Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> temat ogórkowy cz.2 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
galerro87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/03/2008 18:35
Był ktos z Was na sunrise? generalnie chodzi mi o to czy w poprzednich latach tez robili takie akcje z biletami,ze bylo pare serii sprzedazy. Bo teraz konczy sie juz IV seria a pamietam,ze rok temu bilety byly dostepne jeszcze bodajze w maju?
pozdr


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/03/2008 18:46
Obrazek jpg wstawiony na forum
Witam bardzo serdecznie!

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w Programie Rozwoju Kadr. Wkręć się i zostań członkiem Zachodniopomorskiego Studenckiego Forum Business Centre Club!
Wypełnij formularz na stronie www.sfbcc.org.pl/Regiony_SF_BCC/Zachodniopomorski/ dołącz CV i wyslij na adres: [email protected]

Czekamy do niedzieli 16.03.2008 :)

Dlaczego Ty?
Ponieważ Program Rozwoju Kadr ma na celu wykształcenie niezbędnych umiejętności i kwalifikacji, które decydują o tym czy dana osoba w przyszłości stanie się dobrym menedżerem lub przedsiębiorcą. Cel ten osiągany jest poprzez członkostwo w SF BCC; koordynacje projektów; zajmowanie stanowiska w zarządzie organizacji, jak również poprzez szkolenia, które przygotowują członków merytorycznie do podejmowanych działań. Daje to możliwość zastosowania w praktyce wiedzy zdobywanej podczas studiów.

Czy warto?
Warto, jeżeli chcesz po studiach znaleźć swoje miejsce na rynku pracy, jako pracownik, kierownik w dobrze prosperującej firmie, lub przedsiębiorca dający prace innym.

Więcej informacji na stronie: http://www.sfbcc.org.pl/Regiony_SF_BCC/Zachodniopomorski/

A na wszystkie Twoje pytania chętnie odpowie:

Koordynator Programu Rozwoju Kadr
Julian Starzyński
e-mail: [email protected]
Tel.kom +48 791 866 685

...lub pytaj tutaj na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/03/2008 20:29
Dziś na cały świat wg Crveny Zvezdy

Za Lechem przemiarzamy cały świat wg wyżej wymienionej dryżyny

Ostatnio edytowany przez: phoenix, 9 marca 2008, 20:34 [1 raz(y)]


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/03/2008 20:36
Podajcie jak znacie nazwy biur podróży takie sprawdzone i jakies porządne :))


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni

***




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/03/2008 21:18
Przez 60 minut przebywał na boisku Marcin Kowalczyk w sparingowym spotkaniu Dynama Moskwa z Akademią Piłkarską Antoniego Ptaka. Rosyjski zespół rozgromił młodych Brazylijczyków z Sao Paulo 5:0.

DYNAMO MOSKWA - AKADEMIA PIŁKARSKA ANTONIEGO PTAKA 5:0 (4:0)
Bramki: Siemszow 23, Kiriłł Kombarow 36, 38, 42, Danny 88
Dynamo: Szunin, Kowalczyk (60. Cziczerin), Kołodin, Coti (66. Rudakow), Granat, K. Kombarow, Karpowicz, Siemszow, Danny, D. Kombarow, Kierżakow.

za: futbol.pl

Widzę, że APAP antosia istnieje sobie w najlepsze :) aż śmiech pusty bierze.


Against modern wszystko!
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/03/2008 22:29



Zvezda wydaje się być w modzie... Pieśń Jagi stworzona na wzór Zvezdy -> KLIK
Debiut pieśni w Warszawie, na meczu który wsławił się "awanturą o flagę".


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Aleksandra
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7277 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/03/2008 23:36

  Mateusz1948 napisał:  
Podajcie jak znacie nazwy biur podróży takie sprawdzone i jakies porządne :))



ECCO-HOLIDAY


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 10/03/2008 06:52
Potrzebuję pilnie jakiegoś dermatologa !


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 10/03/2008 09:50

  Mateusz1948 napisał:  
Potrzebuję pilnie jakiegoś dermatologa !


To idź do lekarza po skierowanie :|


Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 10/03/2008 09:53

  kl@Nu napisał:  

  Mateusz1948 napisał:  
Potrzebuję pilnie jakiegoś dermatologa !


