Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> ULTRAS ONLINE << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
plicha
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni

*




Odp: The Crims - 18/06/2005 21:09
ZAPRASZAN DO "plisznik PUB". DROGO ALE ZA TO SWOJSKO. HEHE

[MODERATOR: wylacz caps lock.]


EKIPA W FOREVER
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7767 dni

****




Odp: The Crims - 18/06/2005 21:46

  pogonfan napisał:  
Ja już nie gram odką ktoś mi konta nie zaje**ł,



A co, podałeś komuś hasło i login licząc na to, że podwyższy Ci resp o tyle, ile tylko będziesz chciał? :D


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni

****




Odp: The Crims - 18/06/2005 21:50

  Sadu napisał:  

  pogonfan napisał:  
Ja już nie gram odką ktoś mi konta nie zaje**ł,



A co, podałeś komuś hasło i login licząc na to, że podwyższy Ci resp o tyle, ile tylko będziesz chciał? :D



Nic nikomu nei podawałe, miałem ok. 500 respa i fuul kasy a kumpel dał mi kontakt i mówi, że mam 26 resa, próbuje wejść to zły login lub hasło, wpisuje maila żeby wysłali nowe hasło to to samo wyskakiwało. Po czasie dostałem na maila, coś o zmianie maila. Poprostu ktoś mi się wjebał na konto:(


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7767 dni

****




Odp: The Crims - 18/06/2005 22:06

  pogonfan napisał:  
Nic nikomu nei podawałe, miałem ok. 500 respa i fuul kasy a kumpel dał mi kontakt i mówi, że mam 26 resa, próbuje wejść to zły login lub hasło, wpisuje maila żeby wysłali nowe hasło to to samo wyskakiwało. Po czasie dostałem na maila, coś o zmianie maila. Poprostu ktoś mi się wjebał na konto:(




A chodziłeś może po stronach na których wpisywałeś swój login, hasło oraz respekt i statystyki o ile mają się podnieść? Oczywiście wszystko to są wałki, a ludzie w taki sposób kradną konta.


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni

****




Odp: The Crims - 18/06/2005 22:31

  Sadu napisał:  

  pogonfan napisał:  
Nic nikomu nei podawałe, miałem ok. 500 respa i fuul kasy a kumpel dał mi kontakt i mówi, że mam 26 resa, próbuje wejść to zły login lub hasło, wpisuje maila żeby wysłali nowe hasło to to samo wyskakiwało. Po czasie dostałem na maila, coś o zmianie maila. Poprostu ktoś mi się wjebał na konto:(




A chodziłeś może po stronach na których wpisywałeś swój login, hasło oraz respekt i statystyki o ile mają się podnieść? Oczywiście wszystko to są wałki, a ludzie w taki sposób kradną konta.



Nigdzie nie pisałem, bo nie jestem głupi i naiwny:)

Ps. Poza tym ktoś na forum napisał, ze ma nick Pogońfan dokładnie nie pamiętam kto. Nie to, że oskarżam kogoś ale to dziwne, bo lokowany to mój kumpel i On wysłał kontakt do mnie czyli Pogońfan, ale już po za****niu konta.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7767 dni

****




Odp: The Crims - 18/06/2005 23:34

  pogonfan napisał:  
Nigdzie nie pisałem, bo nie jestem głupi i naiwny:)

Ps. Poza tym ktoś na forum napisał, ze ma nick Pogońfan dokładnie nie pamiętam kto. Nie to, że oskarżam kogoś ale to dziwne, bo lokowany to mój kumpel i On wysłał kontakt do mnie czyli Pogońfan, ale już po za****niu konta.



Jeśli nikt nie znał Twojego hasła, albo nie zostawiłeś go na innym kompie, to nie wierze :)


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni

****




Odp: The Crims - 19/06/2005 10:17

  Sadu napisał:  

  pogonfan napisał:  
Nigdzie nie pisałem, bo nie jestem głupi i naiwny:)

Ps. Poza tym ktoś na forum napisał, ze ma nick Pogońfan dokładnie nie pamiętam kto. Nie to, że oskarżam kogoś ale to dziwne, bo lokowany to mój kumpel i On wysłał kontakt do mnie czyli Pogońfan, ale już po za****niu konta.



