Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> bilety << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: bilety - 16/04/2008 16:51
Czy sa jacys ludzie, ktorzy maja bilety na mecz Austra - Polska? Jako posiadacz biletu wlasnie na ten mecz chcialem zapytac czy jest planowany jakis zorganizowany wyjazd ze Szczecina? Jesli nie to moze warto byloby go zorganizowac?
pozdro


ja kocham Pogon
ARAM1979
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni




bilety - 16/04/2008 21:25
MAM TEN SAM PROBLEM Z MECZEM POLSKA NIEMCY. CZY KTOŚ COŚ WIE NA TEMAT WYJAZDÓW


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: bilety - 17/04/2008 15:28
a ja ten sam problem z meczem Polska - Chorwacja:)


ARAM1979
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni




Odp: bilety - 17/04/2008 16:24
Najbliższym miastek z którego jedzie autokar jest chyba poznań. To przerąbane by nie było transportu na euro ze szczecina . Czy ludzie nie polosowali biletów z naszego województwa? Ja jestem z gryfic i mam bilety na POLSKA - Niemcy ale chciałbym jechać autokarem bo tak wygodnie
pozdrowionka POGOŃ PANYyyyyy


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7014 dni




Odp: bilety - 18/04/2008 19:45
Ja niestety nie wylosowalem biletow ale znalazlem sposob na to zeby byc moze obejrzec wszystkie mecze w Wiedniu a mianowicie znalazlem ogloszenie aby sprzedawac napoje podczas spotkan.Praca 5 h zarobek od 40 do 70 eur + napiwki
wymagania znajomosc Niemca i jakiegos jezyka Angileski, Polski.:)no i troche sprytu Mozna to potraktowac jako prace sezonowa nic nie pisze o pozwoleniu tak wiec moze ktos sprobowac,trzeba sie dobrze zareklamowac wyslac zdjecie i moze sie poszczesci (po niemiecku oczywiscie) oto adres
[email protected] i czekac:):)

i jeszcze jedno jak sie komus uda zalatwie kwatere na miesiac gratis:)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Majszel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5807 dni




Odp: bilety - 05/05/2008 10:25

  mundek napisał:  
Czy sa jacys ludzie, ktorzy maja bilety na mecz Austra - Polska? Jako posiadacz biletu wlasnie na ten mecz chcialem zapytac czy jest planowany jakis zorganizowany wyjazd ze Szczecina? Jesli nie to moze warto byloby go zorganizowac?
pozdro




Hej,
Ja z chłopakiem mamy ten sam problem ;)
Kto pedejmie się zorganizować coś.., ciekawe ile nas jest tak naprawdę...
proponuję zapisywać się tutaj:

1. Majszel, Telmah
2. (kolejna osoba)


Pajda
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5838 dni




Odp: bilety - 07/05/2008 01:04
.

Ostatnio edytowany przez: Pajda, 7 maja 2008, 10:27 [1 raz(y)]


Nelton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5804 dni




Odp: bilety - 08/05/2008 18:39
Czy ktos bylby zainteresowany kupnem biletu na Austria-Polska???


Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6198 dni




Odp: bilety - 08/05/2008 18:45

  Nelton napisał:  
Czy ktos bylby zainteresowany kupnem biletu na Austria-Polska???



w jakiej cenie?


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: bilety - 09/05/2008 23:35

  Nelton napisał:  
Czy ktos bylby zainteresowany kupnem biletu na Austria-Polska???



napisz do mnie
[email protected]


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
GIBON76
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5824 dni




Odp: bilety - 10/05/2008 07:59
Witam wlasnie wczoraj dotarly bilety!!!!!!!!!!!!!!!!

SZUKAM CHETNYCH NA WYMIANE BILETOW JA POSIADAM BILETY NIESTETY NIE NA NASZA REPREZENTACJE.
FRANCJA-RUMUNIA 4SZT.
FRANCJA-HOLANDIA 8SZT.
FRANCJA-WLOCHY 4SZT.
CWIERCFINAKL WE WIEDNIU 4 SZT.
POLFINAL W BASEL 4SZT.
CHETNE OSOBY KTORE POSIADAJA BILETY NA MECZE NASZEJ REPREZENTACJI ORAZ NA INNE MECZE I CHCIALY BY SIE WYMIENIC PROSZE O KONTAKT. [email protected] LUB TEL.606175555