To idź do lekarza po skierowanie :|



Zadzwon do dermatologa na Kadlubka - mozna bez skierowania :)


MKS !
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 10/03/2008 14:46

  Lord napisał:  
A ja mam takie zapytanie ;D Obiło mi się o uszy, że istnieje Winamp na komórkę. Ma ktoś może jakieś dokładne info na ten temat, lub może potwierdzić bądź obalić ten mit? Za ewentualne linki również byłbym wdzięczny ;)



Kiedy miałem telefony z Symbianem to istniało wiele programowcyh odwtarzaczy mp3 i wszytskich innych rodzajów plików. Pamiętam, ze jeden z nich obsługiwał skórki i wyglądał jak windowsowy winamp.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6822 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 10/03/2008 14:52

  Plum napisał:  

  Lord napisał:  
A ja mam takie zapytanie ;D Obiło mi się o uszy, że istnieje Winamp na komórkę. Ma ktoś może jakieś dokładne info na ten temat, lub może potwierdzić bądź obalić ten mit? Za ewentualne linki również byłbym wdzięczny ;)



Kiedy miałem telefony z Symbianem to istniało wiele programowcyh odwtarzaczy mp3 i wszytskich innych rodzajów plików. Pamiętam, ze jeden z nich obsługiwał skórki i wyglądał jak windowsowy winamp.



jest ale z tego co wiem tylko na Windows Mobile


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 10/03/2008 16:53
UEFA wszczęło dochodzenie przeciwko klubowi piłkarskiemu Olimpique Lyon, którego kibice prawdopodobnie 20 lutego w meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Mistrzów z Manchesterem United skierowali na fanów drużyny przeciwnej promienie laserowe.
Izba Kontroli i Dyscypliny UEFA przyjrzy się dokładnie tej sprawie, a decyzja zostanie podjęta podczas posiedzenia, które odbędzie się 20 marca.

Hehe gwiezdne wojny na stadionach.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 12/03/2008 17:27

  Tony Montana napisał:  

  anathema napisał:  
Zastanawiam się nad zakupem golarki Philips HQ 8160, czy ktoś może cosik więcej na jej temat napisać? I dlaczego jest ona dużo tańsza od np: 8150 lub 8170?
Czy podpisy na niej mają jakiekolwiek znaczenie? Tzn. niektóre z nich podpisane są Philips albo Norelco Speed XL. Trochę cieżko znaleźć ją w jakimkolwiek sklepie, aby się dokładniej jej przyjrzeć. Teoretycznie niczym te modele nie różnią się między sobą, ale przepaść cenowa zastanawia... Dają też na nią mało gwarancji, bo zaledwie do 6 miesięcy.
Ewentualnie jaki inny model Philipsa byście polecali, oczywiście w rozsądnej cenie ;)



Norelco to nazwa Philipsa na rynek amerykanski. Te tansze, nie sa nowe ale "regenerowane". Znaczy ze sa to zwroty od klientów (naprawiane lub poprostu amerykanom sie nie spodobaly). Wiec nie ma co oszczedzac, tylko kupic produkt nowy, z dwuletnia gwarancja.



Wszystko w porządku,ale zauważyłem taką tendencje że przykładowo model 8171 można kupić na allegro za ok 370 zł a ten sam model nieregenerowany za ok 200 zł wiecej a w niektórych sklepach np euro za...ponad 700 zł. to samo jest z modelem HQ 8150...Faktycznie dają na nie tylko pół roku gwarancji,ale nigdzie nie dostrzegłem aby ludzie jakoś ne nie narzekali. Powiem wiecej-ja jestem konkretnie zainteresowany modelem 8160 jego spokojnie dostane za ok 320zł. Praktycznie od 8170 rożni sie niuansami. i widziałem ten sam model też regenerowany tyle że koleś dorzuca jakis płyn do czyszczenia głowic oraz stojącą ładowarke za prawie 500 zł. Podkreślam że to też jest model regenerowany a łatwo to poznać choćby po napisie norlecko zamiast philips. i ten koleś daje...2 lata gwarancji. wiec zastanawiałem sie gdzie tu pies pogrzebany i tak sobie uzmysłowiłem że płacąc taniej sprzedawca poprostu bierze tylko mniejszą odpowiwedzialnośc w postaci krótszej gwaracji. Nic innego mi do głowy nie przychodzi. A tak wogóle to golareczki typu 81** naprawde prezentuja sie całkiem zgrabnie...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 12/03/2008 20:58

