Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Platformy telewizyjne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8202 dni

**




Platformy telewizyjne - 06/09/2013 20:27
Konczy mi sie stara umowa w C+, ktora jest korzystniejsza od tej, ktora oferuja po fuzji z eNka. Zalezy mi glownie na Canal+. Teraz mam najnizszy pakiet i Canal+ za 48zl, wiec prawie za darmo. Sek w tym, ze najtanszy pakiet w NC+ z pelna opcja Canalu+ kosztuje 99zl. Ktos oglada C+ w UPC lub Multimedii? Jak to finansowo wyglada? Jakas inna opcja na pakiet C+ w innej platformie niz NC+?

Czy bedac zameldowanym u osoby, ktora jest ustawowo zwolniona z placenia abonamentu, a mieszkajac w wynajetym mieszkaniu, moge wziac na siebie umowe i nie musze placic abonamentu? Ktos mial podobna sytuacje?


1948
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6933 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 06/09/2013 20:43
Mam multimedię i c+ na razie nie kupuję...dlatego, że brakuje tego kanału family (tego co mecze lecą). Więc się nie opłaca na razie. Cena około jeśli dobrze pamiętam to około 30 zł dodatkowo do rachunku za te kilka kanałów C+ (wraz z HD).


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6422 dni

*




Odp: Platformy telewizyjne - 06/09/2013 23:46
Ja mam z kolei takie pytanie. Czy jest jakaś platforma telewizyjna, która oferuje multiroom na 3 telewizory? Czy jedyną opcją jest NC+?


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5736 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 07/09/2013 00:43

  Cytat:  
Czy bedac zameldowanym u osoby, ktora jest ustawowo zwolniona z placenia abonamentu, a mieszkajac w wynajetym mieszkaniu, moge wziac na siebie umowe i nie musze placic abonamentu? Ktos mial podobna sytuacje?



Jest zwolniona z abonamentu rtv ale właśnie ta osoba a nie ty więc płacić musisz, teoretycznie płaci się go od każdego odbiornika więc na adresie zameldowania w razie w wszystkie odbiorniki są osoby zwolnionej na wynajętym są twoje więc kicha, po za tym co innego abonament za publiczna a co innego umowa tam nawet osoby zwolnione płacić muszą bo mają usługę bezpłatna dla nich jest tylko naziemna


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7487 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 07/09/2013 07:17

  Steryd napisał:  
Konczy mi sie stara umowa w C+, ktora jest korzystniejsza od tej, ktora oferuja po fuzji z eNka. Zalezy mi glownie na Canal+. Teraz mam najnizszy pakiet i Canal+ za 48zl, wiec prawie za darmo. Sek w tym, ze najtanszy pakiet w NC+ z pelna opcja Canalu+ kosztuje 99zl. Ktos oglada C+ w UPC lub Multimedii? Jak to finansowo wyglada? Jakas inna opcja na pakiet C+ w innej platformie niz NC+?


W UPC jest cały pakiet C+ poza Nsport. Cenowo - ciężko powiedzieć, bowiem musisz mieć wykupiony jakiś podstawowy pakiet, by móc "dołożyć sobie" C+.
Technicznie wszystko jest ok. No może poza tym, że czasami ciężko się dodzwonić na infolinię ;)


INDIOS BRAVOS
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8202 dni

**




Odp: Platformy telewizyjne - 07/09/2013 12:00

  Woro napisał:  

  Cytat:  
Czy bedac zameldowanym u osoby, ktora jest ustawowo zwolniona z placenia abonamentu, a mieszkajac w wynajetym mieszkaniu, moge wziac na siebie umowe i nie musze placic abonamentu? Ktos mial podobna sytuacje?



Jest zwolniona z abonamentu rtv ale właśnie ta osoba a nie ty więc płacić musisz, teoretycznie płaci się go od każdego odbiornika więc na adresie zameldowania w razie w wszystkie odbiorniki są osoby zwolnionej na wynajętym są twoje więc kicha, po za tym co innego abonament za publiczna a co innego umowa tam nawet osoby zwolnione płacić muszą bo mają usługę bezpłatna dla nich jest tylko naziemna



Ale ja bym bral umowe na adres zameldowania (tam gdzie mieszkanie nalezy do osoby ustawowo zwolnionej i jest tam tylko 1 telewizor), a to ze sobie dekoder zamontuje gdzies indziej, to przeciez nie bede sie tym chwalil przy podpisywaniu umowy.


