Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Baranowski Nie Rób Wioski! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7997 dni

****




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 11:49
Na pocztku podczas puszczania tego smiesznego lalalalalal, gdzies tak w rundzie jesiennej, bylo to nawet fajne. Ludzie sie bawili, tylko bylo to puszczane nawet rzadko. Potem Zostalo to podlapane i nie ktorym juz sie zygac chce jak to slysza przy kazdej mozliwej sytuacji na boisku- przerwa, faul , gol, pilka na aut wyjdzie to bylo te zasrane lalalalalal. Zrobil sie z tego wielki piknik, i to dodatkowo pokazalo, ze jezeli chodzi o nasz doping to na stadionie najlepiej by bylo zeby ludzie spiewali piosenki o dosc ubogim slownictwie-lallalalalala, Pogon, lalallalala, itp.A to jest nasz glowny problem jezeli chodzi o doping, ludzie nie znaja piosenek. Pragne przypomniec ze na wzor tej melodii juz kilka sezonow temu byla spiewana piosenka, tylko wystepowaly w niej jakies slowa (Pogon, Pogon gol lalalalala....). Za sprawe ogarniania tej kwesti zabral sie kolega Patyk, czego efektem beda spiewniki Nie moze byc tak ze pewne grono osob bedzie sie staralo zeby na stadionie byl jeden konkretny doping, ludzie beda sie starali zanucic cos dluzszego, a tu Pan Baranowski pusci te swoje lalalal i wszystko pojdzie sie jebac Tak samo jezeli chodzi o we are the champions, kurwa, druga liga, nie wazne czy przeciwnik z konca czy ze srodka tabeli, po meczu feta jak bysmy lige mistrzow wygrali. To jest chore. Nie mozemy doprowadzic do calkowitego spiknikowania naszego stadionu.Tak wiec w trosce o poziom dopingu na szczecinskim stadionie napisze BARANOWSKI NIE ROB WIOSKI!!!!! i ogarnij sie czlowieku :)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8456 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 12:29
100 % poparcia dla Pana z postu wyzej...
Chlopaki sie staraja ogarniaja doping, a tu jakies i will survive, no kurwa.
Baranowski, muzyce mowimy kategoryczne : N I E !


Obrazek jpg wstawiony na forum
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8155 dni

****




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 12:36
muzyka przed meczem i w przerwie (nie mylic z przerwami w trakcie meczu) jak najbardziej, w trakcie meczu NIE, i skonczyc z lalalal bo to disco polo a nie muzyka, i dziwi mnie, ze duzo osob z piekla sie przy tym bawi...;)
pozdro


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8359 dni

****




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 13:14
Podpisuje się obiema rękami ;)


MW'03
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8098 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 13:31
Dokladnie to ciagle puszczanie muzyki stalo sie monotonne.A po meczu gdy caly stadion spiewa to to jebana muzyka zaglusza.Ale jak Baranowski ma przestac puszczac muzyke,gdy wiekszosc stadiony ciagle sie przy niej bawi.Niemniej podpisuje sie pod tym.100%poparcia.


Przemek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8117 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 13:46
Baranowski nie rób wioski !!
Opanuj sie człowieku


PS
leisaw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8054 dni

***




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 13:48
Zgadzam sie w 100%
NIE dla muzyki w trakcie meczu!


..:MiSiEk:..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7945 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 14:06
ale tylko w trakcie meczu bo przed mozna puscic zeby rozpalic kibiców


>>>>>>>>>>GRANATOWO-BORDOWI<<<<<<<<<<
Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8207 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 14:09
przed meczem niech bedzie puszczana ta muzyka a nie w trakcie!!


F G
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8175 dni

***




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 14:24
NIE dla muzyki w trakcie meczu


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8039 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 14:30
I wszyscy razem - BARANOWSKI NIE RÓB WIOSKI!!:D
Miejmy nadzieje, że nasze "sprzeciwy" odniosą skutek i muzyka w trakcie meczu zniknie raz na zawsze z naszego stadionu...


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8686 dni

****




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 15:08
Nie dla piosenek w trakcie i po meczu!


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
Szymek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8578 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 15:37
BARANOWSKI NIE ROB WIOSKI
PRZESTAN CHLAC QRWA MAC


Kaskada Szczecin Rugby
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8708 dni

***




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 15:47
NIE DLA LALALA ;]


Kaskada Szczecin Rugby
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8041 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 16:29
A.Lepper z nami ;)

Obrazek jpg wstawiony na forum


k7
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7977 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 16:38
STANOWCZE 'NIE' DLA MUZYKI W TRAKCIE MECZU!


powrot prawowitego wlasciciela konta:D
kamyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8472 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 16:57
Nie dla muzyki podczas meczu!!!


Tabby
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 18:06
Cała Polska się z nas śmieje, mam nadzieje, że na Grecji tego nie będzie!
A tak poza tym puszczanie muzyki w trakcie meczu jest niedozwolone.
BA - RA - NOW - SKI
NIE RÓB WIO - SKI
A w ogóle puszczanie muzyki w trakcie meczu jest jak Media Markt - powinni tego zabronić. [Ostatnio edytowane przez X-pert: 2004-05-28 18:07]


VT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7907 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 19:34
NO pewnie wielka racja , wszyscy chcą aby Pogoń była "wielka" (mam na myśli europejskie puchary) a tu na meczu beznadziejny komentator i muzyka troszkę lepsza od niego , i teraz musicie sobie sami odpowiedzieć na pytanie czy na meczach takich drużyn jak np. Real Madryt, Barcelona , Manchester United,Aresal , Juve itp. jest puszczana muza i taki denny komentator-odp. NIE !!. Uważam ,że muzyka podczas meczu to pomyłka i należałoby z nią skończyć w końcu na co się idzie na mecz czy na disco ??


:
Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8388 dni




Odp: Baranowski Nie Rób Wioski! - 28/05/2004 19:34
Muzyce w czasie meczu mówie NIE!!!!!!!!

BARANOWSKI NIE RÓB WIOSKI


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: SELECT s.sesja_uzytkownik, s.sesja_zalogowany FROM forum_sesje as s, forum_uzytkownicy as u WHERE 1768896078 - UNIX_TIMESTAMP(sesja_czas) < 180 AND s.sesja_uzytkownik = u.id AND s.sesja_zalogowany = 'tak' ORDER BY u.nick ASC
Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/36
;

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/50
;

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005