Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Niemcy - Polska 1:0 - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7038 dni




Odp: Niemcy - Polska - przed meczem - 14/06/2006 22:58
Ale podziekujmy za ambicje bo naprawde zapierdalali i to ostro dlatego mimo przegranej i mimo ze przegralem palete carlsbergow to i tak jestem dumny po takim meczu ze jestem Polakiem !! Dziekuje calej drozynie i kibica bo zajebisci byli !! tyle po meczu ale spoko :P juz za 4 lata... :D


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Niemcy - Polska - przed meczem - 14/06/2006 23:02

  spagetti napisał:  
K.... m.. Jak ja tego narodu nienawidze.Doliczyl by 5 min to w 95 by strzelili.Zemscil osie te krycie na ,,radar,, jak bym Pogon widzial.Szkopy wrog nr 1 wrooooog nr 1111.Jutro sie przejde na plac zolnierza i molotowem spale im ta ambasade.



wpadnij do Geanta na Gumieńcach;)


100% PD
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Niemcy - Polska - przed meczem - 14/06/2006 23:02
pozostaje tylko podziekowac jednak za ambicje bo nie od dzis wiemy ze znacznie umiejetnosciami od niemcow odstajemy. trzeba teraz zaczac myslec juz o eliminacjach do euro. trzeba tez pomyslec o odmlodzeniu skladu tacy zawodnicy jak Bak Krzynowek Radosław Sobolewski to sa juz zawodnicy ktorzy sa okolo badz po 30 i mozna by bylo za nich stawiac na mlodosc i zawziecie.

PS. Boruc bramkarz numer 1!!


Zgred
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6742 dni




Odp: Niemcy - Polska - przed meczem - 14/06/2006 23:08
Boruc,Jeleń,Smolarek,Żewłakow,Bosacki - brawo
Żurawski,Krzynówek,Sobolewski,Dudka - beznadzieja

Moim zdaniem sytuacje spierdzielił Janas.Gdybym ja był selekcjonerem zrobił bym to tak w 60 minucie wprowadzil szymkowiaka za sobolewskiego.pozniej zapewne brożka za żurawskiego i prawdopodobnie jopa za bąka.. ale nie.. on musial czekac..od dzis niemcy moim wrogiem.


Sygnatura:
Podpis który będzie pojawiał się po poście
Maksymalnie 500 znaków
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7970 dni

***




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 14/06/2006 23:24
Wszyscy mówią, że Polacy dobrze grali a dla mnie znów to była obrona Częstochowy. Środek pola zupełnie oddaliśmy Niemcom, Żurawski z Krzynówkiem do zmiany byli już po 45 minutach, a wpuszczanie napastnika w 90 minucie przy grze w 10 to już głupota. Podsumowując Janas wyp..j!


Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7037 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 14/06/2006 23:31
Wkurwiony Zły ale i DUMNY Z BYCIA POLAKIEM POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spiew


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 14/06/2006 23:36
Jak dla mnie Boruc nr.1,z tego co zauwazylem schodzac z murawy mial lzy w oczach...
...nienawisc do niemcow zakorzeniona z dziada pradziada...


MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7387 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 14/06/2006 23:39
Boruc udowodnil swoja klase udowodnil wszytskim tym co pplakali ze Janas nie wzial Dudka


Jankes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6847 dni




Odp: Niemcy - Polska - przed meczem - 14/06/2006 23:40
Ale Janas dał ciała, jak Sobolewski dostał pierwszą żółtą kartke to wiedziałem już że nie dogra tego meczu do końca trzeba bylo go zdjąć za Szymkowiaka.


Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7121 dni

*




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 00:02

  Jankes napisał:  
Ale Janas dał ciała, jak Sobolewski dostał pierwszą żółtą kartke to wiedziałem już że nie dogra tego meczu do końca trzeba bylo go zdjąć za Szymkowiaka.



Dla mnie Sobolewski był do zmiany gdzies w 65 min. czulem ze to sie moze skonczyć czerwienią. NIe dość że grał zbyt agresywnie to miał same straty praktycznie. To samo sie tyczy momentu w którym dało się zauważyć że gramy na remis. Remisów nie można bronić bo to się z regóły kończy porażką. Ten mecz nie przegrali piłkarze jak to było w przypadku Ekwadoru tylko Janas któy w kolejnym meczu zwlekał ze zmianami. Zupełnie jak Panik :(:(


No Pain, No Glory
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7463 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 00:44
Mecz taki sobie. Brawa dla pilkarzy za ambicje.- czy nie mozna bylo tak kurwa zagrac z Ekwadorem??? Znowu nasz super selekcjoner nie popisal sie ze zmianami. Bylo widac ze pilakrze po 50 minutach nie mieli sil. Do zmiany byli Żuraw, Krzynówek, Sobol oraz Radomski, trzeba bylo zaatakowac zwarzywszy ze remis praktycznie nic nam nie dawal. Brawa dla Smolarka, Bosackiego, a zwlaszcza Jelenia i Boruca. JANAS DO DYMISJI


Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7121 dni

*




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 00:47

  Maciek87 napisał:  
Mecz taki sobie. Brawa dla pilkarzy za ambicje.- czy nie mozna bylo tak kurwa zagrac z Ekwadorem??? Znowu nasz super selekcjoner nie popisal sie ze zmianami. Bylo widac ze pilakrze po 50 minutach nie mieli sil. Do zmiany byli Żuraw, Krzynówek, Sobol oraz Radomski, trzeba bylo zaatakowac zwarzywszy ze remis praktycznie nic nam nie dawal. Brawa dla Smolarka, Bosackiego, a zwlaszcza Jelenia i Boruca. JANAS DO DYMISJI



Ja bym jeszcze dał zajebiste Brawa dla Żewłakowa który zajebiście czyścił


No Pain, No Glory
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7775 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 01:02
Mozna mowic o meczu duzo, ja transmisje ogladalem w PS Extra i powiedziano tam chyba wszystko. Umiejetnosci zabraklo, szczescie opuscilo nas w koncowce... ale byla walka i za to brawa. To okropne stracic gola w doliczonym czasie gry w tak waznym meczu. To straszne przegrac w taki sposob ze Szkopami. Najbardziej wkurzyl mnie Dudka - w wywiadzie po meczu wygladal jakby to wszystko po nim splynelo. No ale czego sie spodziewac po kims z taka przeszloscia... lepiej wychodzi mu jazda po promilach niz pilnowanie i krycie (a to bylo najwazniejsze, szczegolnie w koncowce!!). Kibicow tez trzeba pochwalic, czekam na jakies fotorelacje. Moze jeszcze ocenie pilkarzy, bo po Ekwadorze mi sie nawet nie chcialo:

Boruc 9 - Baszczynski 7, Bosacki 7, Bak 6, Zewlakow 8 - Jelen 8, Sobolewski 4, Radomski 6, Krzynowek 7 - Zurawski 5, Smolarek 6.

Warto jeszcze wspomniec o jednym - pilkarze bez ktorych by nas w Niemczech nie bylo, czyli ojcowie awansu Zurawski i Krzynowek sa kompletnie bez formy. Gdyby oni grali na swoim poziomie bylibysmy duzo silniejsi. To przykre ale i zastanawiajace... dlaczego?


Obrazek gif wstawiony na forum
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 01:24
dlaczego ta pala Janas nie sciagnal Sobolewskiego cos kolo 60 min. to nigdy nie zrozumiem. Nie dosc ze gral piach to majac na koncie zoltko dalej wycinal Niemcow rowno z murawa, wiedzialem ze predzej czy pozniej sie tak skonczy..tak moze bysmy dowiezli remis do konca. Na temat Zurawskiego nic nie mowie, bo duzo zostalo powiedziane.. I najlepsze ze Janas wprowadzajac Brozka w 90 min. sapie pozniej cos, ze zmiany zostaly dokonane odpowiednio bo chlopaki byli zmeczeni..

Brawo dla Jelenia i Boruca - pokazali klase, reszta tez walczyla i bylo widac ze roznice klas mozna nadrobic ambicja i charakterem.. Szkoda ze powtorka z rozrywki i wracamy do domu po 2 meczu.


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6879 dni

*




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 04:19

  stahu napisał:  
:(....

Ale gdyby Kostaryka wygrała z Ekwadorem , a my z Kostaryką to byśmy mieli po 3 pkt z Kostaryką i Ekwadorem ... Jest to jakaś szansa ???



sytuacja wyglada tak:

1. Niemcy 6 5-2
2. Ekwador 3 2-0
3. Kostaryka 0 2-4
4. Polska 0 0- 3

Kostaryka wygrywa ledwie 1-0 z Ekwadorem - ma 3 punkty i 3-4 bilans. Nastepnie przegrywa z nami 3-0.
Niemcy pokonuja Ekwador (np 3-0). Wychodzimy z grupy. Czyli sytuacja z cylku "cuda sie zdarzaja, a ja w nie wierze" ;)
Zapewne jest jakis inny rozklad wynikow, ale o 4 rano nie chce mi sie myslec za bardzo


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

***




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 05:37
Sytuacja jest bardzo, bardzo ciężka. Ekwador musi przegrać zarówno z Kostaryką, jak i z Niemcami, a my - zgrubsza - musimy pokonać Kostarykę co najmniej różnicą 3 bramek (2:0 daje nam awans tylko w przypadku, gdy Kostaryka pokona Ekwador dokładnie 2:0 - 3:1, 4:2 czy każde inne wyższe zwycięstwo dałoby jej awans, niższe to awans Ekwadoru - zaś rezerwowy skład Niemców musiałby pyknąć Ekwador co najmniej 2:0).
Gdybyśmy wyszli z takiej sytuacji, to byłby chyba najbardziej niesamowity come-back w historii MŚ...


A sam meczyk zajebisty. Stawiliśmy Niemcom opór grając cały mecz praktycznie w ósemkę, bo Krzynówek, Żurawski i Sobolewski tylko przypatrywali się poczynaniom Jelenia i reszty - ten pierwszy pokazał kompletny brak ambicji, człapał zamiast pomagać w asekuracji, tego człowieka nie chcę już widzieć więcej w kadrze.
Dudki bym aż tak bardzo nie winił za utratę tej bramki. Fatalnie zachowali się środkowi obrońcy, rozbiegli się i w środku zrobiło się tyle luzu, że nie mogło się to skończyć inaczej niż bramką...

