Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 10/09/2011 13:53

  tribu napisał:  

  Jaro07 napisał:  
Posiadacze Telewizji Satelitarnej "N" niech pamiętają, że na kanale 109 mamy za darmo walkę Adamka, jedyny mankament to niemiecki komentarz ;)


cyfra planuje rtl na czas walki zablokowac?



Na cyfrze na Hotbirdzie jest nadawany szwajcarski RTL nie wiadomo czy będzie tam pokazywana walka i czy też cyfra nie zablokuje tego kanału w przypadku walki , natomiast na Astrze jest niemiecki RTL który nie ma być kodowany podobno.


PS 1948
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7452 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 10/09/2011 18:20

  tribu napisał:  

  Jaro07 napisał:  
Posiadacze Telewizji Satelitarnej "N" niech pamiętają, że na kanale 109 mamy za darmo walkę Adamka, jedyny mankament to niemiecki komentarz ;)


cyfra planuje rtl na czas walki zablokowac?

Mają walkę w systemie PPV, więc blokada jest całkiem możliwa :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni

**




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 10/09/2011 20:10

  malcoolm napisał:  

  tribu napisał:  

  Jaro07 napisał:  
Posiadacze Telewizji Satelitarnej "N" niech pamiętają, że na kanale 109 mamy za darmo walkę Adamka, jedyny mankament to niemiecki komentarz ;)


cyfra planuje rtl na czas walki zablokowac?

Mają walkę w systemie PPV, więc blokada jest całkiem możliwa :)



A mi się zadaje ze cyfra anie polsat nie zakodują, bo wtedy dopiero strzela se w stopę, gdyż na spokojnie można wtedy rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym za złamanie praw. Co ciekawe media co chwila donosiły, że jedni kodują inni nie...później na odwrót.. a jakos po wydaniu oświadczenia Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (dotyczy tak samo kablówki jak i platform) zamilczały obie stacje... po co? bo nie chciały juz mieszać wiecej, nie mając argumentów. ma to swoje dobre sprawy,bo chcący walkę obejzeć nie beda ryzykowac, bo nie ma oficjalnej informacji. Co wiecej nie tylko ja napisałem do cyfry i polsatu i jak udało mi się dowiedzieć nikomu zadna z platform nie odpisała czy tak czy nie.
Wiele więc przemawia za ty, że jednak walka bedzie dostepna na kanale 202 cyfry oraz 248 polsatu od godziny 22.45 (tak planuje rtl transmisje).
Jak bedzie ...zobaczymy, jak nie to pozostanie poszukiwac na necie, bo tu zapewne będzie tego pełno, a 40 zł zainwestowałem u buka uważając, że to lepsza inwestycja :)

Kablówka Vectra mimo, ze tez zbierała 4 dychy za transmisję to na meila odpisała mi, ze jesli RTL nie zakoduje (a nie zakoduje bo to juz wiemy) to oni tez nie beda kodowac

Ostatnio edytowany przez: AntyC, 10 września 2011, 20:18 [1 raz(y)]


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5142 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 10/09/2011 20:34
A Z Cyfrą to nie jest tak że RTL nadaje w FTA czy jakoś tak ? Że nawet jak nie masz karty aktywnej to RTL i tak odbierzesz z satelity bo nie jest w pakiecie , więc nie będzie to zlamaniem regulaminu ?


abc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6148 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 10/09/2011 21:56
del.

Ostatnio edytowany przez: abc, 10 września 2011, 22:03 [1 raz(y)]


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni

**




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 11/09/2011 00:14
teraz można powiedzieć, że jak zwykle przez PPV kibice zostali nabici w butelkę. ale logika nie zawiodła i za free walkę się oglądnęło


Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5381 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 11/09/2011 00:31
A tak z ciekawości... Jak ktoś oglądał walkę w systemie PPV, to tam też były reklamy co rundę ?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6606 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 11/09/2011 00:50
Na c+ w ogóle nie było reklam przez całą transmisję, do tego od razu po walce wywiad z Adamkiem i braćmi.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7452 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 11/09/2011 00:59

  Jaro07 napisał:  
A tak z ciekawości... Jak ktoś oglądał walkę w systemie PPV, to tam też były reklamy co rundę ?



