Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 11/08/2013 21:19

  Pgn. napisał:  
Może jestem zbyt krytyczny, ale jak dla mnie to były jedne z najsłabszych pokazów w historii tej imprezy.



Podzielam opinię.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5931 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 13/08/2013 02:51
A mi tam sie podobalo. fajerwerki jak fajerwerki, impreza z cyklu, za tydzien nikt nie bedzie pamietal calego tego widowiska na niebie, ale rozrywka spoko, na walach sympatycznie mozna bylo spedzic czas, do tego fajne koncerty (future folk i ten drugi zespol, ktory po nich gral nie pamietam jak sie nazywal), jak dla mnie impreza na duzy plus. W ciagu jednego tygodnia Szczecin wystawil sobie niesamowicie pozytywna wizytowke.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 13/08/2013 18:43
Stajemy się chyba zbyt krytyczni co do tego festiwalu. W każdym innym mieście najgorszy z tegorocznych pokazów zrobiłby furorę, a my robimy to co umiem najlepiej - narzekamy. Fajnie, że Pyromagic jest imprezą cykliczną, zajebiście że Szczecin kojarzony jest w jakimś tam stopniu z pirotechniką. Nie muszę chyba przypominać że Pogoń jako jeden z pierwszych (pierwszy?) klub zasłynął z rac morskich na trybunach. Wiadomo, że sporo można by poprawić, ale ogólnie nie jest źle :)

Niech potwierdzeniem tego wszystkiego będą słowa znajomego z Poznania, którego gościłem już kilkakrotnie. W tym roku przyjechał na TTSR: "Wy w tym Szczecinie lubicie wypierdalać hajs w powietrze :D"

Tylko frytki w bułce mu nie przypasowały ;)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 13/08/2013 20:11
Pyromagic ma zagwarantowaną bytność do 2017 roku. Tak słyszałem na samej imprezie z ust jakiegoś oficjela.


INDIOS BRAVOS
JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7747 dni

****




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 14/08/2013 09:13
Miasto w tym roku po prostu wypompowało się z hajsu na TTSR i dlatego Pyromagic było trochę uboższe niż w latach poprzednich. Tak mi się wydaje, że trochę mniejszy budżet miały ekipy na pokazy.


MW'03
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5931 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/08/2013 10:58
Jak widac Szczecin wypadl calkiem niezle:

  Cytat:  

Rozmowa z wiceprezydentem Gdańska

Mariusz Rabenda: Miał pan okazję do porównania organizacji The Tall Ships Races u nas i u siebie [w 2000 r. Gdańsk był współgospodarzem regat i miastem startowym; w latach 2003 i 2009 żaglowce startowały z Gdyni - red.].

Maciej Lisicki, wiceprezydent Gdańska: Na pewno mam materiał porównawczy, chociażby z powodu tego, że i w Gdańsku, i Szczecinie gościła ta sama impreza. W Szczecinie pierwszy raz miałem okazję zobaczyć finał regat od strony wody, a to zupełnie inna perspektywa. Jestem pod ogromnym wrażeniem potencjału Szczecina ułatwiającego organizację tego typu imprez. Widziałem zloty żeglarskie w różnych miastach i śmiało mogę powiedzieć, że możliwości takich, jak ma Szczecin, nie ma wiele innych miast portowych - także Gdańsk. Akweny portowe, nabrzeża czy same Wały Chrobrego umożliwiają wam ustawienie praktycznie wszystkich jednostek w centrum miasta. Ludzie, którzy przyjeżdżają na Tall Shipsy mają możliwość do każdego statku i na każdy pokład dojść na pieszo. My - ze względu na ograniczenia wodne: głębokość toru i wielkość nabrzeży musieliśmy "Kruzenszterna" ustawić na Westerplatte. Owszem, miało to wymiar symboliczny, ale zmuszało ludzi do dalekiej wycieczki. Ten wielki żaglowiec stał jakby obok głównych wydarzeń.

Dużo otwartego terenu pozwala wam na to, by wokół imprezy żeglarskiej zorganizować wiele wydarzeń dodatkowych. To wszystko tworzyło jedną ogromną imprezę.

Nie ma pan wrażenia, że karuzele, stragany, budki z piwem czy koncerty muzyki popularnej nadawały imprezie jarmarcznego charakteru?

- A co w tym złego? Byłem w tym roku na Kieler Woche [jednej z największych i najważniejszych w świecie imprez żeglarskich - red.] i wyglądała ona dokładnie tak samo, jak wasz finał The Tall Ships Races. Tak się teraz organizuje masowe imprezy tego typu. My mamy swój Jarmark Dominikański, który też wygląda podobnie. Są występy, stragany, handel, muzyka dla młodzieży.

Hotel w blasku Gwiazd
DoubleTree by Hilton w miejscu narodzin polskiej kinematografii.
>>>
Nowy crossover Renault
Renault Captur - miejski crossover, który zmieni Twoje codzienne życie.
>>>
Reklama BusinessClick
Mówi pan o zaletach. Zauważył pan jakieś mankamenty?

