Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Losowanie grup do MŚ w 2010 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni

**




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 17/10/2008 10:54
Słowacja-Polska

video&foto


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 17/10/2008 18:42

  Janek44 napisał:  
Ja bym Borucowi dał odpocząć od kadry, na pewno za pewnie się czuje jako bramkarz reprezentacji a w swoich wypowiedziach po meczach w których popełnia katastrofalne błędy nigdy nie ma żadnego żalu ani skruchy. Moim zdaniem to taką postawą to nie bardzo zasługuję na grę w reprezentacji. Raczej niezbyt poważnie Boruc podchodzi do gry w kadrze, może dlatego że z niego już taka gwiazda.



widać było że jest mu żal, nazywasz teraz Boruca od grubych i leszczy, a jak wyłapie kilka niezłych pił, to pierwszy napiszesz na forum jaki on jest zajebisty


Pogoń Szczecin MKS!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 17/10/2008 19:03

  Janek44 napisał:  
Ja bym Borucowi dał odpocząć od kadry, na pewno za pewnie się czuje jako bramkarz reprezentacji a w swoich wypowiedziach po meczach w których popełnia katastrofalne błędy nigdy nie ma żadnego żalu ani skruchy. Moim zdaniem to taką postawą to nie bardzo zasługuję na grę w reprezentacji. Raczej niezbyt poważnie Boruc podchodzi do gry w kadrze, może dlatego że z niego już taka gwiazda.



To jesteś właśnie cały Ty. Jak Boruc ratował nam dupę na EURO, dzięki czemu zachowaliśmy w miarę twarz i nie było większego pośmiewiska, to wtedy "Ach ten Artur! Och, jaki on wspaniały!". Teraz zdarzył mu się błąd i od razu odsuwać go od kadry. Paranoja.

Pomijam to, że wbrew temu co mówisz zachował się tak jak powinien - to jeden z nielicznych polskich zawodników, który ma jaja. Ale cóż... Taka dola bramkarza. Jak broni wychwalamy go pod niebiosa, jak przepuści lecą gromy. Szkoda, że jakoś nikt nie zauważył, że np. Robert Lewandowski wszedł i spieprzył doskonałą okazję i mogło być po meczu.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 17/10/2008 20:07
Bez kitu i dlatego właśnie że ma jaja i czuje się pewnie to jest jego plus a nie minus i dzięki temu odnosi sukces i jest chwalony w Europie, jakby był pizdą to by niczego nie osiągnął.
Poza tym druga bramka jest na konto Dudki, który walna piłką z kilku metrów w słupek własniej bramki i dobitka była już tylko formalnością. Boruc nie miał nic do powiedzenia w tej sytuacji, bo niby jak miał przewidzieć takie zachowanie obrońcy?
Pierwsza bramka rzeczywiście na jego konto, moment zagapienia, nie zrozumienia z obrońcami + pech i tak wyszło.
Ale wolę Boruca który ratuje nas przed blamażem w 9 na 10 meczy (bo w kilku powinniśmy z cztery-pięć bramek więcej stracić) niż jakiegoś średniego bramkarza.

A jak czytam niektóre komenty w internecie na portalach typu onet, że Boruc to j... patałach, to mnie wku..wia, jak ktoś zagra dobrze to zaraz niektórzy traktują go jak Boga, jak zdarzy się gorszy mecz zaraz mieszają z błotem, co się dzieje z tym społeczeństwem?

Ostatnio edytowany przez: ArP, 17 października 2008, 20:12 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 18/10/2008 11:52

  jankos napisał:  

  Janek44 napisał:  
Ja bym Borucowi dał odpocząć od kadry, na pewno za pewnie się czuje jako bramkarz reprezentacji a w swoich wypowiedziach po meczach w których popełnia katastrofalne błędy nigdy nie ma żadnego żalu ani skruchy. Moim zdaniem to taką postawą to nie bardzo zasługuję na grę w reprezentacji. Raczej niezbyt poważnie Boruc podchodzi do gry w kadrze, może dlatego że z niego już taka gwiazda.



