Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:31

  TommyBoy napisał:  
Dla mnie czarnym koniem LM jest FC Thun - nawet za bardzo nie wiem skad oni sa ;]



Czarnym koniem jest Petrzalka <LOL-championsleague2005/06> :P

nie moge przebolec Wisly :( To byla ich najlepsza szansa :( Nie moge zrozumiec "dlaczego?" :( Tyle razy probowali i dupa!

Moze za rok beda mieli kolejna... Za rok Pogon bedzie miala szanse :P Fajnie pomarzyc.
Szkoda mi Radzia :(
Nie bede mogl zasnac :(

NIECH TO SZLAG!


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:32
a bylo tak blisko......


stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:35
Thun - Szwajcaria, smieszniejsze jest to że awansowała Pietrzałka pokonując Celtic i Partizan, pomyśleć tylko ile kasy oni zarobią bo nie są oni z pewnością bogaci


Derian
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni

*




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:36
Póki wisła będzie numer 1 w polskiej piłce to gówno zwojujemy. liga jest przez nią zdominowana a w pucharach co roku to samo. jako że inne kluby będące od paru lat w czołówce prezentują się jeszcze gorzej, rozwiązanie widze tylko jedno: polska piłka czeka na nową jakość. A tej jakości dopatrujmy się w Pogoni :)

p.s post troche na wyrost ale to tak ku pokrzepieniu serc ;)


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni

*




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:37
Jak dla mnie meczyk całkiem spoko - Koniczynki pokazały co oznacza gra przed własną publicznością. Wisła jak zwykle - nieskutecznie na początku, później ultradefensywnie i bez sensu, na końcu na czworakach z jęzorami przy ziemi... żal patrzeć. Pewnie Cupiał niedługo znowu ogłosi, że w związku z brakiem sukcesów (oraz niemałym wkurwieniem się) gotowy jest rozpierdolić to całe towarzycho.

P.S. Gmoch i jego żałosne pierdolenie... Czy zawsze muszą jako komentatora zatrudnic jakiegos pojeba? Czy może to jakaś zorganizowana forma aktywizacji społecznej dla upośledzonych umysłowo?

Pozdro dla Pana Darka Sz.- ach te spontaniczne wybuchy radości po ewidentnie nieuznanych bramkach dla Wisły buhaha


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7214 dni




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:39
Prawie w Champions League... "Prawie" robi wielką różnicę...


Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:44
Co tu dużo pisać...Może uda sięza rok hihi
P.S.
Ten kto dopuścił Gmocha do mikrofonu powinien zostać człowiekiem miesiąca :D


Tylko Pogoń!
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7424 dni




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:45
I jak ogladam takie mecze to sie utwierdzam w swoim przekonaniu ze stawiam koszykowke ponad pilke nozna jako dyscypline sportu oczywiscie :D


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Adriano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7458 dni




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:46
Dariusz jak zwykle błyszczał swoimi tekstami...
Szkoda awansu i moich 70 zł z STS


"To że nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego..."

"Pijmy piwo, jedzmy Śledzie, będziem silni jak niedźwiedzie"

"Życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem. Śmiertelność sięga stu procent"
cEzY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:47
Ja próbowałem patrzeć na obronę Radka obiektywnie - no i nie ma się co oszukiwać... nie jest to już ta forma i ta kondycja, którą posiadał stojąc między słupkami w barwach Pogoni. Szanuje Majdana za wszystko co zrobił dla naszego klubu - ale ktoś to musi w końcu napisać, że Radek kompletnie nie potrafi grać na przedpolu. Nie może być tak, że bramkarz przy stałych fragmentach gry nie wie za bardzo co robić - czy iść do piłki czy stać między słupkami... szkoda, bo widać że przeżył to najbardziej z drużyny... chyba wiedział, że jest to jego jednaz ostatnch szans na granie na największych światowych arenach piłkarskich.


Grudziądz tez kibicuje Pogoni...
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6851 dni

*




Odp: Liga Mistrzów - 23/08/2005 23:57
...a mnie zal tego gola nieuznanego ok 86 min. Nie dosc ze wislak faulowany w polu karnym, podawal grecki zawodnik, a Penksa wcale nie odbil pilki reka :/ analizowalam milion razy z kasety (nagralam na VHS koledze) i cholera mnie bierze! sedzia jakis trep ... :|


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7747 dni




Odp: Liga Mistrzów - 24/08/2005 00:01
Obejrzalem wspanialy mecz. Ale byl to mecz po ktorym powinnismy swietowac, bo zasluzylismy na to. A tu kolejna porazka. Tak blisko jeszcze nie bylo to i rozczarowanie wieksze. Wisla powinna w tym roku powaznie powalczyc w PUEFA i zdobyc rozstawienie za rok a wtedy juz powinno być spoko. Jedno pytanie mi sie nasuwa... dlaczego zawsze my?!?!?! :( :( :(


