Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Platformy telewizyjne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 11/02/2014 14:02

  Ambasador napisał:  
Panie i Panowie - kolejna okazja do zerwania umowy.

UPC wprowadza zmianę w wykazie kanałów telewizyjnych (na gwarantowane i niegwarantowane), która obowiązuje od marca br. Do 28 lutego br. wszystkim Klientom przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej z UPC bez naliczania opłat karnych



możesz podać jakiś link? Jestem abonentem UPC i o ile wiem, takie informacje przesyłali mailem. A do tej pory nic do mnie nie dotarło.
Mam pakiet z C+, internet+telefon - ciekawe, czy taką umowę też mogę rozwiązać, czy tylko tą część z telewizją...


INDIOS BRAVOS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7200 dni

****




Odp: Platformy telewizyjne - 11/02/2014 16:25

  tm_tomcio napisał:  

  Ambasador napisał:  
Panie i Panowie - kolejna okazja do zerwania umowy.

UPC wprowadza zmianę w wykazie kanałów telewizyjnych (na gwarantowane i niegwarantowane), która obowiązuje od marca br. Do 28 lutego br. wszystkim Klientom przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej z UPC bez naliczania opłat karnych



możesz podać jakiś link? Jestem abonentem UPC i o ile wiem, takie informacje przesyłali mailem. A do tej pory nic do mnie nie dotarło.
Mam pakiet z C+, internet+telefon - ciekawe, czy taką umowę też mogę rozwiązać, czy tylko tą część z telewizją...



Na pewno tak jest, bo mój obecny pracodawca śledzi ruchy takich firm i jak coś jest na rzeczy to dostaje komunikat. Co ciekawe na stronie upc czy ich oficjalnym profilu na fb cisza. Na Twoim miejscu zadzwoniłbym do nich, albo przeszedł się osobiście i zapytał.

http://www.wykop.pl/ramka/1848828/upc-zmienia-regulamin-mozesz-wypowiedziec-umowe-bez-kary/


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 11/02/2014 17:05
póki co wysłałem maila, z zapytaniem, czemu takie zmiany są ukrywane.


INDIOS BRAVOS
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6908 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 11/02/2014 20:47

  tm_tomcio napisał:  
póki co wysłałem maila, z zapytaniem, czemu takie zmiany są ukrywane.



Jak dostaniesz odpowiedź, to podziel się nią proszę.

Dzięki.

Ostatnio edytowany przez: Kuba L., 13 lutego 2014, 01:04 [1 raz(y)]


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 12/02/2014 11:53

  Kuba L. napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
póki co wysłałem maila, z zapytaniem, czemu takie zmiany są ukrywane.

Jak dostaniesz odpowiedź, to podziel się nią proszę.


Odp.:

  UPC napisał:  
Temat: Odpowiedź w sprawie zmiany programowej w Telewizji UPC Polska.
Szanowny Panie.
W odpowiedzi na nadesłaną korespondencję z dnia 11.02.2014 r. informuję, że zmiana listy kanałów dotyczy jedynie Klientów, którzy otrzymali stosowną komunikację.
W przypadku chęci rezygnacji z usług wyjaśniam, iż dezaktywacja w Pana przypadku będzie planowana w trybie standardowym, ponieważ zmiana programowa nie dotyczy Pana oferty.



INDIOS BRAVOS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7200 dni

****




Odp: Platformy telewizyjne - 12/02/2014 12:52
To chyba niezły burdel mają, bo mojego znajomego sprawa ta tyczyła, a komunikacji oczywiście nie dostał...
Ja bym napisał albo zadzwonił jeszcze raz by się upewnić. Ew. porównaj swój pakiet programowy z tym co oni teraz wprowadzili.

Dodatkowo poczytaj to forum: http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8456&postdays=0&postorder=asc&start=585 Kilkanaście ostatnich stron, ale dowiesz się co nie co.

Wychodzi na to, że "partiami" chcą takie zmiany wprowadzić. Niemniej jednak zawsze warto spróbować.


PS. Chyba, że umowę podpisywałeś po 02.12.2013.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7060 dni

**




Odp: Platformy telewizyjne - 14/02/2014 13:36
Ile czekaliście na aktywacje pakietu c+ w upc ? Koleś w ich biurze mówił, że będzie dzisiaj, technik dzisiaj, że 48h jest na aktywacje...


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5740 dni

*




Odp: Platformy telewizyjne - 14/02/2014 14:16

  heh napisał:  
Ile czekaliście na aktywacje pakietu c+ w upc ? Koleś w ich biurze mówił, że będzie dzisiaj, technik dzisiaj, że 48h jest na aktywacje...



ja rok temu robiłem zgłoszenie on-line (do 48h chyba), ale byłem niecierpliwy bo jakiś mecz miał się zacząć wieczorem, to zadzwoniłem na infolinię i babka od razu aktywowała.


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 14/02/2014 20:12

  Ambasador napisał:  
PS. Chyba, że umowę podpisywałeś po 02.12.2013.


O ile dobrze pamiętam, to jakoś pod koniec lutego, początek marca 2013 r. ;)


INDIOS BRAVOS
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6908 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 23/02/2014 21:38

  tm_tomcio napisał:  

  Kuba L. napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
póki co wysłałem maila, z zapytaniem, czemu takie zmiany są ukrywane.

Jak dostaniesz odpowiedź, to podziel się nią proszę.


Odp.:

  UPC napisał:  
Temat: Odpowiedź w sprawie zmiany programowej w Telewizji UPC Polska.
Szanowny Panie.
W odpowiedzi na nadesłaną korespondencję z dnia 11.02.2014 r. informuję, że zmiana listy kanałów dotyczy jedynie Klientów, którzy otrzymali stosowną komunikację.
W przypadku chęci rezygnacji z usług wyjaśniam, iż dezaktywacja w Pana przypadku będzie planowana w trybie standardowym, ponieważ zmiana programowa nie dotyczy Pana oferty.



Uzupełniając temat ja dostałem takie odpowiedzi:

  UPC napisał:  
wyjaśniam, że jeszcze nie wszyscy nasi Abonenci otrzymali stosowną informację na temat zmiany listy kanałów. Nasza firma wysyła odpowiednie komunikaty listownie bądź e-mailowo. Jednocześnie dodam, że dotyczy to głównie Abonentów, którzy podpisywali lub zmieniali Umowę po 1 grudnia 2013 r.


i na moje dopytanie

  UPC napisał:  
wyjaśniam, że nowa lista kanałów obowiązuje we wszystkich Umowach zawieranych lub odnawianych od grudnia ubiegłego roku. W związku z tym, że Pana Umowa z naszą firmą została zawarta 13/08/2012 r. niniejsza zmiana Pana nie dotyczy.


Tak więc wypada czekać.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005