Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ligi zagraniczne - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7703 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 28/11/2010 14:32
Cytując włoskiego komentatora: "La batutta di Boruk!" :D


Babilon Team
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6827 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 29/11/2010 20:06
Ktoś wie czy tegoroczne KMŚ będą transmitowane LIVE przez jakąś polską Tv ?


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6275 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 03/12/2010 22:50
Panu Benitezowi dziękujemy za przygodę z Serie A. Forza Lazio!


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7061 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 05/12/2010 08:51
Pięć do Zera


http://e-dieselservice.pl/
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6827 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/12/2010 15:17

  Cytat:  
Trzech zawodników Barcelony - Xavi, Andrés Iniesta oraz Lionel Messi - zostało wytypowanych jako ostateczni kandydaci do zdobycia Złotej Piłki FIFA za 2010 rok.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 10 stycznia w Zurychu. W zeszłym roku wygrał Messi, który wyprzedził Cristiano Ronaldo i Xaviego.

O laur najlepszego szkoleniowca roku walczą Pep Guardiola (Barcelona), Vicente del Bosque (Hiszpania) oraz José Mourinho (Inter/Real).



Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6470 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/12/2010 15:23

  Porto napisał:  

  Cytat:  
Trzech zawodników Barcelony - Xavi, Andrés Iniesta oraz Lionel Messi - zostało wytypowanych jako ostateczni kandydaci do zdobycia Złotej Piłki FIFA za 2010 rok.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 10 stycznia w Zurychu. W zeszłym roku wygrał Messi, który wyprzedził Cristiano Ronaldo i Xaviego.

O laur najlepszego szkoleniowca roku walczą Pep Guardiola (Barcelona), Vicente del Bosque (Hiszpania) oraz José Mourinho (Inter/Real).




Xavi i Del Bosque. Messi i Iniesta będą mieli jeszcze trochę czasu na zdobycie, Del Bosque w zasadzie za całą karierę trenerska wspominając Real z najlepszych lat i teraz za MŚ dla Hiszpanii.


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7061 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/12/2010 16:18

  Radziu napisał:  

  Porto napisał:  

  Cytat:  
Trzech zawodników Barcelony - Xavi, Andrés Iniesta oraz Lionel Messi - zostało wytypowanych jako ostateczni kandydaci do zdobycia Złotej Piłki FIFA za 2010 rok.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 10 stycznia w Zurychu. W zeszłym roku wygrał Messi, który wyprzedził Cristiano Ronaldo i Xaviego.

O laur najlepszego szkoleniowca roku walczą Pep Guardiola (Barcelona), Vicente del Bosque (Hiszpania) oraz José Mourinho (Inter/Real).




Xavi i Del Bosque. Messi i Iniesta będą mieli jeszcze trochę czasu na zdobycie, Del Bosque w zasadzie za całą karierę trenerska wspominając Real z najlepszych lat i teraz za MŚ dla Hiszpanii.



wczoraj w tv mowili ze byl przeciek z fify i nagrode dostanie iniesta , pozyjemy zobaczymy :)


http://e-dieselservice.pl/
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5338 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/12/2010 21:26

  kibic79 napisał:  

wczoraj w tv mowili ze byl przeciek z fify i nagrode dostanie iniesta , pozyjemy zobaczymy :)


też o tym słyszałem, ale podzielam opinię Radzia nagrodę powinien otrzymać Xavi


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 06/12/2010 21:59

  ManeS napisał:  

  kibic79 napisał:  

wczoraj w tv mowili ze byl przeciek z fify i nagrode dostanie iniesta , pozyjemy zobaczymy :)


też o tym słyszałem, ale podzielam opinię Radzia nagrodę powinien otrzymać Xavi



Również uważam, że to Xavi powinien zostać uznany Piłkarzem Roku, należy mu się za cały sezon jeśli nie dwa ostatnie. Iniesta świetnie zagrał na MŚ, ale to Xavi jest motorem napędowym Barcy i kadry, bez niego obie te drużyny tracą znaczny procent swojej wartości.

Moja trójka:
1. Xavi (MŚ, La Liga, kolejny świetny sezon)
2. Sneijder (wicemistrz Świata, 3 puchary z Interem)
3. Messi/Iniesta ze wskazaniem na tego drugiego za MŚ


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/12/2010 17:08

  Cytat:  
Jak dowiedziało się radio Catalunya, FC Barcelona ogłosi dzisiaj wielomilionowe porozumienie (na 5 lat) z „Qatar Foundation”, której logo pojawi się na koszulkach pierwszej drużyny Barçy.

Według katalońskiej rozgłośni radiowej pojawienie się nowego sponsora nie oznacza zniknięcia z koszulek napisu UNICEF. Spekuluje się, że Barcelona otrzyma za współpracę 30 milionów euro (za sezon).



hehe jakieś 3-4 dni temu rozmawiałem z bratem który jest kibicem FCB, że logo Unicefu na koszulkach Barcy to "szczytny" cel, którego podstawowym zadaniem jest przyzwyczajenie kibiców Blaugrany do loga sponsora na koszulkach FCB w przyszłości.

