji :] pzdr.



Co do wątku Reprezentacji I Pogoni ja bym najchętniej u nas między słupkami i w reprezentacji zobaczył Krzysia Pilarza. W bramce Ruchu wyczynia cuda. Co chwile gracz meczu itp. Dlatego dziw że Smuda taki wielki trener powołuje tragicznie słabego Pawełka i naprawdę średniej klasy Przyrowskiego ze słabej Poloni, a zapomina o Krzysztofie. To było by coś :D Powrót po latach do Pogoni, która go nie chciała wiadomo Srakowska Pogoń to i piłkarzy wyrzucali woleli bananowców. Oj trochę z tematu zboczyłem.


"Skurwysynu psi oddechu bez pośpiechu,
jeszcze się spotkamy ty podczłowieku...
Jeszcze się spotkamy i jeszcze zobaczymy...
Jaką trudność wtedy sprawi ci przełknięcie śliny!!!"
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 20/01/2010 20:15

  Kicaj napisał:  

  szpadel85 napisał:  

  Jestem z Miasta. napisał:  
To czemu nikt nie pomyśli,żeby wkręcić go do sztabu Smudy ? ;D

Przy najmniej nie musielibyśmy patrzeć na takiego Pawełka,co pokazał w meczu z Danią.

Pzdr ;)



Tak na marginesie tematu kadry to Smuda gościa sprawdził bo w końcu jakby nie było to 1 bramkarz mistrza Polski,zobaczył że na kadrę się nie nadaje i wreszcie można zamknąć temat Pawełka w reprezentacji :] pzdr.



Co do wątku Reprezentacji I Pogoni ja bym najchętniej u nas między słupkami i w reprezentacji zobaczył Krzysia Pilarza. W bramce Ruchu wyczynia cuda. Co chwile gracz meczu itp. Dlatego dziw że Smuda taki wielki trener powołuje tragicznie słabego Pawełka i naprawdę średniej klasy Przyrowskiego ze słabej Poloni, a zapomina o Krzysztofie. To było by coś :D Powrót po latach do Pogoni, która go nie chciała wiadomo Srakowska Pogoń to i piłkarzy wyrzucali woleli bananowców. Oj trochę z tematu zboczyłem.



A Pawelek byl w kadrze bo Smuda nie wiem czemu wzial Kazimierskiego za trenera bramkarza. Przeciez u niego przez trzy lata Pawełek nie zrobil zadnych postepow, a i nie potrafili zakontraktowac innego bramkarza. Kiepski z niego fachowiec. Na poczatku trenerem bramkarzy w kadrze mial byc Dowhan, czyli trener, u ktorego rozwineli sie: Boruc, Fabianski, Mucha a i wczesniej Kowalewski - czyli ci ktorzy znalezli potem dobre kluby.
ps. w sumie troche odbieglismy od tematu i mozna poprosic moda o przenisienie mojego i kolegi wyzej postu do tematu reprezentacji :)


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 07/02/2010 16:36
Wie ktoś cokolwiek o tym piłkarzu ? -> Obrazek jpg wstawiony na forum
Franek Smuda powinien powołać na najbliższe mecze kilku piłkarzy z Argentyny, jest tam kilku co mają polsko brzmiące nazwiska, np.:
Diego Bielkiewicz Obrazek jpg wstawiony na forum
Klub - Lanus (Argentyńska Primera Division)
Date of birth: 04.01.1991
Age: 19
Height: 1,82
Nationality: Argentina
Position: Forward
Foot: right
Market value: 89.000 £ / 100.000 €

Enzo Kalinski Obrazek jpg wstawiony na forum
Klub - Quilmes (Primera B Nacional) II klasa rozgrywkowa
Date of birth: 10.03.1987
Age: 22
Height: 1,76
Nationality: Argentina
Position: Midfield
Foot: right
Market value: 133.500 £ / 150.000 €

Maximiliano Kondratiuk
Klub - Club Atlético Villa San Carlos (Primera B Metropolitana) III klasa rozgrywek
Date of birth: 27.12.1984
Age: 25
Height: 1,84
Nationality: Argentina
Position: Defense
Foot: left
Market value: 489.500 £ / 550.000 €

Jest jeszcze obrońca Matias Sawicki - Club Comunicaciones de Buenos Aires (Primera B Metropolitana) i napastnik Ariel Andrusyszyn - Club Almagro (ta sama liga). Pewno więcej by się ich znalazło gdyby szukać po niższych ligach.

* Sorry za duże rozmiary zdjęc


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 17/01/2012 20:46
Mam nadzieje, że Artur Boruc nie wróci do kadry na euro2012, co ostatnio lansują w mediach. Moim zdaniem swoją szanse w kadrze już miał i wystarczająco już napartaczył w reprezentacyjnej bramce.