  anathema napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  anathema napisał:  
Zastanawiam się nad zakupem golarki Philips HQ 8160, czy ktoś może cosik więcej na jej temat napisać? I dlaczego jest ona dużo tańsza od np: 8150 lub 8170?
Czy podpisy na niej mają jakiekolwiek znaczenie? Tzn. niektóre z nich podpisane są Philips albo Norelco Speed XL. Trochę cieżko znaleźć ją w jakimkolwiek sklepie, aby się dokładniej jej przyjrzeć. Teoretycznie niczym te modele nie różnią się między sobą, ale przepaść cenowa zastanawia... Dają też na nią mało gwarancji, bo zaledwie do 6 miesięcy.
Ewentualnie jaki inny model Philipsa byście polecali, oczywiście w rozsądnej cenie ;)



Norelco to nazwa Philipsa na rynek amerykanski. Te tansze, nie sa nowe ale "regenerowane". Znaczy ze sa to zwroty od klientów (naprawiane lub poprostu amerykanom sie nie spodobaly). Wiec nie ma co oszczedzac, tylko kupic produkt nowy, z dwuletnia gwarancja.



Wszystko w porządku,ale zauważyłem taką tendencje że przykładowo model 8171 można kupić na allegro za ok 370 zł a ten sam model nieregenerowany za ok 200 zł wiecej a w niektórych sklepach np euro za...ponad 700 zł. to samo jest z modelem HQ 8150...Faktycznie dają na nie tylko pół roku gwarancji,ale nigdzie nie dostrzegłem aby ludzie jakoś ne nie narzekali. Powiem wiecej-ja jestem konkretnie zainteresowany modelem 8160 jego spokojnie dostane za ok 320zł. Praktycznie od 8170 rożni sie niuansami. i widziałem ten sam model też regenerowany tyle że koleś dorzuca jakis płyn do czyszczenia głowic oraz stojącą ładowarke za prawie 500 zł. Podkreślam że to też jest model regenerowany a łatwo to poznać choćby po napisie norlecko zamiast philips. i ten koleś daje...2 lata gwarancji. wiec zastanawiałem sie gdzie tu pies pogrzebany i tak sobie uzmysłowiłem że płacąc taniej sprzedawca poprostu bierze tylko mniejszą odpowiwedzialnośc w postaci krótszej gwaracji. Nic innego mi do głowy nie przychodzi. A tak wogóle to golareczki typu 81** naprawde prezentuja sie całkiem zgrabnie...



pies pogrzebany jest w tym, ze regenerowanej golarki juz ktos uzywal. Mnie osobiscie to odrzuca - kupilbym sobie taki radiomagnetofon, ale nie golarke. Takie golarki do "regeneracji" kupuje sie na palety, dlatego jest taniej - jak chcesz to poszukaj na allegro sa aukcje palet ze zwroconym do sklepow sprzetem. i jeszcze 3 sprawa- przy zakupie nowej masz zapewniony firmowy serwis philipsa, w przypadku regenerowanej jakiegos kolesia, ktory dzis jest, ale jutro juz moze byc w Irlandii. Takie jest moje zdanie, jednak ostateczna decyzja nalezy do ciebie :D.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 12/03/2008 21:24

  Tony Montana napisał:  

  anathema napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  anathema napisał:  
Zastanawiam się nad zakupem golarki Philips HQ 8160, czy ktoś może cosik więcej na jej temat napisać? I dlaczego jest ona dużo tańsza od np: 8150 lub 8170?
Czy podpisy na niej mają jakiekolwiek znaczenie? Tzn. niektóre z nich podpisane są Philips albo Norelco Speed XL. Trochę cieżko znaleźć ją w jakimkolwiek sklepie, aby się dokładniej jej przyjrzeć. Teoretycznie niczym te modele nie różnią się między sobą, ale przepaść cenowa zastanawia... Dają też na nią mało gwarancji, bo zaledwie do 6 miesięcy.
Ewentualnie jaki inny model Philipsa byście polecali, oczywiście w rozsądnej cenie ;)



Norelco to nazwa Philipsa na rynek amerykanski. Te tansze, nie sa nowe ale "regenerowane". Znaczy ze sa to zwroty od klientów (naprawiane lub poprostu amerykanom sie nie spodobaly). Wiec nie ma co oszczedzac, tylko kupic produkt nowy, z dwuletnia gwarancja.