Arti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5815 dni




Odp: bilety - 11/05/2008 13:58

  Cytat:  
"Czy sa jacys ludzie, ktorzy maja bilety na mecz Austra - Polska? Jako posiadacz biletu wlasnie na ten mecz chcialem zapytac czy jest planowany jakis zorganizowany wyjazd ze Szczecina? Jesli nie to moze warto byloby go zorganizowac?
pozdro "



Witam - również jadę na ten mecz. Czy już coś wiadomo na temat ewentualnego zorganizowanego wyjazdu kibiców ze Szczecina?[cytat]


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni




Odp: bilety - 12/05/2008 17:32
Rowniez jestem chetny( 3 osoby) na wspolny przejazd na Austri na mecze. Dobrze by bylo cos zorganizowac, autem to tanio nie wyjdzie ;/


Majszel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5807 dni




Odp: bilety - 13/05/2008 09:30
Wczoraj, szukalismy jakiś tanich linii, które dowiozą nas na miejsce...
najlepiej chyba jechać autobusem. W Szczecinie nic nie znalezlismy za to przez Poznań jedzie autokar- bezpośrednio- (Jezdzi przez wieksze miasta ale do Szczecinia nie dojezdza :/). No i chyba tym pojedziemy, koszt jednego biletu to 300 zł w obie strony.


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7014 dni




Odp: bilety - 13/05/2008 11:19

  Majszel napisał:  
Wczoraj, szukalismy jakiś tanich linii, które dowiozą nas na miejsce...
najlepiej chyba jechać autobusem. W Szczecinie nic nie znalezlismy za to przez Poznań jedzie autokar- bezpośrednio- (Jezdzi przez wieksze miasta ale do Szczecinia nie dojezdza :/). No i chyba tym pojedziemy, koszt jednego biletu to 300 zł w obie strony.



Moja kumpela jezdzila przez Berlin,najpierw jechala busem do Berlina ,tam czekala godz i dalej do Wiednia autokarem (taka ciekawostka autokar staje jakies 1,5 2 km od stadionu)a bilet kupowala na miejscu w Szczecinie,pozniej jak sie dowiem napisze jakie to biuro,GULIWER TRANS tel 914831399 a cena ok 300zlw dwie strony,albo jest opcja tez z Berlina ale pociagiem normalnie bilet kosztuje 80eur ale jezeli sie kupi odpowiednio wczesniej to mozna zaplacic tylko 30eur,i jeszcze jedna, pociagiem ok 50zl do Wroclawia i tam przewoznikiem do Wiednia koszt ok 35 eur wyjezdzaja najczesciej ok 20 www.tatarczuk.pl
Jezeli chodzi o przejazd autem to mysle ze drogo nie wychodzi, mi wychodzi ok 65eur w jedna strone doliczajac Klagenfurt to jeszcze ok 20eur przeliczajac to na 5 typa to mysle ze jest spoko

Ostatnio edytowany przez: AMS, 13 maja 2008, 21:01 [4 raz(y)]


A ja i tak wierzyc nie przestane...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: bilety - 22/05/2008 20:55
KupBilet

Hahaha, ładnie ich popierdoliło tam.


grzesiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: bilety - 23/05/2008 14:17
szukam 2 miejsc na wyjazd do Wiednia na mecz Polaków

[email protected]


Obrazek jpg wstawiony na forum
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: bilety - 23/05/2008 17:21

  eF^ napisał:  
KupBilet

Hahaha, ładnie ich popierdoliło tam.



Nie dosc , ze popierd... to jeszcze firma kurierska nie wiadomo skad wzieta. Odbieralem bilety w Koszalinie , a ile sie naszukac musialem siedziby Siodemki. Zadnej tabliczki , folderu , samochodu firmowego . Doslownie nic. Dookola nikt nie wie co to za firma i gdzie jest.
Ale sam sobie winny jestem.Przynajnmniej rzecznik kozminski tak twierdzi:)


fabian19
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5784 dni




Odp: bilety - 28/05/2008 16:45
ja mam bilet do sprzedania na mecz Austria - Polska kat.3
kontakt gg:1319591
cena do uzgodnienia


bosman1980
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7138 dni




Odp: bilety - 01/06/2008 22:31
Mam cztery miejsca w busie do Klagenfurtu, koszt przejazdu 300zł, wyjazd w sobotę wieczorem. Oferta ważna do wtorku do godz 16.00. Kontakt [email protected]


a melanż trwa i trwa - OLD BOYS POGODNO
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005