Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Kogo widzicie w kadrze ?? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ro(L)nik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5797 dni




Kogo widzicie w kadrze ?? - 14/05/2008 22:40
Kto powinien być w waszej kadrze na euro 2008 ??
Piszcie tutaj wasze propozycje ???
27 nazwisk ,wasze typy... może w kadrze widzicie kogoś z Pogoni...??
Piszcie !!


Legionista
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5887 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 14/05/2008 23:02
ja bym widział Marka Walburga, ale ze względu na baraże Pogoni będzie musiał grać Roger :(


dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 14/05/2008 23:07
ja jestem za tym zeby Mariusz Kuras wznowil kariere i jechal na Euro..


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 15/05/2008 11:35
Na pewno nie Wichniarek, który panoszy się jakby grał w nie wiadomo jakim klubie i w nie wiadomo jak wspaniałej lidze. Wszyscy widzieliśmy jaką kichę grał kiedy dostawał szansę gry w reprezentacji, ile można testować i ile jeszcze chciałby dostać swoich ' ostatnich szans ' żeby zaprezentować te jego nieprzeciętne umiejętności?


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7620 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 15/05/2008 14:06
Najbardziej szkoda, że nie ma w kadrze Jelenia, a jest np. taki Matusiak.
Kolejnym nieporozumieniem jest Pazdan czy Zahorski, no ale jak będziemy wygrywać nikt chyba nie będzie nic Leo wypominał:D


Pogoń Szczecin MKS!
Ro(L)nik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5797 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 15/05/2008 16:04
Matusiak to jest jednak ciut drewniany.... ,no ale Leo chyba wie co robi...




PS
jakie transfery przygotowuje Pogoń ???


Legionista
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni

*




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 15/05/2008 18:22

  dewu napisał:  
ja jestem za tym zeby Mariusz Kuras wznowil kariere i jechal na Euro..



Taki as z rękawa jak Larsson w Szwecji


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7894 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 15/05/2008 19:16
Olgierd Moskalewicz ;)


Po życia kres!
portowiec199002
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5821 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 15/05/2008 19:40
Moim zdaniem powinni pojechać:

1.Grzegorz Matlak
2.Paweł Skrzypek
3.Marek Walburg
4.Radosław Biliński
5.Arkadiusz Jarymowicz
6.Tomasz Parzy
7.Ferdinand Chi-Fon "gdyby miał obywatelstwo Polskie"
We are the champions
race
Polska


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7013 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 15/05/2008 20:32
Latwiej by bylo kogo nie widzimy w kadrze
nr 1 Matusiak


A ja i tak wierzyc nie przestane...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7273 dni

*




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 15/05/2008 20:52

  Pogon v Wieden napisał:  
Latwiej by bylo kogo nie widzimy w kadrze
nr 1 Matusiak



w 100% sie zgadzam. jak dla mnie matusiak jest takim samym pupilem leo jakim byl grzesio dla janasa. dziwi mnie troche brak jelenia, osobiscie sprobowalbym Janczyka wziac, nawet jak nie do gry w podstawowym to na ogony, ogralby sie chlopak i na pewno wiecej by zrobil miz matusiak;)


100% PD
Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 15/05/2008 21:23
Marek Walburg na EURO tyle w temacie mistrzostwo europy gwarantowane.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 15/05/2008 22:31
widze że sobie jaja zrobiliście z tematu hehe...Leo nie lubi jelenia,kiedyś mu podpadł,nie stawił sie na zgrupowaniu pod pretekstem jakies kontuzji a potem trzy dni później zagrał w meczu ligowym. widać leo jest pamiętliwy...a tak poprawdzie z czego Leo ma wybierać? kto nie pojedzie tylko mozemy liczyć na tuskowy cud że wyjdziemy z grupy...z gówna bata nie ukręci sie


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 16/05/2008 07:29
Nie zgadzam sie z toba w kwestii tego ze mozemy liczyc tylko na cud. To nie przypadek ze wyszlismy z dosc trudnej grupy i pokonalismy Portugalie.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 16/05/2008 08:20

  ostry napisał:  
Nie zgadzam sie z toba w kwestii tego ze mozemy liczyc tylko na cud. To nie przypadek ze wyszlismy z dosc trudnej grupy i pokonalismy Portugalie.