To było bardzo dobre zagranie marketingowe z ich strony:
- Zamieścimy logo Unicefu na 2-3 lata,
- w międzyczasie kibice przyzwyczają się, że jakieś tam logo widnieje na koszulkach,
- w przyszłości wrzucimy sponsora, co nie będzie już tak "raziło po oczach",
- płacz fanów będzie mniejszy niż 2-3 lata temu, no bo już logo jest od 3 lat a długi same się nie spłacą

"Mes que un club"? To określenie pasuje raczej do... Athletic Bilbao które trzyma się dzielnie, chociaż nie wiadomo jak długo jeszcze ;).


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6275 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/12/2010 17:13
Kompleks przegranego kibica, smutne.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6470 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/12/2010 17:16
Paweł85, to było do przewidzenia jak nic :) Jako kibic Barcy się cieszę, bo 30 mln za sezon to konkretna kasa dla klubu :)


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6931 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/12/2010 18:39

  Paweł85 napisał:  

  Cytat:  
Jak dowiedziało się radio Catalunya, FC Barcelona ogłosi dzisiaj wielomilionowe porozumienie (na 5 lat) z „Qatar Foundation”, której logo pojawi się na koszulkach pierwszej drużyny Barçy.

Według katalońskiej rozgłośni radiowej pojawienie się nowego sponsora nie oznacza zniknięcia z koszulek napisu UNICEF. Spekuluje się, że Barcelona otrzyma za współpracę 30 milionów euro (za sezon).



hehe jakieś 3-4 dni temu rozmawiałem z bratem który jest kibicem FCB, że logo Unicefu na koszulkach Barcy to "szczytny" cel, którego podstawowym zadaniem jest przyzwyczajenie kibiców Blaugrany do loga sponsora na koszulkach FCB w przyszłości.

To było bardzo dobre zagranie marketingowe z ich strony:
- Zamieścimy logo Unicefu na 2-3 lata,
- w międzyczasie kibice przyzwyczają się, że jakieś tam logo widnieje na koszulkach,
- w przyszłości wrzucimy sponsora, co nie będzie już tak "raziło po oczach",
- płacz fanów będzie mniejszy niż 2-3 lata temu, no bo już logo jest od 3 lat a długi same się nie spłacą

"Mes que un club"? To określenie pasuje raczej do... Athletic Bilbao które trzyma się dzielnie, chociaż nie wiadomo jak długo jeszcze ;).



5-0. Pozdro.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5395 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/12/2010 19:02

  Ostry napisał:  

  Paweł85 napisał:  

  Cytat:  
Jak dowiedziało się radio Catalunya, FC Barcelona ogłosi dzisiaj wielomilionowe porozumienie (na 5 lat) z „Qatar Foundation”, której logo pojawi się na koszulkach pierwszej drużyny Barçy.

Według katalońskiej rozgłośni radiowej pojawienie się nowego sponsora nie oznacza zniknięcia z koszulek napisu UNICEF. Spekuluje się, że Barcelona otrzyma za współpracę 30 milionów euro (za sezon).



hehe jakieś 3-4 dni temu rozmawiałem z bratem który jest kibicem FCB, że logo Unicefu na koszulkach Barcy to "szczytny" cel, którego podstawowym zadaniem jest przyzwyczajenie kibiców Blaugrany do loga sponsora na koszulkach FCB w przyszłości.

To było bardzo dobre zagranie marketingowe z ich strony:
- Zamieścimy logo Unicefu na 2-3 lata,
- w międzyczasie kibice przyzwyczają się, że jakieś tam logo widnieje na koszulkach,
- w przyszłości wrzucimy sponsora, co nie będzie już tak "raziło po oczach",
- płacz fanów będzie mniejszy niż 2-3 lata temu, no bo już logo jest od 3 lat a długi same się nie spłacą

"Mes que un club"? To określenie pasuje raczej do... Athletic Bilbao które trzyma się dzielnie, chociaż nie wiadomo jak długo jeszcze ;).



5-0. Pozdro.



nawet Maryla już wie! :D
Obrazek jpg wstawiony na forum

mimo wszystko szkoda, że kończą z tą fajną tradycją, cóż ostatnie bastiony się już komercjalizują :(


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7703 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/12/2010 20:56
Tak się właśnie robi hajs! :D


Babilon Team
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/12/2010 21:47

  Orło napisał:  
Tak się właśnie robi hajs! :D



J... tradycje, liczy się hajs! lol

Tak wiem, dla Was każdy kibic Realu ma kompleksy, na punkcie 5:0, 6:2, 1/8 LM...

Napisałem ten post, bo ja gdybym był fanem Barcy byłbym mega wkur.., że przychodzi sobie taki Sandro Rosell i po 3-4 miesiącach rządów rozp... stuletnią tradycję klubu który dla Katalończyków jest "czymś więcej niż klubem".

