Autor
Wiadomość
   Typowanie -> Bukmacherzy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Bukmacherzy - 01/09/2010 16:05
Zapraszam do promocji

szczegóły 5 pln za darmo


Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5779 dni




Odp: Bukmacherzy - 08/09/2010 23:56
Jutro darmowe spiny w kasynie Sportingbet w ramach promocji tejże firmy bukmacherskiej (kasyna). To co ugrasz możesz przelać na zakłady, czasami naprawdę pokręcić idzie za darmo kilkadziesiąt zł ;) Znajomy 170 ustrzelił na farcie, ja ciągle po 5-10pln na jakiś mały kuponik.

Powodzenia!


PS!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Bukmacherzy - 09/09/2010 01:19

  Reo napisał:  
Jutro darmowe spiny w kasynie Sportingbet w ramach promocji tejże firmy bukmacherskiej (kasyna). To co ugrasz możesz przelać na zakłady, czasami naprawdę pokręcić idzie za darmo kilkadziesiąt zł ;) Znajomy 170 ustrzelił na farcie, ja ciągle po 5-10pln na jakiś mały kuponik.

Powodzenia!



Dokładnie, czasem te spiny darmowe potrafią dobrze dać :)

Link do sportingbet

jezeli nie problem prosze zakaldac konta z linku powyzej - z gory dzieki

ps. takich promocji jest cała masa, i mnostwo firm oferuje freebety, darmowe spiny, zdrapki, darmowe gry w kasynach. Jak bedziecie chcieli bede tutaj wrzucal... chyba ze otworzymy nowy temat. Czekam na Wasze propozycje


Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5779 dni




Odp: Bukmacherzy - 09/09/2010 20:25
Junior chyba w tym temacie można spokojnie podawać ;) To w sumie część bukmacherów.

W kasynie Betsafe jest darmowa zdrapka... betsafe.com


PS!
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni




Odp: Bukmacherzy - 09/09/2010 23:00
Wygrałem 12 euro w zdrapce na Betsafe, wszystko fajnie tylko z tego co tu widzę, mam obrócić to 35x do 9 września do 23:59.


Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5779 dni




Odp: Bukmacherzy - 21/09/2010 13:51
Kolejne spiny na Sportingbet ;)

Gra: Lost City
Spiny: 3
Linia: 1
Żetony/Linia: 10

Ja wygrałem 0.25$ zafarciłem na grze Jacks or Better i na live na zakładach i jest już 50 pln :)


PS!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Bukmacherzy - 25/11/2010 18:46
Junior można liczyć na vouchery z Tobetu w ramach nagród za konkurs typowania na głównej?

ok, dzięki za info :]


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Bukmacherzy - 25/11/2010 18:47

  kiko napisał:  
Junior można liczyć na vouchery z Tobetu w ramach nagród za konkurs typowania na głównej?



oczywiscie, teraz tylko sprawdzamy poprawnosc calej rundy, wczoraj ostatni mecz byl

sadze ze w nastepnym tygodniu beda, pierw sie pojawi komunikat na glownej :)


3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7520 dni




Odp: Bukmacherzy - 25/11/2010 21:47
... a mam pytanko, vouchera dostanie pierwsza 30-stka czy miejsca od 1 do 30 ?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5299 dni




Odp: Bukmacherzy - 29/11/2010 00:19
Gra ktos moze systemem progresywnym na remisy??


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Bukmacherzy - 29/11/2010 12:17
Typer Tobet: poznaliśmy najlepszych


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: Bukmacherzy - 29/11/2010 13:04

  Kostek napisał:  
Gra ktos moze systemem progresywnym na remisy??



Powiem Ci, że wbrew pozorom to ciężka sprawa. Chciałem kiedyś zacząć taka zabawę w zarabianie łatwej kasy (bo przecież remis każdej drużynie kiedyś musi się przytrafić). Jednak wcześniej wpadłem na pomysł aby w arkuszu kalkulacyjnym przeprowadzić sobie analizę takiego systemu, bo nie chciałem się wpierdalać w coś czego nie rozumiem. Na początku sezonu piłkarskiego tj. po kilku kolejkach wybrałem sobie do obstawienia kilkanaście zespołów, które nie miały do tego momentu remisu na koncie i kilkanaście zespołów które miały tych remisów w nadmiarze (np 8 meczów rozegranych i 4-5 zanotowanych remisów). Po 2 miesiącach wirtualnego obstawiania zrezygnowałem. Kilka ekip weszło mi oczywiście już za drugim razem, natomiast pozostałe jak na złość w okresie mojej analizy nie zanotowały remisu lub musiałem na niego czekać przez 6-7 kolejek. Na koniec wyszło mi tylko kilka tysięcy w plecy (ale w moim przypadku to może wina obstawienia złych drużyn?).

