Autor
Wiadomość
   Typowanie -> Bukmacherzy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8217 dni




Odp: Bukmacherzy (Reaktywacja ?) - 12/12/2004 22:44

  KoniO napisał:  
a ja mam takei pytanko. jak na kuponie miałem mecz realu z sociadad i mecz ten został przerwany to liczy sie on na kuponie??




Bedzie zwrot ;)

Stawka zwrócona zostaje zawierającemu zakład w przypadku, gdy wybrane wydarzenie nie odbyło się lub zostało nie dokończone w przypadku wydarzenia
z określonym czasem jego zakończenia.

Czas byl okreslony na 90 minut a mecz trwal tylko 85 ;)


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

****




Odp: Bukmacherzy (Reaktywacja ?) - 12/12/2004 22:51

  KoniO napisał:  
a ja mam takei pytanko. jak na kuponie miałem mecz realu z sociadad i mecz ten został przerwany to liczy sie on na kuponie??



bedzie zwrot, bedzie zwrot, bedzie zwrot...;)


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

**




Odp: Bukmacherzy - 12/12/2004 23:39
Znów wygrana 41.90 za 5 zł. :)
Czekam na jakieś typy na nastepny wekkend :P


Z daleka nie będzie widać.
olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8217 dni




Odp: Bukmacherzy - 13/12/2004 11:39

  Ziemiak napisał:  
Znów wygrana 41.90 za 5 zł. :)
Czekam na jakieś typy na nastepny wekkend :P



Nie czekaj tylko sam cos wrzuc :P


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
neon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni

**




Odp: Bukmacherzy - 13/12/2004 21:25
Sochaux - Panionios 1
Stuttgart - Dinamo Zagreb 1
Villarreal - Egaleo 1
Middlesborough - Partizan Belgrad 1
Newcastel - Sporting Lissabon 1

Małe stawki, taki lekki kuponik, ale licze za 5 wejdzie i bedzie 25 na dalsze granie :)


Braci sie nie traci...

Obrazek gif wstawiony na forum
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

**




Odp: Bukmacherzy - 13/12/2004 21:32
Grazer AK - Alkmaar 2 (ostanio Alkmaar wygrywa, mecz za meczem) x2 też sie opłaca
Parma - Besiktas 1
Gl.Rang - Auxerre 1
St.Liege.-Bilbao 2
narazie tyle wykminiłem.

Ostatnio edytowany przez: Z daleka nie będzie widać, 13 grudnia 2004, 22:08 [1 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać.
olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8217 dni




Odp: Bukmacherzy - 13/12/2004 21:43
Basel - Feyenoord 1 / 1.70
Grazer AK - Alkmaar X2 / 1.81
M'Borough - Partizan 1/ 1.50

To takie trzy perelki z pucharu ;)


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8250 dni




Odp: Bukmacherzy - 13/12/2004 23:44
Moje propozycje na środę...

Heerenveen-Beveren 1
Villareal-Aigaleo 1X
Stuttgart-Dinamo 1
Middlesbrough-Partizan 1X
Grazer AK-AZ Alkmaar X2
Rangers-Auxerre 1X
AEK-Aachen 1X
Lille-Sevilla 1

...i czwartek:
Vitesse-De Grasfchap 1
Sochaux-Panionios 1X
Basel-Feyenoord X2
Newcastle-Sporting 1
Utrecht-Austria 1X
Japonia-Niemcy X
Parma-Besiktas 1
Brugge-Zaragoza 1
Standard-Bilbao 1


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni




Odp: Bukmacherzy - 14/12/2004 12:10
Reczna:
Rumunia-Francja 1 610
Norwegia-Rosja1 810


Pabelo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni




Odp: Bukmacherzy - 14/12/2004 15:03
Moje typy na środe i na czwartek oto mój kupon:

middlcbrough-partizan belgrad 1

villareal-ageleo 1

rangers-auxere 12

grazer-alkmar 2

heerenven-beveren 1

basel-feyenord 12

sochaux-panionios 1

stuttgatr-dinamo z. 1

parma-besiktas 2

standard-athl.bilbao 1



za 2zł do wygrania !!!!370zł 50gra!!!!:D

co byście zmienili w tym kuponie??:P


racaFlaga PogoniPOGOŃ SZCZECINFlaga Pogoniraca
Pabelo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni




Odp: Bukmacherzy - 14/12/2004 15:38

  Ziemiak napisał:  
Grazer AK - Alkmaar 2 (ostanio Alkmaar wygrywa, mecz za meczem) x2 też sie opłaca
Parma - Besiktas 1
Gl.Rang - Auxerre 1
St.Liege.-Bilbao 2
narazie tyle wykminiłem.


ja bym na besiktas zagrał parma cieniuje w tym sezonie a na besiktas bardziej sie opłaca:P


racaFlaga PogoniPOGOŃ SZCZECINFlaga Pogoniraca
...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni




Odp: Bukmacherzy - 14/12/2004 20:16

  Pabelo napisał:  
Moje typy na środe i na czwartek oto mój kupon:

middlcbrough-partizan belgrad 1

villareal-ageleo 1

rangers-auxere 12

grazer-alkmar 2

heerenven-beveren 1

basel-feyenord 12

sochaux-panionios 1

stuttgatr-dinamo z. 1

parma-besiktas 2

standard-athl.bilbao 1



za 2zł do wygrania !!!!370zł 50gra!!!!:D

co byście zmienili w tym kuponie??:P



takie stawianie nie ma sensu...no chyba ze prowadzisz akcje harytatywna dla bookmacherow ;)


...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni




Odp: Bukmacherzy - 14/12/2004 21:27

  S.S. napisał:  
Reczna:
Rumunia-Francja 1 610
Norwegia-Rosja1 810



Rumunia-Francja 31:25
Norwegia-Rosja 25:24 :P


prts
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: Bukmacherzy - 15/12/2004 08:37
W meczu Villarealu z Egaleo, moze byc niezły wałek. Villareal ma moze zajac zarowno miejsce 2 jak i 3 w grupie. Przy remisie lub wygranej ekipy hiszpańskiej, Villareal zajmuje 2 miejsce i trafia na, ktorys zespol odpadajacy z LM, przy ewentualnej porazce, zajmuja sobie miejsce 3, i graja z ktoras z najlepszych ekip z UEFA. Moze bedzie im wygodniej grac z ekipa z Uefa niz z LM.


neon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni

**




Odp: Bukmacherzy - 15/12/2004 10:55

  S.S. napisał:  

  Pabelo napisał:  
Moje typy na środe i na czwartek oto mój kupon:
middlcbrough-partizan belgrad 1
villareal-ageleo 1
rangers-auxere 12
grazer-alkmar 2
heerenven-beveren 1
basel-feyenord 12
sochaux-panionios 1
stuttgatr-dinamo z. 1
parma-besiktas 2
standard-athl.bilbao 1

za 2zł do wygrania !!!!370zł 50gra!!!!:D

co byście zmienili w tym kuponie??:P



takie stawianie nie ma sensu...no chyba ze prowadzisz akcje harytatywna dla bookmacherow ;)



Czasami bukmacherzy bawią się w taką akcje:], tak jak mi na farcie za 3zl podarowali kiedys 290zl pozniej też za 3 - 970 ;) więc czasami można pofazować..a nóż sie uda... ;) pozdro


Braci sie nie traci...

Obrazek gif wstawiony na forum
...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni




Odp: Bukmacherzy - 15/12/2004 16:15
Dzisiaj postawilem tylko 1 mecz:
GAK-AZ 2 (3,50) : zobaczymy...


Adriano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7480 dni




Odp: Bukmacherzy - 15/12/2004 16:18

  Pitri napisał:  
W meczu Villarealu z Egaleo, moze byc niezły wałek. Villareal ma moze zajac zarowno miejsce 2 jak i 3 w grupie. Przy remisie lub wygranej ekipy hiszpańskiej, Villareal zajmuje 2 miejsce i trafia na, ktorys zespol odpadajacy z LM, przy ewentualnej porazce, zajmuja sobie miejsce 3, i graja z ktoras z najlepszych ekip z UEFA. Moze bedzie im wygodniej grac z ekipa z Uefa niz z LM.



popatrz jakie są drużyny w LM... nikt tu kalkulowac nie będzie.. hiszpanie bedą chceili ten mecz wygrać !