To jesteś właśnie cały Ty. Jak Boruc ratował nam dupę na EURO, dzięki czemu zachowaliśmy w miarę twarz i nie było większego pośmiewiska, to wtedy "Ach ten Artur! Och, jaki on wspaniały!". Teraz zdarzył mu się błąd i od razu odsuwać go od kadry. Paranoja.

Pomijam to, że wbrew temu co mówisz zachował się tak jak powinien - to jeden z nielicznych polskich zawodników, który ma jaja. Ale cóż... Taka dola bramkarza. Jak broni wychwalamy go pod niebiosa, jak przepuści lecą gromy. Szkoda, że jakoś nikt nie zauważył, że np. Robert Lewandowski wszedł i spieprzył doskonałą okazję i mogło być po meczu.



Jakoś wyjątkowo utkwiła mi w pamięci jego wypowiedż po meczu towarzyskim z usa jak 0:1 przegraliśmy on bramkę zawinił a bezpośrednio po meczu się wypowiadał że wszystko było ok, gra dobra itp. Załamał mnie tą wypowiedzią. Co do chwalenia go to raczej niezbyt chętny jestem. Zawsze sprawiał na mnie wrażenie ociężałego i wolnego w ruchach, chociaż na euro faktycznie pokazał że potrafi być dobry.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 28/03/2009 20:17
No coz. nasi "kopacze" zagrali dzisiaj jak rasowe pizdy... Obrona tragiczna, Boruc powinien sobie wytatuować GAMOŃ na czole... W tym meczu ani jednej dobrej pilki nie wykopal, czy to z gry, czy z piatki, czy w tego jednego wolnego co przy lewej linii bocznej go wykonywal. Zero ładu, zero składu, poziom ligi okręgowej. A wyjdzie na to ze wszystkiemu winna byla murawa;) W srode Zaluska na bramke i od pierwszej minuty Sagan z Jieleniem z przodu


100% PD
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 28/03/2009 20:21
Irlandczycy z Północy mają swoją Ojczyznę w sercu, a "nasi" w większości tylko w dowodach.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 28/03/2009 20:23
Dawno pisałem, że Boruc powinien se odpocząć od kadry. Moim zdaniem to oprócz Żewłakowa jeszcze Dudka powinien strzelić sobie samobója, żeby podsumować swój występ :)


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6999 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 28/03/2009 20:36

  tribu napisał:  
No coz. nasi "kopacze" zagrali dzisiaj jak rasowe pizdy... Obrona tragiczna, Boruc powinien sobie wytatuować GAMOŃ na czole... W tym meczu ani jednej dobrej pilki nie wykopal, czy to z gry, czy z piatki, czy w tego jednego wolnego co przy lewej linii bocznej go wykonywal. Zero ładu, zero składu, poziom ligi okręgowej. A wyjdzie na to ze wszystkiemu winna byla murawa;) W srode Zaluska na bramke i od pierwszej minuty Sagan z Jieleniem z przodu



generalnie to brawa!!!:) kurwa widzą jaka jest murawa i że sobie Boruc nie radzi to i tak napierdalali do niego piłki w światło bramki...musiało się to tak wkońcu skończyc


POGOŃ 100% SZCZECIN
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni

**




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 28/03/2009 22:54
I jeszcze kurwa słyszę w Tv, że ' widać iż Błaszczykowski długo nie miał kontaktu z piłką"..
To ja się kurwa pytam. Po kiego .... wpuszczają go na boisko ???
Czy w 40 milionowym kraju nie ma lepszych zawodników niż kulawy Błaszczykowski ???
A inna sprawa to Boruc..
Zbliżenie na twarz trwające 15 sekund a On 13 razy ( liczyłem:) ) spluwa..
Na normalnego to On mi nie wygląda..


