Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> bilety << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
oslo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5944 dni




bilety - 15/01/2008 22:05
jak zdobyc bilet?


Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7921 dni




Odp: bilety - 15/01/2008 23:44

  oslo napisał:  
jak zdobyc bilet?



kupić trzeba.


Po życia kres!
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8099 dni




Odp: bilety - 16/01/2008 22:09
Albo wygrac :P


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
oslo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5944 dni




Odp: bilety - 18/01/2008 14:22

  antek napisał:  
Albo wygrac :P


i tak sie spotkamy na mistrzostwach


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: bilety - 07/02/2008 12:46

  Cytat:  
Chcesz kupić wejściówki na Euro 2008? Przygotuj się na ciężką przeprawę. PZPN powierzył dystrybucję wejściówek na piłkarskie mistrzostwa internetowemu serwisowi Kupbilet.pl.

Tymczasem już na dziewięć dni przed rozpoczęciem sprzedaży (start 16 lutego) pojawiły się problemy z wejściem na tę stronę. To, co dziś przeżywają wielbiciele notorycznie zatkanego portalu Nasza-klasa.pl, to pestka w porównaniu z tym, co zacznie się dziać, gdy ruszy internetowa sprzedaż wejściówek na czerwcowe finały mistrzostw Europy. Jest niemal pewne, że serwery, które będą obsługiwać stronę dystrybuującą bilety, zatkają się na wiele, wiele godzin.

UEFA przeznaczyła dla Polskiego Związku Piłki Nożnej niecałe 22 tys. kart wstępu na mecze. Według wstępnych zapowiedzi aż 2/3 z nich przeznaczonych zostanie dla sponsorów i działaczy. To oznacza, że dla zwykłych kibiców pozostanie jedynie 7 tys. biletów! A chętnych będzie kilkadziesiąt razy więcej. - Cały czas zastanawiamy się nad zwiększeniem puli biletów dla zwykłych kibiców, ale cokolwiek postanowimy, i tak będzie źle - przyznaje rzecznik prasowy PZPN Zbigniew Koźmiński. Aby nabyć dowolną wejściówkę, musimy czekać w internetowej kolejce. Z tym jeszcze można się pogodzić, ale jeżeli po odczekaniu 30 minut na ekranie komputera wyświetla się komunikat "błąd wczytywania strony",zaczynają się obawy,czy system na pewno jest sprawny.

- Kłopoty wynikają z tego, że obecnie trwa na nim sprzedaż biletów na siatkarską Ligę Światową. Wejściówki cieszą się dużym zainteresowaniem i to powoduje zatykanie systemu. Próbował pan kiedyś korzystać z naszego serwisu w mniej gorącym okresie? Wtedy wszystko działa jak należy - powiedział dziennikowi "Polska" prezes Tick Eventum (firma będąca właścicielem Kupbilet.pl) Marcin Krysiński. - W "jałowe" dni mamy ok. 10 tys. wejść na stronę. Obecnie, z racji zbliżających się meczów siatkarskiej Ligi Światowej, kilka milionów - przyznaje Krysiński. Ile będzie wejść na stronę, gdy zacznie się sprzedaż biletów na Euro? - Nie mam wątpliwości, że ta pozycja będzie się cieszyć rekordowym zainteresowaniem. Mamy jednak plan, który powinien zapewnić sprawną obsługę klientów w tym okresie - zapewnia Krysiński.

Ten plan polega między innymi na podłączeniu dodatkowych serwerów. Na cuda nie ma jednak co liczyć. Kibice muszą nastawić się na wielogodzinne oczekiwanie w kolejce. - Chcę zaapelować do kibiców o zdrowy rozsądek. Podłączanie nowych serwerów nie jest żadnym problemem, ale każdy system na świecie ma swoje ograniczenia. Najważniejsze jest odpowiedzialne zachowanie internautów. Kiedyś zadzwonił do nas klient, który w swojej firmie wszedł na naszą stronę z dwudziestu komputerów naraz i dziwił się, że wciąż stoi w kolejce. Właśnie przez takie sytuacje pojawiają się problemy - mówi Krysiński. Co więc musi zrobić szary kibic, by kupić bilety na Euro? Na pewno uzbroić się w cierpliwość i trzymać nerwy na wodzy. Tak naprawdę nikt nie jest bowiem w stanie przewidzieć, jak będzie działał system.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: bilety - 16/02/2008 12:06
katorga z tym kupbilet :/


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7444 dni




Odp: bilety - 16/02/2008 13:00
kupbilet chodzi jak nasza-klasa :|


  Cytat:  
Aktualnie jesteś 1321 w kolejce.
Prosimy nie odświeżać strony.


hahahah :D normalnie wygrali teraz :>>


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: bilety - 16/02/2008 13:48
Normalnie kompletna porażka z serwisem kupbilet.pl samo wyświetlenie strony zajęło około 10 minut potem napisało mi że jestem 1253 w kolejce a po pół godziny czekania byłem 1328 ??? ktoś mi sie wjebał w kolejke jak byłem zapalić czy co :) ale w sumie i tak nie licze raczej na cud bo i tak będzie losowanie tysiąca biletów na 500 tys. chętnych
Mam natomiast pytanie dotyczące serwisów zagranicznych takich jak euro2008tickets.com czy worldtickets.com są tam bilety po 300-500 euro m.in. na mecze Polaków ale czy są to gwarantowane bilety czy też będzie losowanie orientuje się może ktoś albo ktoś już kupił na jakimś zagranicznym serwisie bilety.
Chuj z biletami Polacy będziemy z wami


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6399 dni

*




Odp: bilety - 16/02/2008 14:04
Odnośnie tych serwisów co oferują bilety typu worldticket...

