Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Niemcy - Polska 1:0 - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7464 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 11:38

  g napisał:  

  Kriss napisał:  

  Shee napisał:  

  stahu napisał:  
:(....

Ale gdyby Kostaryka wygrała z Ekwadorem , a my z Kostaryką to byśmy mieli po 3 pkt z Kostaryką i Ekwadorem ... Jest to jakaś szansa ???



sytuacja wyglada tak:

1. Niemcy 6 5-2
2. Ekwador 3 2-0
3. Kostaryka 0 2-4
4. Polska 0 0- 3

Kostaryka wygrywa ledwie 1-0 z Ekwadorem - ma 3 punkty i 3-4 bilans. Nastepnie przegrywa z nami 3-0.
Niemcy pokonuja Ekwador (np 3-0). Wychodzimy z grupy. Czyli sytuacja z cylku "cuda sie zdarzaja, a ja w nie wierze" ;)
Zapewne jest jakis inny rozklad wynikow, ale o 4 rano nie chce mi sie myslec za bardzo



Kostaryka wygra z Ekwadorem te 1-0, my wygramy z Kostaryka 3-0. A niemcy, rezerwowym skladem, troche zeby dac odpoczac, troche zeby nam dojebac remisuja 0-0 i koniec mistrzostw.



tez mi sie wydaje, ze Niemcy sie podloza Ekwadorowi, w koncu maja juz awans w kieszeni, a nas nie daza szczegolna sympatia. Ale sami sobie jestesmy winni, bo gdyby naszym tak chcialo sie grac z Ekwadorem jak wczoraj z Niemcami to sytuacja nie bylaby taka beznadziejna.




A moim zdaniem to Niemcy zagraja o zwyciestwo. Sa gospodarzami mistrzostw i jak np. Podolski mowil, ze kazdy mecz dla nich to jak gra o puchar swiata czy jakos tak. A zreszta gdyby wyszli z 1 miejsca zdecydowanie z 9 punktami ich morale przed meczem ze Szwecja czy tez Anglia by wzrosly


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 11:58
A dzis czuje ze Kostaryka walnie Ekwador z 2;0 conajmniej bo sa duzo lepsi:)


,,Vi är överallt,,- POGON
RADMAN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7900 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 13:46
Przed meczem mowiono, ze Sobolewski ma byc cieniem Ballacka, a ten sobie nie pogral za duzo, wiec nie krytykowalbym go za gre. Inna sprawa, ze ma problemy z mysleniem na boisku co pokazal juz kilkakrotnie.


pogon.v.pl (2000-2005)
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7766 dni

**




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 14:18
Niezależnie od wyniku dzisiejszego meczu Niemcy będą chcieli wygrać z Ekwadorem by zająć pierwsze miejsce w grupie...przecież nawet gdyby Ekwador dziś przegrał to wygrywając z Niemcami ostatni mecz wyprzedzi ich w tabeli.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 14:19
Była przynajmniej walka na boisku. I trzeba im za to podziękować. Szkopy miały bardzo dużo sytuacji, ale ich nie potrafili wykorzystać, albo fantastycznie bronił Boruc. Wkońcu szczęście uśmiechnęło się do Niemców i wygrali. Chciałbym jeszcze pochwalić Jelenia, na którego bardzo liczyłem i mnie nie zawiódł.

Nie wiem, natomiast na co czekał Janas. Żurawski był do zmiany już po pierwszej połowie, a mimo tego "świeżego" Brożka wpuścił dopiero na ostatnie 3 minuty (!).

Teraz doskonale możemy zobaczyć, jak ważne jest pierwsze, inaugurujące spotkanie na Mistrzostwach. Gdybyśmy wygrali z Ekwadorem wszystko byłoby otwarte, nawet remis nie byłby taki zły. Ale niestety, z Ekwadorem przegraliśmy przez frajerstwo, a z gospodarzem po prostu dlatego, że są od nas lepsi piłkarsko.


Najważniejsze, że była determinacja, której brakowało w poprzednim meczu. Przegraliśmy z twarzą.


A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7358 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 15:47
Kto Kocha Ten Wierzy!!


PS!
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 17:34
I to jest Janas zawodowiec. O co chodzi to ja za bardzo nie wiem?
Pochwalić można tylko Boruca, Jelenia, Smolarka i Żewłakowa, który kasował większość akcji. Znowu brakowało rozgrywającego, który grałby do przodu.
Radomski i Sobolewski ? Oni mieli zdominować środek pola?
Zero finezji, brak kreatywnych rozwiązań w zawiązywaniu akcji to głowne cechy tych piłkarzy. Żeby pomocnik nie zagrał ani jednej piłki w pole karne ?
I czerwona kartka Sobola? Wiśle już w ten sposób zepsuł puchary, tym razem sytuacja podobna.
Co na mistrzostwach robił Giza, Rasiak, Mila? Oni jeszcze nie zagrali ani jednej minuty. Jeżeli powoływać graczy to takich, z których można skorzystać, którzy odnaleźliby się w zespol, którzy, wreszcie, dostaliby szansę gry. Ja też bym mógł pojechać na MŚ i obejrzeć mecz z ławki rezerwowych. Jak widać będąc krótkowzorcznym trudno znaleść niezłych piłkarzy, bo Burkhardt, Bronowicki czy też Bojarski z pewnością poradziliby sobie lepiej na mistrzostwach od R. i S.
Manewr z Dudką (czemu nie Wasilewski? za bardzo uczestniczy w grze ofensywnej, dlatego nie pojechał?) wyszedl Janasowi znakomicie. Krzynówek i Żurawski raczej statystowali.
Błąd leży u korzeni. Henryk Kasperczak i Dariusz Wdowczyk byli kandydatami na objęcie roli selekcjonera. Został nim Janas + Skorża i Klejdins. Cała armia.
Może już za kilka lat się coś zmieni w tym kraju...


RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 17:35
sytuacja wyglada już tak:

1. Niemcy 6 5-2
2. Ekwador 6 5-0
3. Kostaryka 0 2-7
4. Polska 0 0- 3


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

****




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 17:38

  spagetti napisał:  
A dzis czuje ze Kostaryka walnie Ekwador z 2;0 conajmniej bo sa duzo lepsi:)



prawie Ci sie udało


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 17:48
Sorry ze nie w temacie.
Prosba do Zbyla, kierowcow i reszty ekipy co jechala busem 17 osobowym na mecz.Zgubilem telefon...nokie6410 i najprawdopodobniej telefon mi wylecial w busie wiec jakby ktos znalazl go to prosze o kontakt na gg 3410590. Wazna sprawa bo teraz nie mam listy kontaktow do nikogo.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 18:29

  Mietow napisał:  
Była przynajmniej walka na boisku. I trzeba im za to podziękować. Szkopy miały bardzo dużo sytuacji, ale ich nie potrafili wykorzystać, albo fantastycznie bronił Boruc. Wkońcu szczęście uśmiechnęło się do Niemców i wygrali. Chciałbym jeszcze pochwalić Jelenia, na którego bardzo liczyłem i mnie nie zawiódł.

Nie wiem, natomiast na co czekał Janas. Żurawski był do zmiany już po pierwszej połowie, a mimo tego "świeżego" Brożka wpuścił dopiero na ostatnie 3 minuty (!).

Teraz doskonale możemy zobaczyć, jak ważne jest pierwsze, inaugurujące spotkanie na Mistrzostwach. Gdybyśmy wygrali z Ekwadorem wszystko byłoby otwarte, nawet remis nie byłby taki zły. Ale niestety, z Ekwadorem przegraliśmy przez frajerstwo, a z gospodarzem po prostu dlatego, że są od nas lepsi piłkarsko.


Najważniejsze, że była determinacja, której brakowało w poprzednim meczu. Przegraliśmy z twarzą.



Zgadzam się z tobą , przegralismy z twarzą fakt faktem pokazalismy światu a przede wszystkim niemcom , że potrafimy grac w piłkę.Gdyby , gdyby , gdyby, moim zdaniem Janas przegral te mistrzostwa tym , żę nie umiał zmotywować zawodnikow , wlac w nich złość piłkarską przed meczem z Ekwadorem.Fakt mozna powiedziec ,że na mecz mistrzostw świata zawodnicy nie potrzebuja zadnej motywacji , lecz widać , że nasi potrzebowali.Janas przed chwila na konferencji prasowej mówił , że Polska nie może dobrze grać na mundialu , bo nie ma szkółek piłkarskich , pieniedzy itp.Tak jest to prawda , niemcy sa od nas bogatsi i wiele innycyh krajów europejskich , ale zobaczmy na realia piłkarskie i życiowe afrykańskich drużyn na tych mistrzostwach.Trinidad i Tobago,Ghana,Angola,Togo,i moja ulubiona drużyna ktora moim zdaniem wyjdzie z swojej grupy WKS , żyja jeszcze gorszych warunkach , sa jeszcze biedniejsi, lecz jest jedna różnica między nimi a naszymi piłkarzami , oni gdy wchodza na boisko to wiedza ze graja o życie oni to kochaja.Praktycznie kazdy afrykanski pilkarz wywodzi sie z ogromnej biedy,oni kopali w mlodosci pilke aby żyć , utrzymac rodzine.Nie mówie , że Polacy nie chcieli grać , lecz chyba zabrakło im tej miłośći do gry ktora maja inni zawodnicy(w meczu z niemcami mieli ja fakt).


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7766 dni

**




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 20:04

  RosSi napisał:  
sytuacja wyglada już tak:

1. Niemcy 6 5-2
2. Ekwador 6 5-0
3. Kostaryka 0 2-7
4. Polska 0 0- 3



Raczej tak to wygląda:
1. Ekwador 6 5-0
2. Niemcy 6 5-2
3. Polska 0 0-3
4. Kostaryka 0 2- 7


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 22:38

  qbajag napisał:  

  RosSi napisał:  
sytuacja wyglada już tak:

1. Niemcy 6 5-2
2. Ekwador 6 5-0
3. Kostaryka 0 2-7
4. Polska 0 0- 3



Raczej tak to wygląda:
1. Ekwador 6 5-0
2. Niemcy 6 5-2
3. Polska 0 0-3
4. Kostaryka 0 2- 7



racja :P


 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005