Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Vuk przestań być królem w kapciach << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5339 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 23:28
Biedakowi jest smutno, że wylądował w Szczecinie w 1 lidze a Wy po nim jedziecie, jak możecie wredni kibole...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6942 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 00:20
Jak się nie podoba w Szczecinie to proponuje ten klub --->Klik<---


stevens
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5040 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 00:55

  ManeS napisał:  
Biedakowi jest smutno, że wylądował w Szczecinie w 1 lidze a Wy po nim jedziecie, jak możecie wredni kibole...



Wlasnie tak samo jak na biednego Zdzisia Krecine sie uwzieli teraz na Vukusia,bezlitosni ci kibice z Polski:D


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4889 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 05:14
Nie! Ten gość doprowadza mnie do szału! Czy to dzień, czy noc cały czas siedzi mi w głowie jak poniżył Nas kibiców Pogoni. Wielkiej Pogoni! Dumy Pomorza! W wcześniejszych wywiadach wypowiadał się że:
-Nie zachowuję się jak kobieta podczas okresu.
A zachowuje się jak kobieta na chwilę przed porodem! Cały czas płacze i narzeka!
-Nigdy nie obraziłem się na kibiców za gwizdy. Jako że jestem profesjonalistą muszę to przyjąć z pokorą.
Za jakiś czas udziela wywiadu dla 2X45 że kibice Pogoni są"be", a Śląska "the best". To wypierdalaj do Śląska. Tylko że Lenczyk nawet nie chciałby Cię oszczać pseudograjku.
-Zdałem sobie sprawę, że Pogoń będzie faworytem do awansu.
Za chwilę płacze że gra w I-lidze, a wcześniej wraca w połowie drogi do domu.
-Dużo osób czekało na złe wydarzenia w drużynie.


Zapamiętaj Jełopo i Imbecylu. Nikt kto przychodzi na mecze swojego ukochanego klubu,wydaje pieniądze na bilety i karnety, zdziera gardło przy dopingu, szarga nerwy gdy drużynie nie idzie, nie życzy żle drużynie.!!!!!!!!!!!!!
-Nadmierne wzmocnienia spowodują to że nie będzie gdzie usiąść w szatni.
Ty "pajacu" możesz siedzieć przed szatnią, a jak Ci pozwoli Djousse to na podłodze. Wydaje mi się że tą wypowiedzią dałeś do zrozumienia jak jesteś cienki.! Boisz się konkurencji a nie tego że nie będziesz miał gdzie dupy posadzić.!
I jeszcze apropo dupy. Powiedziałeś w jednym z wywiadów że jesteś w czarnej dupie. Arboleda gdy to przeczytał to się z żalu popłakał, bo obraziłeś jego czarną dupę. Rasisto Ty jeden!

LUDZIE ZARZĄDU CZY WY NIE WIDZICIE ŻE TO CZUBEK? ON POWINIEN GRAĆ W LIDZE MIĘDZYZAKŁADOWEJ REPREZENTUJĄC SZPITAL PSYCHIATRYCZNY NA MĄCZNEJ.
MY NIE CHCEMY CZUBÓW MIEĆ W DRUŻYNIE.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 21 lutego 2012, 06:05 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 06:17
Nie wczuwaj się tak. Olać frajera.


P. S.
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4889 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 06:23
[cytat=Sz.]Nie wczuwaj się tak. Olać frajera.[/cytat

Wiem że to frajer! Ale od 28-lat gdy dziadek zaprowadził mnie na mecz, kibicuję Pogoni. To boli jak pseudograjek obraża mnie i wielu innych kibiców.

A to jego wspaniali kibice Śląska:




- Przy kolejnej transferowej propozycji nie będę już tak sentymentalny - mówi Sebastian Mila. Zdaniem piłkarza kibice Śląska zachowali się nie fair podczas ostatniego meczu sezonu z Arką Gdynia.