Dzisiaj na tvn24 rozmawiali o portalu www.euroteam.info. Są tam dostępne bilety na każdy mecz na Euro w tym również na mecze Polaków. Ceny są.... nieporównywalne do ustalonych przez UEFA. Dla przykładu na mecz Polska-Niemcy -> od 950 do prawie 1400 euro za bilet !!!

Reporterzy tvn24 zadzwonili do tego portalu z pytaniem - Skąd będziecie mieli państwo bilety na mecze Polaków i pozostałe mecze Euro?
Odp. Bilety sprzedadzą nam działacze z każdej federacji w tym również działacze PZPN.

Jedno wielkie JEBAĆ PZPN!!!



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7316 dni




Odp: bilety - 16/02/2008 15:02
Limit osób w serwisie wyczerpany. Prosimy czekać. eh...

jakby nie przewidzieli, że może być duże zainteresowanie.. :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: bilety - 16/02/2008 15:53
Generalnie kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia ale większość i tak woli zrobić rezerwację na hurra; chyba taka nasza polska mentalność, kto pierwszy ten lepszy ;)
Obrazek gif wstawiony na forum

  Cytat:  
Zalecamy odwiedzenie nas o innej porze dnia lub nocy - za jakiś czas.

1 miejsce

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 lutego 2012, 15:58 [1 raz(y)]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7444 dni




Odp: bilety - 16/02/2008 18:22
moze to Ci sami co od nasza-klasa :D zaraz pan gąbka wyskoczy glupek


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7444 dni




Odp: bilety - 16/02/2008 21:57
Jak dla mnie całkowita porażka.

Pokazywali reportaż w faktach TVN. W innych krajach podobnie jak w Polsce, związki piłkarskie większość biletów przeznaczają dla działaczy, polityków, "osobistości, które muszą być na meczach". Dla przykładu w Niemczech jest to aż 82% biletów, u nas jeszcze nie wiadomo :| , lecz na pewno dla kibiców zostanie przeznaczonych mniej niż połowa biletów, jakie otrzyma PZPN.

Krew mnie zalewa jak słyszę, że "działacze już planują odsprzedawać swoje bilety". Nie po to je k... dostają za darmo, aby je odsprzedać i sobie zarobić. Jak mawiał jeden gość z Testosteronu: To jest jakaś massakra panowie....


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: bilety - 16/02/2008 22:20
Parodia z tym serwisem kupbilet nie dość, że czekania od groma to już jak się zalogowałem to wszedłem na stronę z biletami, nie miałem wpisanego peselu i musiałem uzupełniać dane minął limit czasowy i tylko na jeden mecz zdążyłem zarezerwować bilet, mam nadzieję, że nie wyświetli mi zaraz czegoś że koniec zamawiania :/

A i jeszcze niby czemu działacze mają dostawać bilety na mecze reprezentacji?! Co oni takiego zrobili, że im się należy bilet a kibicowi nie? Żenada.. piłka nożna dla kibiców!


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7444 dni




Odp: bilety - 16/02/2008 22:22
No wiesz to są "osobistości, które muszą być na meczach". Tak w TVN Faktach wypowiedział się jeden z działaczy lol


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: bilety - 16/02/2008 22:35

  malcoolm napisał:  
No wiesz to są "osobistości, które muszą być na meczach". Tak w TVN Faktach wypowiedział się jeden z działaczy lol



Jasne, że są np. byli zasłużeni piłkarze, ale niezrozumiałe dla mnie jest dawanie biletów osobom które przez X czasu siedzą za biurkiem, z reprezentacją ani kibicowaniem mają mało wspólnego, a zależy im tylko na pokazaniu się na dużej imprezie.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6399 dni

*




Odp: bilety - 16/02/2008 23:12
W regulaminie mowa o karaniu prób sprzedaży biletów przez kibiców którzy wylosują bilet sumą 5000zł. Natomiast sprzedaż biletów przez działaczy jest dozwolona....takie rzeczy tylko u nas.

Gromkie Jebać....


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7444 dni




Odp: bilety - 17/02/2008 00:28
Śmiech na sali


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: bilety - 17/02/2008 08:01
Rankiem się zerwałem, myślę sobie spokojnie zrobię zamówionko... a tu
...przerwa techniczna,zapraszamy za kilka godzin... :

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 lutego 2012, 15:59 [1 raz(y)]


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7176 dni




Odp: bilety - 17/02/2008 13:38
jeszcze smią twierdzic ze to wina kibiców... co za paronoja.Pewnie do ostatniego dnia zgloszen nie bedzie nic dzialac a pozniej powiedzą ze bilety nie zostaly wykorzystane i oddali sponsorą ktorzy powystawiaja bilety na allegro za 2 tys euro..co za kurweskie stowarzyszenie


Ko nie pije,ten kapuje
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005