Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Losowanie grup do MŚ w 2010 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 22:15
Ja pierdolę... Co oni teraz kurwa odwalili z tymi Słowakami, to aż niesamowite...
klnie


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 22:23
nie wierzę w to co zrobili....


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 22:23
babybabybaby


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 22:28
Borubar dał dupy.


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 22:29
To jest kurwa paranoja. Można stwierdzić, że błąd Boruca przy pierwszej bramce ustawił losy spotkania. Gdyby nie pierwsza stracona bramka w tak kuriozalny sposób 3 pkt byłyby nasze.


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 22:30
O kierwa, co tam się stało? eek?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 22:33
może to i lepiej,niektórzy znów poczuli sie jak gwiazdy. nie chce wystawiać laurek bo poprostu nie oglądałem meczu i chyba dobrze. ale mentalniości Polacy to chyba nigdy juz nie zmienią,po ;pięknej wygranej z Czechami,taka wtopa i to na własne życzenie. mamy grupe marzeń łatwiejszej nie mogliśmy trafć ,jak z niej nie wyjedziemy czasbędzie zrobić to co zamierzali zrobić słowaccy kibice (minimum) a ja bym pierdolnął bombe-taka przysłowiową i zaczął wszystko od nowa. ale czy komuś na tym zależy...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7150 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 22:40
ja pier** ..raz sie wygrywa raz sie przegrywa.Grali,walczyli ale w przypadkowo-komicznych oklicznosciach przegrali i tyle.Nie ma co płakac za duzo i strzelac fochów.Sam mecz nudny i bez skaldniejszych akcji na tym przemokłym kartoflisku,oba zespoly mialy swoje akcje i kazdy wynik byl tu otwarty.


Ko nie pije,ten kapuje
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 22:50
"a najlepszy był nasz bramkarz,Borubar..."


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6676 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 22:52

  nowa od nowa napisał:  
"a najlepszy był nasz bramkarz,Borubar..."



Zdarza się najlepszym ;) W poprzednich eliminacjach też jakoś na początku przegrali mecz z teoretycznie słabszym rywalem na wyjeździe (Armenia) a jak było na koniec, to wszyscy pamiętają...spokojnie, będzie git :) Chociaż porażka bardzo wkurwiająca...


To nie są leszcze Stefan...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 23:10
Oczywiście nikt nie robi tragedii. Jestem dziwnie spokojny, że te eliminacje zwycięsko przebrniemy, z pierwszego czy drugiego miejsca ale awansujemy. Jednak to co dziś przytrafiło się nam oglądać nie często się zdarza.

Ostatnio edytowany przez: jns, 15 października 2008, 23:16 [1 raz(y)]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 15/10/2008 23:19
takie mecze zdarzają się raz na kilkanaście lat - pech kosmiczny - 2x piłka się odbiła i pozamiatane. Z przebiegu gry tą jedną bramką powinniśmy wygrać. Przez tragiczną murawę nie dało się grać piłą i gra była nijaka. Lecz oceniając te 2 mecze to ze stylu można być zadowolonym - szkoda strasznie tych punktów dzisiejszych ale taka jest piłka.

Teraz mamy 3 mecze, które powinny być łatwiejsze - w marcu belfast, i san marino u nas + we wrzesniu irlandia u siebie - także po tych meczach sytuacja może być klarowna.

PS. Jestem ciekaw czy po zmianie prezesa PZPN, miśki z miodowej pamiętać będą o obietnicy z września, że na wiosnę w Szczecinie będzie mecz o punkty.... 01.04 wypada mecz z San Marino później dopiero we wrześniu z Irlandią - oby się nam coś trafiło.

Przed dzisiejszym meczem jadących na mecz Listkiewicz i Koźmińskiego zaatakowała grupa kibiców - zatrzymali samochód lecz w porę stawiła się ochrona.... a szkoda :]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 16/10/2008 00:04

  nowa od nowa napisał:  
"a najlepszy był nasz bramkarz,Borubar..."



Każdemu zdarzają sie słabsze chwile. Nie ma co teraz pastwic sie nad chłopakiem bo akurat jemu mamy wiele do zawdzięczenia.
Cały zespół zagrał gorsze spotkanie i dobrze ze znów zeszli na ziemie bo po zwycięstwie z Czechami uważali sie juz za mistrzówi świata.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 16/10/2008 13:17
w pierwszej chwili zwyzywałem Boruca okrutnie ale jak już emocje troche opadły to mi też przeszło...takie mecze zdarzają sie..rzadko ale się zdarzają. Trzeba to przebolec i już patrzec w przyszłosc!


