Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Śmieszne zdjęcia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7061 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 22/04/2006 16:55
Marzenie polskiego kibica

Obrazek jpg wstawiony na forum



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7341 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 24/04/2006 22:21
Obrazek JPG wstawiony na forum


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8344 dni

**




Odp: Śmieszne zdjęcia - 29/04/2006 10:48
Obrazek jpg wstawiony na forum :)


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7203 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 10/05/2006 15:07
Obrazek jpg wstawiony na forum


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 10/05/2006 19:19
Nie wiem czy to zdjęcie już było, ale je umieszczę, ten po prawej to nasz nowy minister do spraw morskich ze Szczecina, tylko za chuj nie mogę pojąć dlaczego jest za Widzewem ???

http://spieprzajdziadu.com/pics/wiechecki.jpg


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6751 dni

**




Odp: Śmieszne zdjęcia - 10/05/2006 19:28
Dlatego ze pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego.


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 10/05/2006 19:36

  PSG. napisał:  
Dlatego ze pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego.



Tym bardziej dziwne, wkońcu fuzja z Piotrcoviąlol
A tak na poważnie to chamski z niego gamoń i pasuje na ministra jak kij do dupy.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6838 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 18/05/2006 23:24
Obrazek jpg wstawiony na forum

hihi


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6751 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 19/05/2006 02:19

  Gregor napisał:  

  PSG. napisał:  
Dlatego ze pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego.



Tym bardziej dziwne, wkońcu fuzja z Piotrcoviąlol
A tak na poważnie to chamski z niego gamoń i pasuje na ministra jak kij do dupy.



Te zdjecie ma już 8 lub 9 lat. Po drugie Wiechecki urodził sie w Piotrkowie ale w późniejszym okresie mieszkał w Tomaszowie Mazowieckim w którym jest bardzo dużo kibiców Widzewa. Po trzecie Wiechecki chodzi dzisiaj czesciej na mecze Pogoni niż Widzewa, mimo to sentyment do Widzewa pozostał - zreszta nie ma się co dziwić.
Gregor nie oceniaj kogoś z zdjeć które pochodzą z lat licealnych bo to śmieszne jest - chciałbym zobaczyć Twoje fotki, moze tutaj wstawisz jakąś jedną z imprezy.

Ostatnio edytowany przez: IS, 19 maja 2006, 02:25 [1 raz(y)]


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6874 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 19/05/2006 08:07

  Aris(L) napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

hihi



Z kiedy i skąd to zdjęcie???


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7799 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 19/05/2006 09:26

  narodowiec napisał:  

  Gregor napisał:  

  PSG. napisał:  
Dlatego ze pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego.



Tym bardziej dziwne, wkońcu fuzja z Piotrcoviąlol
A tak na poważnie to chamski z niego gamoń i pasuje na ministra jak kij do dupy.



Te zdjecie ma już 8 lub 9 lat. Po drugie Wiechecki urodził sie w Piotrkowie ale w późniejszym okresie mieszkał w Tomaszowie Mazowieckim w którym jest bardzo dużo kibiców Widzewa. Po trzecie Wiechecki chodzi dzisiaj czesciej na mecze Pogoni niż Widzewa, mimo to sentyment do Widzewa pozostał - zreszta nie ma się co dziwić.
Gregor nie oceniaj kogoś z zdjeć które pochodzą z lat licealnych bo to śmieszne jest - chciałbym zobaczyć Twoje fotki, moze tutaj wstawisz jakąś jedną z imprezy.



Ja mysle ze Gregor nie ma zamiaru zostac ministrem.


Obrazek gif wstawiony na forum
KaSZuB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7357 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 19/05/2006 14:45
Ohohoh...:) To musi być stara fota...:)


"Gdyby kózka nie skakała, to by smutne zycie miala"
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6751 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 19/05/2006 16:33

  Jay-J napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Gregor napisał:  

  PSG. napisał:  
Dlatego ze pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego.



Tym bardziej dziwne, wkońcu fuzja z Piotrcoviąlol
A tak na poważnie to chamski z niego gamoń i pasuje na ministra jak kij do dupy.



Te zdjecie ma już 8 lub 9 lat. Po drugie Wiechecki urodził sie w Piotrkowie ale w późniejszym okresie mieszkał w Tomaszowie Mazowieckim w którym jest bardzo dużo kibiców Widzewa. Po trzecie Wiechecki chodzi dzisiaj czesciej na mecze Pogoni niż Widzewa, mimo to sentyment do Widzewa pozostał - zreszta nie ma się co dziwić.
Gregor nie oceniaj kogoś z zdjeć które pochodzą z lat licealnych bo to śmieszne jest - chciałbym zobaczyć Twoje fotki, moze tutaj wstawisz jakąś jedną z imprezy.



Ja mysle ze Gregor nie ma zamiaru zostac ministrem.




Myśle że Wiechecki wtedy też nie chciał, a nawet w najśmielszych marzeniach o tym nie przypuszczał; i co tym wpisem udowodniłeś??


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7799 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 19/05/2006 23:20

  narodowiec napisał:  

  Jay-J napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Gregor napisał:  

  PSG. napisał:  
Dlatego ze pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego.



Tym bardziej dziwne, wkońcu fuzja z Piotrcoviąlol
A tak na poważnie to chamski z niego gamoń i pasuje na ministra jak kij do dupy.