Ostatnio edytowany przez: Szołn, 15 czerwca 2006, 05:48 [1 raz(y)]


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 09:44
mnie nurtuja 2 rzeczy:
1. przy czerwonej kartce Sobolewskiego poza boiskiem rozgrzewal sie Brożek. po czerwonej Janas zmienil zdanie i wpuscil Dudke. czemu? co ma piernik do wiatraka? trzymanie Żurawskiego na boisku bylo potrzebne jak swini siodlo. on jest cieniem tego zawodnika ktorego widzielismy w Celticu i jak na razie najwiekszym rozczarowaniem MŚ.
2. po meczu Janas powiedzial ze w koncowce gralismy 3 napastnikami. idac dalej ta droga, gdybysmy wpuscili Grzesia na bramke to bysmy grali 4 napastnikami?! ten dziennikarz mu dobrze dogryzl ze grali nie tam gdzie trzeba.

co do samego meczu to mysle ze juz wszystko zostalo powiedziane. szkoda ze nasi sie tak pozno dopiero obudzili bo z taka gra mysle ze 3pkt z Ekwadorem by byly i teraz mielibysmy zupelnie inne nastroje


100% PD
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 09:47
Przegraliśmy zgodnie z planem, szkoda tylko że wszystko rostrzygnęło się 30 sekund przed końcem. Boruc zagrał wyśmienicie a przy bramce nie miał żadnych szans. Żurawski i Smolarek - słabo, co innego Jeleń który ambitnie walczył przez cały mecz. Szkoda że niestrzelamy bramek, w tym meczu jakiś lepszych sytuacji bramkowych nie było.
Są dwie przyczyny porażki: zbyt długie zwlekanie ze zmianami (Sobolewski) i... Dudka. Zbyt małe doświadczenie tego piłkarza i brak umiejętności by grać w takim ważnym spotkaniu spowodowało że niemamy nawet jednego pkt.
Teraz trzeba liczyć na cuda w grupie żeby wyjśc dalej.


Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7340 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 10:01

  Shee napisał:  

  stahu napisał:  
:(....

Ale gdyby Kostaryka wygrała z Ekwadorem , a my z Kostaryką to byśmy mieli po 3 pkt z Kostaryką i Ekwadorem ... Jest to jakaś szansa ???



sytuacja wyglada tak:

1. Niemcy 6 5-2
2. Ekwador 3 2-0
3. Kostaryka 0 2-4
4. Polska 0 0- 3

Kostaryka wygrywa ledwie 1-0 z Ekwadorem - ma 3 punkty i 3-4 bilans. Nastepnie przegrywa z nami 3-0.
Niemcy pokonuja Ekwador (np 3-0). Wychodzimy z grupy. Czyli sytuacja z cylku "cuda sie zdarzaja, a ja w nie wierze" ;)
Zapewne jest jakis inny rozklad wynikow, ale o 4 rano nie chce mi sie myslec za bardzo



Kostaryka wygra z Ekwadorem te 1-0, my wygramy z Kostaryka 3-0. A niemcy, rezerwowym skladem, troche zeby dac odpoczac, troche zeby nam dojebac remisuja 0-0 i koniec mistrzostw.


Obrazek jpg wstawiony na forum
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6743 dni




Odp: Niemcy - Polska 1:0 - komentarze - 15/06/2006 10:40

  Kriss napisał:  

  Shee napisał:  

  stahu napisał:  
:(....

Ale gdyby Kostaryka wygrała z Ekwadorem , a my z Kostaryką to byśmy mieli po 3 pkt z Kostaryką i Ekwadorem ... Jest to jakaś szansa ???



sytuacja wyglada tak:

1. Niemcy 6 5-2
2. Ekwador 3 2-0
3. Kostaryka 0 2-4
4. Polska 0 0- 3

Kostaryka wygrywa ledwie 1-0 z Ekwadorem - ma 3 punkty i 3-4 bilans. Nastepnie przegrywa z nami 3-0.
Niemcy pokonuja Ekwador (np 3-0). Wychodzimy z grupy. Czyli sytuacja z cylku "cuda sie zdarzaja, a ja w nie wierze" ;)
Zapewne jest jakis inny rozklad wynikow, ale o 4 rano nie chce mi sie myslec za bardzo



Kostaryka wygra z Ekwadorem te 1-0, my wygramy z Kostaryka 3-0. A niemcy, rezerwowym skladem, troche zeby dac odpoczac, troche zeby nam dojebac remisuja 0-0 i koniec mistrzostw.



tez mi sie wydaje, ze Niemcy sie podloza Ekwadorowi, w koncu maja juz awans w kieszeni, a nas nie daza szczegolna sympatia. Ale sami sobie jestesmy winni, bo gdyby naszym tak chcialo sie grac z Ekwadorem jak wczoraj z Niemcami to sytuacja nie bylaby taka beznadziejna.


- Tylko Pogoń -
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005