Autor
Wiadomo¶ć
   Hyde Park -> Ruskie M¦ 2018 << pocz±tek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idĽ na dół   
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Ruskie M¦ 2018 - 11/06/2018 12:38
Zbiorczy temat nie znalazłem podobnego. M¦ zaczynaj± się już w czwartek ciekawe co pokaż± ruskie pod wodz± Czerczesowa rywala maja idealnego na ruszenie z kopyta.
Jak oceniacie szanse Naszej reprezentacji na wyj¶cie z grupy ? Kto faworytem do wygrania turnieju?


Tylko Pogoń !
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 13/06/2018 21:17

  sebeq1948 napisał:  
Zbiorczy temat nie znalazłem podobnego. M¦ zaczynaj± się już w czwartek ciekawe co pokaż± ruskie pod wodz± Czerczesowa rywala maja idealnego na ruszenie z kopyta.
Jak oceniacie szanse Naszej reprezentacji na wyj¶cie z grupy ? Kto faworytem do wygrania turnieju?



W 2010 44 strony w temacie z M¦ :) Dobrze, że założyłe¶, bo akurat w przypadku takich imprez powstawały okoliczno¶ciowe w±tki.

Rosja dla mnie zbyt wiele nie ugra.

Nasza grupa jakby nie patrzeć do¶ć mocna - zwłaszcza Senegal dla mnie mocno nieobliczalna ekipa. Kolumbia raczej faworytem grupy dla mnie, choć przy dobrych wiatrach możemy i my wyj¶ć z pierwszej lokaty.

Faworyt??? Hiszpania lub niemiaszki.

Ps. Jak kto¶ ma nc+go to pojawił się TVP Sport i będzie można w dobrej jako¶ci obejrzeć mobilnie jak będzie taka potrzeba.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 14/06/2018 19:22
Ruscy dobrze zaczęli, ale na ile to oni byli mocni, a ile Saudyjczycy słabi.. Obstawiam raczej to drugie. W tej grupie mamy jeszcze Egipt i Urugwaj, więc to te mecze będ± prawdziwym testem dla nich.

Co do naszej grupy, to tak jak wyżej w roli faworyta upatrywał bym Kolumbie, ale tak naprawdę każdy z zespołów może zaj±ć, każde z miejsc. Kluczowe będzie pierwsze spotkanie, je¶li wygramy to raczej wyjdziemy z grupy.

Co do ¶ledzenia mundialu to testowałem dzi¶ apkę TVP Stream i nawet dawała radę, chociaż ciekawe jak będzie przy większym obłożeniu na transmisji.


POGOŃ 100% SZCZECIN
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 14/06/2018 20:39

  YAKIN napisał:  
Ruscy dobrze zaczęli, ale na ile to oni byli mocni, a ile Saudyjczycy słabi.. Obstawiam raczej to drugie. W tej grupie mamy jeszcze Egipt i Urugwaj, więc to te mecze będ± prawdziwym testem dla nich.

Co do naszej grupy, to tak jak wyżej w roli faworyta upatrywał bym Kolumbie, ale tak naprawdę każdy z zespołów może zaj±ć, każde z miejsc. Kluczowe będzie pierwsze spotkanie, je¶li wygramy to raczej wyjdziemy z grupy.

Co do ¶ledzenia mundialu to testowałem dzi¶ apkę TVP Stream i nawet dawała radę, chociaż ciekawe jak będzie przy większym obłożeniu na transmisji.



Ta apka działa poza granicami Naszego pięknego kraju ? Wynik okazały a sama gra cieżko powiedzieć na tle takiego rywala . Jutro ciekawy mecz Egipt vs Urugwaj . Faraony moim zdaniem wyjd± z grupy na drugim miejscu . Ruscy 3 miesjce.
Nasza grupa mocno nieprzewidywalna. Tak naprawde wszystko sie może zdarzyć. Mecz z Senegalem będzie bardzo ale to bardzo trudny, czarnuchy dobrze wybiegane sline zobaczymy co pokaża Nasze orły


Tylko Pogoń !
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 14/06/2018 21:39

  sebeq1948 napisał:  

  YAKIN napisał:  
Ruscy dobrze zaczęli, ale na ile to oni byli mocni, a ile Saudyjczycy słabi.. Obstawiam raczej to drugie. W tej grupie mamy jeszcze Egipt i Urugwaj, więc to te mecze będ± prawdziwym testem dla nich.

Co do naszej grupy, to tak jak wyżej w roli faworyta upatrywał bym Kolumbie, ale tak naprawdę każdy z zespołów może zaj±ć, każde z miejsc. Kluczowe będzie pierwsze spotkanie, je¶li wygramy to raczej wyjdziemy z grupy.