Jeśli nikt nie znał Twojego hasła, albo nie zostawiłeś go na innym kompie, to nie wierze :)



Fakt, faktem hasło było banalne ale nie wchodziłem na innym kompie na bank.


  Prawy napisał:  


Jak zalozyles ten gang to ja moge wstapic Moj nick Pogońfan. Narazie niestety leze w szpitalu.

PS. Kto gra pod nickiem lokowany?



Lokowany to mój kumpel, a czyżbyś przypadkiem wylądował pare razy w szpitalu przez Niego???:D:D:D

Ps. Od kiedy masz nick Pogońfan???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni




Odp: The Crims - 30/06/2005 23:19
O kurde ile można grać w tą Gre !! Przesada ona mi sie juz znudziła tak dawno aż nawet nie pamiętam kiedy..!!:P


PS
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7767 dni

****




Odp: The Crims - 30/06/2005 23:41

  ku(L)a napisał:  
O kurde ile można grać w tą Gre !! Przesada ona mi sie juz znudziła tak dawno aż nawet nie pamiętam kiedy..!!:P



Wszystko fajnie, ale piszesz to jakiś 3425892371 raz.
Chuj cie obchodza zainteresowania innych.
Chuj kogos obchodzi,ze ci sie znudziła.
Tnijcie to.


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8229 dni




Odp: The Crims - 01/07/2005 10:13
a ja gram i gram i wcale mi się nie znudziła !!!

mój nick : outed
pozdro dla ekila
;-)


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7060 dni




Odp: The Crims - 01/07/2005 11:22
Oddam konto 5000 respa ! jak coś walić na gg


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7164 dni




Odp: The Crims - 01/07/2005 12:58

  Sadu napisał:  

  pogonfan napisał:  
Nigdzie nie pisałem, bo nie jestem głupi i naiwny:)

Ps. Poza tym ktoś na forum napisał, ze ma nick Pogońfan dokładnie nie pamiętam kto. Nie to, że oskarżam kogoś ale to dziwne, bo lokowany to mój kumpel i On wysłał kontakt do mnie czyli Pogońfan, ale już po za****niu konta.



Jeśli nikt nie znał Twojego hasła, albo nie zostawiłeś go na innym kompie, to nie wierze :)



a ja wierze ... poniewaz jest cos takiego jak skomentowanie czegos na forum albo cos i jestes wtedy w grze to automatycznie wysyla maila do kolesia ktory ma forum i ma nic i haslo albo tez mozna zrobic to strzelajac lub tez jest tzw. Key loger ..


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7163 dni

*




Odp: The Crims - 08/07/2005 13:24
Właśnie rusza nowa runda w The Crims gracie?? :) :>


Obrazek jpg wstawiony na forum
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7349 dni




Odp: The Crims - 08/07/2005 13:29
gramy:D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
plicha
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni

*




Odp: The Crims - 13/07/2005 13:51
Kurwa ostatnio zaprzestalem gry w thecrims po ok 2 tygodniach wchodze i okazalo sie ze musze zaczynac od poczatku wiec krotko mowiac mam wyjebane na ta gre!!!


EKIPA W FOREVER
katharsis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7375 dni

**




Odp: The Crims - 01/09/2005 09:09
ktos jeszcze z was gra w ta gre?
jak nie macie gangu to zapraszam - nick: maggi :D


ligowiec.net team
bos_man
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 7004 dni




Odp: The Crims - 01/09/2005 14:47
tez mam gang a dokładnie to moja siostra zapraszam moj nick to: bos5man


AdioscrazyAdiosGEST DŁONI PRZY SKRONIAdioscrazyAdios
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8229 dni




Odp: The Crims - 01/09/2005 15:26
ja gram od samego początku tzn. od pierwszej edycji
mój nick: outed
pozdro


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
katharsis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7375 dni

**




Odp: The Crims - 01/09/2005 15:35
my mamy gang konkurencyjnego forum - ale jak ktos z tego chce to zapraszam :D


ligowiec.net team
AraS_87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: The Crims - 06/09/2005 10:50

  katharsis napisał:  
ktos jeszcze z was gra w ta gre?
jak nie macie gangu to zapraszam - nick: maggi :D



Zaakceptuj UltraIfnerno, nie będzie tym razem bicia.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.33 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005