Wniosek jest prosty - należy ustalić sobie początkową stawkę i później za każdym razem zwielokrotniać ją (ale w ten sposób, aby stawka nie rosła nam astronomicznie no jednocześnie tak, aby wygrana była większa od poniesionych kosztów dla danego meczu). Wiadomo, że im bardziej podnosisz stawkę tym więcej zarobisz, ale w przypadku braku trafienia na kolejny typ musisz wyłożyć jeszcze więcej hajsu. U mnie było to zwykle startowe 10 PLN i współczynnik wielokrotności stawki ok 2-3 (nigdy większy). Co ważne - pamiętaj, że są ekipy remisujące tylko na wyjazdach albo np. tylko u siebie, więc w ich przypadku obstawiasz mecze tylko te na wyjeździe lub tylko u siebie, bez tracenia kasy na spotkania których statystyka nie dotyczy. Ja tam średnio to ogarniam, może poszedłem w złym kierunku, pewnie forumowi "zawodowcy" lepiej Ci to wytłumaczą.

Daj maila to Ci wyślę moje przykładowe bazgroły w excelu. Może to Ci pomoże, może nie ;)


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Bukmacherzy - 29/11/2010 14:12

  3l3m3nt napisał:  
... a mam pytanko, vouchera dostanie pierwsza 30-stka czy miejsca od 1 do 30 ?



pierwsza 30stka

tak jak to jest od kilku decyji, w przypadku takiej samej ilosci punktow, o kolejnosci decyduje czas oddania typu


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Bukmacherzy - 29/11/2010 15:34

  Kostek napisał:  
Gra ktos moze systemem progresywnym na remisy??



Ja nie polecałbym grania progresji na remisy w piłce. Nie raz zdarzają się baaaaardzo długie passy bez remisów (np. Legia w tej rundzie). Trafi się na taki zespół i lipa. Do tego mecze głównie raz w tygodniu, czyli czasem możemy czekać na zakończenie progresji miesiąc, dwa i więcej. Plusem jedynym są wysokie kursy. Duże znaczenie ma też odpowiedni dobór zespołów i ligi.

Od siebie mogę polecić granie progresji w NHL i MLB.
W NHL każda drużyna gra 3x w tyg. (w MLB 6 meczów w tygodniu!). Do tego dobre kursy. Są to ligi gdzie rozgrywa się ponad 80 spotkań w sezonach zasadniczych, więc szanse że passa np. zwycięstw z rzędu będzie trwała długo są bardzo małe.
Tak samo można grać progresję na under/over w NHL.
MLB gra kwiecień-październik. NHL listopad-marzec, czyli można grać cały rok :]


Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5299 dni




Odp: Bukmacherzy - 29/11/2010 16:21

  Sampaio napisał:  


Daj maila to Ci wyślę moje przykładowe bazgroły w excelu. Może to Ci pomoże, może nie ;)




Co do grania progresja to nawazniejsze to jest wybrac lige w ktorej duza ilosc remisow utrzymuje sie od kilku sezonow. Z tego co sie zorientowalem to takimi ligami sa 2 ligi:wloska, hiszpanska a zwlaszcza francuska. Jeszcze dosyc wyoski procent remisow pada w 1 lidze fransuskiej. W tych ligach remisy zdazaja sie dosyc czesto. Mam zamiar zaczac paroma zespolami z tych lig i zaczac od minimalnych stawek jak 2zl. Chce zobaczyc najpierw jak to wyjdzie w praktyce i nie inwestowac na poczatek zbyt duzych sum. Jeśli Sampaio robiles symulacje od poczatku na stawce bazowej 10zl to nie dziwie sie, ze przy kilkunastu zespolach to generowalo takie straty. Jak teraz zaczne to cos wiecej bede mogl powiedziec po 2-3 miesiacach grania.

Kusi mnie jeszcze sprawdzenie obstawiania liczby bramek powyzej 2,5 w lidze niemieckiej. Pada tam nawiecej bramek w europie. Mysle ze granie w ten sposob jednego meczu za wysoka stawke moze sie oplacic.

Jesli macie jakies doswiadczenia z sytemami obstawiania to podzielcie sie swoimi spostrzezeniami.
Pozdro

Ostatnio edytowany przez: Kostek, 26 listopada 2014, 10:08 [1 raz(y)]


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7403 dni

*




Odp: Bukmacherzy - 29/11/2010 19:24

  Kostek napisał:  


Co do grania progresja to nawazniejsze to jest wybrac lige w ktorej duza ilosc remisow utrzymuje sie od kilku sezonow. Z tego co sie zorientowalem to takimi ligami sa 2 ligi:wloska, hiszpanska a zwlaszcza francuska. Jeszcze dosyc wyoski procent remisow pada w 1 lidze fransuskiej. W tych ligach remisy zdazaja sie dosyc czesto. Mam zamiar zaczac paroma zespolami z tych lig i zaczac od minimalnych stawek jak 2zl. Chce zobaczyc najpierw jak to wyjdzie w praktyce i nie inwestowac na poczatek zbyt duzych sum. Jeśli Sampaio robiles symulacje od poczatku na stawce bazowej 10zl to nie dziwie sie, ze przy kilkunastu zespolach to generowalo takie straty. Jak teraz zaczne to cos wiecej bede mogl powiedziec po 2-3 miesiacach grania.

