Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Italia Mistrzem Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7028 dni




Italia Mistrzem Świata - 09/07/2006 23:07
Żabojady przegrały jest


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni

*




Odp: Italia Mistrzem Świata - 09/07/2006 23:13
Wlosi zagrali jak rowny z rownym z Francuzami w pierwszej polowie finalu ...

Mecz Australia - Wlochy pokazuje dobitnie i jest najlepszym (wedlug mnie) podsumowaniem tego kto zdobyl mistrzostwo

dla mnie Zidane i tak jest wielki, pomimo durnego zachowania


Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7028 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 09/07/2006 23:25

  eF^ napisał:  
Wlosi zagrali jak rowny z rownym z Francuzami w pierwszej polowie finalu ...

Mecz Australia - Wlochy pokazuje dobitnie i jest najlepszym (wedlug mnie) podsumowaniem tego kto zdobyl mistrzostwo

dla mnie Zidane i tak jest wielki, pomimo durnego zachowania



Niema co przesadzać Włochy zagrały dobry mecz .Przed meczem z francią miały tylko jedną straconą bramkę i jeden remis a francia z tego co wiem miała 4 remisy. W dogrywkach Włochy i Francuzi mają po jeden. Moim zdaniem Włochy są zasłużenie Mistrzami świata. Co do Zidana popisał sie ładną główką;)


Karaś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 09/07/2006 23:36
i bardzo dobrze, liczyłem na włochów bo nie nawidze żabojadów


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 09/07/2006 23:43
FORZA ITALIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobrze sie stało , a nawet pieknie:) patrzac na cały turniej wygrał NAJLEPSZY = ITALIA!!!!!!:)


Ko nie pije,ten kapuje
kp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 00:04
Ja tylko nie rozumiem Zidane'a...Rozumiem,że sie mógł wściec bo Matterazzi go obraził,ale właśnie to cechuje człowieka,że sie potrafi opanować i olać coś takiego,albo przynajmniej odpowiedzieć i sobie pójść,a on sie zachował poprostu jak jakiś bandyta...A szkoda,bo go zawsze lubiłem...


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7176 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 00:09

  eF^ napisał:  
Wlosi zagrali jak rowny z rownym z Francuzami w pierwszej polowie finalu ...

Mecz Australia - Wlochy pokazuje dobitnie i jest najlepszym (wedlug mnie) podsumowaniem tego kto zdobyl mistrzostwo

dla mnie Zidane i tak jest wielki, pomimo durnego zachowania



To zobacz sobie na Francja-Szwajcaria czy Francja- Korea... :)

Prawda jest taka że Francuzi wielkim szczęściem w ogóle wyszli z grupy, a Italia pewnie wygrywała ...


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6515 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 00:21
SZkoda mi Francuzów :( Tak bardzo na nich liczyłem ...
Zachowanie Zidane,żenada :/ w taki sposób kończy swoja
reprezentacyjna kariere :/ ehhh ...

Vive la France !!!


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 00:41
Poco z dynki zidane uderzyl? Tylko sobie naszkodzil , jak juz uderzyc to konkretnie ;)

Co do samych MS .. wg. mnie staly na zerowym poziomie, jedynie final pokazal cos oprocz tego grali cos Argentyna,Wlochy,Portugalia(?),Ghana..
Podziw dla T&T..
A rozczarowaly takie zespoly jak Brazylia,Argentyna,Anglia,Hiszpania...
a Francja pokazala ze strezlac bramki umie.. niestety tylko z rzutow karnych

Zaskoczyla mnie rowniez gra Wlochow... zawsze Deffensywa a teraz nawet konstruowali bardzo efektowne i efektywne akcje w srodku i z przodu boiska..
NICEONE!


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7766 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 00:43
Z przebiegu turnieju rzeczywiscie najlepsza druzyna wygrala, choc dzis Francuzi zagrali bardzo ladna pilke. Wbrew moim obawom to byl bardzo emocjonujacy i ciekawy mecz. Popsulo go (a moze dodalo dramaturgii?) zachowanie Zidane'a. Nie potrafie pojac jak tak opanowany pilkarz, tak wielkiej klasy w tak waznym dla siebie momencie na sam koniec kariery potrafi sie tak zachowac. Ciekawe co mu powiedzial Materazzi... mysle ze nie to co mowil w studiu Paolo Cozza:

"Zidane grasz bardzo dobrze... masz bardza ladna fryzure!"

"Jaka fryzure?!" i bach z dynki :D


Obrazek gif wstawiony na forum
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6870 dni

*




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 03:35
DZIEN ZALOBY FUTBOLU SWIATOWEGO... tyle z mojej strony w odpowiedzi na sukces makaronow...