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 28/03/2009 23:07

  TomY napisał:  
I jeszcze kurwa słyszę w Tv, że ' widać iż Błaszczykowski długo nie miał kontaktu z piłką"..
To ja się kurwa pytam. Po kiego .... wpuszczają go na boisko ???
Czy w 40 milionowym kraju nie ma lepszych zawodników niż kulawy Błaszczykowski ???
A inna sprawa to Boruc..
Zbliżenie na twarz trwające 15 sekund a On 13 razy ( liczyłem:) ) spluwa..
Na normalnego to On mi nie wygląda..



to ja ci odpowiem-nie ma,niestety... stawialiscie na Polske? a pytam sie was wsdzstkich-dlaczego? jakie przesłanie poza patrotycznym wskazywalo ze jestesmy faworytem...no poza dziwacznymi rankingami


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 29/03/2009 09:30

  TomY napisał:  
A inna sprawa to Boruc..
Zbliżenie na twarz trwające 15 sekund a On 13 razy ( liczyłem:) ) spluwa..
Na normalnego to On mi nie wygląda..


od jakiegos czasu on ma wazniejsze sprawy na glowie niz granie w pilke;) rozwodzenie sie i robienie sobie dziar pochlania troche czasu;)


100% PD
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 29/03/2009 10:01

  nowa od nowa napisał:  

  TomY napisał:  
I jeszcze kurwa słyszę w Tv, że ' widać iż Błaszczykowski długo nie miał kontaktu z piłką"..
To ja się kurwa pytam. Po kiego .... wpuszczają go na boisko ???
Czy w 40 milionowym kraju nie ma lepszych zawodników niż kulawy Błaszczykowski ???
A inna sprawa to Boruc..
Zbliżenie na twarz trwające 15 sekund a On 13 razy ( liczyłem:) ) spluwa..
Na normalnego to On mi nie wygląda..



to ja ci odpowiem-nie ma,niestety... stawialiscie na Polske? a pytam sie was wsdzstkich-dlaczego? jakie przesłanie poza patrotycznym wskazywalo ze jestesmy faworytem...no poza dziwacznymi rankingami



Chociażby to, że Irlandia Północna, to niespełna 2 mln ludzi, nie miała w historii żadnych sukcesach w dużych imprezach, bo nigdy nie awansowała i myślę że z Polską nie powinna mieć większych szans. Niestety jak było w praktyce widzieliśmy :)


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7766 dni

**




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 29/03/2009 10:19

  Janek44 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  TomY napisał:  
I jeszcze kurwa słyszę w Tv, że ' widać iż Błaszczykowski długo nie miał kontaktu z piłką"..
To ja się kurwa pytam. Po kiego .... wpuszczają go na boisko ???
Czy w 40 milionowym kraju nie ma lepszych zawodników niż kulawy Błaszczykowski ???
A inna sprawa to Boruc..
Zbliżenie na twarz trwające 15 sekund a On 13 razy ( liczyłem:) ) spluwa..
Na normalnego to On mi nie wygląda..



to ja ci odpowiem-nie ma,niestety... stawialiscie na Polske? a pytam sie was wsdzstkich-dlaczego? jakie przesłanie poza patrotycznym wskazywalo ze jestesmy faworytem...no poza dziwacznymi rankingami



Chociażby to, że Irlandia Północna, to niespełna 2 mln ludzi, nie miała w historii żadnych sukcesach w dużych imprezach, bo nigdy nie awansowała i myślę że z Polską nie powinna mieć większych szans. Niestety jak było w praktyce widzieliśmy :)



Tu się akurat mylisz bo Irlandia Północna 3-krotnie grała na Mistrzostwach Świata w tym raz dotarła do ćwierćfinału


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7766 dni

**




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 29/03/2009 12:01
Obejrzałem sobie dokładnie powtórkę tej 3 bramki i według mnie tam nie ma winy Boruca. Nie wiem czemu wszyscy akurat za tą bramkę tak na niego jadą. wyraźnie widać jak piłka tuż przed jego nogą "wyskakuje" do góry na nierówności w murawie.
Szybciej już winiłbym Żewłakowa tak jak było wcześniej napisane po ch.. podawali obrońcy do bramkarza jak wiedzieli, że murawa jest nierówna.
Ale przy pierwszej bramce błąd Boruca był choć też więcej pretensji miałbym do Wawrzyniaka


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7560 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 29/03/2009 12:46
Boruc nie jest winien. Żewłakow zawalił podał po ziemi na takiej murawie i to jeszcze w srodek bramki.

LEO WON !


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 29/03/2009 12:56
Błąd Żewłakowa oczywisty mimo że był naciskany. Tyle tylko że Boruc miał 3h na to by pomyśleć i najpierw przyjąć potem wybić. Nikt go nie zmusił do kopania z pierwszej kiedy wiadomo że takie cuda mogą się zdarzyć...