Bezimienny1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4202 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 13/10/2012 22:46

  Janek80 napisał:  
Mam nadzieje, że Artur Boruc nie wróci do kadry na euro2012, co ostatnio lansują w mediach. Moim zdaniem swoją szanse w kadrze już miał i wystarczająco już napartaczył w reprezentacyjnej bramce.



Co Ty tu piszesz:) Szanse mial i wykorzystal! co niby spartaczył ? Ogladales mecze z Anglia, Austria , Niemcami i wiele innych w ktorych Artur ratował nam dupe i był jednym z najlepszych zawodników ? Skoro nie, to warto bys przejrzal skrót meczu z Anglią przykladowo... bez odbioru


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 16/02/2013 00:56

  Bezimienny1948 napisał:  

  Janek80 napisał:  
Mam nadzieje, że Artur Boruc nie wróci do kadry na euro2012, co ostatnio lansują w mediach. Moim zdaniem swoją szanse w kadrze już miał i wystarczająco już napartaczył w reprezentacyjnej bramce.



Co Ty tu piszesz:) Szanse mial i wykorzystal! co niby spartaczył ? Ogladales mecze z Anglia, Austria , Niemcami i wiele innych w ktorych Artur ratował nam dupe i był jednym z najlepszych zawodników ? Skoro nie, to warto bys przejrzal skrót meczu z Anglią przykladowo... bez odbioru



A kto Ci mówił, że nie ;) Nie zaprzeczę, że miał super mecze, ale trzeba przyznać obiektywnie, że Artur najbardziej przyczynił się do porażki w eliminacjach do MŚ 2010 roku, już w pierwszym meczu na Słowacji "dzięki niemu", po jego dwóch kiksach podwórkowych w końcówce, zamiast 1:0 i 3 punktów skończyło się 1:2 i taki pechowy początek rzutował na całe eliminacje, gdzie Boruc dorzucił jeszcze pare szmat :).
Poza tym Boruc nie umie uszanować ani trenera (lekceważenie Smudy), ani gry w reprezentacyjnych barwach (szczeniackie lekceważące wypowiedzi po jego kiksach w meczach towarzyskich, choćby z USA). :) Gra w reprezentacji kraju, to nie mecze podwórkowe z kolegami. Moim zdaniem Artur w swoich wypowiedziach udowodnił, że tego nie rozróżnia.
Fornalik ostatnio go powołał. Moim zdaniem nic dobrego to nie wróży dla kadry :)


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4218 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 21/03/2013 23:26
A może mi ktoś powiedzieć co u diabła robi nadal w kadrze Wawrzyniak? Tyle nazwisk pada, że ten taki ten owaki ale jakby przedstawić sobie wszystkie za i przeciw to w meczach o stawkę Wawrzyniak no nie jest może najgorszy na boisku ale raczej nie wyróżnia się ani na plus ani na minus. Czy naprawdę nie ma w Polsce solidnego lewego obrońcy? Zauważyłem, że niektórzy jak byli za czasów Smudy, tak i teraz za Fornalika są na siłę pchani do składu. Ktoś mi wyjaśni co wpływa na jego notoryczne powołania na kadre mimo swoich mega kiksów i kretów podkładających mu nogi? Jakoś nie liczę na wygraną w meczu z Ukrainą chociaż trochę wierzę... :/


Portowcu noś ze sobą barwy...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 22/03/2013 23:04
Muszę przyznać, że z pewną satysfakcją oglądałem szybkie baty od Ukrainy. Tak jak przypuszczałem powrót Artura do kadry nie był dobrą wróżbą dla kadry i od razu zaczął się ostry zjazd w dół. Teraz wyglądało to tak jakby cała drużyna przyjęła te jego luzackie podejście do gry w reprezentacyjnych barwach. Najważniejsze, że sobie chłopaki trochę pograli :) Bardziej zdeterminowani Ukraińcy nie mieli większych problemów z pokonywaniem Boruca, w przeciwieństwie do naszych orłów dla których bramkarz gości był bardzo trudny do pokonania :)


Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 26/03/2013 22:46
Dzisiaj się obudzili i nie dali plamy z San Marino, 5:0 to właśnie minimum :) Co do lewego obrońcy to Przemek Pietruszka by jeszcze chyba nie dał rady w reprezentacji. Musi poprawić ustawianie się w defensywie bo gra trochę bardziej jako półpomocnik. Mała jednak z tego korzyść, ponieważ ma na skrzydle Kolendowicza, który trochę za słabo cofa się do obrony i często mam wrażenie, że Pietruszka się trochę nie realizuje bo ciągle musi asekurować tył.


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005