| Autor |
| Wiadomość |  |
|
|
|
|
|
Oprawa na Polska - Grecja - 29/05/2004 06:30
Na mecz Polska-Grecja przygotowywane są liczne niespodzianki i atrakcje dla kibiców. Między innymi planuje się utworzenie efektownej tzw. "kartoniady". Aby jednak wszystko wyszło zgodnie z planem konieczne jest zastosowanie się do kilku instrukcji.
Przedstawiamy zatem małą instrukcję dla fanów, którzy zasiądą na sektorach 1-8. Na swoich miejscach zastaniecie kolorowe kartony. Podczas wyjścia zawodników z tunelu i odgrywania hymnu Grecji podnosimy je pionowo do góry literką A w stronę boiska. Bezpośrednio po nim obracamy kartony literką B w stronę boiska tak aby podczas hymnu polskiego utworzyć nowy wzór.
Mamy nadzieje, że praca włożona w całe przedsięwzięcie nie pójdzie na marne a sam efekt będzie podobny do tego jaki udało się nam uzyskać podczas meczu Polska-Belgia (fot. powyżej).
Gorąco zachęcamy do czynnego udziału w choreografii, którą miejmy nadzieje uda się zaprezentować nie tylko całej Polsce ale i telewidzom w całej Europie.
|
"Czy było warto? Oczywiście kurwa, że było"
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 29/05/2004 09:22
napewno jeszcze spiker przed meczem musi przedstawic instrukcje jak podniesc kartony zeby ludzie nie zjebali wysilku bo to jest bardzo mozliwe chociaz jesli wyszlo na Polska -Belgia to teraz tez powinno wyjsc! dzis cala Poslka zobaczy gdzie powinna grac KADRA! jeszcze zeby tylko skonfiskowano Trąbki i bedzie dobrze!
|
Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 29/05/2004 10:41
> Moze odwiedzi mnie jakas delegacja z forum? 
z chlebem, wódka, sola.... ;]
jeszcze nas pozarazasz 
btw.
wiecie jaka jest roznica w Polsce pomiedzy pogrzebem a weselem?
na pogrzebie jest jednego pijanego mniej ....
|
... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia ||
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 29/05/2004 12:00
btw.
wiecie jaka jest roznica w Polsce
> pomiedzy pogrzebem a weselem?
na pogrzebie jest jednego pijanego mniej .... 
A co to jest 
Jak idzie to śpiewa , jak stoi to śmierdzi ?
Pielgrzymka .......  
|
Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
|
|
|
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 30/05/2004 12:47
W TV wyszlo wszystko strasznie. Kartonow prawie nie pokazali, 60min z choragiewkami wogole nie bylo widac. Co do dompingu to juz kompletna porazka. Slychac bylo jak zwykle tylko trabki i gwizdy. Dopingu wogole w TV nie bylo slychac....a bylo przeciez calkiem niezle. Jak wrocilem to obejrzalem kasete z meczu...dno.
|
MKS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 30/05/2004 13:50
> po wczorajszym meczu doszlem do wniosku ze mecze polskiej reprezentacji w
> Szczecinie to WIELKIE DNO!
Dokładnie. Albo sprzedaż biletów będzie inaczej przeprowadzana (np. większość sprzedawana na meczach Pogoni) albo lepiej żeby w ogóle nie grali w Szczecinie!!!
|
"Czy było warto? Oczywiście kurwa, że było"
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 30/05/2004 14:42
> > po wczorajszym meczu doszlem do wniosku ze mecze polskiej reprezentacji w
> Szczecinie to WIELKIE DNO!
Dokładnie. Albo sprzedaż biletów będzie inaczej
> przeprowadzana (np. większość sprzedawana na meczach Pogoni) albo lepiej żeby w
> ogóle nie grali w Szczecinie!!!
...i wszystko w temacie!
|
szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą...
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 30/05/2004 14:47
> W TV wyszlo wszystko strasznie. Kartonow prawie nie pokazali, 60min z
> choragiewkami wogole nie bylo widac. Co do dompingu to juz kompletna porazka.
> Slychac bylo jak zwykle tylko trabki i gwizdy. Dopingu wogole w TV nie bylo
> slychac....a bylo przeciez calkiem niezle. Jak wrocilem to obejrzalem kasete z
> meczu...dno.
Właśnie skończyłem oglądać ten mecz na video i to są moje spostrzeżenia:
- dopingu prawie wogóle nie było słychać, bo stanowiska komentatorskie były ustawione pod dachem na 4 i 5 sektorze, a tam nikt prawie nie dopingował (pojedyncze głosy), więc to co "zbierały" mikrofony komentatorów było przekazywane do TV, dlatego tam marnie wyszło..
- gdyby TVP ustawiło chociaż jedną kamere za tybuną VIP to było by widać kartoniade, a tak widzielismy tylko to co pokazywała kamera ustawiona wyskoko nad 23 sektorem (kamera nieruchoma?) i to co było w tle, jak kamerzysta w czasie hymnów kamerował twarze zawodników...
- troche marnie wyglądała niska tybuna (szczególnie daszek VIPów i namiot Lecha za sektorem), bo mecz był kręcony z wysokiej tybuny...gdyby kamery i stanowiska komentatorskie były z 2 strony wszystko było by o niebo lepsze.
