Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6195 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 08/06/2012 15:21

  Safe napisał:  
nie od dziś wiadomo, że Carlsberg po przejęciu Bosmana postawił na harnasia, bosmana za kilka lat nie będzie widać praktycznie w ogóle, więc puchy w dłoń!



Proponuje butelki,duża część puszek (wszystkie 4-paki) jest z Brzeska co oczywiscie nabija im kabze.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7481 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 09/06/2012 18:51

  waszkiel napisał:  

  malcoolm napisał:  
Widać to po Bosmanie niepasteryzowanym, którego produkcja została wstrzymana, a niejako "zastąpił" go Kasztelan niepasteryzowany (promowany na całą Polskę).

TTSR 2013 jeśli dobrze pamiętam nie zostało jeszcze rozstrzygnięte (pakiet obejmował Dni Morza 2012, Dni Morza 2013 i Pyromagic). TTSR'13 nie było w tym przetargu (zastrzegam, że mogę się mylić w tej kwestii).



To tylko jeden z przykładów, kolejny to zlikwidowanie Volta a wzmacnianie Książa. O inwestycjach niebede pisał. Co do TTSR2013 to tak jak pisałem Tyskie położyło łapę. Informacja raczej pewna...



Volt sie nie sprzedawal jako marka ogolnopolska. Książ nie jest "wzmocnieniem" - to jest piwo z regionu Dolnego Śląska, a produkowane w SZC, poniewaz... grupa Carlsberg browar we Wrocławiu zamknęła i tak naprawde wszystkie marki (Książ, Piast) lokalne z Dolnego Śląska są produkowane w Szczecinie i Brzesku.


INDIOS BRAVOS
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6061 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 09/06/2012 19:22
Jak dla mnie Kasztelan Niepasteryzowany smakuje tak samo, jak Bosman Niepasteryzowany.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5322 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 09/06/2012 19:57

  Bengoro napisał:  
Jak dla mnie Kasztelan Niepasteryzowany smakuje tak samo, jak Bosman Niepasteryzowany.



W życiu! Różnica jest olbrzymia dla mnie bosman niepasteryzowany był jednym z lepszych jak nie najlepszym browarem niepasteryzowanym natomiast kasztelana niecierpie. Swoją drogą to bardzo bym chciał żeby wznowili produkcję bosmana niepasteryzowanego


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7845 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 09/06/2012 20:58

  ManeS napisał:  


W życiu! Różnica jest olbrzymia dla mnie bosman niepasteryzowany był jednym z lepszych jak nie najlepszym browarem niepasteryzowanym


no to chyba malo piles...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5322 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 09/06/2012 21:17
owszem, niewiele niepasteryzowanych piłem, tylko polskie w sumie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6901 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 28/03/2014 15:40
Podbijam.
Dobrze widzę, że transmisja dzisiejszego meczu tylko w C+?
Jeżeli tak, to jakie puby w Śródmieściu transmitujące mecz polecacie (chodzi o to, żeby nie było dużo przypadkowych ludzi, a szczególnie jakiejś dyskoteki w tle)?


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7452 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 29/03/2014 23:23
Może spróbujemy to wspólnie zaktualizować? Przyda się taka lista na pewno
http://www.szczecinblog.pl/2012/w-ktorych-pubach-barach-klubach-w-szczecinie-mozna-ogladac-sport-na-zywo/


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7423 dni

*




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 30/03/2014 10:16
Sport Bar Live - na pewno odpada, teraz jest tam Cube bar (?) i raczej jest to typowa dyskotektownia, meczów polskiej ligi już nie puszczają.

Olimpic - puszczają mecze Pogoni (rzutnik, z głosem, parę mniejszych TV), ale zazwyczaj jest mało miejsca do siedzenia - jeśli komuś nie przeszkadza gwar grających obok w bilarda to będzie ok.

W tym przy pl. Grunwaldzkim (dawna Warka, umknęła mi nazwa) puszczają też na rzutnikach i TV.


Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7491 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 01/04/2014 17:30
Propaganda Pub - mecze na życzenie - jest UPC + canal+

czyli mecze Pogoni lecą jak najbardziej :)


Obrazek jpg wstawiony na forum
stewie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3689 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 01/04/2014 19:33
Jak Pogoń to tylko Kicker na "Stary Mieście" ;)

Ostatnio pełny pub i doping kiboli przy piwie ;) Piwo tanie (od 5zł), do wyboru m.in. Królewskie.


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 01/04/2014 19:40

  eF^ napisał:  
Sport Bar Live - na pewno odpada, teraz jest tam Cube bar (?) i raczej jest to typowa dyskotektownia, meczów polskiej ligi już nie puszczają.

Olimpic - puszczają mecze Pogoni (rzutnik, z głosem, parę mniejszych TV), ale zazwyczaj jest mało miejsca do siedzenia - jeśli komuś nie przeszkadza gwar grających obok w bilarda to będzie ok.

W tym przy pl. Grunwaldzkim (dawna Warka, umknęła mi nazwa) puszczają też na rzutnikach i TV.



Przy pl. Grunwaldzkim jest Masters. Puszczają tam tylko w tv, nie ma żadnych rzutników.
Mecze Pogoni są też w Petit Paris na Wojciecha rzutniki plus tv.
Na Alei Fontann również dwa puby, chyba nazywają się Bosun i Clipper. Też rzutniki plus tv.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6195 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 01/04/2014 21:00

  stewie napisał:  
Jak Pogoń to tylko Kicker na "Stary Mieście" ;)

Ostatnio pełny pub i doping kiboli przy piwie ;) Piwo tanie (od 5zł), do wyboru m.in. Królewskie.



Jak Pogoń to tylko Joker:)


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005