Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Italia Mistrzem Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
emjay06
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6552 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 13/07/2006 09:52
Włosi mogą stracić mistrzostwo świata

Włosi mogą stracić mistrzostwo świata, jeżeli FIFA udowodni, iż Marco Materazzi faktycznie ubliżył Zidane’owi, odnosząc się do jego narodowości – informuje „;Przegląd Sportowy”, powołując się na niemiecki „Bild”.
Gazeta twierdzi, że FIFA może zastosować nowy kodeks postępowania wobec federacji narodowych, który przewiduje poważne sankcje dla propagujących rasizm i ksenofobię.

Zgodnie z jego 55. artykułem „jeśli jakiś zawodnik, działacz lub kibic dyskryminuje bądź atakuje rywala ze względu na jego pochodzenie, wówczas zespołowi , do którego przynależy ta osoba, zostają automatycznie odebrane trzy punkty. W przypadku ponownego pogwałcenia przepisu, drużynie ujmuje się sześć punktów. Jeżeli chodzi o mecze, za które nie są przyznawane punkty, to zespół zostaje w takim przypadku zdyskwalifikowany”.

http://mundial.onet.pl/0,1247843,1355202,wiadomosc.html


pucharTYLKO POGOŃ king
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Italia Mistrzem Świata - 13/07/2006 11:29

  emjay06 napisał:  
Włosi mogą stracić mistrzostwo świata

Włosi mogą stracić mistrzostwo świata, jeżeli FIFA udowodni, iż Marco Materazzi faktycznie ubliżył Zidane’owi, odnosząc się do jego narodowości – informuje „;Przegląd Sportowy”, powołując się na niemiecki „Bild”.
Gazeta twierdzi, że FIFA może zastosować nowy kodeks postępowania wobec federacji narodowych, który przewiduje poważne sankcje dla propagujących rasizm i ksenofobię.

Zgodnie z jego 55. artykułem „jeśli jakiś zawodnik, działacz lub kibic dyskryminuje bądź atakuje rywala ze względu na jego pochodzenie, wówczas zespołowi , do którego przynależy ta osoba, zostają automatycznie odebrane trzy punkty. W przypadku ponownego pogwałcenia przepisu, drużynie ujmuje się sześć punktów. Jeżeli chodzi o mecze, za które nie są przyznawane punkty, to zespół zostaje w takim przypadku zdyskwalifikowany”.

http://mundial.onet.pl/0,1247843,1355202,wiadomosc.html



BILD tyle w temacie...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Italia Mistrzem Świata - 14/07/2006 14:12
wracając do tematu Zidane - Materazzi:





tak było:
Obrazek gif wstawiony na forum

tak widzą to francuzi:
Obrazek gif wstawiony na forum

tak widzą to włosi:
Obrazek gif wstawiony na forum

tak widzą to amerykanie:
Obrazek gif wstawiony na forum

tak widzą to dziennikarze:
Obrazek gif wstawiony na forum

tak widzą to maniacy gier komputerowych:
Obrazek gif wstawiony na forum

a tak widzą to geje:
Obrazek gif wstawiony na forum

prawda zaś jest taka, że Zidane uratował życie Materazziemu:
Obrazek gif wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 14 lipca 2006, 14:21 [1 raz(y)]


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Italia Mistrzem Świata - 14/07/2006 14:58
:D:D:D


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 14/07/2006 18:04
To jeszcze pare.

Obrazek gif wstawiony na forum

Obrazek gif wstawiony na forum

Obrazek gif wstawiony na forum

Obrazek gif wstawiony na forum

Obrazek gif wstawiony na forum

Obrazek gif wstawiony na forum


Obrazek gif wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Italia Mistrzem Świata - 14/07/2006 21:35
Włoscy giganci ukarani!

Trybunał Sportowy w Rzymie surowo ukarał w piątek cztery kluby pierwszoligowe zamieszane w aferę korupcyjną we włoskim futbolu.

Juventus Turyn, Lazio Rzym i Fiorentina zostały zdegradowane do drugiej ligi. AC Milan pozostanie w Serie A, ale rozpocznie rozgrywki z 15 ujemnymi punktami. Ponadto, Juventusowi odebrano tytuły mistrzowskie wywalczone w dwóch ostatnich sezonach.


I bardzo dobrze...zastanawiam się tylko czy Milan nie został uratowany przez Berlusconiego.
W każdym razie liga Włoska i Liga Mistrzów będą okrojone w tym sezonie :D


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 14/07/2006 22:14
Biedna ta Fiorentina, znow musi sie meczyc, ale za oszustwa trzeba placic. Ciekawe kto zostanie w Juve, bo pewnie wiekszosc odejdzie... szczegolnie ze w przyszlym sezonie nie maja szans na awans (-30 pktow :O).