Co do ¶ledzenia mundialu to testowałem dzi¶ apkę TVP Stream i nawet dawała radę, chociaż ciekawe jak będzie przy większym obłożeniu na transmisji.





Ta apka działa poza granicami Naszego pięknego kraju ? Wynik okazały a sama gra cieżko powiedzieć na tle takiego rywala . Jutro ciekawy mecz Egipt vs Urugwaj . Faraony moim zdaniem wyjd± z grupy na drugim miejscu . Ruscy 3 miesjce.


Nasza grupa mocno nieprzewidywalna. Tak naprawde wszystko sie może zdarzyć. Mecz z Senegalem będzie bardzo ale to bardzo trudny, czarnuchy dobrze wybiegane sline zobaczymy co pokaża Nasze orły



Nie jestem pewien, ale raczej TVP Stream poza granicami kraju nie zadziała.


POGOŃ 100% SZCZECIN
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 15/06/2018 21:55
Jak za Ronaldo nie przepadam, to trzeba przyznać że jest wielki. Mecz godny mistrzostw ¶wiata. Prosimy o więcej!


POGOŃ 100% SZCZECIN
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5676 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 16/06/2018 14:43

  YAKIN napisał:  
Jak za Ronaldo nie przepadam, to trzeba przyznać że jest wielki. Mecz godny mistrzostw ¶wiata. Prosimy o więcej!



Co prawda to prawda. Tak jak uwielbiam jego talent pilkarski tak nienawidze jego gwiazdorskiego zachowania.


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 16/06/2018 22:46
Argentyna vs Islandia
Islandczycy którzy byli fenomenem euro dalej pokazuj± dobry poziom. Takich zawodników chciałbym ogl±dac w Naszych barwach dobrze zbudowani,charakterni,walcz±cy na dupach cały mecz.
No i Argentyna słaba bez pomysłu na gre. Maj±c taki potencjał na skrzydłach cały czas bili w ¶rodek jakby chcieli wej¶ć z piłk± do bramki. Messi na siłe próbował co¶ sam ugrać i wychodziło to fatalnie do tego katastrofalne wolne no i rzut karny. Zastanawiaj± mnie zmiany jakich dokonał treneiro argentyny maj±c na ławce takie nazwiska jak Dybala,Higuain on wprowadza Pavona.. ?

Peru vs Dania
Fajny mecz dużo akcji z jednej jak i drugiej strony . Szkoda troche peruwiańczyków byli blisko remisu a przy odrobinie szczescia wygranej .


P.s Tak jak mówicie można nie lubić Ronaldo za styl bycia ale kotem jest bez dwóch zdań.


Tylko Pogoń !
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 17/06/2018 17:54
Niemcy - Meksyk co za mecz... Miałem wrażenie, że ta połowa trwała 20 minut! Miaazga!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 17/06/2018 18:25

  Porcja Piwa napisał:  
Niemcy - Meksyk co za mecz... Miałem wrażenie, że ta połowa trwała 20 minut! Miaazga!



Meksykańce perfekcyjnie przygotowali się w jacuzzi :D

Na razie meczycho Portugalia-Hiszpania najlepsze. Iran chyba pozytywnie zaskoczył.
Nigeryjczycy nie istniało, bo Chorwaci zajebi¶cie do¶wiadczeni - mog± być czarnym koniem.

Brazylia - Szwajcaria też dobrze się zapowiada.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 18/06/2018 17:58
No i na niezłym pocz±tku meczu Brazylia - Szwajcaria się skończyło... Dzi¶ też nic ciekawego się nie dzieje


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 19/06/2018 15:53
No i mamy niespodziankę w naszej grupie. Wystarczył moment nieuwagi Kolumbii na pocz±tku meczu i w 10 nie dali rady w sumie nadrobić strat. Mam nadzieję, że nasi nie zawiod± i wygraj± z Senegalem :)
Co do faworytów mam przeczucie, że Belgia wejdzie do półfinału co dawno im się nie zdarzyło ;)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 19 czerwca 2018, 16:07 [1 raz(y)]


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 19/06/2018 18:02
Belgowie mog± spokojnie ten turniej wygrać i moim zdaniem tak będzie.
Pierwsza połowa słaba w Naszym wykonaniu oby w drugiej co¶ pograli !


Tylko Pogoń !
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 19/06/2018 21:30

  sebeq1948 napisał:  
Belgowie mog± spokojnie ten turniej wygrać i moim zdaniem tak będzie.
Pierwsza połowa słaba w Naszym wykonaniu oby w drugiej co¶ pograli !



Nie dali¶my rady drewnianym Senegalczykom... Z reguły optymistycznie podchodzę do tematu, ale obawiam się lania od technicznych Kolumbijczyków. Co my¶my robili podczas przygotowań to ja nie wiem.