AEK - : - Alemannia Aachen 2
Lille - : - Sevilia 1
Grazer AK - : - AZ 1
Rangers - : - Auxerre X


"To że nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego..."

"Pijmy piwo, jedzmy Śledzie, będziem silni jak niedźwiedzie"

"Życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem. Śmiertelność sięga stu procent"
olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8217 dni




Odp: Bukmacherzy - 15/12/2004 21:45
Niemcy: Polacy zamieszani w bukmacherski skandal?

Komisja kontrolna Niemieckiej Federacji Piłkarskiej (DFB) zbada podejrzenia dotyczące prób ustawiania meczów w drugiej Bundeslidze.
Podejrzenia te pojawiły się po doniesieniach bukmacherów w Niemczech i Austrii typujących wyniki piłkarskich spotkań.
Sprawa dotyczy niedzielnego meczu pomiędzy Erzgebirge Aue i Rot-Weiss Oberhausen, wygranego przez Aue 2:0. Przed tym spotkaniem bukmacherzy zanotowali, że na zwycięstwo Aue postawiono niespotykanie duże sumy. Dlatego też wszystkie zakłady bukmacherskie w Niemczech i Austrii zdecydowały się zawiesić przyjmowanie stawek na to spotkanie dwie godziny przed jego rozpoczęciem.
"Komisja DFB musi zdecydować, czy chodziło tu o próbę ustawiania spotkań i ewentualnie wszcząć w tej sprawie dochodzenie" - powiedział rzecznik prasowy Niemieckiej Ligi Piłkarskiej.
Dyrektor jednego z zakładów bukmacherskich w Austrii Detlef Train poinformował, że sumy stawiane na drużynę Aue były trzy-cztery razy większe niż zwykle. "Musieliśmy zareagować i wyrzuciliśmy ten mecz z naszego programu. Chcieliśmy wszczęcia śledztwa, jednakże nie rozporządzamy środkami, by interweniować w tej sprawie".
Według popularnego dziennika wydawanego w Kolonii "Express" osoby związane z władzami zespołu z Oberhausen postawiły 500 tysięcy euro w angielskim zakładzie bukmacherskim "Betfair" na zwycięstwo drużyny z Aue.
Podejrzenia wzbudzają także okoliczności, w których padły bramki w niedzielnym spotkaniu obu zespołów. Ekipa z Aue objęła prowadzenie w 8. minucie po samobójczym strzale Ghańczyka Anthony'ego Tieku. Druga bramka padła z kolei z rzutu karnego. Jedenastka została podyktowana po tym, jak obrońca z Oberhausen pociągnął rywala (Tomasza Kosa) za koszulkę w obrębie pola karnego.
Nicole Engelbert, zarządzająca jednym zakładów bukmacherskich w Austrii "Pagobet", ujawniła w rozmowie z dziennikarzami niemieckiego "Bildu", że było bardzo wiele typów na zwycięstwo Aue 2:0. Wytypowanie dokładnego wyniku spotkania znacznie podnosi sumę wygranych pieniędzy.
Szef klubu z Oberhausen Manfred Rummel określił te doniesienia jako "plotki", zaś trener tego zespołu Eugan Hach stwierdził, że są to zwykłe "kalumnie". Prezes drużyny z Aue nie chciał komentować całej sprawy. W zespole Erzgebirge gra trzech Polaków: Andrzej Juskowiak, Tomasz Kos i Tomasz Bobel. Wszyscy trzej grali w "podejrzanym" meczu.
Na początku lat 70. w Niemczech doszło do szeregu prób manipulowania wynikami meczów piłkarskich. W wyniku przeprowadzonego dochodzenia DFB zawiesiła 52 graczy, dwóch trenerów, sześciu działaczy piłkarskich i dwa kluby: Arminię Bielefeld oraz Offenbach.Niemcy: Polacy zamieszani w bukmacherski skandal?
Komisja kontrolna Niemieckiej Federacji Piłkarskiej (DFB) zbada podejrzenia dotyczące prób ustawiania meczów w drugiej Bundeslidze.
Podejrzenia te pojawiły się po doniesieniach bukmacherów w Niemczech i Austrii typujących wyniki piłkarskich spotkań.