1948
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5736 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 07/09/2013 13:57

  Steryd napisał:  


Ale ja bym bral umowe na adres zameldowania (tam gdzie mieszkanie nalezy do osoby ustawowo zwolnionej i jest tam tylko 1 telewizor), a to ze sobie dekoder zamontuje gdzies indziej, to przeciez nie bede sie tym chwalil przy podpisywaniu umowy.



mam nadzieje ze przyblize Ci troche tą sprawe sa 2 osobne oplaty abonament do platformy i do kasy panstwa

jezeli bierzesz umowe od uslugodawcy to sie umawiasz ze za cos co dostawca Ci daje Ty placisz okreslona kwote i tyle (nie istnieja tu zadne ulgi w nieplaceniu z racji wieku czy bycia kombatantem)

co innego abonament radiowo telewizyjny ktory powinno sie oplacac od kazdego odbiornika wtedy jesli osoba zwolniona wezmie nto na siebie to obowiazek "znika" co nie znaczy ze do nc+, CP, UPC, lub innego musisz oplacac usluge

nastepnym absurdem jest oplacanie abonamentu rtv nawet jesli tv lub radio tylko stoi i go nie uzywasz jest odbiornik jest haracz

ogolnie wiekszosc na abonament ma wyjebane nieslusznie myslac ze skoro placa platformie to sa zwolnieni nie tak to dziala nawet majac bezplatna NTC trzeba go oplacac tylko osoby zwolnione wg odrebnych przepisow nie musza go placic

Ostatnio edytowany przez: Woro, 7 września 2013, 14:03 [1 raz(y)]


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7324 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 07/09/2013 14:59

  Steryd napisał:  
Konczy mi sie stara umowa w C+, ktora jest korzystniejsza od tej, ktora oferuja po fuzji z eNka. Zalezy mi glownie na Canal+. Teraz mam najnizszy pakiet i Canal+ za 48zl, wiec prawie za darmo. Sek w tym, ze najtanszy pakiet w NC+ z pelna opcja Canalu+ kosztuje 99zl. Ktos oglada C+ w UPC lub Multimedii? Jak to finansowo wyglada? Jakas inna opcja na pakiet C+ w innej platformie niz NC+?

Czy bedac zameldowanym u osoby, ktora jest ustawowo zwolniona z placenia abonamentu, a mieszkajac w wynajetym mieszkaniu, moge wziac na siebie umowe i nie musze placic abonamentu? Ktos mial podobna sytuacje?



Wysyłaj wypowiedzenie i negocjuj z nimi, mysle, ze spokojnie mozesz na 60zl zejsc na universe+ z canal+, wejdz na forum sat kurier i sobie poczytaj o ofertach dla starych abonentach z cyfry +


Łobez zawsze z Pogonią
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8202 dni

**




Odp: Platformy telewizyjne - 07/09/2013 19:46

  Woro napisał:  

  Steryd napisał:  


Ale ja bym bral umowe na adres zameldowania (tam gdzie mieszkanie nalezy do osoby ustawowo zwolnionej i jest tam tylko 1 telewizor), a to ze sobie dekoder zamontuje gdzies indziej, to przeciez nie bede sie tym chwalil przy podpisywaniu umowy.



mam nadzieje ze przyblize Ci troche tą sprawe sa 2 osobne oplaty abonament do platformy i do kasy panstwa

jezeli bierzesz umowe od uslugodawcy to sie umawiasz ze za cos co dostawca Ci daje Ty placisz okreslona kwote i tyle (nie istnieja tu zadne ulgi w nieplaceniu z racji wieku czy bycia kombatantem)

co innego abonament radiowo telewizyjny ktory powinno sie oplacac od kazdego odbiornika wtedy jesli osoba zwolniona wezmie nto na siebie to obowiazek "znika" co nie znaczy ze do nc+, CP, UPC, lub innego musisz oplacac usluge

nastepnym absurdem jest oplacanie abonamentu rtv nawet jesli tv lub radio tylko stoi i go nie uzywasz jest odbiornik jest haracz

ogolnie wiekszosc na abonament ma wyjebane nieslusznie myslac ze skoro placa platformie to sa zwolnieni nie tak to dziala nawet majac bezplatna NTC trzeba go oplacac tylko osoby zwolnione wg odrebnych przepisow nie musza go placic



