Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Losowanie grup do MŚ w 2010 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 08/09/2008 13:46

  eF^ napisał:  
Mają teraz leśne dziady z pzpn :


  Cytat:  
El. MŚ: Polska obiektem drwin i uśmieszków



Ale jak w Szczecinie mógł być rozgrywany mecz (a co pokazała komedia Polska vs. Zagraniczni z ligi - taki mecz potrafimy zorganizować, również z dopingiem sprawa wyglądała fajnie) to nie, Wrocław lepszy..



Buraki i betony z PZPNu nie zrobią sobie zapewne nic. To dno i bąbelki,twór który musi umrzeć śmiercią naturalną bo w innym przypadku jest nie do ruszenia. A Szczecin jest sam troche sobie winny że łasi sie na taka padaczke jak mecz Gwiazdy polskiej ligi...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 10/09/2008 20:28
wlaczylem transmisje z meczu San Marino - Polska... hymn naszego kraju... a jaki spiew? Jebać pzpn... masakra...


qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6519 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 10/09/2008 21:05
ja oglądam tą transmijse i mi szkoda tych zawodników, naprawde. a najbardziej trenera.
jak na drużynę pokroju San Marino można ustalać skład i po 30min gry robić pierwszą zmianę...?
ta drużyna, nawet niewiem w jakim zestawieniu byśmy nie byli ( błędnym czy totalnie wyżartym przez kontuzje ) nie powinna stworzyć żadnego problemu, a tu mi Szpaku mówi że Ci kelnerzy nie trafili karnego...
oni strzału nie powinni oddać !


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 10/09/2008 22:34

  qbis napisał:  
ja oglądam tą transmijse i mi szkoda tych zawodników, naprawde. a najbardziej trenera.
jak na drużynę pokroju San Marino można ustalać skład i po 30min gry robić pierwszą zmianę...?
ta drużyna, nawet niewiem w jakim zestawieniu byśmy nie byli ( błędnym czy totalnie wyżartym przez kontuzje ) nie powinna stworzyć żadnego problemu, a tu mi Szpaku mówi że Ci kelnerzy nie trafili karnego...
oni strzału nie powinni oddać !



to tylko obrazuje jaki "progres" czyni nasza reprezentacja. a dni Leo uważam że są już policzone,zresztą on chyba sam juz ma tego dość.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 10/09/2008 22:43
Katastrofa gra reprezentacji, to naprawdę kicha pokonać amatorów z SM tylko 2:0.

Jedyne pozytywy meczu to perspektywiczni Lewandowski (Robert) i Błaszczykowski.

Co Roger robi w kadrze, to ja się zastanawiam od poprzedniego meczu, kompletnie bez formy co widać teraz i co było widać w meczach Legii, gra katastrofalnie, co chwila próbuje czarować ale niestety nic z tego nie wynika.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 10/09/2008 23:09
Gra tak żenująca aż się nawet nie chce nic pisać równie dobrze mogło być po pierwszej połowie 2-0 dla kelnerów, limit zaufania dla Leo się skończył już dawno chyba za długo siedzi w Polsce bo wygląda że przesiąkł naszymi nawykami. Niestety ale piłkarsko w tym roku na plus będzie chyba jedynie premiera nowego Pro Evolution Socer 2009 - smutne ale prawdziwe.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 10/09/2008 23:13

  Scarface napisał:  
Gra tak żenująca aż się nawet nie chce nic pisać równie dobrze mogło być po pierwszej połowie 2-0 dla kelnerów, limit zaufania dla Leo się skończył już dawno chyba za długo siedzi w Polsce bo wygląda że przesiąkł naszymi nawykami. Niestety ale piłkarsko w tym roku na plus będzie chyba jedynie premiera nowego Pro Evolution Socer 2009 - smutne ale prawdziwe.



co do Benhakkera polecam przeczytać wywiad z Borkiem: -> http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Borek-wytaczam-Beenhakkerowi-proces,wid,10346029,wiadomosc.html?ticaid=1695f

Myślę, że dużo w tym prawdy.

A co do gry reprezentacji to szkoda pisać....zero ładu, zero składu, zero pomysłu, zero czegokolwiek.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 11/09/2008 01:27
Meczu na szczęście nie widziałem bo mi się usnęło, ale wynik dobry a to najważniejsze. Słabeuszy już nie ma, co potwierdza wygrana Luksemburgu w Szwajcarii. Czesi też nie dali rady Irlandi Płn. Zmiana trenera nie zwiększy siły naszej reprezentacji. Ja myśle że powinien zostac przynajmniej do meczy z Czechami i Słowacją w pazdzierniku, przecież jesteśmy liderami grupy. A że nasi słabo grają, nie pamiętam żeby oni kiedykolwiek ładnie grali.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 12/09/2008 01:25
Co do gry naszej kadry na początku tych eliminacji chyba już wszystko powiedziane... Druga kolejka pokazała wyraźnie że podobnie jak w poprzednich eliminacjach mamy równa dosc grupe z jednym poważnym outsaiderem SM! Każdy tutaj będzie gubił punkty i raczej się nie spodziewam żeby któraś z reprezentacji uzyskała jakąś poważną przewage.. Wypada miec nadzieje że nasi w październikowych meczach będą już wyglądac o niebo lepiej:) zwlaszcza że w perspektywie mecze z faworytem na papierze Czechami i nieobliczalnymi Słowakami