rzecz jasna,nie odbieram nikomu nadzieji,wyrażam tylko swój pogląd. ja niestety widze to sceptycznie i wole sie pozytywnie oczarować,niż po raz kolejny żyć mżonkami,łudzić sie i znów oberwać cegłą w łeb. spójrzmy na to realnie-Austria-gospodarz-nawet marketingowo może być forowana,Chorwacja? już sie mówi zę to czarny koń rozgrywek,a o Niemcach nie ma co pisać bo to truizm,wystarczy popartzeć ile razy ich ograliśmy w historii. Ale zgoda,to tylko sport i jedyne światełko w tunelu widze w naszym selekcjonerze...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
chicago
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 16/05/2008 09:16
Malarz
Celeban-Głowacki-Skrzypek-Matlak
Jeleń-Każmierczak-Obraniak-R.Grzelak
Brożek-Aquafresca


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 16/05/2008 10:51
Najbardziej wlasnie denerwuje mnie ta pewnosc Chorwatow i Niemcow. Wiem ze to raczej niemozliwe ale fajnie by bylo gdyby z naszej grupy wyszla Polska z Austria :D zeby utrzec nosa zbyt pewnym siebie Chorwatom i Niemcom.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni

*




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 16/05/2008 11:15
Ja w kadrze widze na razie tylko Benhakkera. Trochę go za dużo w TV i gazetach. Benhakker to - Benhakker tamto. Benhakker wybrał. Benhakker nie wybrał. Benhauer u prezydenta. Benhakker poucza. Benhakker moralizuje, itp itd. Z całym szacunkiem dla jego sportowych osiągnięć i umiejętności trenerskich (szczerze mu kibicuję i szanuję go) ale uważam, że media niepotrzebnie robią z niego gwiazdę - takiego trenera guru. Zapominamy, że w futbolu to piłkarze mają być najważniejsi i jak im sie nie będzie chciało na EURO zapierdalać to nikt im już nie pomoże. Znając życie, to w przypadku wtopy na turnieju Leoś w naszych patriotycznych rankingach poleci w dół i to tak szybko jak Mateja. A reklamy z siwą czupryną to będziemy oglądać, ale tylko w archiwum na youtube. To taka nasza polska przypadłość...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 16/05/2008 12:43

  Sampaio napisał:  
Ja w kadrze widze na razie tylko Benhakkera. Trochę go za dużo w TV i gazetach. Benhakker to - Benhakker tamto. Benhakker wybrał. Benhakker nie wybrał. Benhauer u prezydenta. Benhakker poucza. Benhakker moralizuje, itp itd. Z całym szacunkiem dla jego sportowych osiągnięć i umiejętności trenerskich (szczerze mu kibicuję i szanuję go) ale uważam, że media niepotrzebnie robią z niego gwiazdę - takiego trenera guru. Zapominamy, że w futbolu to piłkarze mają być najważniejsi i jak im sie nie będzie chciało na EURO zapierdalać to nikt im już nie pomoże. Znając życie, to w przypadku wtopy na turnieju Leoś w naszych patriotycznych rankingach poleci w dół i to tak szybko jak Mateja. A reklamy z siwą czupryną to będziemy oglądać, ale tylko w archiwum na youtube. To taka nasza polska przypadłość...



zbliża sie eurp,wiec to taka specyfika. a kogo maja pokazywac? listka i koźminskiego,czy nasze gwiazdy ławkowe? cieszmy sie że pokazują Beenkarera póki go jeszcze mamy,bo kto wie czy po niepowodzeniu na euro juz szykuje sie kolejny przemądrzałay "Engelek"


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 16/05/2008 13:03
A może to taka ' zagrywka taktyczna ' żeby dać w spokoju przygotowywać się piłkarzom do Euro to Benhaker występuje we wszystkich spotach reklamowych ;)

Z kadry na pewno wyrzuciłbym Matusiaka, za tragiczną formę (ostatnie parę meczy w jego wykonaniu to kpina), a dorzucił Jelenia, który w Francji radzi sobie całkiem nieźle no i tego nieszczęsnego Brożka, a nuż widelec (na MŚ z Ekwadorem po wejściu zagrał całkiem nieźle i o ile mnie pamięć nie myli 2 razy w poprzeczkę / słupek trafił).


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005