Ogólnie realizacja tego meczu przez TVP była fatalna...i do tego doszedł troche denny komentarz T.Jasiny...
A co do całej reszty to było wmiare średnio..połowa ludzi na młynie była przypadkowa i siedzieli prawie cały mecz na dupie (wyjątek: śpiewanie hymnu) no i jedno mnie zastanawiało jak wracałem do domu po meczu..czy ta ochrona to był Alkon czy mi się zdaje i była inna firma?? Normalnie przy wejściu trzepali mi kieszenie (co się nigdy nie zdarzyło na meczach ligowych) i wzieli mój szalik do rewizji, który miałem zawiązany na ręce, bo miał czarne motywy i ochroniarz dopiero po konsultacji z kolegą stwierdził że jednak to szalik Polski...
Podsumowując na mecze towarzyskie kadry w Szczecinie (jeżeli takowe będą) nie będe chodził bo to strata czasu i pieniędzy...wole się dołożyć do oprawy na meczach Pogoni niż uczestniczyć w piknikowej atmosferze na trybunach i na boisku... Pozdro
P.S.: Zapomniałem dodać że w TV najgłośniej z dopingu było słychać gromkie Pogoń Szczecin
P.S.2: Aha, i jeszcze jedno Jak Patyk w 2 połowie z gniazda powiedział, że w TV wogóle nas nie słychać to myślałem że to taki chwyt żeby zachęcić nas do bardziej żywiołowego dopingu, a się okazało że to była prawda... [Ostatnio edytowane przez Piterek_: 2004-05-30 15:19]
|
"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 30/05/2004 14:58
> zastanawiało jak wracałem do domu po meczu..czy ta ochrona to był Alkon czy mi
> się zdaje i była inna firma?? Normalnie przy wejściu trzepali mi kieszenie (co
> się nigdy nie zdarzyło na meczach ligowych) i wzieli mój szalik do rewizji,
> który miałem zawiązany na ręce, bo miał czarne motywy i ochroniarz dopiero po
> konsultacji z kolegą stwierdził że jednak to szalik Polski...
Co do ochrony to wiekszosc z nich byla z ALkonu ale zarzadzali nimi ludzie z Zubrzyckiego + Policja, wiec oraganizacje mieli lepsza niz alkon ale kurwa. przesadzali. Sporo osob musialu dmuchac (ja lekka sciema sie wywinelem) a przy jednym kolesiu alkomat wysiadl , ponoc od Twardowskiego najwiecej koles mial 3.1 promila alkoholu. Zajebali nam kijki plastkowe do flag, popsuli nam przez to zabawe.
|
Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 30/05/2004 15:19
jak wracalem z meczu to tak sobie myslalem po kiego chuja byly spiewane na MECZU REPREZENTACJI POLSKI rzeczy typu POGOŃ SZCZECIN, LEGIA WARSZAWA czy CWEL CWEL CRACOVIA moim skromnym zdaniem to bylo wyjatkowo nie na miejscu zeby mieszac sprawy reprezentacji z porachunkami kibicow (jak kiedys chyba w chorzowie wygwizdywali Deyne za to ze gral w Legii). wiem ze wczoraj byla rocznica smierci Faraona ale moglismy sobie darowac. mysle tez ze pilkarzom wcale nie bylo milo jak zamiast POLSKA caly stadion ryczal POGON SZCZECIN.
a tak poza tym to co za paly siedzialy na tym meczu nikt nie spiewal tylko siedzieli na tych swoich duopach i trabili w pojebane trabki.
|
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem, bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę
|
|
|
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 30/05/2004 16:22
> po wczorajszym meczu doszlem do wniosku ze mecze polskiej reprezentacji w
> Szczecinie to WIELKIE DNO!
Trzeba bylo nie isc Nie ma to jak weekendowy melanz 
A co do transmisji - parodia 
Oprawy wogole nie pokazali.
Choragiewki z racami Dopiero na v.pl zobaczylem Ladnie wyszlo
Doping w TV byl nieslyszalny. Nie czaje czemu znow kamery ustawili na wysokiej trybunie. Z niskiej lepiej by to wygladalo i pewnie glosniej by bylo.
|
1948
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 30/05/2004 17:57
> Oprawy wogole nie pokazali.
na TVN24 mnie rozwalilo bo pokazali "Witamy"
|
... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia ||
|
|
|
|
|
|
|
Odp: Oprawa na Polska - Grecja - 30/05/2004 20:18
> jak wracalem z meczu to tak sobie myslalem po kiego chuja byly spiewane na MECZU
> REPREZENTACJI POLSKI rzeczy typu POGOŃ SZCZECIN, LEGIA WARSZAWA czy CWEL CWEL
> CRACOVIA
to myśl dalej... może się domyslisz...
ale na wszelki wypadek Ci podpowiem
POGOŃ SZCZECIN - bo mecz w Szczecinie na stadionie Pogoni... wiec i kibice Pogoni (niektorzy )...
LEGIA WARSZAWA - ponieważ to bracia ze Sto(L)icy...
CWEL CWEL CRACOVIA - powiem tylko - 11 lat...
[Ostatnio edytowane przez helmut: 2004-05-30 20:20]
|
Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
|
|
|
- 1
-
|