Wiadomo, ze operatorowi trzeba zaplacic za usluge. Mialem na mysli abonament rtv, a ze jestem zameldowany tam gdzie osoba ustawowo z niego zwolniona, to umowa z Cyfra byla zawarta na ta wlasnie osobe. Teraz moge albo wziac na siebie albo na ta osobe. W drugim przypadku nigdzie nie bede figurowal jako wlasciciel sprzetu do odbioru sygnalu, ale czasem jest to wkurzajace, bo nic nie idzie samemu zalatwic na infolinii, bo za kazdym razem musial bym podawac ta osobe do telefonu w celu weryfikacji danych. Ostatnio konsultant wspomnial, ze mozna zrobic upowaznienie na mnie odnosnie wszelkich decyzji i nie bedzie konieczna weryfikacja danych przy kolejnych rozmowach.
Sek w tym, ze nie wiadomo czy lepsza oferte dostane jako stary klient czy lepiej zrezygnowac i nowa umowe wziac na siebie z adresem zameldowania takim samym jak osoba ustawowo zwolniona z placenia abonamentu rtv. Nie wiem czy KRRiT ma jakis dostep do danych uzytkownikow dekoderow, a chce uniknac sytuacji, ze mnie zaczna scigac za abonament, bo wpadna babci na chate i zaczna liczyc telewizory albo mnie beda szukac.


1948
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5736 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 07/09/2013 20:57
czyli wszystko jasne bierz na babcie i tyle(wtedy oplaty nie bedzie) w razie co powie ze sprzet jest u wnuka bo tam spedza duzo czasu czy cokolwiek jednoczesnie w cyfrze zaznacz ze chcesz byc osoba upowazniona i po klopocie:) a i tel kontaktowy podaj do siebie na kom w cyfrze to jak beda dzwonic albo ty do nich sprawa bedzie zalatwiana szybciej...

co do krrit oni nie robia wjazdow osobom prywatnym bardziej jakies motele zaklady pracy itp

troche dlugo tlumaczylem ale mam nadzieje ze to w jakims stopniu bedzie pomocne...(a z ta sytuacja z abonamentem to klienci starsi ktorzy przychodza (robie w CP) czasem mysla ze zwolnienie z abonamentu rtv upowaznia ich do full pakietu za free dlatego wolalem wyjasnic ;) )


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8202 dni

**




Odp: Platformy telewizyjne - 17/09/2013 18:26
Mam na starej umowie pakiet za 48zl, a w nim pakiet podstawowy i Canal+. Pisalem wczesniej, ze umowa konczy sie z koncem wrzesnia, ale sprawdzilem i mam wazna do konca pazdziernika, a wiec ewentualne wypowiedzenie moge zlozyc do konca wrzesnia
W punkcie pani poinformowala mnie, ze najnizszy pakiet z pelna opcja C+ kosztuje 99zl i na dana chwile nic innego mi nie wlaczy. Powiedziala, ze moge zlozyc wypowiedzenie i pod koniec wrzesnia ktos powinien sie odezwac i cos zaproponowac.
Dzis z kolei odwiedzil mnie przedstawiciel nc+. Zobaczyl moj pakiet i kwoty rachunkow na kanale "Tv rachunek". Ja od razu powiedzialem, ze ta opcja jest dla mnie idealna, nie ogladam nic poza C+ i wyzszy pakiet kanalow podstawowych nie jest mi potrzebny. Stwierdzil zeby nic nie robic, nie skladac wypowiedzenia i nie podpisywac nowej umowy, a te 48zl i ten sam pakiet dalej bedzie aktualny na czas nie okreslony, bo nikt z gory nie moze mi nagle tego odlaczyc. Zaznacze, ze jest to cena promocycjna za obecny pakiet, a bez promocji kosztowal on 56zl. Teoretycznie powinni mi tylko podniesc cene o 8zl i moja oferta sie nie zmieni, a jedyna "strata" to 8zl miesiecznie, ktore mnie w ogole nie zaboli, bo nie bede musial brac 2 razy drozszej opcji w nowych pakietach. Wczesniej ani w punkcie ani na infolinii nikt takiej propozycji nie wystosowal. Czy jest to mozliwe, ze moge pozostac na tych warunkach czy po prostu przedstawiciel nie jest douczony w ofercie, ktora oferuje jego firma?

