Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> ULTRAS ONLINE << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7760 dni




Odp: The Crims - 06/03/2005 21:35

  Sampaio napisał:  

  Slim napisał:  
Kto mi powie ile trzeba miec respektu zeby napadac na kantor??



zeby obrobic kantor i nie pojsc do pierdla musisz miec minimum 70 respa, 70 inteligencji i 70 siły + w miare dobra broń (5 lub 6 styknie)
sam respekt ci nie wystarczy, a pamietaj ze jak jestes za słaby i sie dolaczasz do skoku to razem z toba pójda do pierdla twoi ziomale z gangu



A to juz skoki moge robic :D mam 80 inteligencji 76 sily i 82 respektu i jeszcze latam sobie z coltem :D


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7053 dni

**




Odp: The Crims - 06/03/2005 22:30

  Slim napisał:  

  Sampaio napisał:  

  Slim napisał:  
Kto mi powie ile trzeba miec respektu zeby napadac na kantor??



zeby obrobic kantor i nie pojsc do pierdla musisz miec minimum 70 respa, 70 inteligencji i 70 siły + w miare dobra broń (5 lub 6 styknie)
sam respekt ci nie wystarczy, a pamietaj ze jak jestes za słaby i sie dolaczasz do skoku to razem z toba pójda do pierdla twoi ziomale z gangu



A to juz skoki moge robic :D mam 80 inteligencji 76 sily i 82 respektu i jeszcze latam sobie z coltem :D



mi Kemot mowil ze jak bede mial res kolo 70 i dobra bron to na kantor moge i ze nie powinnismy wtopic


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7053 dni

**




Odp: The Crims - 06/03/2005 22:32

  Gucio napisał:  

  kibicPogoni napisał:  
A niemozecie zalozyc jednego konta ktore bylo by liderem a nikt by na nie siedzial tylko od czasu do czasu...ja pierdole chlopaki troche organizjacji



mieliśmy już to obgadane z PogońFanem,ale jeśli ktoś inny chce być szefem to ja jestem za,bo jak dla mnie to za dużo roboty z tym wszystkim ;)



no fakt faktem duzo roboty..ale po jakiego chuja maja powstawac kolejne gangi jak moze byc jeden...ja pierdole co to za roznica czy z gangu Ekila ludzie przejda do gangu Kemota czy na odwrot???


BINDA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: The Crims - 07/03/2005 07:06
Od trzech dni nie moge wogóle wejśc na stronke, wiecie czemu? Może zmienił sie adres?


I'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air
they fly so high
they reach the sky
and like my dreams
they fade and die !
fortune's always hiding
i've looked everywhere
i'm forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air !
UNITED !!! UNITED !!!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni

*




Odp: The Crims - 07/03/2005 10:40

  Gucio napisał:  

  pogonfan napisał:  

  Sampaio napisał:  

  DjKemoT napisał:  
Chcecie stworzyć jeden Szczecinski gang to po co Ekil zakładałes drugi gang kiedy mój już istniał??



DJKemot nie gadaj tylko dołączaj siebie i swoich ziomali do nas buhaha
Pogoń ma jednoczyć...
w poprzedniej edycji było nas sporo i jakos sie wszyscy potrafilismy dogadac



Bo ja byłem liderem:P:P:P:P To oczywiscie zart:D:D:D:D:

Ps. W poprzedniejn edycji bylo nas powyzej 50 masek a teraz gdzie sie wszyscy podziali??? W krotkim czasie awansowalismy do pierwszej 40!!! a zobaczcie jak pozno dolaczylismy:D:D dolaczylismy jak polowa gy byla juz za nami. A teraz gramy od pcozatku i co nie umiemy sei zoorganizowac??? WSZYSCY WALIC DO EKILA!!!!! POGOŃ CONNECTING PEOPLE:D:D:D:D



bo rządziła święta trójca ja Ty i Ekil ;)

kurde wkrzaczylem sie w 7-elven majac 130 resa...



i JAbuhahaDDD


,,Vi är överallt,,- POGON
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni




Odp: The Crims - 07/03/2005 17:43
Due to heavy cheating and discovered bugs we have decided to take The Crims offline temporarily.
During the last 24 hours we've seen scripts and programs that does the playing for you - what's the fun in that?
Cheating will always be punished.

We hope to be online again as soon as possible. Thank you for your patience.




Skonczyła sie opcja odrzuc :D


kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: The Crims - 07/03/2005 17:48

  ekil napisał:  
Skonczyła sie opcja odrzuc :D



I wreszcie skończy się czekanie przez co poniektórych na to aż ktoś założy skok :]
Dzisiaj akurat wyszedłem ze szpitala i... taki zonk ;) Ekil w dalszym ciągu jesteś liderem? Żebym wiedział do kogo się zgłosić...


mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni




Odp: The Crims - 07/03/2005 17:49

  ekil napisał:  
Due to heavy cheating and discovered bugs we have decided to take The Crims offline temporarily.
During the last 24 hours we've seen scripts and programs that does the playing for you - what's the fun in that?
Cheating will always be punished.

We hope to be online again as soon as possible. Thank you for your patience.




Skonczyła sie opcja odrzuc :D



Wydaję mi się, że nie tylko... Skończą się chyba też kolesie którzy mają po 2000 respa i to nie wiadomo skąd :D


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
Andrzej_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7757 dni




Odp: The Crims - 07/03/2005 17:53

  ekil napisał:  
Due to heavy cheating and discovered bugs we have decided to take The Crims offline temporarily.
During the last 24 hours we've seen scripts and programs that does the playing for you - what's the fun in that?
Cheating will always be punished.