Wszystko w porządku,ale zauważyłem taką tendencje że przykładowo model 8171 można kupić na allegro za ok 370 zł a ten sam model nieregenerowany za ok 200 zł wiecej a w niektórych sklepach np euro za...ponad 700 zł. to samo jest z modelem HQ 8150...Faktycznie dają na nie tylko pół roku gwarancji,ale nigdzie nie dostrzegłem aby ludzie jakoś ne nie narzekali. Powiem wiecej-ja jestem konkretnie zainteresowany modelem 8160 jego spokojnie dostane za ok 320zł. Praktycznie od 8170 rożni sie niuansami. i widziałem ten sam model też regenerowany tyle że koleś dorzuca jakis płyn do czyszczenia głowic oraz stojącą ładowarke za prawie 500 zł. Podkreślam że to też jest model regenerowany a łatwo to poznać choćby po napisie norlecko zamiast philips. i ten koleś daje...2 lata gwarancji. wiec zastanawiałem sie gdzie tu pies pogrzebany i tak sobie uzmysłowiłem że płacąc taniej sprzedawca poprostu bierze tylko mniejszą odpowiwedzialnośc w postaci krótszej gwaracji. Nic innego mi do głowy nie przychodzi. A tak wogóle to golareczki typu 81** naprawde prezentuja sie całkiem zgrabnie...



pies pogrzebany jest w tym, ze regenerowanej golarki juz ktos uzywal. Mnie osobiscie to odrzuca - kupilbym sobie taki radiomagnetofon, ale nie golarke. Takie golarki do "regeneracji" kupuje sie na palety, dlatego jest taniej - jak chcesz to poszukaj na allegro sa aukcje palet ze zwroconym do sklepow sprzetem. i jeszcze 3 sprawa- przy zakupie nowej masz zapewniony firmowy serwis philipsa, w przypadku regenerowanej jakiegos kolesia, ktory dzis jest, ale jutro juz moze byc w Irlandii. Takie jest moje zdanie, jednak ostateczna decyzja nalezy do ciebie :D.



niby racja-zasadniczo jest taki "zbieg okolicznośći" że sprzet zazwyczaj zawodzi zaraz po tym...jak kończy sie gwarancja. sprawdzałem koszta ostrzy do tych modeli-3 szt. ok 170 zł-masakra,to lepiej dołozyc i brać nową. tylko w tym momencie rodzi sie dylemat dozbierać i wypieprzyć około 500 za golarke? troche sopro mimo wszystko. jest jestcze opcje króre s 71 np 7140... zobacze


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 12/03/2008 22:05

  anathema napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  anathema napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  anathema napisał:  
Zastanawiam się nad zakupem golarki Philips HQ 8160, czy ktoś może cosik więcej na jej temat napisać? I dlaczego jest ona dużo tańsza od np: 8150 lub 8170?
Czy podpisy na niej mają jakiekolwiek znaczenie? Tzn. niektóre z nich podpisane są Philips albo Norelco Speed XL. Trochę cieżko znaleźć ją w jakimkolwiek sklepie, aby się dokładniej jej przyjrzeć. Teoretycznie niczym te modele nie różnią się między sobą, ale przepaść cenowa zastanawia... Dają też na nią mało gwarancji, bo zaledwie do 6 miesięcy.
Ewentualnie jaki inny model Philipsa byście polecali, oczywiście w rozsądnej cenie ;)



Norelco to nazwa Philipsa na rynek amerykanski. Te tansze, nie sa nowe ale "regenerowane". Znaczy ze sa to zwroty od klientów (naprawiane lub poprostu amerykanom sie nie spodobaly). Wiec nie ma co oszczedzac, tylko kupic produkt nowy, z dwuletnia gwarancja.