Ostatnio edytowany przez: Steryd, 17 września 2013, 18:54 [1 raz(y)]


1948
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5736 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 18/09/2013 07:18
Podejrzewam że ma on rację pamiętaj o jednej rzeczy ktoś z infolinii zawsze będzie dążył do podpisania przedłużenia bo ma za to prowizję przedstawiciele wolą się pokazać z ludzkiejstrony wtedy ty ich możesz polecić znajomym i biznes i tak się kręci... Infolinia zazwyczaj wypierdala ludzi w najgorsze gowna bo uwazaja że są anonimowi szybko się przedstawiają poza tym spróbuj sie dodzwonić 2 razy do tej samej osoby wiem że są takie umowy ale to byś musial ją i npoczytać a najlepiej w punkcie poprosić opaarchiwaone promocyjne warunki umowy dla umowy twojego typu wiem że w polsacie np pakiet za 39,90 po umowie drożeje aż do 42,90 i umowa przechodzi w czas nieokreślony... Wszystko zależy od konkretnych zapisów i warunków twojej umowy


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5736 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 18/09/2013 07:19
Del podwójny post


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7657 dni

**




Odp: Platformy telewizyjne - 18/09/2013 10:04

  Zieny napisał:  

  Steryd napisał:  
Konczy mi sie stara umowa w C+, ktora jest korzystniejsza od tej, ktora oferuja po fuzji z eNka. Zalezy mi glownie na Canal+. Teraz mam najnizszy pakiet i Canal+ za 48zl, wiec prawie za darmo. Sek w tym, ze najtanszy pakiet w NC+ z pelna opcja Canalu+ kosztuje 99zl. Ktos oglada C+ w UPC lub Multimedii? Jak to finansowo wyglada? Jakas inna opcja na pakiet C+ w innej platformie niz NC+?

Czy bedac zameldowanym u osoby, ktora jest ustawowo zwolniona z placenia abonamentu, a mieszkajac w wynajetym mieszkaniu, moge wziac na siebie umowe i nie musze placic abonamentu? Ktos mial podobna sytuacje?



Wysyłaj wypowiedzenie i negocjuj z nimi, mysle, ze spokojnie mozesz na 60zl zejsc na universe+ z canal+, wejdz na forum sat kurier i sobie poczytaj o ofertach dla starych abonentach z cyfry +



Dzisiaj gościu niby chwalił się, że po migracji z cyfry ma universe + 6xcanal + 3xhbo ma za 49 pln na 12 m-cy. Po wypowiedzeniu. Podejrzewam, że niektóre z tych opcji ma na 2 m-ce. Dostać taką ofertę za 69 pln to już sukces. Za 59 pln bez HBO to też chyba maks. Tego nie otrzymasz na zwykłej infolinii, ale w dziale utrzymania klienta.