Pierwsza bramka również jego do spółki z wawrzyniakiem.Skoro wychodził do piłki,to chyba z myślą jej złapania bądź piąstkowania. Komunikacja zerowa. A swobodnie mógł obdarzyć kilku innych bramkami w tylko tym meczu...
Jedno zaś jest pewnie-przestanie sie "transferowac" boruca do Hiszpani,Arsenalu czy Milanu,także to który w hierarchi wśród bramkarzy jest jego miejsce-czy przy Casillasie,Cechu,van der Saarze etc. Oby nie skończył na ławie w jakims Hibernianie,Utrechcie czy w lidze Cypryjskiej
I kolejny tragiczny mecz w wykonianiu wolnego,małozwrotnego Wasilewskiego,nie wiem co on robi w Anderlechcie. No i Dudka,po takim meczu,niech nie narzeka ze siedzi na ławie w Auxerre...(oprócz ostatnich kolejek)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 29/03/2009 17:27

  qbajag napisał:  

  Janek44 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  TomY napisał:  
I jeszcze kurwa słyszę w Tv, że ' widać iż Błaszczykowski długo nie miał kontaktu z piłką"..
To ja się kurwa pytam. Po kiego .... wpuszczają go na boisko ???
Czy w 40 milionowym kraju nie ma lepszych zawodników niż kulawy Błaszczykowski ???
A inna sprawa to Boruc..
Zbliżenie na twarz trwające 15 sekund a On 13 razy ( liczyłem:) ) spluwa..
Na normalnego to On mi nie wygląda..



to ja ci odpowiem-nie ma,niestety... stawialiscie na Polske? a pytam sie was wsdzstkich-dlaczego? jakie przesłanie poza patrotycznym wskazywalo ze jestesmy faworytem...no poza dziwacznymi rankingami



Chociażby to, że Irlandia Północna, to niespełna 2 mln ludzi, nie miała w historii żadnych sukcesach w dużych imprezach, bo nigdy nie awansowała i myślę że z Polską nie powinna mieć większych szans. Niestety jak było w praktyce widzieliśmy :)



Tu się akurat mylisz bo Irlandia Północna 3-krotnie grała na Mistrzostwach Świata w tym raz dotarła do ćwierćfinału



Przepraszam masz rację. Ale to pewnie dawno musiało być, bo ja ich kojarze z czasów mojego kibicowania raczej jako dostarczycieli punktów.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7766 dni

**




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 29/03/2009 18:55
No tak w ostatnich latach nie łapali się na imprezy ale od kilku lat potrafili na własnym terenie pokonywać rywali znacznie silniejszych w meczach o punkty. W eliminacjach do EURO 2004 jeśli dobrze pamiętam do samego końca walczyli z Hiszpanią o awans. Wygrali wtedy u siebie 3:2
A co do MŚ to w 1/4 grali w 1958 roku. W 1982 roku byli w drugiej rundzie a w 1986 roku po 2 porażkach i jednym remisie nie wyszli z grupy.

P.S. nie przepraszam w eliminacjach do EURO 2004 zdobyli zaledwie 3 punkty nie zdobywając żadnej bramki ale potrafili remisować 0:0 u siebie zarówno z Hiszpanią jak i z Ukrainą.

A Irlandia Północna w eliminacjach do ME 2008 do końca walczyła z Hiszpanią i Szwecją.
Irlandia Pn. wyprzedziła w grupie Danię osiągając wyniki: 3:2 z Hiszpanią u siebie, 0:0 na wyjeździe z Danią, ze Szwecją 2:1 u siebie i 1:1 na wyjeździe, 2:1 z Danią u siebie
Grali by na Mistrzostwach Europy gdyby głupio punktów z Łotwą i Islandią nie tracili.

Ostatnio edytowany przez: qbajag, 29 marca 2009, 19:07 [1 raz(y)]


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 30/03/2009 11:05
To jakaś farsa,czytam stronki,słucham wiadomości w radio i nadziwić sie nie moge-my naprawde szczerze obawiamy sie środowego meczu z San Marino. Wiadomo,ogórków już nie ma,ale do czego to doszło...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005