Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4257 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 02/10/2013 20:08
Na Rusałce na sto procent wystarczy sama karta wędkarska, a na Głębokim to już nie wiem jak jest, jakiś czas temu też sama karta wędkarska tam starczała, a teraz nie jestem pewien.


bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 02/10/2013 21:52
A czy znają może Koledzy jakąś dobrą miejscówkę na szczupaka na spinning? Najlepiej jezioro w okolicy Szczecina? Próbowałem kilka jezior, np. Glinna, Binowo ale to już nie te czasy co kiedyś- widać że jeziora przetrzepane siatami. W okolicy Polic porzucałem trochę na jez Piaski, ale dostęp z brzegu bardzo utrudniony, więc skutki też mizerne. U rodziny w wielkopolsce jakoś łatwiej o szczupaka na jeziorze. U nas wszyscy polecają Regalice, Dziewoklicz itp. jednak to nie ten klimat.


Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7116 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 03/10/2013 01:45
Rega ? Parseta ?


MKS !
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8157 dni

*




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 03/10/2013 12:01
Na Szczupaka, Karpia bardzo polecam jezioro w Prostyni pod Kaliszem. Osrodek "Karpik". NIe jest to na wypad wieczorny na ryby tylko wyjazd na weekend bo odleglosc to 90km.
Wiele razy widziałęm jak podczas jednego dnia/ wieczoru ludzie wyciagali po kilka sztuk ogromnyh karpii. Ostatnio typ zlowil ponad 25kg...Jezioro prywatne.


MKS
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni

**




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 03/10/2013 12:10
Co do regalicy to nie wiem ktore miejsce polecaja ale ja jezdzilem tam z ojcem od dzieciaka(konkretnie to niedaleko granicy) na szczupaki i po ostatnim razie stwierdzilismy ze nie ma juz sensu. Kiedys owszem branie bylo duze ale teraz sami rozgladamy sie za ciekawymi miejscami.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4107 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 03/10/2013 13:03

  KopiecKreta napisał:  
Co do regalicy to nie wiem ktore miejsce polecaja ale ja jezdzilem tam z ojcem od dzieciaka(konkretnie to niedaleko granicy) na szczupaki i po ostatnim razie stwierdzilismy ze nie ma juz sensu. Kiedys owszem branie bylo duze ale teraz sami rozgladamy sie za ciekawymi miejscami.



Polecam miejsce pod zwodzonym mostem kolejowym w Podjuchach, fajna klimatyczna miejscówka. Bardzo dobrze bierze tam sandacz na żywca.


Fanatycznie
skrzynka_piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3903 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 03/10/2013 16:49
Ladnie mozna tez natrzepac w okolicach przystani AZS-u, na tym kanale. Ale trzeba miec albo lodeczke albo lubic takie cywilizowane okolice. Czasem wpada tez policja czy straz miejska i lubia sie podoczepiac. W zeszlym roku z 3 szczupaki wymiarowe powyciagalem tam w ciagu jednego dnia.


if you don't play you will never win
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 03/10/2013 19:23
i wiedziałem, że zejdzie na rzeki zaraz:) jezioro Panowie na szczupaka potrzebne, wie ktos coś?


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4257 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 03/10/2013 20:51
Jakiś czas temu duży szczupak był na Gliniance koło starej cegielni.
Ale ostatnio tam byłem z rok temu.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7203 dni

*




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 04/10/2013 19:01

  Berliński FC ´09 napisał:  
miedzy Szczecinem a Berlinem

Niemcy prawie ze nie zbieraja grzybów!



..nie zbierają,nie zbierają a najczęściej grzyby kupują u nas. ;)


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4516 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 04/10/2013 20:13
Co prawda to prawda :) w ich lasach jest grzybów od zajebania :D
Kiedyś nawet w parku na spacerze dość dużą jednorazówke nazbierałem :)


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8332 dni

**




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 06/10/2013 16:36
A czy nie jest to zwiazane z tym, ze szkopy maja jakis zakaz zbierania grzybow w lasach? Cos mi sie obilo kiedys o uszy, moze ktos sprostowac?


Hold skladam temu miastu...
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7487 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 06/10/2013 18:56

  aDriAn PS napisał:  
A czy nie jest to zwiazane z tym, ze szkopy maja jakis zakaz zbierania grzybow w lasach? Cos mi sie obilo kiedys o uszy, moze ktos sprostowac?



mają jakiś limit :)


INDIOS BRAVOS
odli
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 07/10/2013 16:47
Mozna zebrac 1kg na osobe,do celow wlasnych za kazdy kolejny kilogram trzeba zaplacic 8euro,trzeba tez o tym ze miedzy sz-n,a berlinem jest jakis park krajobrazowy i tam nie wolno wogule wchodzic,no i nie mozna pqalic w lesie


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4516 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 07/10/2013 17:12
A kto ich tam skontroluje jak wiedzie samochodzem do lasu ;) Moim zdaniem są takimi leniami, że im się po prostu nie chce ;)
Fotka z fb znajomego Niemca. Takie tam jego 1kg ;)


Obrazek jpg wstawiony na forum


odli
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 07/10/2013 17:45

  xxjarek05xx napisał:  
A kto ich tam skontroluje jak wiedzie samochodzem do lasu ;) Moim zdaniem są takimi leniami, że im się po prostu nie chce ;)
Fotka z fb znajomego Niemca. Takie tam jego 1kg ;)


Obrazek jpg wstawiony na forum



Oooo Smardze widze bardzo dobre grzyby


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4257 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 07/10/2013 18:35
Na Parnicy zaczął wreszcie brać Sandacz porządnie, jakby to kogoś interesowało. :)


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 16/10/2013 17:03
1,5h na swojej miejscówce, we dwie osoby prawie że na kolanach, tak czarno ;)

Obrazek jpg wstawiony na forum

Dwa dni i 8 wiaderek, dziekuje starczy grzybów dla całej rodziny w tym roku ;)

Okolice Chojny.


Better dead than red!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8157 dni

*




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 13/09/2014 10:29
Ma ktos jakas konkretna miejscowke gdzie rosnie duzo kani? Kiedys pod dobieszczynem trafilem polanke gdzie roslo ich grubo ponad 100. W 2min mialem pelne wiadra, niektore mialy takie kapelusze, ze nie miescily sie w wiaderku. Niestety nie moglem drugi raz znalezc tego miejsca (wtedy nie bylo gps w telefonach). Moze ktos zna jakies dobre miejsce z tymi grzybami?


MKS
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005