Obrazek gif wstawiony na forum
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Italia Mistrzem Świata - 14/07/2006 22:48
no to teraz zaczną się wielkie łowy i licytacje - aktualni mistrzowie Włoch z w/w klubów będą chodliwym towarem :)


Gdyby u nas tak zechcieli się do tego zabrać jak we włoszech, to trzeba by ze 4 nowe więzienia zbudować, żeby pomieściły połowę polskich piłkarzy, wszystkich sędziów i cały PZPN.


qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6509 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 15/07/2006 00:10
Co do Juventusu to nie bardzo sie cieszę bo lubię ten klub, i niestety raczej za rok takze ich nie ujże w Serie A ..
Co do Lazio to nie mam zdania - bo niby przekupstwo na wielką skale a wyników w zeszłym sezonie widać też nie było, bo 6 miejsce chyba mocno fascynujące nie jest?!
A co do Fiorentiny - no właśnie co do Fiorentiny to trochę mi jej szkoda - ładną piłke grali, ale jak widać nie wystarczyło :)
Ogólnie prawde mówiąc to nie bardzo wierzyłem w takie zakończenie tej sprawy, myślałem że jak i duże kluby to i jakoś sobie poradzą a jednak nie ..
Więc do boju menadżerowie klubów zaczynamy zakupy :)


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Italia Mistrzem Świata - 15/07/2006 00:21

  qbis napisał:  
Co do Juventusu to nie bardzo sie cieszę bo lubię ten klub, i niestety raczej za rok takze ich nie ujże w Serie A ..
Co do Lazio to nie mam zdania - bo niby przekupstwo na wielką skale a wyników w zeszłym sezonie widać też nie było, bo 6 miejsce chyba mocno fascynujące nie jest?!
A co do Fiorentiny - no właśnie co do Fiorentiny to trochę mi jej szkoda - ładną piłke grali, ale jak widać nie wystarczyło :)
Ogólnie prawde mówiąc to nie bardzo wierzyłem w takie zakończenie tej sprawy, myślałem że jak i duże kluby to i jakoś sobie poradzą a jednak nie ..
Więc do boju menadżerowie klubów zaczynamy zakupy :)



Ja pamiętam zdegradowanie do drugiej ligi Olympique Marsylia a to wtedy była ekipa która wygrywała LM...także czułem, że Juve się nie upiecze.
Ale myślałem, że Fiorentina i Lazio będą miały jedynie punkty na minusie.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6509 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 15/07/2006 00:49
Ja pamiętam zdegradowanie do drugiej ligi Olympique Marsylia a to wtedy była ekipa która wygrywała LM...także czułem, że Juve się nie upiecze.
Ale myślałem, że Fiorentina i Lazio będą miały jedynie punkty na minusie.[/cytat]

A szkoda że się nie upiekło - chociaż po tym przypadku widać kosekwencje w działaniu Włoskiej Federacji która nawet z tak zasłużonym klubem sie nie bawiła .. (bo chyba ludzie z federacji oddali wszystkie dowody do prokuratury?
Jest możliwość że będzie ukazane które mecze były podstawiane ..? (czy może już zostało gdzies ukazane)?!


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 15/07/2006 14:47
Brawo dla włoskiej federacji za podjęte decyzje. Oszustów trza karać i dobrze, że tak się stało.


  Bzyku napisał:  
no to teraz zaczną się wielkie łowy i licytacje - aktualni mistrzowie Włoch z w/w klubów będą chodliwym towarem :)



Co ciekawe te wielkie łowy rozpoczęły się jeszcze na długo przed ogłoszeniem wyroków. Kwestią czasu jest odejście takich zawodników, jak: Emerson, Ibrachimovic czy Vieira.

W tym wypadku Toni, zapewne też się przeniesie do innego klubu...Działacze Realu już zacierają ręce... :D


robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6456 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 16/07/2006 15:50
takze kluby z Wysp Brytyjskich chca tych zawodników - Arsenal Buffona, Liverpool Trezeguet i Camoranesiego, a Chelsea chciałaby wykupic najwieksze gwiazdy oczywiscie

Ostatnio edytowany przez: robso, 16 lipca 2006, 16:06 [5 raz(y)]


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 16/07/2006 15:52
No Ibrahimowicz juz na 90 procent w Interze.Ale beda transfery!!!!

Ostatnio edytowany przez: pchela, 16 lipca 2006, 16:04 [3 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Italia Mistrzem Świata - 16/07/2006 18:32
Cannavaro w Realu Madryt na jeden sezon :(


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 16/07/2006 19:26

  qbajag napisał:  
Cannavaro w Realu Madryt na jeden sezon :(



Zaczęło się to o czym pisałem wyżej... Dla Realu to nie lada gratka, w następnym czasie można się spodziewać kolejnych zakupów milionerków z Madrytu...


 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005