Obrazek gif wstawiony na forum
Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Liga Mistrzów - 24/08/2005 00:02

  Wojt@s napisał:  
Co tu dużo pisać...Może uda sięza rok hihi
P.S.
Ten kto dopuścił Gmocha do mikrofonu powinien zostać człowiekiem miesiąca :D



on zawsze gada madre rzeczy bo on wszystko wie :D

mi sie najbardziej podobalo jak w polsatsport podczas MS2002 analizowal rzut karny wykonywany przez Rivaldo (niestety nie pamietam, ktory to mecz) to bylo cos w tym stylu: "prosze zobaczyc... O! Tu jest... oko zawodnika idzie w lewa strone i bramkarz to widzi, on wie w ktora strone bedzie strzelal napastnik..."
lol


Jachu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6793 dni




Odp: Liga Mistrzów - 24/08/2005 00:15
Po postach tutaj widzę że słowacy jednak awansowali.Szkoda Radka Majdana który najbardziej się w Wiśle napracował.Ale jak to napisał jeden z kibiców prawie robi wielką różnicę.Prawie awans do LM Wisły.I ja też liczę na nową jakośc w polkiej lidze i naszą Pogoń Szczecin.Ale zawsze pozostaje jeszcze Legia Warszawa przynajmniej dla mnie.Za marzenia nie karają dlatego Pogoń w LM to brzmi wspaniale.Ale najpierw trzeba wywalczyć te upragnione dla nas mistrzostwo polski.To jest marzenie pewnie nie tylko moje a udział w grupie LM to także wielka sprawa.Oby z Pogonią Szczecin:)))


www.legia-video.com
www.krwiodawstwo.szczecin.pl
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7737 dni

**




Odp: Liga Mistrzów - 24/08/2005 09:44
To będzie LM debiutantów: FC Thun, Petrżałka, Udinese, Everton lub Villareal, Betis...szkoda że Wisły zabrakło.Ciekawe czy dziś znów wskoczy jakaś niespodzianka bo narazie to ta edycja LM obfituje w niespodzianki(Celtic, Trabzonspor, Dynamo Kijów i w pewnym stopniu Lokomotiw)
Jeszcze Lille debiutuje w LM.

Ostatnio edytowany przez: qbajag, 24 sierpnia 2005, 09:55 [1 raz(y)]


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni

*




Odp: Liga Mistrzów - 24/08/2005 11:07
Niestety występ Wisły to pochodna naszej kiepskiej ligi. Jeśli w lidze muszą zagrać na maksa ze 30 min. w meczu i to wystarcza do awansu to póżniej w pucharze też stać ich tylko na kilkanaście minut dobrej gry. Brak konkurencji w naszej lidze utrudnia występy pucharowe.

Żal, że Wisła nie awansowała ale z drugiej strony patrząc na ilość kibiców i ich zaangażowanie w Atenach i Krakowie (tam prawie pełny stadion i 60 tys., w Krakowie nawet nie było pełnego stadionu i ok. 12 tys) to pod tym względem awans należał się Grekom.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6887 dni




Odp: Liga Mistrzów - 24/08/2005 11:23

  qbajag napisał:  
To będzie LM debiutantów: FC Thun, Petrżałka, Udinese, Everton lub Villareal, Betis...szkoda że Wisły zabrakło.Ciekawe czy dziś znów wskoczy jakaś niespodzianka bo narazie to ta edycja LM obfituje w niespodzianki(Celtic, Trabzonspor, Dynamo Kijów i w pewnym stopniu Lokomotiw)
Jeszcze Lille debiutuje w LM.



moze dzieki temu bedzie ciekawiej


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7848 dni

**




Odp: Liga Mistrzów - 24/08/2005 12:22
Ja dzięki Jackowi przezylem ten mecz z usmiechem na twarzy :)
Polecam - zajrzec tu --->Jacek . Cała śmietanka z wczorajszego wieczoru

A co do meczu, to ciezko go wygrac, kiedy nie wykorzystuje sie 3 czy 4 setek. Sprawe awansu mozna bylo juz zalatwic w pierwszej polowie.


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Liga Mistrzów - 24/08/2005 12:46
Nie ma co się oszukiwac nasz Majdanek zawalił mecz!


Berni_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni




Odp: Liga Mistrzów - 24/08/2005 13:13
Nie wiele brakowało do szczęścia.3 minuty.Ale Majdan zawalił mecz.Trudno może za rok,został Puchar UEFA :D


Pogoń nasza ukochana,chociaż jest importowana.BRASIL
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005