  Steryd napisał:  
Mam na starej umowie pakiet za 48zl, a w nim pakiet podstawowy i Canal+. Pisalem wczesniej, ze umowa konczy sie z koncem wrzesnia, ale sprawdzilem i mam wazna do konca pazdziernika, a wiec ewentualne wypowiedzenie moge zlozyc do konca wrzesnia
W punkcie pani poinformowala mnie, ze najnizszy pakiet z pelna opcja C+ kosztuje 99zl i na dana chwile nic innego mi nie wlaczy. Powiedziala, ze moge zlozyc wypowiedzenie i pod koniec wrzesnia ktos powinien sie odezwac i cos zaproponowac.
Dzis z kolei odwiedzil mnie przedstawiciel nc+. Zobaczyl moj pakiet i kwoty rachunkow na kanale "Tv rachunek". Ja od razu powiedzialem, ze ta opcja jest dla mnie idealna, nie ogladam nic poza C+ i wyzszy pakiet kanalow podstawowych nie jest mi potrzebny. Stwierdzil zeby nic nie robic, nie skladac wypowiedzenia i nie podpisywac nowej umowy, a te 48zl i ten sam pakiet dalej bedzie aktualny na czas nie okreslony, bo nikt z gory nie moze mi nagle tego odlaczyc. Zaznacze, ze jest to cena promocycjna za obecny pakiet, a bez promocji kosztowal on 56zl. Teoretycznie powinni mi tylko podniesc cene o 8zl i moja oferta sie nie zmieni, a jedyna "strata" to 8zl miesiecznie, ktore mnie w ogole nie zaboli, bo nie bede musial brac 2 razy drozszej opcji w nowych pakietach. Wczesniej ani w punkcie ani na infolinii nikt takiej propozycji nie wystosowal. Czy jest to mozliwe, ze moge pozostac na tych warunkach czy po prostu przedstawiciel nie jest douczony w ofercie, ktora oferuje jego firma?



Możliwe ze pakiet Canal+ masz na okresie nieoznaczonym za 56 pln. Nie wiem jak było w cyfrze, ale żeby on był aktywny to w nc+ musisz posiadać pakiet universe, który po okresie oznaczonym kosztuje 89 pln. Więc może Ci nagle wskoczyć 89pln+56pln. Sprawdź swoją umowę.

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 18 września 2013, 10:28 [3 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7324 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 18/09/2013 10:24
Dlatego pisałem, trzeba wypowiedzieć umowę i czekac do ostatnich dni, ja wytargowalem na 64 Universe+ i do tego 6 Canał+ na rok za darmo i HBO pół roku za darmo. Umowa na 12 miesięcy i na razie nie było żadnych problemów


Łobez zawsze z Pogonią
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4523 dni




Odp: Platformy telewizyjne - 18/09/2013 11:52
Steryd może te forum Ci pomoże, poczytaj, może coś znajdziesz: Anty nC+

Ja mając starą N'kę za 49 zł w ostatni dzień wypowiedzenia wytargowałem pakiet z C+ na całą umowę i HBO na pół roku za 56 zł


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Platformy telewizyjne - 09/12/2013 01:40
Panie i panowie:
Można za friko rozwiązać umowę z Cyfrowym Polsatem, Multimedią i UPC. Do 20 grudnia br. klienci mogą bezkarnie zerwać umowę z powodu wyłączenia kanału Love TV (dawniejszy Wedding TV). w Cyfrowym kanał ten był od pakietu familijnego za 39 zł. Nie wiem jak w Multi i UPC.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7922 dni

*




Odp: Platformy telewizyjne - 19/12/2013 07:56

  Ambasador napisał:  
Panie i panowie:
Można za friko rozwiązać umowę z Cyfrowym Polsatem, Multimedią i UPC. Do 20 grudnia br. klienci mogą bezkarnie zerwać umowę z powodu wyłączenia kanału Love TV (dawniejszy Wedding TV). w Cyfrowym kanał ten był od pakietu familijnego za 39 zł. Nie wiem jak w Multi i UPC.



Kolego dziękuje za informacje pismo już poszło poleconym. Zajebiście przydatna była Twoja informacja. pozdro


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7203 dni

*




Odp: Platformy telewizyjne - 19/12/2013 22:25
Również dziękuję za cenną informację,wczoraj dzwonili już z ofertą: http://uslugi.nie-spamuj.eu i czy na pewno moja decyzja jest ostateczna..? :D
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez: 1973, 2 października 2014, 10:26 [1 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Platformy telewizyjne - 11/02/2014 11:47
Panie i Panowie - kolejna okazja do zerwania umowy.

UPC wprowadza zmianę w wykazie kanałów telewizyjnych (na gwarantowane i niegwarantowane), która obowiązuje od marca br. Do 28 lutego br. wszystkim Klientom przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej z UPC bez naliczania opłat karnych


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005