Te zdjecie ma już 8 lub 9 lat. Po drugie Wiechecki urodził sie w Piotrkowie ale w późniejszym okresie mieszkał w Tomaszowie Mazowieckim w którym jest bardzo dużo kibiców Widzewa. Po trzecie Wiechecki chodzi dzisiaj czesciej na mecze Pogoni niż Widzewa, mimo to sentyment do Widzewa pozostał - zreszta nie ma się co dziwić.
Gregor nie oceniaj kogoś z zdjeć które pochodzą z lat licealnych bo to śmieszne jest - chciałbym zobaczyć Twoje fotki, moze tutaj wstawisz jakąś jedną z imprezy.



Ja mysle ze Gregor nie ma zamiaru zostac ministrem.




Myśle że Wiechecki wtedy też nie chciał, a nawet w najśmielszych marzeniach o tym nie przypuszczał; i co tym wpisem udowodniłeś??



Nie chcialem nic przeciez udawadniac. Zdania nie zmienie - ludzie z taka przeszloscia nie powinni zajmowac waznych stanowisk.


Obrazek gif wstawiony na forum
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6798 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 20/05/2006 00:24
Tutaj coraz więcej komentarzy i głupiego gadania niż wklejania zdjęć...


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni

*




Odp: Śmieszne zdjęcia - 20/05/2006 00:32

  Bronek napisał:  
Tutaj coraz więcej komentarzy i głupiego gadania niż wklejania zdjęć...



...dlategoz moja propozycja dla kolegi N. - zaloz swoj wlasny temat i tamze wyspiewuj peany na czesc swoich idoli oraz tamze nerwowo reaguj na kazdy objaw niesubordynacji Forumowiczow (czytaj: "wrogow jedynej slusznej idei"). W kazdym niemalze temacie agitujesz jak swiadek Jehowy (z calym szacunkiem dla tychze osob). Wiem, ze to ogolnodostepne forum i nie musze czytac wszystkiego, ale drazni mnie juz, jak musze przekopywac sie przez gaszcz fanatyzmu, by odnalezc jakis post pasujacy do tematu...

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez: Shee, 20 maja 2006, 00:45 [1 raz(y)]


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7748 dni

****




Odp: Śmieszne zdjęcia - 20/05/2006 09:06

  Jay-J napisał:  
Nie chcialem nic przeciez udawadniac. Zdania nie zmienie - ludzie z taka przeszloscia nie powinni zajmowac waznych stanowisk.



Czy to ze ktos byl kiedys kibolem skresla go na cale zycie? Oczywiscie akurat Wiechecki jest chamskim idiota, ale nie wszyscy kibice sa takimi debilami...


MW'03
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6751 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 20/05/2006 11:47
Do Shee: popsrostu nie czytaj moich postów i bedziesz miala problem z głowy; Ja twoich tez nieczytałem w temacie dotyczacym meczu z Arką Gdynia gdzie co chwile wypisywałaś że mecz jest w innym terminie niż sobota - ale tu sie nie dziwie bo wszystkie kobiety tak lamentują. Po drugie ktoś wkleja zdjecie ktore juz kilka razy w roznych tematach pojawilo sie na tym forum. Do Jay - J mam pytanie jaką ma przeszłość RW - wytłumacz mi twoje domniemanie - czy po fotce jestes w stanie ocenić przeszłość człowieka który ma dwa fakultety i jest adwokatem?? Skoro to temat "śmieszne zdjęcia" to wrzuć tu swoja smieszna fote a ja zapewniam Ciebie ze swoja tez wrzuce ( rownie kozacka pewnie co ta RW ) i co?? czy to bedzie swiadczyło o mojej złej przeszłości?? chyba niezupelnie bo wiem kim jestem co robie i do czego dąże. To tyle z mojej strony i przepraszam że nie w temacie i że kolejny raz naraziłem się niektórym osobom które zaczynaja nieznosic moich wpisów, poglądów które zawsze bronie i tak juz bedzie do konca swiata etc.

Ostatnio edytowany przez: IS, 20 maja 2006, 11:55 [1 raz(y)]


Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni

*




Odp: Śmieszne zdjęcia - 20/05/2006 13:22
EDIT: Mysle ze sprawa jak najbardziej wyjasniona.

Ostatnio edytowany przez: Shee, 20 maja 2006, 15:34 [1 raz(y)]


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7799 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 20/05/2006 15:54

  Hilek napisał:  

  Jay-J napisał:  
Nie chcialem nic przeciez udawadniac. Zdania nie zmienie - ludzie z taka przeszloscia nie powinni zajmowac waznych stanowisk.



Czy to ze ktos byl kiedys kibolem skresla go na cale zycie? Oczywiscie akurat Wiechecki jest chamskim idiota, ale nie wszyscy kibice sa takimi debilami...



No jasne ze nie, ale Wiechecki na pewno nieprzypadkowo trafil na okladke czasopisma. Nie mowie tu o skreslaniu na cale zycie tylko o tym ze teka premiera takim ludziom jak on nie powinna przypadac.


  Cytat:  
czy po fotce jestes w stanie ocenić przeszłość człowieka który ma dwa fakultety i jest adwokatem??



Na tej fotce wyglada nawet nie jak kibol, tylko jak blazen. Wstyd mi ze moj kraj ma takich ministrow jak on. Koniec dyskusji, mialy byc smieszne zdjecia:

Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005