We hope to be online again as soon as possible. Thank you for your patience.




Skonczyła sie opcja odrzuc :D



Nawet niech nie probuja tego robic ;) Ta opcja byla zajebista! Zreszta skad mozecie wiedziec ze akurat to zmienia :P


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

*




Odp: The Crims - 07/03/2005 21:12
ja do tej pory nie czaje jak po dwóch dniach grania (8 dni w grze) spotykam kolesi z respem ponad 800
no niby mozna to wyjasnic - cały czas robic skoki grupowe ale nie na poczatku bo wtedy nie ma z kim (wszyscy maja po 50-100) - pewnie tak jak napisali: wykryto jakies wypasione skrypty dzieki ktorym niejeden sie szybko napompował
cos czuje ze zanosi sia na małą rewolucję i bana dla niektórych osobników

jak sie zacznie rozgrywka to wszystkich konkretnych zapraszam do naszego gangu - kontakt z gościem o ksywie ekil
DJKemot buhaha odezwij sie bo chyba juz najwyzszy czas połączyć siły

a w ogole to o co biega z ta opcja ODRZUĆ bo nie czaje


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
KMT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7503 dni




Odp: The Crims - 07/03/2005 22:07
Zajebali mi rozrywke na 2 dni:P Odezwe sie jak obgadam przejscie z ludzmy z gangu:] Z opcja "Odrzuc" chodzi o darmowe skoki grupowe.Kiedy skok jest założony Ty wciskasz "odrzuc" i wtedy dołancza Cie do skoku nie zabierając energi.


Bądz dumny z tego kim jesteś...
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

*




Odp: The Crims - 08/03/2005 22:44
STRONKA JUZ DZIAŁA wiec grać buhaha


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7688 dni

*




Odp: The Crims - 08/03/2005 23:27
No nareszcie:d


Babilon Team
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8230 dni




Odp: The Crims - 09/03/2005 13:19
no to jak w końcu ?
jest ten jeden wielki gang Pogońiarzy ?
jeśli tak to chętnie dołącze
mój nick : outed
flaga3


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni

**




Odp: The Crims - 09/03/2005 15:09

  Sampaio napisał:  
ja do tej pory nie czaje jak po dwóch dniach grania (8 dni w grze) spotykam kolesi z respem ponad 800
no niby mozna to wyjasnic - cały czas robic skoki grupowe ale nie na poczatku bo wtedy nie ma z kim (wszyscy maja po 50-100) - pewnie tak jak napisali: wykryto jakies wypasione skrypty dzieki ktorym niejeden sie szybko napompował
cos czuje ze zanosi sia na małą rewolucję i bana dla niektórych osobników

jak sie zacznie rozgrywka to wszystkich konkretnych zapraszam do naszego gangu - kontakt z gościem o ksywie ekil
DJKemot buhaha odezwij sie bo chyba juz najwyzszy czas połączyć siły

a w ogole to o co biega z ta opcja ODRZUĆ bo nie czaje



a ja wiem...

w poprzedniej edycji w około 10. minut, zrobilem sobie koło 1 tyś. respekta :)

ja w to nie gram już :D

Ostatnio edytowany przez: Z daleka nie będzie widać, 9 marca 2005, 15:16 [1 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

*




Odp: The Crims - 09/03/2005 17:11

  Ziemiak napisał:  
w poprzedniej edycji w około 10. minut, zrobilem sobie koło 1 tyś. respekta :)



niby jak? - bo ciekawy jestem buhaha
zreszta teraz juz zrobili upgrade'a i pewne rzeczy stały sie niemożliwe


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7263 dni

*




Odp: The Crims - 09/03/2005 17:24

  Cytat:  
a w ogole to o co biega z ta opcja ODRZUĆ bo nie czaje


chodziło o to, że jak ktoś robił skok, a ty naciskałeś ODRZUĆ zamiast akceptuj to i tak wchodziłeś do skoku, a nie traciłeś 30 energii

traciła energię tylko osoba zakładająca skok, reszta wchodziła za free


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

*




Odp: The Crims - 10/03/2005 20:33
fuck - wprowadzili limit 3500 userów on line
teraz nawet jak sie dostaniecie do gry to i tak mozna sobie dac spokoj bo ledwo chodzi
niby jest mniej ludzi ale za to 3 razy tyle probuje sie dostac do gry


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7263 dni

*




Odp: The Crims - 10/03/2005 21:15
no niestety tragicznie chodzi...

a jeszcze do tego spryciule tak zrobili, ze podczas gry sama energia się nie odnawia - choćby się nie wiadomo ile czekało... odnowi się dopiero jak się wyjdzie na moment z gry... a potem 20minut (przy dobrych wiatrach) żeby wrócić...

a działało dobrze dzisiaj dopóki nie zrobili kolejnych poprawek, bo znowu wałki były :)

a i tak szybko się zorientowali...


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8230 dni




Odp: The Crims - 11/03/2005 10:07
no jest przesada a ja mam pytanko czy ktoś mi może podrzucić logo (gang Pogoń Szczecin oczywiście) mój nr gg w profilu lub crims nick : outed
thanks


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.31 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005