POGOŃ 100% SZCZECIN
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 12/10/2008 11:55
Mecz cudo w wykonaniu Polaków od czsu meczu z portugalią niewidziałem tak grających Polaków grali jakby od wyniku tego meczu zależało całe ich życie takiej determinacji brakowało szczególnie w meczu ze słowenią gdzie niepotrzebnie przejebali punkty ale z taką formą na słowacji powinno być z górki choć nie ma co przesadzać bo w europie nie ma już słabych drużyn co pokazuje jak na razie słowenia.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 12/10/2008 12:48
Możnaby się do naszych przyczepić że przy 2:0 kilka sytuacji zmarnowali no i na szczęście zemściło się to tylko jednym golem dla Czechów i nerwową końcówką.


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6460 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 12/10/2008 13:07
W TV widziana flaga Szczecin (?)
Piękny mecz w wykonaniu Polaków , bramka Kuby Błaszczykowskiego - cudo :)
Doping z perspektywy TV dobry


Obrazek gif wstawiony na forum
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8162 dni

**




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 12/10/2008 13:20

  Scarface napisał:  
Mecz cudo w wykonaniu Polaków od czsu meczu z portugalią niewidziałem tak grających Polaków grali jakby od wyniku tego meczu zależało całe ich życie takiej determinacji brakowało szczególnie w meczu ze słowenią gdzie niepotrzebnie przejebali punkty ale z taką formą na słowacji powinno być z górki choć nie ma co przesadzać bo w europie nie ma już słabych drużyn co pokazuje jak na razie słowenia.



A jeszcze miesiac temu pisales, ze jesienia bedziemy emocjonowac sie co najwyzej nowa edycja PES.


1948
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 12/10/2008 18:41
Mecz naprawdę miły dla oka ;) Szkoda jednak, że w końcówce daliśmy pole do popisu Czechom. Najbardziej mnie dobił tekst Szpakowskiego po odpaleniu ognia wrocławskiego przez Czechów : " To piękne widowisko zostały popsute przez chuligański wybryk czeskich kibiców " oczy


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 12/10/2008 19:13
Tam dodatkowo były jakieś "przepychanki".. chyba bardziej o to chodziło


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6923 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 12/10/2008 20:25

  Nestor napisał:  
W TV widziana flaga Szczecin (?)
Piękny mecz w wykonaniu Polaków , bramka Kuby Błaszczykowskiego - cudo :)
Doping z perspektywy TV dobry



Nie było flagi Szczecina na stadionie. Z naszego województwa widziane: Police,Łobez,Drawsko,Szczecinek. I jeszcze Goleniów,ale ta flaga nie zawisła na płocie.


TYLKO POGOŃ!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6931 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 12/10/2008 22:52

  lukas86 napisał:  

  Nestor napisał:  
W TV widziana flaga Szczecin (?)
Piękny mecz w wykonaniu Polaków , bramka Kuby Błaszczykowskiego - cudo :)
Doping z perspektywy TV dobry



Nie było flagi Szczecina na stadionie. Z naszego województwa widziane: Police,Łobez,Drawsko,Szczecinek. I jeszcze Goleniów,ale ta flaga nie zawisła na płocie.



Flaga Świdwin i Trzebiatów także zawisły na stadionie.

Fotorelacja z meczu


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 12/10/2008 23:47

  Steryd napisał:  

  Scarface napisał:  
Mecz cudo w wykonaniu Polaków od czsu meczu z portugalią niewidziałem tak grających Polaków grali jakby od wyniku tego meczu zależało całe ich życie takiej determinacji brakowało szczególnie w meczu ze słowenią gdzie niepotrzebnie przejebali punkty ale z taką formą na słowacji powinno być z górki choć nie ma co przesadzać bo w europie nie ma już słabych drużyn co pokazuje jak na razie słowenia.



A jeszcze miesiac temu pisales, ze jesienia bedziemy emocjonowac sie co najwyzej nowa edycja PES.



No i właśnie to jest najpiekniejsze w tym sporcie że nikt absolutnie się niepodziewał takiej gry a zagrali koncertowo.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Danton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5646 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 13/10/2008 16:18
Błaszczykowski zagrał wg mnie mecz życia, jak tak dalej pójdzie to za rok-dwa bedzie najlepszym pomocnikiem w europie


Najlepszy Bukmacher w Sieci
Załóż własny sklep za darmo
Ograj Bukmachera
bosman1980
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7138 dni




Odp: Losowanie grup do MŚ w 2010 r. - 13/10/2008 21:28

  lukas86 napisał:  

  Nestor napisał:  
W TV widziana flaga Szczecin (?)
Piękny mecz w wykonaniu Polaków , bramka Kuby Błaszczykowskiego - cudo :)
Doping z perspektywy TV dobry



Nie było flagi Szczecina na stadionie. Z naszego województwa widziane: Police,Łobez,Drawsko,Szczecinek. I jeszcze Goleniów,ale ta flaga nie zawisła na płocie.



Była flaga PW Szczecin w Chorzowie jednak nie spodobała się ochronie i trafiła do depozytu. Na nic nie pomogły długie negocjacje.
Ogólnie sporo flag nie zostało wniesionych na stadion.


a melanż trwa i trwa - OLD BOYS POGODNO
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005