Wszystko w porządku,ale zauważyłem taką tendencje że przykładowo model 8171 można kupić na allegro za ok 370 zł a ten sam model nieregenerowany za ok 200 zł wiecej a w niektórych sklepach np euro za...ponad 700 zł. to samo jest z modelem HQ 8150...Faktycznie dają na nie tylko pół roku gwarancji,ale nigdzie nie dostrzegłem aby ludzie jakoś ne nie narzekali. Powiem wiecej-ja jestem konkretnie zainteresowany modelem 8160 jego spokojnie dostane za ok 320zł. Praktycznie od 8170 rożni sie niuansami. i widziałem ten sam model też regenerowany tyle że koleś dorzuca jakis płyn do czyszczenia głowic oraz stojącą ładowarke za prawie 500 zł. Podkreślam że to też jest model regenerowany a łatwo to poznać choćby po napisie norlecko zamiast philips. i ten koleś daje...2 lata gwarancji. wiec zastanawiałem sie gdzie tu pies pogrzebany i tak sobie uzmysłowiłem że płacąc taniej sprzedawca poprostu bierze tylko mniejszą odpowiwedzialnośc w postaci krótszej gwaracji. Nic innego mi do głowy nie przychodzi. A tak wogóle to golareczki typu 81** naprawde prezentuja sie całkiem zgrabnie...



pies pogrzebany jest w tym, ze regenerowanej golarki juz ktos uzywal. Mnie osobiscie to odrzuca - kupilbym sobie taki radiomagnetofon, ale nie golarke. Takie golarki do "regeneracji" kupuje sie na palety, dlatego jest taniej - jak chcesz to poszukaj na allegro sa aukcje palet ze zwroconym do sklepow sprzetem. i jeszcze 3 sprawa- przy zakupie nowej masz zapewniony firmowy serwis philipsa, w przypadku regenerowanej jakiegos kolesia, ktory dzis jest, ale jutro juz moze byc w Irlandii. Takie jest moje zdanie, jednak ostateczna decyzja nalezy do ciebie :D.



niby racja-zasadniczo jest taki "zbieg okolicznośći" że sprzet zazwyczaj zawodzi zaraz po tym...jak kończy sie gwarancja. sprawdzałem koszta ostrzy do tych modeli-3 szt. ok 170 zł-masakra,to lepiej dołozyc i brać nową. tylko w tym momencie rodzi sie dylemat dozbierać i wypieprzyć około 500 za golarke? troche sopro mimo wszystko. jest jestcze opcje króre s 71 np 7140... zobacze



Golarka Philips Norelco 8171XL - to samo co Philishave Reflex Plus HQ 8170.
(różnica w kolorze - wszystkie funkcje te same)
Głowice golące Speed-XL zapewniają o 50% większą powierzchnię golenia i mają więcej ostrzy, aby uchwycić większą ilość zarostu, więcej szczelin i otworów, aby uchwycić krótsze włoski, dzięki czemu golenie ogranicza się do kilku pociągnięć i mniej podrażnia skórę.
Można łatwo, szybko i w higieniczny sposób myć głowicę golarki pod bieżącą wodą, ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej.
Czas ciągłej pracy do 18 dni (około 55 minut golenia)
Czas standardowego ładowania 1 godz.
Szybkie ładowanie w 3 minuty pozwala na jedno golenie
Zasilanie z wbudowanego akumulatora lub sieciowe (100-240V)
Eleganckie etui podróżne (kolor etui może się różnić od koloru na zdjęciu)
Ekologiczny akumulator Lithium-ion
Wbudowany trymer do wąsów i bokobrodów
Komora na ścięty zarost
3-poziomowy wskaźnik pokazuje stan ładowania i pełnego naładowania golarki oraz przypomina, kiedy należy ją naładować
W komplecie znajdują się:

Golarka Philips Norelco 8151XL
Ładowarka sieciowa 100-240V
Przejściówka z wtyczki USA na europejską
Futerał na golarkę
Pędzelek do czyszczenia golarki
Osłona na głowicę
Instrukcja obsługi w języku angielskim i polskim na e-mail
gwarancja relizowana przez nasza firme przez okres 6 miesiecy

W komplecie NIE znajduje się:
Podstawka dekoracyjna do łazienki (ciekawe czemu?)
produkt orginalnie zapakowany przez producenta


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 13/03/2008 13:53
Właśnie skończyłem oglądać "MGŁA" powiem jedno> film zajebisty. Polecam każdemu nawet tym którzy nie przepadają za tego typu filmami(tak jak ja np.)
Do ściągnięcia na torrentach, w bardzo dobrych wersjach(dvd, dvdrip itd.)
pozdro.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 13/03/2008 14:51
mam pytanie. czy losowanie biletów na EURO2008 będzie losowane w nocy z czw/piat czy piat/sob. czy kiedy?z góry dzieki



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 13/03/2008 16:01
z tego co słyszałem w piątek po 16


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005