Nie :) na UPC nie było, na C+ też nie :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5907 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 11/09/2011 10:46
w sumie teraz to już info na przyszłość, ale na c+ RTL jest na kanale 202 ;)


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5033 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 17/10/2011 20:45
Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisze tutaj.W piatęk wieczorem wybrałem się ze znajomymi na piwko na miasto.Oczywiście jesteśmy degustatorami piwa Bosman i takie też lokal z tym piwem szukaliśmy.Ku mojemu zdziwieniu chodząc od lokalu do lokalu wszędzie było podawane ziemniaczane piwo(tyskie ,lech) ale Bosmanka nie.Nawet na starym mieście nie bylo ani jednego lokalu z Bosmanem aaaa2 .Wróciliśmy do jedynego w centrum zanego mi lokalu w którym wiedziałem że podają Bosmana(w jednym z lokali na alei fontann).Może mnie oświecicie czemu nie podają Bosmana w pubach i podajcie jakieś lokale w centrum gdzie podają Bosmana.


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7452 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 11/03/2012 20:48
Z komentarzy z bloga do artykułu W których pubach, barach, klubach w Szczecinie można oglądać sport na żywo?
  Cytat:  
"Pub u Izy" na ryneczku pl.Kilińskiego 1..To bar o charakterze pilkarskim.Głównie Szczecińskiej POGONI.Transmitowane są wszystkie ważniejsze spotkania piłkarskie..Posiadamy platformę Polsatu i Cyfry+.Zapraszamy



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7481 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 08/06/2012 08:07
może być ciekawie :)

Sport Bar Szczecin


INDIOS BRAVOS
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7452 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 08/06/2012 09:37
1. Gdzie oglądać Euro? Szczecin Blog poleca
2. Euro 2012: Gdzie w Szczecinie obejrzysz mecze [raport] GS24.pl

W ostatnim czasie powstał Sport Bar, inni zobaczyli że to bardzo dobry pomysł... długo nie trzeba było czekać, na Podzamczu pojawił się Kicker Pub :)


  Cytat:  
Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisze tutaj.W piatęk wieczorem wybrałem się ze znajomymi na piwko na miasto.Oczywiście jesteśmy degustatorami piwa Bosman i takie też lokal z tym piwem szukaliśmy.Ku mojemu zdziwieniu chodząc od lokalu do lokalu wszędzie było podawane ziemniaczane piwo(tyskie ,lech) ale Bosmanka nie.Nawet na starym mieście nie bylo ani jednego lokalu z Bosmanem .Wróciliśmy do jedynego w centrum zanego mi lokalu w którym wiedziałem że podają Bosmana(w jednym z lokali na alei fontann).Może mnie oświecicie czemu nie podają Bosmana w pubach i podajcie jakieś lokale w centrum gdzie podają Bosmana.


Swoją drogą to ciekawy pomysł na takie zestawienie i promowanie lokali, gdzie podają Bosmana.
A dlaczego jest ich tak mało? Kasa, kasa, umowy, umowy, wyłączność itp.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7845 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 08/06/2012 10:14

  malcoolm napisał:  



  Cytat:  
Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisze tutaj.W piatęk wieczorem wybrałem się ze znajomymi na piwko na miasto.Oczywiście jesteśmy degustatorami piwa Bosman i takie też lokal z tym piwem szukaliśmy.Ku mojemu zdziwieniu chodząc od lokalu do lokalu wszędzie było podawane ziemniaczane piwo(tyskie ,lech) ale Bosmanka nie.Nawet na starym mieście nie bylo ani jednego lokalu z Bosmanem .Wróciliśmy do jedynego w centrum zanego mi lokalu w którym wiedziałem że podają Bosmana(w jednym z lokali na alei fontann).Może mnie oświecicie czemu nie podają Bosmana w pubach i podajcie jakieś lokale w centrum gdzie podają Bosmana.


Swoją drogą to ciekawy pomysł na takie zestawienie i promowanie lokali, gdzie podają Bosmana.
A dlaczego jest ich tak mało? Kasa, kasa, umowy, umowy, wyłączność itp.