POGOŃ 100% SZCZECIN
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 16/10/2008 17:55
jak Boruc broni nieprawdopodobne piły (np. ostatnio na Mistrzostwach Europy) to go każdy wychwala pod niebiosa jaki jest wspaniały, jak zdarzy się błąd to wszyscy nagle niemiłosiernie po nim jadą. Nie popadajmy w paranoje, przy tej bramce było sporo przypadku, swoje zrobiła też pewnie strasznie nierówna murawa... mam nadzieje, że już większego pecha nie będziemy mieli w tych eliminacjach


Pogoń Szczecin MKS!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 16/10/2008 17:57
Trudno nie winić Boruca za tą bramkę. Mi coś wydaję się że on za gruby jest dlatego rusza się jak słoń i popełnił ten błąd. Jakiś czas temu czytałem jak to twierdził jak ciężko pracuje na swój sukces, między innymi mówił o nie pici alkoholu, czego nie potwierdził na zgrupowaniu. Jakby obniżył loty ostatnio.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 16/10/2008 18:37

  jankos napisał:  
Oczywiście nikt nie robi tragedii. Jestem dziwnie spokojny, że te eliminacje zwycięsko przebrniemy, z pierwszego czy drugiego miejsca ale awansujemy. Jednak to co dziś przytrafiło się nam oglądać nie często się zdarza.



Z tym drugim miejscem to ja bym uważał. Bo drugie miejsce da nam zaledwie baraże. A tam czeka np. Rosja lub Chorwacja.
Poza tym nie można w głupi sposób tracić punktów jak ze Słowacją czy wcześniej ze Słowenią bo najgorsza drużyna z 2 miejsca nawet w barażach nie zagra!


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 16/10/2008 19:48
Boruc zawinił niezaprzeczalnie ale nie można oczekiwać że to on będzie dla nas wygrywał wszystkie mecze jakbyśmy strzelili w pierwszej połowie bramkę to mecz byłby nasz słowacy tak słabi że żal było patrzeć jak sie przewracają o własne nogi niestety nadrobili ambicją i wybiegali te dwie przypadkowe bramki.
Doping zajebisty długie i głośne przyśpiewki na mieście jak zwykle w barach przewaga naszych słowacy ponoć mieli jakiś protest i miało ich nie być na meczu.
Zachowanie słowackiej policji kryminalne wjebali się na sektor chuj wie czemu i zaczeli bić wszystkich chociaż praktycznie wszyscy którzy dostali po prostu spokojnie stali.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6931 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 16/10/2008 20:23

  Janek44 napisał:  
Trudno nie winić Boruca za tą bramkę. Mi coś wydaję się że on za gruby jest dlatego rusza się jak słoń i popełnił ten błąd. Jakiś czas temu czytałem jak to twierdził jak ciężko pracuje na swój sukces, między innymi mówił o nie pici alkoholu, czego nie potwierdził na zgrupowaniu. Jakby obniżył loty ostatnio.



Nie przesadzaj najlepszym zdarzają się błędy nawet takie jak wczoraj. Przypomnij sobie ile razy ratował dupę naszej reprezentacji. Euro 2008 tylko to nam potwierdziło, gdyby nie on to byłaby dopiero kompromitacja. Boruc w Celticu ma status gwiazdy i nie raz przesądzał o zwycięstwie Celticu w LM. To nie jest piłkarz, który raz na pół roku wykaże się czymś fenomenalnym, on od paru lat gra na dobrym poziomie. Fakt wczoraj zachował się niepewnie przy straconych bramkach i przegraliśmy, ale Boruc sam na boisku nie był i nie będzie zawsze tak że nie popełni błędu.
Najbardziej Boruca, Reprezentację, Benhakkeera itd krytukują ci co jak jest dobrze najbardziej włażą w dupę (np po Euro2008 ).
Co do afery z upiciem się po meczu z Ukrainą przez Boruca, Majewskiego i Dudkę to fakt, zachowali się nie właściwie, ale wydaje mi się że żadną nowością są zakrapiane imprezy na zgrupowaniach reprezentacji. Pamiętam nagranie z przedmeczowego zgrupowania w Szczecinie i najebanego m.in. Jurka Dudka. Poprostu pech (dla Boruca, Dudki i Majewskiego) chciał że to oni akurat wpadli.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 16/10/2008 23:02
Ja bym Borucowi dał odpocząć od kadry, na pewno za pewnie się czuje jako bramkarz reprezentacji a w swoich wypowiedziach po meczach w których popełnia katastrofalne błędy nigdy nie ma żadnego żalu ani skruchy. Moim zdaniem to taką postawą to nie bardzo zasługuję na grę w reprezentacji. Raczej niezbyt poważnie Boruc podchodzi do gry w kadrze, może dlatego że z niego już taka gwiazda.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005