Sądząc po waszych reakcjach nie macie mu tego za złe, a to dlatego że władze FCB dokonały skutecznej jak sie okazuje manipulacji wśród swoich kibiców. Ten Rosell coś czuje jeszcze Wam sie kiedyś czkawką odbije, czego Wam nie życzę (możecie wierzyć lub nie ;) ).

Ostatnio edytowany przez: Paweł85, 10 grudnia 2010, 22:00 [1 raz(y)]


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni

*




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/12/2010 22:19

  Paweł85 napisał:  

  Orło napisał:  
Tak się właśnie robi hajs! :D



J... tradycje, liczy się hajs! lol

Tak wiem, dla Was każdy kibic Realu ma kompleksy, na punkcie 5:0, 6:2, 1/8 LM...

Napisałem ten post, bo ja gdybym był fanem Barcy byłbym mega wkur.., że przychodzi sobie taki Sandro Rosell i po 3-4 miesiącach rządów rozp... stuletnią tradycję klubu który dla Katalończyków jest "czymś więcej niż klubem".

Sądząc po waszych reakcjach nie macie mu tego za złe, a to dlatego że władze FCB dokonały skutecznej jak sie okazuje manipulacji wśród swoich kibiców. Ten Rosell coś czuje jeszcze Wam sie kiedyś czkawką odbije, czego Wam nie życzę (możecie wierzyć lub nie ;) ).



za bardzo żyjesz tym Realem i Barceloną, było - minęło, a ten serwis to forum kibiców Pogoni Szczecin


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/12/2010 22:42

  Sampaio napisał:  

  Paweł85 napisał:  

  Orło napisał:  
Tak się właśnie robi hajs! :D



J... tradycje, liczy się hajs! lol

Tak wiem, dla Was każdy kibic Realu ma kompleksy, na punkcie 5:0, 6:2, 1/8 LM...

Napisałem ten post, bo ja gdybym był fanem Barcy byłbym mega wkur.., że przychodzi sobie taki Sandro Rosell i po 3-4 miesiącach rządów rozp... stuletnią tradycję klubu który dla Katalończyków jest "czymś więcej niż klubem".

Sądząc po waszych reakcjach nie macie mu tego za złe, a to dlatego że władze FCB dokonały skutecznej jak sie okazuje manipulacji wśród swoich kibiców. Ten Rosell coś czuje jeszcze Wam sie kiedyś czkawką odbije, czego Wam nie życzę (możecie wierzyć lub nie ;) ).



za bardzo żyjesz tym Realem i Barceloną, było - minęło, a ten serwis to forum kibiców Pogoni Szczecin




no patrz a ja myślałem że to wątek o ligach zagranicznych...


Amat victoria curam
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 10/12/2010 23:07

  WM napisał:  

  Sampaio napisał:  

  Paweł85 napisał:  

  Orło napisał:  
Tak się właśnie robi hajs! :D



J... tradycje, liczy się hajs! lol

Tak wiem, dla Was każdy kibic Realu ma kompleksy, na punkcie 5:0, 6:2, 1/8 LM...

Napisałem ten post, bo ja gdybym był fanem Barcy byłbym mega wkur.., że przychodzi sobie taki Sandro Rosell i po 3-4 miesiącach rządów rozp... stuletnią tradycję klubu który dla Katalończyków jest "czymś więcej niż klubem".

Sądząc po waszych reakcjach nie macie mu tego za złe, a to dlatego że władze FCB dokonały skutecznej jak sie okazuje manipulacji wśród swoich kibiców. Ten Rosell coś czuje jeszcze Wam sie kiedyś czkawką odbije, czego Wam nie życzę (możecie wierzyć lub nie ;) ).


za bardzo żyjesz tym Realem i Barceloną, było - minęło, a ten serwis to forum kibiców Pogoni Szczecin




no patrz a ja myślałem że to wątek o ligach zagranicznych...


Pany bez spin..jest piątek bawimy sie:)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6873 dni




Odp: Ligi zagraniczne - komentarze - 11/12/2010 00:07

  Paweł85 napisał:  

  Orło napisał:  
Tak się właśnie robi hajs! :D



J... tradycje, liczy się hajs! lol

Tak wiem, dla Was każdy kibic Realu ma kompleksy, na punkcie 5:0, 6:2, 1/8 LM...

Napisałem ten post, bo ja gdybym był fanem Barcy byłbym mega wkur.., że przychodzi sobie taki Sandro Rosell i po 3-4 miesiącach rządów rozp... stuletnią tradycję klubu który dla Katalończyków jest "czymś więcej niż klubem".

Sądząc po waszych reakcjach nie macie mu tego za złe, a to dlatego że władze FCB dokonały skutecznej jak sie okazuje manipulacji wśród swoich kibiców. Ten Rosell coś czuje jeszcze Wam sie kiedyś czkawką odbije, czego Wam nie życzę (możecie wierzyć lub nie ;) ).



Ogólnie jako kibic Barcy muszę się zgodzić z tym co piszesz, ale zobaczymy może to nie jest jeszcze przesądzone.

A tak na zgodę - przybij piątkę ;)


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005