Widać Bosman nie wychodzi z dobrą ofertą dla restauratorów itp- marketingowo od czasu przejęcia przez Carlsbega też chyba co raz gorzej (vide dni morza i prawdopodobny brak na TTSR2013)... swoją drogą to ja i tak staram się chodzić do miejsc gdzie podają trunki z małych browarów, a nie te wszystkie koncernowe pomyje co nic z piwem nie mają wspólnego...- jednak wiadomo pijąc w lokalu w Szczecinie, Goleniowie itp lepiej "być skazanym" na Bosmana ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6195 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 08/06/2012 11:32

  avelyn napisał:  

  malcoolm napisał:  



  Cytat:  
Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisze tutaj.W piatęk wieczorem wybrałem się ze znajomymi na piwko na miasto.Oczywiście jesteśmy degustatorami piwa Bosman i takie też lokal z tym piwem szukaliśmy.Ku mojemu zdziwieniu chodząc od lokalu do lokalu wszędzie było podawane ziemniaczane piwo(tyskie ,lech) ale Bosmanka nie.Nawet na starym mieście nie bylo ani jednego lokalu z Bosmanem .Wróciliśmy do jedynego w centrum zanego mi lokalu w którym wiedziałem że podają Bosmana(w jednym z lokali na alei fontann).Może mnie oświecicie czemu nie podają Bosmana w pubach i podajcie jakieś lokale w centrum gdzie podają Bosmana.


Swoją drogą to ciekawy pomysł na takie zestawienie i promowanie lokali, gdzie podają Bosmana.
A dlaczego jest ich tak mało? Kasa, kasa, umowy, umowy, wyłączność itp.



Widać Bosman nie wychodzi z dobrą ofertą dla restauratorów itp- marketingowo od czasu przejęcia przez Carlsbega też chyba co raz gorzej (vide dni morza i prawdopodobny brak na TTSR2013)... swoją drogą to ja i tak staram się chodzić do miejsc gdzie podają trunki z małych browarów, a nie te wszystkie koncernowe pomyje co nic z piwem nie mają wspólnego...- jednak wiadomo pijąc w lokalu w Szczecinie, Goleniowie itp lepiej "być skazanym" na Bosmana ;]



Bosmana nie będzie na TTSR2013 bo Tyskie wygrało przetarg na 2 lata... Podobno to UM stawia takie warunki, że bądź co bądź biedny Bosman ich nie przeskoczy (dochodzi do tego spór o parking koło Browaru należący do miasta itp). Generalnie dla carlsberga marka Bosmsan to tylko cyferki i nie bądzcie zaskoczeni jak Bosman kiedyś się skończy...


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7452 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 08/06/2012 12:13
Widać to po Bosmanie niepasteryzowanym, którego produkcja została wstrzymana, a niejako "zastąpił" go Kasztelan niepasteryzowany (promowany na całą Polskę).

TTSR 2013 jeśli dobrze pamiętam nie zostało jeszcze rozstrzygnięte (pakiet obejmował Dni Morza 2012, Dni Morza 2013 i Pyromagic). TTSR'13 nie było w tym przetargu (zastrzegam, że mogę się mylić w tej kwestii).


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6195 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 08/06/2012 12:39

  malcoolm napisał:  
Widać to po Bosmanie niepasteryzowanym, którego produkcja została wstrzymana, a niejako "zastąpił" go Kasztelan niepasteryzowany (promowany na całą Polskę).

TTSR 2013 jeśli dobrze pamiętam nie zostało jeszcze rozstrzygnięte (pakiet obejmował Dni Morza 2012, Dni Morza 2013 i Pyromagic). TTSR'13 nie było w tym przetargu (zastrzegam, że mogę się mylić w tej kwestii).



To tylko jeden z przykładów, kolejny to zlikwidowanie Volta a wzmacnianie Książa. O inwestycjach niebede pisał. Co do TTSR2013 to tak jak pisałem Tyskie położyło łapę. Informacja raczej pewna...


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7452 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 08/06/2012 12:47
A jednak TTSR wchodzi w skład "pakietu". Info 100% pewne.

Czyli "przegraliśmy trzy mecze naraz" :(


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7164 dni




Odp: Puby, restauracje, kluby - transmisje sportowe. - 08/06/2012 15:14
nie od dziś wiadomo, że Carlsberg po przejęciu Bosmana postawił na harnasia, bosmana za kilka lat nie będzie widać praktycznie w ogóle, więc puchy w dłoń!


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005