Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Śmieszne zdjęcia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
NR (Narodowy Radykalizm)
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6734 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 09/01/2006 14:53

  Shee napisał:  

  narodowiec napisał:  

Bug widze że jakieś kompleksy masz na tle pewnego ugrupowania ( a tak na marginesie zdjecie sprzed ponad roku opublikowane w "wprost" - no i troche śmieszne faktycznie ). Tylko po co tyle tego wklejasz to nie wiem chyba to juz naprawde kompleks.



... o moj ulubiony Forumowicz... :-) toż już wiem, jaka przyneta dziala na Niego :>

Hmm, mozna zauwazyc jednak "kompleksowosc" nie tylko po jednej stronie...Nie bulwersuj sie tak, bo od tego zmarszczki Ci sie porobia... Zreszta wklejane sa fotki politykow wiekszosci opcji, ot po prostu nie ze wzgledu na odmienne poglady, lecz na smiesznosc zdjec...

Kolega sie tlumaczy, ze nie wchodza mu te zdjecia, moze komp mu troszke sie psuje, moze gdzies opcja EDIT sie zawieruszyla? Troszke wiecej tolerancji... i mniej kompleksow...
Pozdrawiam :)




No widać, że macie takie, a nie inne poglądy. Mam prośbe Shee jeśli mógłbyś wymienić jakie osoby z polityków wkleiłeś i z jakich są oni partii. Ponieważ zauwazyłem tylko trzy grupy. Możesz mie uswiadomić, że inne także wklejałeś? A co do narodowca, nie bądź taki emocjonalny wyluzuj, rozumiem Ciebie ale bez przesady.


Wielkie, silne państwo polskie potrzebne jest nie tylko nam do naszego rozwoju narodowego, do urzeczywistnienia naszych celów i spełnienia naszych zadań. Niemniej jest ono potrzebne do utrwalenia pokoju, a z nim warunków wielkiej pracy cywilizacyjnej całej Europy.-Roman Dmowski "Polityka polska i odbudowa państwa"
Hanki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7739 dni

**




Odp: Śmieszne zdjęcia - 09/01/2006 15:21
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


Llibertat per a Catalunya!
szoterol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 09/01/2006 16:45

  Hanki napisał:  
]

Obrazek jpg wstawiony na forum



kiedy bede sie mogl smiac?


twoja smieszna poprzeczka jest pod moją nogą :)
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7528 dni

*****




Odp: Śmieszne zdjęcia - 09/01/2006 17:14

  Shooter napisał:  

  Hanki napisał:  
]

Obrazek jpg wstawiony na forum



kiedy bede sie mogl smiac?



Ja nie masz ochoty to sie kurwa w ogole nie smiej....Wkurwia mnie negatywne komentowanie wsyztkiego naokolo...


Sami przeciw wszystkim!!!
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni

*




Odp: Śmieszne zdjęcia - 09/01/2006 19:30

  NR (Narodowy Radykalizm) napisał:  

  Shee napisał:  

  narodowiec napisał:  

Bug widze że jakieś kompleksy masz na tle pewnego ugrupowania ( a tak na marginesie zdjecie sprzed ponad roku opublikowane w "wprost" - no i troche śmieszne faktycznie ). Tylko po co tyle tego wklejasz to nie wiem chyba to juz naprawde kompleks.



... o moj ulubiony Forumowicz... :-) toż już wiem, jaka przyneta dziala na Niego :>

Hmm, mozna zauwazyc jednak "kompleksowosc" nie tylko po jednej stronie...Nie bulwersuj sie tak, bo od tego zmarszczki Ci sie porobia... Zreszta wklejane sa fotki politykow wiekszosci opcji, ot po prostu nie ze wzgledu na odmienne poglady, lecz na smiesznosc zdjec...

Kolega sie tlumaczy, ze nie wchodza mu te zdjecia, moze komp mu troszke sie psuje, moze gdzies opcja EDIT sie zawieruszyla? Troszke wiecej tolerancji... i mniej kompleksow...
Pozdrawiam :)



No widać, że macie takie, a nie inne poglądy. Mam prośbe Shee jeśli mógłbyś wymienić jakie osoby z polityków wkleiłeś i z jakich są oni partii. Ponieważ zauwazyłem tylko trzy grupy. Możesz mie uswiadomić, że inne także wklejałeś? A co do narodowca, nie bądź taki emocjonalny wyluzuj, rozumiem Ciebie ale bez przesady.



po pierwsze - nie wiem, czy to Wasza wspolna przypadlosc, bo TYLKO WY dwoje pomyliliscie moja plec; specjalnie juz duzo wczesniej umiescilam avatar z dziewczynka przy klawiaturze... Nie chce tlumaczyc tego, ze kobiecie nie wypada zagladac na kibicowskie forum... Nie chce mi sie ograniczac stereotypowym mysleniem.

Nie wklejalam fot politykow (nie mowie przeciez tak powyzej), ale wklejane byly w tym temacie:

- TUSK (PO)
- GIERTYCH LPR
- NAPIERALSKI SLD
- OLEKSY SLD
- WALESA
- MISSALA LPR
- PODYMA PO
- BUSH
- LEPPER - SAMOOBRONA

z tego co pamietam, byl jeszcze gdzies porozrzucane w ogorkowym
KWASNIEWSKI
KACZYNSCY PiS
+ wielu wielu innych...