- O ile podobała mi się praca służb informacyjnych, bo w wielu miejscach każdy mógł dostać mapkę, program, zapytać gdzie i kiedy pójść, o tyle służby porządkowe mogłyby być aktywniejsze. Ludzie odpowiadający za ochronę imprezy nie zwracali uwagi na negatywne sytuacje i zachowania, a takich przypadków było sporo. W sobotni wieczór mieliście wypadek [22-latek spadł z Trasy Zamkowej - red.]. To o czymś świadczy. Ponadto, nie zauważyłem - poza pokładami - bezpośredniej interakcji między ludźmi i załogami statków. Można by pomyśleć o jakiejś wspólnej zabawie.

Czy zauważył pan coś szczególnego, co chciałby pan wprowadzić w Gdańsku podczas podobnych imprez?

- Jak już wspomniałem - potencjał ułatwiający organizację takich imprez Szczecin ma nieporównywalnie większy. Wprawdzie jesteście dalej od morza niż my, ale okazało się, że to nie ma większego znaczenia. Ludzie chcą być blisko statków, wejść na pokłady, zrobić sobie zdjęcia i to dostają w Szczecinie. Jestem przekonany, że po Tall Ships Races macie szansę na to, że w przyszłe wakacje wróci do was wielu turystów. Tych, którzy teraz byli zobaczyć tylko żaglowce, lub ich znajomych, którzy usłyszą, że warto poznać takie fajne miasto. My teraz tak konsumujemy ubiegłoroczne piłkarskie mistrzostwa Europy.


Ostatnio edytowany przez: Przema, 18 sierpnia 2013, 15:50 [1 raz(y)]


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4267 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/08/2013 12:57
Jak już chcesz wrzucać coś z wybiórcej to weź zacytuj.. po co nabijać im wejścia na stronę?


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7468 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/08/2013 12:27
Co to za muzyka się niesie po Szczecinie? - czyli jak położyć promocyjnie imprezę po całości...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7468 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 25/08/2013 14:10

  Cytat:  

Czy na bulwarach w Szczecinie można legalnie wypić piwko?

Czy czytaliście artykuł w natemat.pl „Stołeczna policja przyznaje: Nad prawym brzegiem Wisły można pić alkohol bez konsekwencji" http://natemat.pl/72225,stoleczna-policja-przyznaje-nad-prawym-brzegiem-wisly-mozna-pic-alkohol

Przedstawiciele szczecińskiej inicjatywy Piwo Pod Chmurką postanowili prześledzić ten temat w Szczecinie i zapytali Urząd Miasta, jak sytuacja wygląda w naszym mieście. Czekamy na odpowiedź, oczywiście jak się pojawi, poinformuję tutaj w tym wpisie.


Za Szczecin Blog - Czy na bulwarach w Szczecinie można legalnie wypić piwko?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7468 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 16/09/2013 23:16
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ojciec Jima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4901 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 17/09/2013 07:01
Barkę mogliby w pizdu znów przesunąć na przeciwko dworca.


TYLKO POGOŃ!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5931 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 17/09/2013 08:42

  Ojciec Jima napisał:  
Barkę mogliby w pizdu znów przesunąć na przeciwko dworca.



Barka caly czas tam sie znajduje. To co widac na zdjeciach to nie jest przypadkiem jakis hotel?


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5158 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 17/09/2013 20:05
z tanimi paniami .. :)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7861 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 17/09/2013 20:58

  Przema napisał:  

  Ojciec Jima napisał:  
Barkę mogliby w pizdu znów przesunąć na przeciwko dworca.



Barka caly czas tam sie znajduje. To co widac na zdjeciach to nie jest przypadkiem jakis hotel?



ehhh fajnie jakby wzdluz odry ustawione byl kawiarnianie tudzież imprezowe barki jak w jednej z belgardzkich dzielnic- Zemun


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7468 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2013 16:41
Będize 8 punktów gastronomicznych :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6943 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2013 17:06

  malcoolm napisał:  
Będize 8 punktów gastronomicznych :)


O jakim charakterze? Co będą proponować?


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni

****




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 18/09/2013 18:27

  oczko82 napisał:  

  malcoolm napisał:  
Będize 8 punktów gastronomicznych :)


O jakim charakterze? Co będą proponować?



pewnie bardzo mało czegoś, za bardzo dużo kapusty;)


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8212 dni

**




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 19/09/2013 18:16

  TeHaCe napisał:  

  oczko82 napisał:  

  malcoolm napisał:  
Będize 8 punktów gastronomicznych :)


O jakim charakterze? Co będą proponować?



pewnie bardzo mało czegoś, za bardzo dużo kapusty;)



I to bedzie blad, bo jak zrobia przystepne ceny za syte porcje, to klientow bedzie wiecej :)


1948
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7861 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 19/09/2013 20:38

  Steryd napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  oczko82 napisał:  

  malcoolm napisał:  
Będize 8 punktów gastronomicznych :)


O jakim charakterze? Co będą proponować?



pewnie bardzo mało czegoś, za bardzo dużo kapusty;)



I to bedzie blad, bo jak zrobia przystepne ceny za syte porcje, to klientow bedzie wiecej :)



liczę na hipsterskie kawiarenki za dnia i mordownie wieczorem ;p


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7468 dni




Odp: W Szczecinie nic sie nie dzieje !! Jaki tu spokój... - 24/09/2013 05:35

  oczko82 napisał:  

  malcoolm napisał:  
Będize 8 punktów gastronomicznych :)


O jakim charakterze? Co będą proponować?

To zależy od oferentów i chętnych na prowadzenie tam biznesu.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005