POGOŃ 100% SZCZECIN
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 20/06/2018 02:44

  YAKIN napisał:  

  sebeq1948 napisał:  
Belgowie mog± spokojnie ten turniej wygrać i moim zdaniem tak będzie.
Pierwsza połowa słaba w Naszym wykonaniu oby w drugiej co¶ pograli !



Nie dali¶my rady drewnianym Senegalczykom... Z reguły optymistycznie podchodzę do tematu, ale obawiam się lania od technicznych Kolumbijczyków. Co my¶my robili podczas przygotowań to ja nie wiem.



Co tu dużo pisać dramatyczny mecz..


Tylko Pogoń !
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 20/06/2018 09:49
Tak dzi¶ na chłodno. Wiem, że wczoraj cała kadra nie dojechała na mecz, ale ja muszę się do jednego przypierdolić szczególnie.
Chodzi mi mianowicie o Zielińskiego. Chyba już czas, żeby zacz±ł brać odpowiedzialno¶ć za rozegranie piłki w ¶rodku pola. Chłopak ma już 24 lata i już najwyższy czas, żeby zacz±ł być liderem z prawdziwego zdarzenia, a nie wieczne granie na alibi. No chyba, że mam rację iż jest on mocno przereklamowanym piłkarzem, w takim przypadku oczekuje zbyt wiele, a jego miejsce jest co najwyżej na ławce.

Z Kolumbi± Cionka, Zielińskiego i Milika posadziłbym na ławce. W ich miejsce Bednarek, Góralski i Kownacki.

Takie moje przemy¶lenia z perspektywy kibica w kapciach 😀

Ostatnio edytowany przez: YAKIN, 20 czerwca 2018, 09:55 [1 raz(y)]


POGOŃ 100% SZCZECIN
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 20/06/2018 15:57

  sebeq1948 napisał:  

  YAKIN napisał:  

  sebeq1948 napisał:  
Belgowie mog± spokojnie ten turniej wygrać i moim zdaniem tak będzie.
Pierwsza połowa słaba w Naszym wykonaniu oby w drugiej co¶ pograli !



Nie dali¶my rady drewnianym Senegalczykom... Z reguły optymistycznie podchodzę do tematu, ale obawiam się lania od technicznych Kolumbijczyków. Co my¶my robili podczas przygotowań to ja nie wiem.



Co tu dużo pisać dramatyczny mecz..



Niby mog± wygrać Belgowie, skład mocny maj±, dobrze zaczęli turniej. Aczkolwiek trochę trudno uwierzyć, że pokonaj± aż do finału wł±cznie wszystkich rutynowanych faworytów M¦ typu Niemcy, Hiszpania, Francja, Brazylia czy Portugalia. Co¶ nowego, ciekawego by było to fajne. Czę¶ć tych faworytów może odpa¶ć wcze¶niej, zobaczymy :)
W naszym przypadku trzeba by wykorzystać zmęczenie Kolumbijczyków po ich meczu w 10 i słab± obronę. Jak ten Sanczez co dał się ograć niespodziewanie i na pocz±tku meczu i póĽniej też dawał Japończykom.
Maroko niby całkiem dobrze się zaprezentowało z Portugali±, jednak sporo zmarnowali okazji i wygrywa faworyt ;)


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 20/06/2018 21:58
Mam nadzieję, że nasi obejrzeli mecz Hiszpania-Iran. Irańczycy pokazali z jakim zaangażowaniem powinno się grać na takim turnieju jak M¦! Będ±c conajmniej dwie klasy gorszym od Hiszpanów, mało co nie ugrali punktu.


POGOŃ 100% SZCZECIN
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4206 dni




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 20/06/2018 22:11
Gdyby¶my tak walczyli jak dzisiaj Iran z Hiszpani± to były by 3 pkt. z Senegalerm.Niestety wyszli¶my tak jakby to była Hiszpania albo Niemcy.Może to zabrzmi pesymistycznie ale wg.mnie kończymy Mistrzostwa z 0 pkt. bo nawet ta Japonia taka słaba nie jest a w meczu z nami raczej będ± grali o awans.Brawo jeszcze raz dla Iranu za walkę.Portugalia może nie dać rady.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Ruskie M¦ 2018 - 21/06/2018 07:30
No Iran wczoraj mega ambicjonalnie... A w dodatku nie była to typowa laga, tylko potrafili też realnie zagrozić hiszpańskiej bramce.

Szkoda tej akcji z siat± Pique.

Wczoraj 3x 1-0.

Dzi¶ Argentyna- Chorwacja. Oby meczycho na poziomie Hiszpania-Portugalia czy Niemcy-Meksyk.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 

idĽ do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jeste¶ zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomo¶ć lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzaj±cych, którzy s± w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005