- Sam jestem kibicem wielu drużyn i rozumiem, że można reagować emocjonalnie. Ale tak jak podczas meczu z Arką, kibice nie powinni się zachowywać – nie ukrywa irytacji rozgrywający Śląska.


Piłkarzowi chodzi o reakcję trybun na słabą postawę zespołu. Po nieudanej pierwszej połowie schodzących do szatni zawodników WKS-u żegnały gremialne gwizdy. W drugiej odsłonie, kiedy Arka prowadziła 1:0, a gospodarze nie potrafili sforsować jej obrony, kibice skandowali: "po co wy gracie, jak wy ambicji nie macie".





- Wcześniej byli z nami na dobre i na złe, a dzisiaj? W tym meczu na pewno nie byli naszym dwunastym zawodnikiem – mówi "Roger", którego zdanie podzielił Ryszard Tarasiewicz. – Nie zgadzam się z reakcją trybun, ponieważ moim chłopcom nigdy nie brakowało ambicji , nigdy nie kalkulowali na boisku – przekonuje szkoleniowiec.


- Następnym razem przy ewentualnej zmianie klubu nie będę już tak sentymentalny – kończy wyraźnie wzburzony Mila.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4474 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 08:02
a to ku*** .... proponuję na meczu z Piastem pokazać temu baranowi co o nim myślimy. Jakiś transparent ?? Proponuję zdjęcie Vuka (w kapciach) ;]


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 08:46
Вук, Ким ти јестес?
Ние Масз права Так о нас мовиц, јак в ЦИ цос Сзцзециние Сие ние Подоба, завсзе мозесз вијецхац и ние врацац. Дзиекује - Добраноц.


ferstejn Vuk ?

;)


abstrakcja!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7528 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 09:38
Vuk,jebem ti piczku materinu


,,Vi är överallt,,- POGON
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 09:50

  M.K 74 napisał:  
A to jego wspaniali kibice Śląska:



Nie żyj tym tak, tak Ciebie boli to, że wspomniał o super kibicach Śląska? Chuj z tym, nie oglądaj się teraz na nich jakby to Ciebie tak bardzo zabolało, mamy swoją wartość a jego jebał pies


Bukowe
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7867 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 12:56

  spagetti napisał:  
Vuk,jebem ti piczku materinu



Ja bym jego matki nawet kijem nie tknął. Prędzej Vuk Jebao ti pas mater.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 14:22
Obrazek jpg wstawiony na forum

hihi


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6433 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 14:32
1 miejsce


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5856 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 16:46
hehehe, zajebiste :)


WestSide
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5038 dni

***




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 17:30
Nie do pomyślenia jest fakt, że taki marny kopacz, obraża ludzi dzięki którym ma na chleb, oraz to że klub nie umie nic z tym zrobić, jak boją się podjąć męskie decyzje, to niech również zawijają się ze swoich stołków !

A co do Vuka - WON z tego miasta i klubu !!


Mike Tyson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7173 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 17:38
VUK MUSI ODEJSC !!!!


JEDNO SERCE, JEDEN KLUB
POGON SZCZECIN
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6623 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 18:10
Po takiej wypowiedzi powinni go wypierdolić z drużyny. Od razu. I to nie my powinniśmy manifestować, że nie chcemy tego śmiecia w naszym klubie. Szkoda czasu i nerwów na takie gówno.Jeśli nie zarząd, to Sasal nie powinien go brać do drużyny. Niech gra Djousse, Frączczak, Zwoliński. Ta kurwa niech siedzi w KFC podczas meczów i to najlepiej jak najbardziej oddalonym od stadionu.


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 19:43
Vuk, o czym myślisz gdy siedzisz na ławie?

Obrazek gif wstawiony na forum


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5299 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 23:46
VUKOVIC


blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 21/02/2012 23:57

  wamude napisał:  


no co?! brzuch ładnie wciągnął hihi


FC Gryfice
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005