Pozdrawiam :)

PS. JAK widzisz drogi Kolego, partie sa rozne i wklejanie ich wynika tylko ze smiesznosci zdjec...
pps. Zanim kazesz innym luzowac, sam wyluzuj :-)
PPS... Narodowiec sam moze za siebie mowic :)


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
BuG
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 14/01/2006 22:52
Obrazek jpg wstawiony na forum


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6761 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 15/01/2006 14:01

  Shee napisał:  

  NR (Narodowy Radykalizm) napisał:  

  Shee napisał:  

  narodowiec napisał:  

Bug widze że jakieś kompleksy masz na tle pewnego ugrupowania ( a tak na marginesie zdjecie sprzed ponad roku opublikowane w "wprost" - no i troche śmieszne faktycznie ). Tylko po co tyle tego wklejasz to nie wiem chyba to juz naprawde kompleks.



... o moj ulubiony Forumowicz... :-) toż już wiem, jaka przyneta dziala na Niego :>

Hmm, mozna zauwazyc jednak "kompleksowosc" nie tylko po jednej stronie...Nie bulwersuj sie tak, bo od tego zmarszczki Ci sie porobia... Zreszta wklejane sa fotki politykow wiekszosci opcji, ot po prostu nie ze wzgledu na odmienne poglady, lecz na smiesznosc zdjec...

Kolega sie tlumaczy, ze nie wchodza mu te zdjecia, moze komp mu troszke sie psuje, moze gdzies opcja EDIT sie zawieruszyla? Troszke wiecej tolerancji... i mniej kompleksow...
Pozdrawiam :)



No widać, że macie takie, a nie inne poglądy. Mam prośbe Shee jeśli mógłbyś wymienić jakie osoby z polityków wkleiłeś i z jakich są oni partii. Ponieważ zauwazyłem tylko trzy grupy. Możesz mie uswiadomić, że inne także wklejałeś? A co do narodowca, nie bądź taki emocjonalny wyluzuj, rozumiem Ciebie ale bez przesady.



po pierwsze - nie wiem, czy to Wasza wspolna przypadlosc, bo TYLKO WY dwoje pomyliliscie moja plec; specjalnie juz duzo wczesniej umiescilam avatar z dziewczynka przy klawiaturze... Nie chce tlumaczyc tego, ze kobiecie nie wypada zagladac na kibicowskie forum... Nie chce mi sie ograniczac stereotypowym mysleniem.

Nie wklejalam fot politykow (nie mowie przeciez tak powyzej), ale wklejane byly w tym temacie:

- TUSK (PO)
- GIERTYCH LPR
- NAPIERALSKI SLD
- OLEKSY SLD
- WALESA
- MISSALA LPR
- PODYMA PO
- BUSH
- LEPPER - SAMOOBRONA

z tego co pamietam, byl jeszcze gdzies porozrzucane w ogorkowym
KWASNIEWSKI
KACZYNSCY PiS
+ wielu wielu innych...

Pozdrawiam :)

PS. JAK widzisz drogi Kolego, partie sa rozne i wklejanie ich wynika tylko ze smiesznosci zdjec...
pps. Zanim kazesz innym luzowac, sam wyluzuj :-)
PPS... Narodowiec sam moze za siebie mowic :)



Nie wiem po co tyle komentujesz! Ja chciałbym wiedzieć tylko od Buga czy niema kompleksów na tym punkcie ponieważ to on wkleja foty tego ugrupowania, moje pytanie bądż stwierdzenie odnosiło się tylko do jednej osoby. A tak pozatym przyznałem że faktycznie śmieszne zdjęcie więc o jakich moich kompleksach ty tutaj mówisz. koniec kropka.

Ostatnio edytowany przez: IS, 15 stycznia 2006, 18:21 [1 raz(y)]


ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7543 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 15/01/2006 14:11
Temat tej polemiki przeniescie sobie na ogorkowy, nie psujcie tematu

Obrazek jpg wstawiony na forum


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 18/01/2006 10:29
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7072 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 20/01/2006 22:00
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 22/01/2006 11:30
Obrazek jpg wstawiony na forum


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6951 dni

*




Odp: Śmieszne zdjęcia - 22/01/2006 12:23
Troche ciekawych fotek:

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek JPG wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek JPG wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpeg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 25/01/2006 19:15
konkurs : Jakie to auto
http://groups.msn.com/Pogon/shoebox.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=5


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Śmieszne zdjęcia - 29/01/2006 16:38

  Pogon v Wieden napisał:  
konkurs : Jakie to auto
http://groups.msn.com/Pogon/shoebox.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=5




Odp : Jest to twoje auto :D
A tak wogóle to pewnie jakieś stare Volvo :D


Obrazek jpg wstawiony na forum
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 30/01/2006 18:18
Obrazek jpg wstawiony na forum


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni

**




Odp: Śmieszne zdjęcia - 30/01/2006 20:17
Obrazek gif wstawiony na forum

moze nie typowe zdjecie ale fajne :))


Szlugi, wóda, gołe baby !
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7224 dni

*




Odp: Śmieszne zdjęcia - 31/01/2006 21:46
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7423 dni

*




Odp: Śmieszne zdjęcia - 06/02/2006 23:06
Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie wiem czy było.Podobno miejcowośc w woj.Opolskim 800 mieszkańców maja drurzyne w B klasie na 3 miejscu ... ale od końca :D


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni

**




Odp: Śmieszne zdjęcia - 07/02/2006 00:07
o jezuuuuu !!! jutro sie wymeldowuje ze Szczecina !!!


Szlugi, wóda, gołe baby !
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8355 dni




Odp: Śmieszne zdjęcia - 07/02/2006 00:14

  U-96 napisał:  
o jezuuuuu !!! jutro sie wymeldowuje ze Szczecina !!!



hehehehhehehe :D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005