Sprawa dotyczy niedzielnego meczu pomiędzy Erzgebirge Aue i Rot-Weiss Oberhausen, wygranego przez Aue 2:0. Przed tym spotkaniem bukmacherzy zanotowali, że na zwycięstwo Aue postawiono niespotykanie duże sumy. Dlatego też wszystkie zakłady bukmacherskie w Niemczech i Austrii zdecydowały się zawiesić przyjmowanie stawek na to spotkanie dwie godziny przed jego rozpoczęciem.
"Komisja DFB musi zdecydować, czy chodziło tu o próbę ustawiania spotkań i ewentualnie wszcząć w tej sprawie dochodzenie" - powiedział rzecznik prasowy Niemieckiej Ligi Piłkarskiej.
Dyrektor jednego z zakładów bukmacherskich w Austrii Detlef Train poinformował, że sumy stawiane na drużynę Aue były trzy-cztery razy większe niż zwykle. "Musieliśmy zareagować i wyrzuciliśmy ten mecz z naszego programu. Chcieliśmy wszczęcia śledztwa, jednakże nie rozporządzamy środkami, by interweniować w tej sprawie".
Według popularnego dziennika wydawanego w Kolonii "Express" osoby związane z władzami zespołu z Oberhausen postawiły 500 tysięcy euro w angielskim zakładzie bukmacherskim "Betfair" na zwycięstwo drużyny z Aue.
Podejrzenia wzbudzają także okoliczności, w których padły bramki w niedzielnym spotkaniu obu zespołów. Ekipa z Aue objęła prowadzenie w 8. minucie po samobójczym strzale Ghańczyka Anthony'ego Tieku. Druga bramka padła z kolei z rzutu karnego. Jedenastka została podyktowana po tym, jak obrońca z Oberhausen pociągnął rywala (Tomasza Kosa) za koszulkę w obrębie pola karnego.
Nicole Engelbert, zarządzająca jednym zakładów bukmacherskich w Austrii "Pagobet", ujawniła w rozmowie z dziennikarzami niemieckiego "Bildu", że było bardzo wiele typów na zwycięstwo Aue 2:0. Wytypowanie dokładnego wyniku spotkania znacznie podnosi sumę wygranych pieniędzy.
Szef klubu z Oberhausen Manfred Rummel określił te doniesienia jako "plotki", zaś trener tego zespołu Eugan Hach stwierdził, że są to zwykłe "kalumnie". Prezes drużyny z Aue nie chciał komentować całej sprawy. W zespole Erzgebirge gra trzech Polaków: Andrzej Juskowiak, Tomasz Kos i Tomasz Bobel. Wszyscy trzej grali w "podejrzanym" meczu.
Na początku lat 70. w Niemczech doszło do szeregu prób manipulowania wynikami meczów piłkarskich. W wyniku przeprowadzonego dochodzenia DFB zawiesiła 52 graczy, dwóch trenerów, sześciu działaczy piłkarskich i dwa kluby: Arminię Bielefeld oraz Offenbach.

Onet.pl


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
Adriano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7480 dni




Odp: Bukmacherzy - 15/12/2004 22:43
no cóż standardowo niewszedł jeden mecz... jebani Rengersi mieli zremisować a dostali po dupie !!!
Pociesza mnie tylko myśl że dzięki moim podpowiedzia kolega wygrał 230 zł :D


"To że nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego..."

"Pijmy piwo, jedzmy Śledzie, będziem silni jak niedźwiedzie"

"Życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem. Śmiertelność sięga stu procent"
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

**




Odp: Bukmacherzy - 15/12/2004 22:45
Kurwa mać !
Teraz to ja nie wiem na co jutro dać... :(

UpDate:
Newcas. - Sp.Lizbona x
Hearts.-Ferencvar. x
Parma.-Besiktas. 2 (zmieniłem zdanie, po tym co dziś zobaczyłem u siebie na kuponie :P)

Ostatnio edytowany przez: Z daleka nie będzie widać, 15 grudnia 2004, 23:03 [1 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005