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7381 dni

**




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 06:34
W berlinie zajebista atmosfera. Nawet spotkalismy Brazylijczyków ktorzy na dzien dobry spytali nas o Amarala i Cleissona :)


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 08:41
sen sie spelnil Italia mistrzem świata teraz czas na Polske.........pozdro


Szczecińska albo Zadna
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7812 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 13:04
Dobrze sie stalo...
Co do niektorych komentarzy...
zal.pl


Obrazek jpg wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7121 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 15:23

  Jay-J napisał:  
Z przebiegu turnieju rzeczywiscie najlepsza druzyna wygrala, choc dzis Francuzi zagrali bardzo ladna pilke. Wbrew moim obawom to byl bardzo emocjonujacy i ciekawy mecz. Popsulo go (a moze dodalo dramaturgii?) zachowanie Zidane'a. Nie potrafie pojac jak tak opanowany pilkarz, tak wielkiej klasy w tak waznym dla siebie momencie na sam koniec kariery potrafi sie tak zachowac. Ciekawe co mu powiedzial Materazzi... mysle ze nie to co mowil w studiu Paolo Cozza:

"Zidane grasz bardzo dobrze... masz bardza ladna fryzure!"

"Jaka fryzure?!" i bach z dynki :D



No to bylo zarypiste z ta fryzurą hehehe :D .Ale Zidane gral w Juventusie , zna gierki słowne Włochów , wiec dlaczego sie nie opanowal?Wogole dla mnie tym swoim zachowaniem przekreslil sie jako dobry sportowiec grajacy fair ,lecz na pewno nie mozna powiedziec ze jest slabym pilkarzem bo waidomo jest świetnym.Finał fajny , akcje byly ale i tak najlepszy mecz moim zdaniem był Włochy - Niemcy.A dobre jeszce bylo jak Strejlau omawia na poważnie mecz a z oddali słychac śmiech Romka Koseckiego wraz z Paolo Cozzą.:D Pompe cisneli.
ps:A już na podwórku jak graliśmy w noge dzisaj były teksty np:,,Zaraz ci zaje.. z Zidana '' hehehe :D


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7756 dni

**




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 15:31

  pchela napisał:  

  Jay-J napisał:  
Z przebiegu turnieju rzeczywiscie najlepsza druzyna wygrala, choc dzis Francuzi zagrali bardzo ladna pilke. Wbrew moim obawom to byl bardzo emocjonujacy i ciekawy mecz. Popsulo go (a moze dodalo dramaturgii?) zachowanie Zidane'a. Nie potrafie pojac jak tak opanowany pilkarz, tak wielkiej klasy w tak waznym dla siebie momencie na sam koniec kariery potrafi sie tak zachowac. Ciekawe co mu powiedzial Materazzi... mysle ze nie to co mowil w studiu Paolo Cozza:

"Zidane grasz bardzo dobrze... masz bardza ladna fryzure!"

"Jaka fryzure?!" i bach z dynki :D



No to bylo zarypiste z ta fryzurą hehehe :D .Ale Zidane gral w Juventusie , zna gierki słowne Włochów , wiec dlaczego sie nie opanowal?Wogole dla mnie tym swoim zachowaniem przekreslil sie jako dobry sportowiec grajacy fair ,lecz na pewno nie mozna powiedziec ze jest slabym pilkarzem bo waidomo jest świetnym.Finał fajny , akcje byly ale i tak najlepszy mecz moim zdaniem był Włochy - Niemcy.A dobre jeszce bylo jak Strejlau omawia na poważnie mecz a z oddali słychac śmiech Romka Koseckiego wraz z Paolo Cozzą.:D Pompe cisneli.
ps:A już na podwórku jak graliśmy w noge dzisaj były teksty np:,,Zaraz ci zaje.. z Zidana '' hehehe :D



Dla mnie to on już wcześniej był chamem boiskowym...czerwona kartka w LM za uderzenie w twarz, kopnięcie leżącego piłkarza Arabii Saudyjskiej w 1998r. podczas mundialu...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7121 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 15:37
No fakt qbajag i zdenerwowalo mnie to jak Piechniczek go bronił , że Materazzi musiał go bardzo ale to bardzo dotkliwie obrazic!!!On jest pilkarzem ,zawodowcem z ktorego biora przyklad male dzieci,lecz teraz watpie aby braly nadal.JEgo zachowanie jest czyms okrutnym ,szcerze jak to zobaczylem to az mnie w sercu scislo i pomyslalem ze to nie prawda.CHAM I BURAK.On ma grać na boisku a nie sluchac wypowiedzi Materazziego!Tyle
ps.Do mnie tez kiedys na boisku na meczu powiedzial do mnie koles ty jeba... bambusie i jakos sie nie bilem hehehe.Ale to nie byla gra o MŚ :P


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
emjay06
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6580 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 16:19
oto ziścił się wielki mój sen... 1 miejsce


pucharTYLKO POGOŃ king
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 16:34
Italia jest najlepsza na swiecie :)
w 7 meczach nie sttrzelil im nikt gola -sa najlepsi;]
PS.goli z karnych nie uznaje bo co to za gol;]


Pogon & Legia
Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni




Odp: Italia Mistrzem Świata - 10/07/2006 16:45
I bardzo dobrze ze legiony cudzoziemskie przegrały.:P


 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005