Kusi mnie jeszcze sprawdzenie obstawiania liczby bramek powyzej 2,5 w lidze niemieckiej. Pada tam nawiecej bramek w europie. Mysle ze granie w ten sposob jednego meczu za wysoka stawke moze sie oplacic.

Jesli macie jakies doswiadczenia z sytemami obstawiania to podzielcie sie swoimi spostrzezeniami.
Pozdro



Progresja na remisy? ok, ale granie na druzyny, ktore wlasnie zakonczyly dlugie passy bez. dlaczego? gram od kilku lat i raz tylko zdarzylo mi sie widziec druzyne z 2 passami pod rzad - na szczescie nie gralem na nia. nie graj na przerwanie passy, chyba, ze to juz jakas mega wypas, typu 18-20 meczy i zgodnie z ponizszym, nie mocarz albo slabeusz w lidze.

progresja na over 2,5 w niemieckiej? nie. bo kursy sa rzedu 1,55 czesto, wiec ew. wygrana nie pokrywa strat, trzeba grac progresja typu 2zika, potem 5, potem moze 11-12 - > nie oplaca sie. jeden mecz za duza stawke? przegrasz i musisz wygrac dwa, zeby pokryc straty z drobna nawiazka, a 3 by byc na + .
progresja over 3,5 na ta lige - tak! ale z glowa i przy dobrej pogodzie. chociaz tam strzelaja i przy zlej ostatnio.

wszystko co ma kurs mniejszy niz 1,7 jest ch.. warte. chyba, ze to przekrocony mecz jak wczoraj fluminense, gdzie over 1,5 goli strzelonych przez fluminense byl za 1,6 i wzialem w ciemno za grubsza kase (ostatecznie strzelili te 2 gole). fluminense mialo wygrac i wiedzieli to wszyscy, laczenie z ich przeciwnikami. :)

jesli progresja na remis - to tylko na sredniakow, nigdy na czolowe druzyny, albo czerowne latarnie.
i wazna uwaga. ktokolwiek zaczyna sie w to bawic za 2zl zaczynajac, to niech pamieta, ze seria 10 porazek to wtopione 2046zl i masa zwatpienia czy stawiac kolejny mecz (jesli jeszcze ma kase).

Bylem, widzialem, przezylem,wygralem... ale i nie raz wtopilem... i to ostro...

ps. polecam strone http://www.sigurica.com/stats.php?alat=streak&lng=1&op=6 - chorwacka, ale fajna. google chrome Tobie przetlumaczy
(jestem leniem i nie chcialo mi sie robic linka, wklej sobie :) )

zmusiles mnie bym napisal post, chyba pierwszy w 2010roku :) brawo!

i taka refleksja na koniec. mam ponad 10 latach doswiadczenia u buka, wreszcie wychodze na +. jak to mowi Stuhr w popularnej reklamie "on ma kase, ja mam doswiadczenie". teraz dopiero zaczynam czerpac z doswiadczenia.


Corpo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5027 dni




Odp: Bukmacherzy - 05/12/2010 21:22
mam pytanie
gdzie mozna zagrac zeby miec ,,darmowe" 5 zl na poczatek :). Z gory dziękówa ! ;d


" Dobrze, że kibice Pogoni w 2002 roku, widząc, co dzieje się wokół ich ukochanej ekipy, utworzyli swoją drużynę - Pogoń Szczecin Nową. Przezorny zawsze ubezpieczony. Gdyby nie oni, dzisiaj prawdziwy futbol w tym mieście ludzie widzieliby tylko na archiwalnych zdjęciach…"/ AMF
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5429 dni




Odp: Bukmacherzy - 09/12/2010 17:53

  portowiec1441 napisał:  
mam pytanie
gdzie mozna zagrac zeby miec ,,darmowe" 5 zl na poczatek :). Z gory dziękówa ! ;d



Sprawdź na Tobecie wiem, że kiedyś było 5 zł na start. http://www.tobet.com/pol/home_page


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Bukmacherzy - 09/12/2010 18:03

  Maxvell napisał:  

  portowiec1441 napisał:  
mam pytanie
gdzie mozna zagrac zeby miec ,,darmowe" 5 zl na poczatek :). Z gory dziękówa ! ;d



Sprawdź na Tobecie wiem, że kiedyś było 5 zł na start. http://www.tobet.com/pol/home_page



juz nie ma, akcja trwala 4-5 dni


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5452 dni

**




Odp: Bukmacherzy - 05/02/2011 12:29
Jakie namiary na podwojenie wpłaty początkowej lub coś podobnego wartego uwagi...ważne by było trochę meczy na żywo. Najlepiej kilka portali
Junior doradzisz coś?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005